Keresés

Részletes keresés

kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11367

Hagyjad már!!! Hozzánk meg pénteken egy részeg cigány luvnya betört!!!Sajnos nem sikerült semmit elvinni a füleseken és a szétszaggatott kabátján kívül. Fel akart a kurva jelenteni testi fenyítésért. Azért a pár fülesért.............

Előzmény: Vkoza (11345)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11366

Felviszem a dögöket Druszám!!!!Megyek ahhoz az érdi lókötőhöz is előtte beugrok hozzád. A héten már nem ,de a jövő héten megyek. Remélem addig nem döglenek éhen.

Előzmény: Gyálimanus (11346)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11365

Mennyi róka végezte már be?

Előzmény: Vkoza (11347)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11364

Nálad elég sűrűn akasztgatják magukat a tyúkok..................A brahma enni meg tényleg szar. Vágtunk mi is párat, de a maláj sokkal kiadósabb és szerintem finomabb is.

Előzmény: G.Zoli (11352)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11363

Szia Jani!!!Este nézem az üzenetedet a faszbukon. Nem haragudj, de teljesen kiment a fejemből!Este írok!!!!!!

Előzmény: bexzy (11357)
kishármas Creative Commons License 2013.02.11 0 0 11362

Itt béke van, szeretet, összetartás! Hogy rohadjon meg az összes zsidó, cigány ,meg buzi!

Előzmény: G.Zoli (11361)
G.Zoli Creative Commons License 2013.02.07 0 0 11361

Ezért halott a legtöbb fórum! Mindenhol a balhé, kötekedés, beszólások.

Előzmény: Vkoza (11360)
Vkoza Creative Commons License 2013.02.06 0 0 11360

ZENGÖ TYÚK

Vkoza Creative Commons License 2013.02.06 0 0 11359

nézzetekZ be a ENGÖ TYÚK fórumra érdemes!!!

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9213434

Briana Moore Creative Commons License 2013.02.04 0 0 11358
Se itt se ott sehol senki? :-/
bexzy Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11357

Sziasztok!
Én is eltávolodtam, jól lehet mindenki.
Nem dolgozok, aztán elfoglalom magam minden hülyeséggel, így a fórumot el is felejtettem.
Hétvégén a tarka brahma kakast le kell vágni, nagyon elgyengült a lába, alig bír megállni rajta, jóformán a körmein totyog.
A fészre meg tényleg mindenki felköltözött. :D
Apropó! Ha valakit érdekel 4 fogoly-kék fogoly brahma jérce és egy columbian kakas, akkor megtudjuk beszélni a dolgokat. :D 

Briana Moore Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11356
:DD viszont lesz sok husi tojás helyett,meg Anyudnak jó sok dolga.. :))
Előzmény: G.Zoli (11355)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11355

Anyum panaszkodik hogy alig tojnak a tyúkok. Van neki vagy 22. Ma kicsit elkezdtem nézegetni őket és reggel még 4 kakast levágtunk. Az előbb is nézegettem hogy vajon mennyi kakas lehet még. Kicsit átrendeződtek a dolgok és 8 db-ot láttam még tutira. Na mondom azért nem tojnak a tyúkok Mert kakasok :)

Előzmény: Briana Moore (11354)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11354
Tán enni kellett volna nekik adni.. :D azért sajnálom,marha bosszantó tud lenni,ha balesetben megy el.. Én nemrég a nagy nyulamat buktam be,Peti nyitva felejtette a nagykaput,és szépen kiugrált.:( (nem a Peti,hanem a nyúl) plakátoztam is,de szerintem már megfőzték.
Előzmény: G.Zoli (11352)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11353

köszi megkaptam,de kép nincs roluk sehol a hirdetésekben,de majd felhivom és kérek fotót,hogy lássam

Előzmény: G.Zoli (11349)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11352

Ja ma rerggelre a legszebb shamo tojóm (saját) is sikeresen felakasztottta magát a léckerítésre. Kicsit szikkad a talaj és cserélem le drót kerítésre az egészet! Na de akkor már anyum levágott mellé pár kakast a brahmakból, na azt a külömbséget kellene látnotok amit hús téren mutatnak. A shamo gyönyörű sárga bőrű, a brahma meg egy fehér szottyadt testű xar! Még megenni sincs nagy gusztusom. A melle mint a V betű. Megy is mind a levesbe. Egy két tojó még maradt belőle hogy tojjanak de aztán nyissz nekik is.

G.Zoli Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11351

Je de egyébként tényleg tök inkognítóban tudsz maradni.

Előzmény: Briana Moore (11348)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11350

Ahogy nézem minden topic be van halva. És ami megy is, ott is állandó a feszültség.

G.Zoli Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11349

Szia

 

Küldtem neked mailt az indexen megadott mailedre. Nem tudom él e még. Lehet találtam neked koszovói hossszankukorékolót!

Előzmény: Vkoza (11347)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.31 0 0 11348
Megbeszéltük a Zolival,h csinálunk Neked egy profilt,kapsz hozzá kódot,meg egy meghívást a csoportunkba,csak gyere! Ha akarod,lehetsz karancslapulytői lakos,és 18 éves szőke nő.. :DD
Előzmény: Gyálimanus (11346)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.30 0 0 11347

hát én meg ott nem vagyok:-),itt rohadok bécsben,

egyébként meghalt megint egy rókakoma,tegnap éjjel 11kor hivott az egyik barátom,hogy sikerült kilöni de van még kettö,ugyhogy én is lesben állok,ha otthon vagyok,

csá!

Előzmény: Gyálimanus (11346)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.30 0 0 11346

Szeva Zoli!

Meghalt ez a fórum, pályázok én is át máshová, egyébként a fészen vannak, csá.

Előzmény: Vkoza (11345)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.30 0 0 11345

hol vagytok!?

Mindenki tolvajol,meg gyüjtöget?csak nekem kell meloznom!

G.Zoli Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11344

:D

Előzmény: Gyálimanus (11343)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11343

Még hagyom magam gyözködni vagy két napig, utána viheted!

Előzmény: Falco Elnök (11342)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11342

Ne már! A fehéret ugy is nehéz eladni!!! Majd adok Neked nimfát??!!!

 

Előzmény: Gyálimanus (11338)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11341

Nimfákból megmaradt a 6 legjobban költö pár, az Ö fiaival és még szerzek hozzájuk olyanokat ami 5-6-os fészekaljból valók föltuningolok egy csapatot kb. 50 db-ra és jövöre hajrá, baromfikat visszaszoritom, sokkal több a gond velük mint a madarakkal.

Malactéma megoldva!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11340)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11340

100-as csapat? Huh belehúzol rendesen. És nimfákból mennyit akarsz? Csak tudd elpasszolni a sok malacot. Bár amíg kicsi addig talán átveszik a kisállatkereskedések is.

Előzmény: Gyálimanus (11338)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11339

Nincs malacka buzerálás, mert nincs itt az unokám!

Majd szerdán jön, nagyon vagányak a kismalacok, egyébként amit adtál lányt, mintha kezdene nöni a hasa, lehet lessz majd annak is!

Irtam mailt!

csá.

Előzmény: G.Zoli (11335)
Gyálimanus Creative Commons License 2013.01.27 0 0 11338

Részvétem Elnök Úr!

Ezek lesznek a jövö reménységei, ettöl lévö fiatalokat rakom majd össze az enyémekkel és akarok egy 100-as csapatot min. az idén! Majdnem standardok. Most költöttek volna elöször, tojásról vették le öket, 2-3 tojás volt már odunként.

csá.

Előzmény: Falco Elnök (11334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!