Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005.02.15 0 0 47
Há-Há! Vevőszagot érzek!!! ;-) Friss ropogós a keffni. Van Békéscsabai égetett környezetvédőknek, meg van Békéscsabai beton technokratáknak :-) Ár reggel megy. Tuti velem töröd le az árakat Debrecenbe, viszed a topicot a honod alatt. Voltam nálatok továbbképzésen ősszel. Számviteli szagemberek tov. képz. á. 18 000 HUF. a Nagyerdei körúton.
Előzmény: MZ/Y (46)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.15 0 0 46
Nem kereskedő, egy topiktárs (Kémember) írta. Biztos, hogy a hőszigetelés környékén dolgozik, bár épp' lehet az Austrotherm beépített embere is. :o)
Autó a Daewoo matiz, a susuki ignis, az opel astra és a volvo is.
Azonosság: EPS mindegyik.
Az austrotherm ce jellel bír, a legmegbízhatóbb minőségű. A nikecell középen van, a dél (és egyéb) cellek viszont elég tré minőségűek.
Ha fontos a minőség, az elsőnél maradsz.

Vele tessék vitatkozni! :o)

Azért írhatsz 19 cm magas, kisméretű (amiből 5 kell 1 méterre) meg nagyobb (amiből 4 kell 1 méterre) árat, bár annak még nem jártam utána. Egy helyen kérdeztem, ott br. 208 illetve 240 ft/db.

Meg egy fuvar árat Szolnok-Debrecen távra.
Előzmény: PONT RS (45)
PONT RS Creative Commons License 2005.02.15 0 0 45
Jézus. Lekarmolom magam! Melyik kereskedő mondott ilyent. EPS 100 ez a (EU) szabványos jelölés  Expandált Police (!!!! 8-)))) Stíröl 100 kPa nyomás hatására assziszem 1 cm2 felületre 10%-ot változik a vastagsága. Szóval szabvány. Van 70-es 150-es stb. Ammeghogy Usztroterm vagy Nikecell gyártmány tök mindegy. Persze, hogy a sajátom a stabil minőség a konkurenciáé meg gagyi!!! A E jelü gerenda meg sajna ab Szolnok BVM. Szóval ne dőljetek be! 
Előzmény: MZ/Y (44)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.15 0 0 44
Mondom: beszéltek rá. :o)
Ránézésre semmi. Ugyanolyan vastag AT-N és EPS hajszálra ugyanolyan tulajdonságokkal rendelkezik, mégis az Austrotherm-et ajánlották. Állítólag az stabilabb minőségű. De én senkit sem beszélek rá! :o)
Előzmény: sylvanus67 (43)
sylvanus67 Creative Commons License 2005.02.15 0 0 43
Mi a különbség a Nikecell és az Austrothem között, ha volnál szíves minket halandókat felvilágosítani.
Előzmény: MZ/Y (42)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.15 0 0 42
De ez Nikecell. :o) (Engem meg Austrothermre beszéltek rá.)
Viszont annak nagyon jó. Nekem br. 481-ért ajánlották a 3 cm-est.

Más: E-gerendát árultok? Ha igen, honnan viszik? Mert az kelleni fog és ha mondjuk Debrecen meg Szolnok közt gyártják, lehet, hogy tudunk biznicelni.
Előzmény: PONT RS (41)
PONT RS Creative Commons License 2005.02.15 0 0 41

Szia kicsit elvoltam.

Na nálunk a EPS 100, lépésálló, 3,4,5, 440, 590, 740 ;-) . Csak Neked!!!

Előzmény: MZ/Y (40)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.14 0 0 40
Elfelejtettem válaszolni. Tüzépker.

Mit szólsz a 3, 4, 5, 8 cm-es AT-N100 br. 456, 608, 760, 1216 ft-os árához?
Előzmény: PONT RS (38)
betonos Creative Commons License 2005.02.14 0 0 39

Kedeves Mindenki!

Bocs az ismétlésért...

