A végső cél 0 óra munka, 6 óra szórakozás és 18 óra pihenés, valamint napi nyolcszori bőséges étkezés.
Továbbá meg kell értetni a kétlábúakkal, hogy mi csak tájékozódni és segíteni akarunk, a többi csak véletlen és a tárgyak gonoszsága, reklamálni Murpphynál tessék. A macska arra való, hogy imádják, tiszteljék, kényeztessék és bosszankodjanak miatta, minden más csak után jön.
Cicákok, rohamra jogainkért!
Először is gratulálok mindenkinek a szép cicájához!
Nekem pedig lenne egy kérdésem macska ügyben! Láttam az üzletben kristály macskaalmot, használt már valaki közületek ilyet? És ha igen,akkor mi a véleményetek róla, jó? Vagy ti milyen almot ajánlanátok nekem leginkább?
Mikor a kétlábú nem volt itthon, kicsit túrkáltunk a fényképes cuccai közt, s lám-lám, mit találtunk!!!! Alig mertünk odapillantani..... Szóval nekünk nem szabad asztalra mennünk??!! Akkor, kérem szépen, ezek a négylábúak mit keresnek az asztalon???!!! Ráadásul kutyááák...!! Arra a feketére meg úgy néééz.... szóval elrontotta az egész napunkat! Pszichiátert akarunk! Mit akarunk, KÖVETELÜNK!!! Kérem, intézkedni szíveskedjenek, mert teljesen összeomlottunk!:-)
Kedveském, ne körmöljön, akarom mondani, ne karmoljon olyan lassan abba a füzetbe, mert még lenne mondandóm! Biztosan jól írta le a nevemet az előbb?! Tehát: Kormika a nevem, nem Kormoska, mondom, Kormika!:-) Szeretnék hangot adni a felháborodásomnak, miszerint mind a 4 tappancskámat alig mertem rátenni az alábbiakban bemutatott szőnyegre!:-( Meggyőződésem, kérem szépen, a kétlábú összes agysejtje elment kirándulni, mikor ezt a borzalmat betette a szobájába... brrr.... s mindjárt 101-et belőle!!! Kutyááááák...az én bársonytalpam alá...!!!!:-)
Szóltam a kollegáknak is, csak mondják el bátran, mi nyomja lelkük minden kis csücskét! Csatlakoznánk mi ketten - Kormi és Sári - az előttünk már tányérügyben panaszt tett sorstársainkhoz, kéretik jegyzőkönyvbe venni: kiszóórják az asztalra a kajcit, oszt onnan kell keserves munkával összecsipegetni! Ez kérem szépen méltatlan, megalázó, tűrhetetlen....
A kétlábú valami nasiról beszél, meg hogy mit keresünk mi az asztalon, de szerintünk nem is hozzánk beszél, így folytatnánk zavartalanul tovább, s kéretik a képet a jegyzőkönyvbe mint bizonyítékot csatolni!:-)
Azt csiripelték az ennivaló!! madarak, itt lehet panaszkodni a kiszolgáló személyzet viseltes dolgairól! Nos, engem is sérelem ért, kérem szépen, ebbe a kosárba kellett magam nap mint nap belepréselnem! A gazdi ugyan álította, hogy ez nem az enyém, hanem a Sárié, de hát nem mindegy???!!! Kosár, az kosár... Gusztika voltam, kérem nyugtázni az engem ért sérelmeket! Igazam van?:-)
Ne hagyd magad! Szerinted mire való az sok kis fényes ékszer a mancsocskáid végén?"! Egy gyors simi, és már vissza is szerezted a netet. Aztán meg az esti testnevés óra is megvan, amikor a gazdi a bekötött kezét rázva végigkerget a lakáson. De előbb-utóbb úgyis saját netet kapsz te is. :-DDDDDDD
Nekem mondod??? És ez még mind semmi... Nekem kell a sarkokat pókhálótlanítani, meg ablakot mosni. És mivel még a lakásból sem mehetek ki, hogy szóljak bárkinek is?
Úgy hallottam egy másik topicban, h. itt kell reklamálni, ha a gazdáim túl sok munkát sóznak rám. Hát én reklamálok, épp most fejeztem be a mosogatást...
Sajna csak most keveredtem vissza a szakszervezeti fórumba. Ha megint ilyen probléma elé kerülsz olvasd vissza a Matskák2 topik 2005 február-március időszakkal kezdődő Bonifác hozzászólásait. Akkor kapott a 14 éves elmúlt, harmadik gazdáját veszített, lelkibeteg depressziós Bonifácom egy héthetes kiskandúrt - Floppyt, hogy ne legyen egyedül, legyen valaki, aki szekálja, akit nevelni és tanítani kell. Tudok én is ellenpéldákat, ahol az öreg cica elutasította a kicsit, de okos és szisztematikus munkával el lehet érni, hogy ne legyen féltékeny. A fórum azóta is a kalandjaikon szórakozik, Bonifác elnökvezérigazgatóúr köszöni remekül van, makk egészséges, ma reggel is belekente az ágytakaróba a pimasz taknyost, majd megunva a zrikálást elmenekült előle, ami némi bútorborogatással járó páros lakás-körberohanást jelentett. Most meg így pihenik ki a reggeli fáradalmakat:
Boldog Karácsonyt, finomságokban és lustálkodásokban gazdag ünnepet minden négy- és kétlábú fórumlakónak! Először egy profi fotóval.... aztán egy otthonival, mi már behoztuk az ágakat. Dísz az már nincs rajta... leszedtük... mert most is dolgozuk:):):)
Sziasztok! Nagyon szép napot kivánok mindenkinek. Szeretném a véleményeteket kérni. A válaszokat előre is köszönöm. A macskám 12 éves kandur. Most lenne egy 3 hónapos kismacs szitén kandur. Szerintetek probáljam meg? Az én macskám egy nagyon nyugodt állat de szeretnék neki egy társat. Igaz van két kutyám egy Yorki és egy Bolonese. Ja és lehet, hogy a kismacs törpe marad. Menhelyről hoznám. Most vasárnapig válszt kell adnom.