Keresés

Részletes keresés

R.P.P. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 127
jol ez így is mehehe
Előzmény: maribor (126)
maribor Creative Commons License 2005.07.13 0 0 126

Faszom.

Ezt Titanix-nickel akartam írni.

Előzmény: maribor (125)
maribor Creative Commons License 2005.07.13 0 0 125

Visszatűnt a Loki-topikba.

Apcka Greenie volt szíves és visszaengedte.

Előzmény: R.P.P. (124)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 124
nyugello
Előzmény: DINO (123)
DINO Creative Commons License 2005.07.13 0 0 123

Na látod.

Akkor fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.

Pedig nem ártana...

Előzmény: R.P.P. (122)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 122
Nem, nem töltök le lokitopicból videókat :)
Kitiltalak onnan is :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: DINO (121)
DINO Creative Commons License 2005.07.13 0 0 121

Bazzzze, van fogalmad egyáltalán, hogy mi volt az a videó és miért írtam???

Várlak inkább a mea culpában!!!

Előzmény: R.P.P. (120)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 120
"Megnéztem az ide tegnap belinkelt videót és irígykedtem."

szerintem intézzük magánban
Előzmény: DINO (119)
DINO Creative Commons License 2005.07.13 0 0 119

Ebből ez hogy a faszba jött le neked?

 

Adjatok egy linket a moditopikhoz, mert kitiltott valami gyök!

Előzmény: R.P.P. (117)
Matt Creative Commons License 2005.07.13 0 0 118
khm
Előzmény: R.P.P. (117)
R.P.P. Creative Commons License 2005.07.13 0 0 117
Dinka hurkás akar lenni:


DINO válasz | megnéz | könyvjelző | törlés 2005.07.13 08:41:49 (48160)

Látom közeledik a szezonkezdet.

Fellángolnak a régi viták, régi szenvedélyek.



Miközben a magyar futballközeg soha nem látott mélységeket él meg.



Megnéztem az ide tegnap belinkelt videót és irígykedtem.



-Dino-
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.28 0 0 116
de jolo
Előzmény: T0mika (115)
T0mika Creative Commons License 2005.06.26 0 0 115
mehehehe
Előzmény: R.P.P. (114)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.23 0 0 114
Dinka, ne csúsztass, ez olyan Jaruzelszkis, vagy nem váltottál nicket időben? (kabsz) :D
Előzmény: DINO (113)
DINO Creative Commons License 2005.06.21 0 0 113

Azt mondtad, hozzátok.

Az meg Megyer.

Előzmény: R.P.P. (111)
Matt Creative Commons License 2005.06.21 0 0 112
majd a Tankcsapda énekesével örjöng az első sorban.. :))
Előzmény: R.P.P. (111)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.21 0 0 111
Oda is mész a Lokival? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: DINO (110)
DINO Creative Commons License 2005.06.21 0 0 110
Újpesten mindenképpen...
Előzmény: R.P.P. (108)
T0mika Creative Commons License 2005.06.21 0 0 109
mehehehehe
Előzmény: R.P.P. (108)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.21 0 0 108
ha majd jön a Loki, tuti a vendégtáborban ragad :)
Előzmény: T0mika (107)
T0mika Creative Commons License 2005.06.16 0 0 107
a vendegterben ragadt biztos :D :D :D
Előzmény: R.P.P. (106)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.16 0 0 106
Bammeg hová tűnt DINO? :)
Előzmény: T0mika (105)
T0mika Creative Commons License 2005.06.14 0 0 105
mindig ott van nem? mehehehe
Előzmény: R.P.P. (104)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.14 0 0 104
egyedül unatkozni fogsz ott, Csibe. Ezért megy Dino :)))))))))
Előzmény: IVÓ (103)
IVÓ Creative Commons License 2005.06.13 0 0 103
pedig az jó biznisz, csak nem szabad a vendégtérben tartózkodni!
Előzmény: T0mika (102)
T0mika Creative Commons License 2005.06.12 0 0 102
jahh :)

de a langzibar nem :D
Előzmény: R.P.P. (101)
R.P.P. Creative Commons License 2005.06.11 0 0 101
tied a kerek, öcsi :)
Előzmény: T0mika (100)
T0mika Creative Commons License 2005.06.11 0 0 100
aki sokat jar langyibarba :o)))))
Előzmény: DINO (98)
T0mika Creative Commons License 2005.06.11 0 0 99
mehehehe
Előzmény: IVÓ (97)
DINO Creative Commons License 2005.06.10 0 0 98
Az meg kicsoda?
Előzmény: IVÓ (97)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!