Keresés

Részletes keresés

tol Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293198

Pintér egy munkás edző vagy Klubedző elsősorban ,nem való a válogatotthoz  de oda került és továbra is őgyanabban a stilúsban dolgozik  mintha egy klubnál lenne mert ezt tudja.

Hogy ennek a munkastilusnak nem igazán lesz látszatja  a válogatottnál ettől én is tartok, de ő csak igy tud dolgozni.

Előzmény: Nóbádi iz der (293190)
Nóbádi iz der Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293197

Én ezt értem, de egyszerűen nincs annyi meccs a selejtezőkig, hogy most kezdjük el próbálgatni a játékosokat.

Húsz-huszonkét fős keretnél kellene már most tartani.

Most ez nyilván a finn meccs után változni fog, de egy finn meccs amúgy pedig ne döntsön már el semmit.

Heffler, Szatmári, Orosz, Pölöskei stb...

Most tényleg ők azok, akik valami hatalmasat robbanthatnak, valami olyat, amit az NB I eddig nem hozott ki belőlük?

 

Előzmény: tol (293194)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293196

Na hát Hefflerről sokat elmond, hogy anno amikor Éger Laci tőlünk úgymond elkéredzkedett haza Paksra játszani, mert beteg volt az édesapja, akkor volt szó olyan üzletről, hogy helyette Heffler jöhet hozzánk. Nem jött mert nem vállalta a harcot, hogy itt nehezebb bekerülni a csapatba...

Előzmény: tol (293194)
P-Inv Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293195

Na szoval:

 

Eloszor is, ha tudtuk volna, hogy a finnekkel sorsolnak ossze, akkor ez a baratsagos meccs nem lett volna lekotve.

Masodszor:

 

Ha mar mindenkeppen jatszani kell, akkor jol meg kell verni oket, eselyt sem hagyva, hogy a fejukben megforduljon az a buta gondolat, hogy valaha is legyozhetnek minket.

 

Ero demonstracio, lelektan.

 

Ha kikapunk, vagy dontetlen, vagy ha szarul jatszunk, akkor annak sulyos kovetkezmenyei lesznek, meghatarozhatjak az egesz selejtezo kimenetelet.

Ezt Pinternek tudnia kell, eszerint kiserletezgessen.

tol Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293194

Például a Heffler  lehet egy igazi meglepetésember az Nb1 -ben sem nagyon játszott a múlt asztendőben óriási spiller kell legyen , hogy mégis behivta .

Na végsősoron igazi éjonc nem sok van, Lencse vagy Futács például szerintem két nagyon jó képességű játékos, vagy Varga Roland  végsősoron csak ők meg Szatmári és Orosz az ujoncok.

 

 

 

Előzmény: Nóbádi iz der (293190)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293193

Na ugye-ugye. Lehet találni pozitívumokat is.

Előzmény: Nóbádi iz der (293192)
Nóbádi iz der Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293192

Leandro például egy próbát megér.

Évek óta a rosseb sem látta játszani.

Előzmény: losik (293191)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293191

Vass Ádám :)

Bár ő nem teljesen újonc.

Előzmény: Nóbádi iz der (293190)
Nóbádi iz der Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293190

Na most az újoncok közül ki okozhat valami hihhhhhetetlenül nagy meglepetést annak a Pinyőnek, aki az embéegyből abszolút képben van velük?

Azt a választ nem fogadom el, hogy a válogatott az MÁS.

Előzmény: tol (293187)
A Sporttárs Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293189

A megye kettő tele van olyan játékossal, aki összeszarja magát a megtiszteltetéstől, ha beválogatják. A játéktudás azért már csak előrébb való szempont, nem?
Persze, Orosz és Szatmári biztos nem akkora sztár viselkedésileg, mint Szalai vagy Németh, hanem roppant alázatos, én csak azt mondom, tévút ilyen játékosoktól várni, hogy majd mi leszünk a nagyokat olykor elkapó kicsik. Egyszerűen nem az a szint egyik sem.

 

De részemről van türelem Pintér iránt és az elhivatottsága tetszik. És ahány új kapitány, annyi új felfedezett, így szokott ez lenni. Mondjuk azért a Matthäus féle nyolcvankét emberes pár évet nem kellene megpróbálni megismételni. Akármit gondol Pinyő meg a szakma, NINCSEN annyi játékos.

