Keresés

Részletes keresés

Pamanda Creative Commons License 2008.03.28 0 0 1122

Sziasztok!

Először is gratulálok mindenkinek a szép cicájához!

Nekem pedig lenne egy kérdésem macska ügyben! Láttam az üzletben kristály macskaalmot, használt már valaki közületek ilyet? És ha igen,akkor mi a véleményetek róla, jó? Vagy ti milyen almot ajánlanátok nekem leginkább?

Bűvössárkány Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1121
Azt a_mindenit_neki!! Így megszenvedni ezért a kis vacak madzagért... még ezt is sajnálják simán ideadni, kapjon az ember (vagy macska?) lumbágót...


Bűvössárkány Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1120
Még ezeket a szinkronmutatványokat is be kellett tanulnunk, hogy jól szórakozzon a gazdi...

Bűvössárkány Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1119
Na. Hát szabad így lefotózni egy ilyen dekoratív macskát, mint én vagyok? Fej nélkül? Felháborító!

Bűvössárkány Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1118
Megyek má, letörlöm ezt a fránya ablakot, hogy kiláthassak...

Bűvössárkány Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1117
Asziszik ezek, hogy egy normális macska tud bögréből inni?

Bűvössárkány Creative Commons License 2008.02.29 0 0 1116
Na, itt vagyunk baromira kidögölve, mert ágyazni is nekünk kell... irgumburgum!!

vippa Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1115
Sajnos!:-( Szerencséje, hogy felkockázta, mert különben még amiatt is itt panaszkodhatnánk....nehéz a ciccek sorsa...:-)
Előzmény: Magdi60 (1113)
vippa Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1114
Mikor a kétlábú nem volt itthon, kicsit túrkáltunk a fényképes cuccai közt, s lám-lám, mit találtunk!!!! Alig mertünk odapillantani.....
Szóval nekünk nem szabad asztalra mennünk??!! Akkor, kérem szépen, ezek a négylábúak mit keresnek az asztalon???!!! Ráadásul kutyááák...!! Arra a feketére meg úgy néééz.... szóval elrontotta az egész napunkat! Pszichiátert akarunk! Mit akarunk, KÖVETELÜNK!!!
Kérem, intézkedni szíveskedjenek, mert teljesen összeomlottunk!:-)

Magdi60 Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1113
Miii? Csak párizsi? Még csak nem is sonka???
Előzmény: vippa (1110)
ny63 Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1112
Már napokkal korábban szóltam a személyzetnek, hogy hivassa, de még mindig nem jött a manikűrös...
Kérem jegyzőkönyvezni, bűnös mulasztás...
Előzmény: vippa (1111)
vippa Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1111
Kedveském, ne körmöljön, akarom mondani, ne karmoljon olyan lassan abba a füzetbe, mert még lenne mondandóm! Biztosan jól írta le a nevemet az előbb?! Tehát: Kormika a nevem, nem Kormoska, mondom, Kormika!:-)
Szeretnék hangot adni a felháborodásomnak, miszerint mind a 4 tappancskámat alig mertem rátenni az alábbiakban bemutatott szőnyegre!:-( Meggyőződésem, kérem szépen, a kétlábú összes agysejtje elment kirándulni, mikor ezt a borzalmat betette a szobájába... brrr.... s mindjárt 101-et belőle!!! Kutyááááák...az én bársonytalpam alá...!!!!:-)

vippa Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1110
Szóltam a kollegáknak is, csak mondják el bátran, mi nyomja lelkük minden kis csücskét!
Csatlakoznánk mi ketten - Kormi és Sári - az előttünk már tányérügyben panaszt tett sorstársainkhoz, kéretik jegyzőkönyvbe venni: kiszóórják az asztalra a kajcit, oszt onnan kell keserves munkával összecsipegetni! Ez kérem szépen méltatlan, megalázó, tűrhetetlen....

A kétlábú valami nasiról beszél, meg hogy mit keresünk mi az asztalon, de szerintünk nem is hozzánk beszél, így folytatnánk zavartalanul tovább, s kéretik a képet a jegyzőkönyvbe mint bizonyítékot csatolni!:-)

vippa Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1109
Azt csiripelték az ennivaló!! madarak, itt lehet panaszkodni a kiszolgáló személyzet viseltes dolgairól! Nos, engem is sérelem ért, kérem szépen, ebbe a kosárba kellett magam nap mint nap belepréselnem! A gazdi ugyan álította, hogy ez nem az enyém, hanem a Sárié, de hát nem mindegy???!!! Kosár, az kosár...
Gusztika voltam, kérem nyugtázni az engem ért sérelmeket! Igazam van?:-)
vippa Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1108
Naaa, hova tűnteeem??? Így hogyan segítsek?:-) Már loholok....