 

Engedjétek meg,hogy egy kicsit OFF témában hozzászóljak és bemutatkozzak.

Gábor vagyok, 45 éves. Évekig egy multicégnél dolgoztam, mint diszpécser egy nagy betongyárban Budapesten. Pl. az egész Asia Center építkezés betonozási munkáit én vezényeltem le. Jelenleg fősulira járok, és ezt a cég nem tolerálta, ezért szakítottam velük.

Rengeteg kapcsolattal, a betonok, valamint a segédanyagok, a szállítás, a szivattyúzás ismeretével és ismeretségével rendelkezem.

Itt már kapcsolódok is a topic témájához, hiszen senkinek nem mindegy, hogy mennyiért vásárolja, és fuvarozza a betont az építkezéséhez. 100m3 esetén 500, vagy 1000 Ft. árdifferencia már jelentős megtakarítást jelenthet. A szivattyúzás (pumpa), és a szállítás területén tudunk  megtakarítást produkálni. Természetesen nem a minőség rovására. Sok utánajárástól is megkímélhetik magukat az építkezők.

Nézzétek meg a weblapot. (csak egy kis egyszerű) Kesőbb árajánlatot is tudok közzétenni, de ez még képlékeny. Most lesz cementáremelés.

Ha tetszenek a gondolataim, láttok benne fantáziát, kérem, hogy valaki nyisson egy BETON topicot. (én még nem tudok) Ígérem, hogy lehetőség szerint válaszolok az esetleges kérdésekre, akár a beton, akár a bedolgozás tekintetében.

 

Köszönöm a figyelmeteket, és a segítséget.

 

Üdvözlettel: B. Gábor

 

http://invitel.hu/paskomliget/beton/index.html

PONT RS Creative Commons License 2005.02.09 0 0 38
MZ! Az elképesztő jó ár. 535.-/db, nem tudom egyszerűen kiszámolni, hogy lehet. Mert 15% engedmény 492.-/db akkor a fuvar 1720.-/rkl Debrecen mellé. Ki ez a kereskedő?   
Előzmény: MZ/Y (35)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.09 0 0 37
Akkor jó.
Nekem 3 tüzép 2 félét csinált volna:
1. Kamionnal behozzák a telekre és lerakják (daru a kamionon).
2. Kamionnal behozzák az utcába, de én szerezzek targoncát.
Mivel nem biztos (sőt!), hogy a kamion be tud menni az utcába, sikerült kialkudni ezt az IFA-ra átpakolást, így jó áron mindenképp a telken rakják le.
Előzmény: Emi2 (36)
Emi2 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 36
Nekem a 3300/rkl.-ban benne van a szállítás és lepakolás a telekre.
Előzmény: MZ/Y (35)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.09 0 0 35
Bár nem teljesen összehasonlítható, de azért leírom:
Nekem a P2 30 NF+GT nettó 535, ebesi (debrecen melleti falu) szállítással. Ebben benne van, hogy elhozzák kamionnal Debrecenbe, itt átpakolják darus IFA-ra 6-8 raklaponként és lerakják a telken.
Neked a lepakolás hogy megy? Volt egy kevéssel olcsóbb ajánlatom, de abban csak a kamion ebesig volt benne, targoncást nekem kellett volna keríteni (800 ft/raklapért találtam egyet...), ráadásul a kamion nem is igen tudott volna bemenni az utcánkba.
Előzmény: Emi2 (29)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.08 0 0 34
Debrecenben is márc. 1-i emelésről tudnak (vagy beszélnek) a kereskedők.
Előzmény: PONT RS (32)
Emi2 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 33
Kösz, ennek én is utánanézek!
Előzmény: PONT RS (32)
PONT RS Creative Commons License 2005.02.08 0 0 32

Hívtam az YTONG területi képviselőjét, nem tud áremelésről. Ha pl. csak áprilisban lesz áremelés akkor addig "ingyen" használja a pénzed. Bár a lista -15 % nagyon jól hangzik. 