Előzmény: losik (293166)
Traubi Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293188

Szerintem semmi tragédia nincs abban, hogy Szalai most nincs a keretben. Úgy emlékszem Bukarestben egy dekányival nem játszott jobban, mint bárki más és kapott hideget-meleget itt a topicban is.

Ha pedig elől kísérletezgetni akar Pintér, akkor most még megteheti, arra (is) vannak ezek a meccsek.

tol Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293187

Játszunk egy  egy szép felkészülési mérkőzést Finnország ellen.

A világon senki nem mondta , hogy szalaira nincs szükség.

Pintér Atila szépen lenyilatkozta hogy Gera , Szalai , Németh képességeivel tisztába van és azért nem hivta meg őket mert van egy csomó olyan játékos akit ki szeretne próbálni a válogatottban és mivel abarátságos mérkőzések erre valóak ez teljesen érthető.

Szalai formája alat azt éreted hogy nagydarabb és erős  mint a bika vagy a labdarugó pályákon mutatott teljesitményére gondolsz a közelmultból?

Előzmény: fortune hai (293137)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293186

Előbb megvárnám, hogy megérdemli-e.

Előzmény: fortune hai (293184)
fortune hai Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293184

ha  a topik elkezdené kórusban dicsérni Pintért, ő lenne a legnagyobb ellensége itthon.

Előzmény: retisonic (293182)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293183

A keret nem csak a meccsre jön össze, hanem előtte két napra. Ez csak a szokásos összetartás, csak lesz a végén egy meccs, és jönnek külföldről is játékosok.

Előzmény: retisonic (293182)
retisonic Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293182

De most komolyan, szerinted normális egy 35 fős keret egy ilyen meccsre vagy egyáltalán bármilyen meccsre? Te sosem gondolod azt, hogy Pinyő szefós?

Előzmény: losik (293181)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293181

Öt perc alatt is ki tud valakiről derülni, hogy alkalmatlan, és jobb most mint Bukarestben. :) Amúgy koránt sem biztos, hogy az a két valaki akár a padra is leülhet. A lényeg nem ez szerintem, hanem megint az, hogy nektek megint semmi nem jó és ezt előre lehetett tudni. Eddig az volt a baj, hogy biztos mindenki dodó lesz a csapatban. Aztán amikor kiderült, hogy korántsem, akkor meg kellett valami mást találni. Eddig sokan követelték a a csapatba Vass-t, Leandrót meg Tőzsért. Most ott vannak, mégsem róluk megy a dolog, mondván végre, hanem azon, hogy tuti Szalait sosem hívja be többet. Gerát miért nem hívta be amúgy? Van rá oka? Ő is beszólt? Nem. Pusztán lehet, hogy most másokat akar megnézni a posztján. Lehet más miatt. Én sem tudhatom, meg ti sem, de itt már mindenki kész tényként kezeli, hogy soha többé Szalai. Gera sem?

Előzmény: retisonic (293177)
kannibál Kovács Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293180

Néhány további gondolat a válogatott keretről:

 

1. Szalai ügyében már jó ideje megszűnt a normális diskurzus. Tavaly nyáron még arról értekezett Dárdai a médiában, hogy Szalai akár a Bayern Münchenben is játszhatna (a magyar futballtársadalom pedig bólogatott), most meg lassan ő lesz a főellenség. Ami tény: a jelenlegi játékhiányos formája miatt nem feltétlenül indokolt a beválogatása. Ugyanakkor mindenki tudja, hogy nem emiatt hiányzik, hanem azért, ami miatt korábban Vass vagy Huszti is persona non grata lett: megszegte az omertát.

2. Apropó Vass: amikor rendszeresen játszott a Serie A-ban, nem volt kerettag, most meg, miután féléves láblógatás után odaigazolt az NB1 egyik legrosszabb csapatához, kerettag (és lefogadom, hogy kezdőember lesz). Vicc.

3. A keretben egyetlen U21-es korú játékos sincs (javítsatok ki, ha tévedek). Nos, maximálisan támogatom, hogy ne a jövő, hanem a jelen csapatát építsük, de nem hiszem el, hogy egy 35 fős keretbe ne férjen el néhány 21-22 éves játékos. Mivel tudtommal a franciaországi Eb elérése a hivatalos cél, az U21-es válogatottunk pedig egy rakás trutymó, ezért nem értem, miért nincs ott pl. Radó vagy Kovács István.

