Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 1144

Részemről könnyebben osztok fejben egyszer ezerrel, mint hogy háromszor szorozzak tízzel cm-ekben megadott adatokat. :-) Persze nyilván egyik sem túl nehéz művelet.

Előzmény: .ZsL. (1142)
T. Thick Creative Commons License 2011.12.05 0 0 1143

Elolvastam, de már régen volt, nem emlékeztem rá, hogy meg voltak adva az adatok.

Nekem ez túl erős lesz akkor, 30 liter körüli kellene.

Köszönöm a tájékoztatást!

Előzmény: Zeszter79 (1141)
.ZsL. Creative Commons License 2011.12.04 0 0 1142

Én a méreteket anno deciméterekben szoroztam össze, és nem kellett osztani ezerrel. Na mindegy, régen volt...

 

Előzmény: T. Thick (1138)
Zeszter79 Creative Commons License 2011.12.04 0 0 1141

Szia!

Bocs, de azt hittem, hogy elolvadtad, amit írtam:

 

„Üdv!

Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.

Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni...”

 

- az eredmény, remélem helyes: 72 l.

 

Üdvike.

 

Előzmény: T. Thick (1138)
T. Thick Creative Commons License 2011.12.02 0 0 1140

Probléma?

Előzmény: Büfés74 (1139)
Büfés74 Creative Commons License 2011.12.02 0 0 1139

Matekóra?

Előzmény: T. Thick (1138)
T. Thick Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1138

Szorozd össze a terrárium három oldalának cm-ben mért hosszát, az eredményt oszdd el ezerrel, és megkapod, hány literes a terrárium.

Előzmény: Zeszter79 (1137)
Zeszter79 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1137

Nem melegíti túl, de nem vagyok okos, így nem tudom a megadott cm-erek alapján kiszámolni a légteret... bocs...

Előzmény: T. Thick (1136)
T. Thick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1136

Kicsit félek attól, hogy túlmelegíti a terráriumot. Mekkora légtérhez volt használva?

Előzmény: Zeszter79 (1135)
Zeszter79 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1135

újonnan 5 ezer volt, és kb. 3x volt használva... :)

Előzmény: Büfés74 (1134)
Büfés74 Creative Commons License 2011.11.29 0 0 1134

Nem is drága ennyiér:-)

Előzmény: Zeszter79 (1133)
Zeszter79 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 1133

2.500,- ? :)

Előzmény: T. Thick (1130)
T. Thick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 1132

Rendben.

Előzmény: Zeszter79 (1131)
Zeszter79 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 1131

megbeszélem a férjemmel, és írok! :)

Előzmény: T. Thick (1130)
T. Thick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 1130

Semmi baj.

Engem legfeljebb egy-kétezer forintért érdekelne, ha úgy megfelel.

Előzmény: Zeszter79 (1129)
Zeszter79 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 1129

Üdv!

Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.

Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni...

Előzmény: T. Thick (1124)
n.n.n Creative Commons License 2011.10.12 0 0 1128

Sziasztok nemrég csináltam egy honlapot az állataimnak. Remélem tetszik mindenkinek :)

 

http://www.prohterra.hu/

kiwancsi Creative Commons License 2011.10.11 0 0 1127

Hüllőcsaládunk örvendetes megszaporodásáról számolhatok be, nem tudom ? gyermek van, eddig egyszerre csak egyet láttunk, de azt többször. Vagy...ki tudja.

 

Talán nem is bánunk olyan rosszul velük. Fontolgatom hogy bocsánatot kérek tőle amiért azt szerettem volna ha inkább patkányt eszik. A kutyámmal kapcsolatban is elgondolkodtam, szabad-e összeszidnom ha kárt okoz...

Azt hiszem nagyon alázatos természetbarát lehet még belőlem.

 

Valójában a növények szempontjából is át kellene értékelnem a hozzáállásomat. Mert ott vagyok a legszigorúbb.

Zeszter79 Creative Commons License 2011.10.03 0 0 1126

őőőőő, utánajárok... :)

Előzmény: T. Thick (1124)
Böszőke Creative Commons License 2011.09.27 0 0 1125

Sziasztok,

vannak felesleges,szép friss és kevésbé friss pintytojásaim,ha valakinél van olyan hüllő  amelyik szívesen venné az effajta táplálékot,küldjön egy mailt.A tojások Pesten vannak.

T. Thick Creative Commons License 2011.09.26 0 0 1124

Mekkora terráriumot fűt optimumra? Túlmelegíteni is tud, vagy termosztátos?

Engem érdekelne.

Előzmény: Zeszter79 (1123)
Zeszter79 Creative Commons License 2011.09.16 0 0 1123

Sziasztok!

Van egy feleslegessé vált terráriumi fűtőszálam. 7 m hosszú, 50W-os. Szerintetek mennyiért lehetne eladni, vagy esetleg kell valakinek valamennyiért? Alig volt használva, talán 2-3 hónapot.

 

 

T. Thick Creative Commons License 2011.07.25 0 0 1121

Én Budapesten tudok egy boltot, ha az megfelel. Meg Tatabányán is elég jó bolt van, de ott már régen jártam.

Előzmény: Törölt nick (1120)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.25 0 0 1120

sziasztok!:) aziránt érdeklődnék, hogy hol tudnék spanyol bordás gőtét venni 15 napon belül? minden szükséges "hozzávaló" a birtokomban van, már csak a gőték hiányoznak. lehetőleg dunántúlon, azon belül északon. előre is köszi!

T. Thick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1119

"Az ember is része a természetnek az érzelmeivel együtt."

 

Ez nagy tévedés.

 

"de azért mert valaki nem engedi egy siklónak, hogy megegyen egy madárfiókát, még nem kell elítélni."

 

Nem ezért, hanem azért a hozzáállásért, hogy "miért nem a patkányokat ette meg, miért a fiókákat akarta". Ilyet minimálisan természetértő ember sem mond.

Előzmény: Bonard (1118)
Bonard Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1118

Ez is egy olyan vita, ahol sose fogja meggyőzni egyik fél a másikat.

Azért szerintem az emberi érzések (amóciók) is természetes dolgok. Az ember is része a természetnek az érzelmeivel együtt.

Természetsen nem szabad visszaélni a látszólagos fölényünkkel, de azért mert valaki nem engedi egy siklónak, hogy megegyen egy madárfiókát, még nem kell elítélni.

Előzmény: bag78 (1113)
T. Thick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1117

Így van.

De ne is várjuk ennek megértését senkitől, aki a saját lelke simogatása kedvéért tart (vagy "segít") állatot.

Előzmény: bag78 (1113)
T. Thick Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1116

Nem, csak úgy cselekedtél.

Előzmény: kiwancsi (1114)
kiwancsi Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1115

Köszönöm.

Előzmény: Bonard (1112)
kiwancsi Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1114

"nem a te tulajdonod" -én tulajdonom?

 

Ilyet mondtam volna?

Előzmény: T. Thick (1111)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!