Előzmény: vippa (1107)
vippa Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1107
Igeeeen?! Na, várja csak Töpi, megyek segíteni!!
Előzmény: Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) (1105)
Floppyka Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1106
Ne hagyd magad! Szerinted mire való az sok kis fényes ékszer a mancsocskáid végén?"! Egy gyors simi, és már vissza is szerezted a netet. Aztán meg az esti testnevés óra is megvan, amikor a gazdi a bekötött kezét rázva végigkerget a lakáson. De előbb-utóbb úgyis saját netet kapsz te is. :-DDDDDDD

Előzmény: Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) (1105)
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1105
És még a netet is folyton elszedik...
Előzmény: ody42 (1104)
ody42 Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1104

Nekem mondod??? És ez még mind semmi... Nekem kell a sarkokat pókhálótlanítani, meg ablakot mosni. És mivel még a lakásból sem mehetek ki, hogy szóljak bárkinek is?

 

Előzmény: Boborjan (1103)
Boborjan Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1103
Felháborító! Gyermekmunka!
Előzmény: Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) (1102)
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1102

Sziasztok!

 

Úgy hallottam egy másik topicban, h. itt kell reklamálni, ha a gazdáim túl sok munkát sóznak rám. Hát én reklamálok, épp most fejeztem be a mosogatást...

Bonifác Creative Commons License 2008.01.03 0 0 1101
Sajna csak most keveredtem vissza a szakszervezeti fórumba. Ha megint ilyen probléma elé kerülsz olvasd vissza a Matskák2 topik 2005 február-március időszakkal kezdődő Bonifác hozzászólásait. Akkor kapott a 14 éves elmúlt, harmadik gazdáját veszített, lelkibeteg depressziós Bonifácom egy héthetes kiskandúrt - Floppyt, hogy ne legyen egyedül, legyen valaki, aki szekálja, akit nevelni és tanítani kell. Tudok én is ellenpéldákat, ahol az öreg cica elutasította a kicsit, de okos és szisztematikus munkával el lehet érni, hogy ne legyen féltékeny. A fórum azóta is a kalandjaikon szórakozik, Bonifác elnökvezérigazgatóúr köszöni remekül van, makk egészséges, ma reggel is belekente az ágytakaróba a pimasz taknyost, majd megunva a zrikálást elmenekült előle, ami némi bútorborogatással járó páros lakás-körberohanást jelentett. Most meg így pihenik ki a reggeli fáradalmakat:

Előzmény: mex1 (1096)
homancska Creative Commons License 2007.12.22 0 0 1100
Boldog Karácsonyt, finomságokban és lustálkodásokban gazdag ünnepet minden négy- és kétlábú fórumlakónak!
Először egy profi fotóval.... aztán egy otthonival, mi már behoztuk az ágakat. Dísz az már nincs rajta... leszedtük... mert most is dolgozuk:):):)
Ghanima Creative Commons License 2007.12.05 0 0 1099
Ne szomorkodj: ez csak elterelő hadművelet, hogy eközben a Mikulás a Te csomagodat készíthesse el!!! :-))
Előzmény: Magdi60 (1098)
Magdi60 Creative Commons License 2007.12.05 0 0 1098

Befogtak Mikulás-zacskót csomagolni!

 

Magdi60 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 1097
Szerintem egy pici kölyökmacska mindenkit feldob. Megváltozik otthon minden. (Sokkal klasszabb lesz!!!)
Előzmény: mex1 (1096)
mex1 Creative Commons License 2007.12.03 0 0 1096
Sziasztok! Nagyon szép napot kivánok mindenkinek. Szeretném a véleményeteket kérni. A válaszokat előre is köszönöm. A macskám 12 éves  kandur. Most lenne egy 3 hónapos kismacs szitén kandur. Szerintetek probáljam meg? Az én macskám egy nagyon nyugodt állat de szeretnék neki egy társat. Igaz van két kutyám egy Yorki és egy Bolonese. Ja és lehet, hogy a kismacs törpe marad. Menhelyről hoznám.  Most vasárnapig válszt kell adnom.
Cicvarek Creative Commons License 2007.11.03 0 0 1095
nekem a rabszolgáimra még mosnom is kell

pszeudocsííz Creative Commons License 2007.10.21 0 0 1094
Örülj, hogy ilyen farkincával nem fogtak még be port törülgetni!
Előzmény: VinnieMini (1091)
VinnieMini Creative Commons License 2007.10.10 0 0 1093
Sok-sok simit, puszit és jutalomfalatokat :)))
Előzmény: Magdi60 (1092)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!