4. Mint már mondtam, a bő keretet bizonyos határokon belül nem ellenzem. Most azt is mondom, hogy nem baj, ha van verseny a csapatba kerülésért, és egy-egy poszton több jó képességű játékos is harcol a helyért. Három NB1-es dodó ugyanazon posztra való behívása viszont nem ez a kategória.

fortune hai Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293179

én nem ti vagyok, a bírálataimat szerintem alátámasztották a bukaresti és az amszterdami eredmények, azt meg sose mondtam, hogy mondjuk ő lenne a legrosszabb kapitány ever, vagy ilyesmi. másrészt mondtam már neked, hogy attól, hogy valamit sokan mondanak, még lehet igaz, a dackorszakot ki lehet nőni.

Előzmény: losik (293176)
Nóbádi iz der Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293178

A bari meccsek nagy része arra volt kitalálva, hogy feljebb kússzunk a ranglistán.

Ha értelmes ellenfelekkel játszottunk volna, akkor lett volna értelme kísérletezni.

 

Előzmény: losik (293176)
retisonic Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293177

Én is tökre örülnék, ha 2 percre betennének a válogatottba, szólok is Pinyőnek, hogy rám mindenben számíthat! Te amúgy komolyan gondolod ezeket? Értem én, hogy te akarsz lenni az ellenpont a topikban, de nyilvánvalóan fasz döntéseket nem muszáj védened mindenáron. Alig várom, hogy Pinyő összebalhézzon Dzsudzsival, akkor szerintem meg fogsz őrülni. Mondjuk Balázs van annyira simulékony, hogy ez sose következzen be.

Előzmény: losik (293166)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293176

Nektek meg az volt a bajotok, hogy Sanyi bá nem kísérletezett a bari meccseken, aztán a tétmeccseken kellett bedobni mondjuk Guzmicsot.

 

Amúgy ti is olyanok vagytok mint az általatok szapult Szakma. HA valaki más véleményen van mint ti, akkor összezártok, és elmondjátok mindennek, azelőtt, hogy bármi is kiderült volna az adott dologról. (ergó, legalább egy-két meccset várjatok már.)

Előzmény: fortune hai (293169)
fortune hai Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293175

epic elírás.

Előzmény: Törölt nick (293173)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293174

Meg mondjuk az, hogy előbbi kettőnek öt perc játéklehetőség is nagy örömet okoz esetleg, míg mondjuk Szalainak nem

 

 

Teljesen jogosan érezhetné így Szalai. Egyébként a válogatott ilyen ötperces örömökre való? Mi a francot tudna hozzátenni a játékhoz a két kis kedvenced?

 

Egyáltalán minek kell 35 fős keret a finnek ellen? A finnek 20 fős keretet adtak meg. 2 újonc. Nem akarják felforgatni a csapatot és nem akarják a népet plusz 15 olyan névvel hülyíteni akit Pintér csak azért hívott be, mert hogy nézne ki, hogy a kétnapos dodóképzők után mindet elhajtja a faszba. 

Előzmény: losik (293166)
Traubi Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293172

Nahát, akkor te a Miniszterelnök Úr teccik lenni?

Előzmény: A Sporttárs (293128)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293171

Én azt nem értem, miért nem Kondás, vagy Hercegbandi lett a kapitány? Jóval felkészültebbek Pintérnél, nemzetközi rutin, több bajnoki cím.

Előzmény: losik (293167)
MrMundr Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293170

ilyen érv beszarás. volt egy elmebeteg ismerősöm aki nőgyógyásznak adta ki magát és ellátott egy pár beteget mert nagy örömet okozott neki. mondjuk másnak nem, de az már mellékes ugye...

Előzmény: losik (293166)
fortune hai Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293169

Egervári idején azt mondogattad, hogy a kispadra nem célszerű jó játékosokat behívni, hogy ne legyen feszültség a csapatba kerülés körül, most azt, hogy arról az alapemberről, akiről tudjuk, mire képes a posztján, azt nem kell behívni a barátságos meccsekre. nem szeretném, hogy a következő kapitány magyar legyen, de a te ötleteid miatt várom azt a kinevezést.

Előzmény: losik (293166)
Nóbádi iz der Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293168

De normális körülmények között egy Orosz és egy Szatmári eleve nem lehetne kerettag.

Előzmény: losik (293166)
losik Creative Commons License 2014.02.27 0 0 293167

(azt láttuk, Győrben, ahol nem két összetartásnyi ideje volt, ez mire lett elég, Maccabi)

Montpellier?

Előzmény: A Sporttárs (293161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!