Keresés

Részletes keresés

Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2018.12.17 -8 1 52

Ezt két és fél-három évvel ezelőttig a Jobbikról mantráztátok éjjel-nappal.

 

"Fideszjobbik" - emlékszel még?

 

Mióta Maszopjobbik, Dékájobbik, Elempéjobbik és Együttjobbik van, azóta levettétek ezt a lemezt.

Előzmény: Törölt nick (50)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -3 1 51

Ez egy szabad ország, a jogot senki nem vette el tőled.

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 2 50

bé zsé úgy kell a féldakotának mint egy falat kenyér.

Amit ő nem mer a kosuthon kimondani, azt zsóti beadja a birkáknak, és az ellenzéknek is, osht várnak, h mi történik ...

Előzmény: medve talp (49)
medve talp Creative Commons License 2018.12.17 -1 3 49

Nagyon be lehet tojva, mert ugyanez a szajhoz Zsoti volt aki pár eve nyomta hogy lesz lesz aztan befostak Bencsikkel, hogy most nem lesz Bekamenet es AZÓTA SEM VOLT 

Leszarom Mozartot (2.) Újra mondom, nyomatékosan: lesz Békemenet. Mert ami ma hazánkban folyik, az vérlázító és elviselhetetlen.

 

 

 

Kiderült, miért nem lehet most Békemenetet szervezni

 

Bencsik András, a Demokrata főszerkesztője, aki részt vett a korábbi menetek szervezésében, a lap mostani számában el is árulja ennek az okát.

Ma nem lehetne Békemenetet szervezni, mert a menetelők vagy áthúznának a Jobbikhoz, vagy otthon maradnának.

Bencsik szerint az emberek csalódtak a Fideszben, és nem is az irány, hanem a stílus a probléma. Jöttek „az újhullámos ficsúrok lehetetlenül szűk nadrágokban és zakókban” – írja Bencsik, de sajnos nem nevezi meg, kire gondol. A mondat mindenesetre annyira tetszett a Magyar Nemzetnek, hogy a napilap szerdai száma is szemlézte.

Bencsik szerint a Fidesznél

nem a stratégiával van baj, hanem a lélekkel.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 48

Olvasva a hozzászólásokat, két fidesz ismérv megfogalmazhatóm

1. Véleményt, indoklást, normális kommunikációt kérve, színlelve, nulla a hasonló visszacsatolás.

2. bé zsé minimum gyűlöletkeltő módon ír, szól, ami egyetlen fidesznyiknél se veri ki a biztosítékot.

 

Konklúzió: a baromfi udvar mindig azok játszótere marad, akik oda születtek, mert ott érzik jól magukat, és ezt a helyi hatamasságok jól ki is használják.

 

No comment.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 2 47

Akkor te hogyhogy nem ott vagy?

Közvetlenül zsóti és tomi között ...

Előzmény: nagyanyo5:0 (45)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 2 46

Ennek a jogát azért megtartanám magamnak!

Előzmény: Árpádné,Pehely (44)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.17 -4 1 45

Indiánoknak rezervátumban a helyük:)))))

Előzmény: Törölt nick (43)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 44

Valóban keresztény a karácsony, de ezért fölösleges buta topikokat nyitogatnod.

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 43

Kedves egészségedre!

Boldog keresztény karácsonyt!

Zsótival, dojcstomival, és a többi IQhuszárral!

Összenő, ani összetartozik.

Előzmény: Árpádné,Pehely (42)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -2 1 42

Csacsi vagy. Én sosem titkoltam, hogy Zsóti kiválóan fogalmaz.

Előzmény: Törölt nick (40)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 41

1 hp az mindig csak hp marad.

 

 

És mégis szóba állunk veled, mert az ádventi időszak pont alkalmas arra, hogy az ilyen hp-kat is felkarolja valaki:))

Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 40

Mondom.

Nem sokáig tartott ki az álarcod.

Előzmény: Árpádné,Pehely (38)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 39

Kb eddig tartott a terézanyaságod.

Ennyit az érvrendszeredről.

1 hp az mindig csak hp marad.

Tüllben is, gumicsizmában is.

 

Előzmény: Árpádné,Pehely (37)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -2 2 38

Érdekes, h bé zsé ótvar tahósága simán megugorja nálatok a magasságot

 

 

 

 

Zsóti általában tűpontosan megnevezi, hogy mit képviseltek. Nyilván beletrafált, különben nem nyígnál miatta ennyire:))

Előzmény: Törölt nick (34)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 37

Miért vagy meglepve provó, hogy végül a neveden neztek? Erre hajtottál úgyis:)

Előzmény: Törölt nick (34)
Q.E.D. Creative Commons License 2018.12.17 0 0 36

Te vitatod, amit állítok, hát bizonyítsd. Nem megy?:-)

Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 1 35

Kérlek keress rá a goglibaratodnál. Ügyes nagyfiú vagy. Hamahama, ne legyél rest. Dolgozz meg az információért!!

Előzmény: Q.E.D. (33)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 1 34

Nézd mucikám!

Ha kicsit elmélyedsz az a nyájatok alábbi írásaiban, akkor max azt kérheted számon rajtam, h miért nem küldelek benneteket erre + arra.

Melyik oldal "gecizik" itt?

A tiéd.

 

Érdekes, h bé zsé ótvar tahósága simán megugorja nálatok a magasságot, ahogy Volner fenyegetőzése a betyár sereggel se kapott tőletek kritikát.

Mindkét bugajakab nyíltam uszít, gyülöletkelt, de szavatok sincs erre.

Akkor ne akarj engem kiokosítani, + helyre tenni.

Menjel szépen bekemenetelni, cöfögni!

 

Előzmény: Árpádné,Pehely (32)
Q.E.D. Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 33

Ezek szerint te járatos vagy ebben. Világosíts fel, kérlek, a megfelelő törvényhelyet belinkelve, hogy mennyi szabadnap jár egynapi túlóráért?:-)

Előzmény: Törölt nick (31)
Árpádné,Pehely Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 32

Nézd kedveském, te már beismerted, hogy az ismételgetés a maximum, amire tőled számíthatunk. Ettől még ne várd, hogy más is ennyit tudjon.

Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 31

Ha túlórázol?

Asszem nem sokat dolgozhattál még életedben, ha ez neked kérdéses?

Előzmény: Q.E.D. (25)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -1 0 30

Csak neked.

Csak most.

Izlelgessed kicsit a 24. hsz-t!

Merilyenek vagytok.

Előzmény: Árpádné,Pehely (22)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 0 29

Na, beállt a sorba a másik 1 bites drogproblémás is.

Dojcstomi.

VV-zik az egysejtű.

De igaza van.

Nem az mtv-ben megy a sorozat.

A Lendvay-ban ...

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2018.12.17 -5 0 28

Balta pizsamában, Gyurcsány Pisaban:))))

martinaxe7 Creative Commons License 2018.12.17 -2 0 27

p zs

Traubi Creative Commons License 2018.12.17 -1 2 26

Bayer úr

 

:DDD

 

 

Előzmény: Ludwygh van der Uexxkhüll (1)
Q.E.D. Creative Commons License 2018.12.17 -2 0 25

Mert hogyan kellene számolni a szabadnapot? És ha ennyire szar, miért nem megy máshová? Győrben válogatni lehet a munkahelyek között.

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 -3 0 24

Fostok gecik? Jogos! :)))

Előzmény: Törölt nick (-)
tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2018.12.17 -3 1 23

Hát ezek nagyon megdolgoznak azért a pofonért...

 

Oszt milyen csalódottak, hogy nem kapják meg !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!