Előzmény: Emi2 (31)
Emi2 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 31
"850 eFt egy hónapig TÉLEN" ezt nem értem. Megmagyaráznád!
Pécsen minden kereskedő azt mondta, hogy Március 1 ytong áremelés!!!
Nekem a kereskedelemben (téglacentrum Kft. www.teglacentrum.hu ) azt mondták, hogy február végéig kifizetem, és juniusban szállítják le a telephelyről.
Előzmény: PONT RS (27)
PONT RS Creative Commons License 2005.02.08 0 0 30

Jó árak, szó se róla!!

A fuvar 3300.-/rkl nagyon jó. Szolnokra 2200.-/rkl. Azért az áremelésnek utána kellene nézni. Legegyszerűbb a gyárat hívni.  

Előzmény: Emi2 (29)
Emi2 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 29
Nettó árak:

P2 NF-300 falazóelem : 579,- kedvezmény 15% : 492,- /db

Pve 100 NF válaszfal : 257,- kedvezmény 15% : 218,- /db

Pécsen ez volt a lególcsobb kimagaslóan.

Szállítás Halmajugráról 3300+ÁFA/ raklap.
Előzmény: PONT RS (27)
PONT RS Creative Commons License 2005.02.08 0 0 28

"ingyen" nem jelent semmit. Csak nekem tetszik az ingyenes, díjmentes stb....

Semmi sincs ingyen. Szerintem. Csak ezért tettem idézőjelbe. ;-)

Előzmény: MZ/Y (21)
PONT RS Creative Commons License 2005.02.08 0 0 27

Szerbusz EMI2.

YTONG áremelés március 1.-vel??????! Én nem tudok róla. Felettébb érdekes.

Amúgy tényleg 100%-kot kérünk ilyen esetben, ahogy MZ úr írta. De szerintem április 1.-el lesz áremelés. Betárolási akció van március 31.-ig. Ezért nem hiszem. Gondold át. 850 eFt egy hónapig TÉLEN, nekem fizesd lécci, lécci. Mennyi engedményt adtak?

Előzmény: Emi2 (26)
Emi2 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 26
Így van ytong.
Előzmény: MZ/Y (24)
Emi2 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 25
Köszi!
Előzmény: MZ/Y (23)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.08 0 0 24
Ytong persze behelyettesíthető bármivel, de az áremelés dátumából erre következtetek nálad.
Előzmény: MZ/Y (23)
MZ/Y Creative Commons License 2005.02.08 0 0 23
Az egészet szokás, mert ilyenkor a kereskedő a pénzt továbbküldi a gyárnak, így a gyár ezt a mennyiséget ezen az áron adja a kereskedőnek.
Előzmény: Emi2 (22)
Emi2 Creative Commons License 2005.02.08 0 0 22
Az egyik helyi (pécsi) kereskedőnél vásárolnék téglát az építkezéshez.
Itt vannak a legjobb árak, ill. a március 1 áremelést kivédve már ebben a hónapban megvásárolhatom, és a szállítást akkor kérem csak amikor akarom (tehát akár juniusban). Ez nekem baromi sokat jelent.
De azt mondták, hogy most ki kell fizetni az egész pénzt.( úgy 850.000 ft.)
Ez tényleg így szokott lenni??
Nem egy bizonyos százalék előleg a jellemző ilyenkor és a maradék a szállítás után??

MZ/Y Creative Commons License 2005.02.08 0 0 21
Bramac. Mit jelent az ingyen körüli idézőjel?
A honlapjuk szerint a ki(le :o))alkudott vételárat fizetem és lepakolják a cserepet a telken, még raklappal sem kell bajlódni, mert benne van az árban.
Van valami trükk?
Előzmény: PONT RS (18)
nydrian Creative Commons License 2005.02.08 0 0 20
Asszem meglátogatunk :)
Előzmény: PONT RS (18)
nydrian Creative Commons License 2005.02.08 0 0 19

Upsz, de rég is volt, amikor ezt olvastam.... kezdek szenilisedni :)

De azért megérte a kérdés, hisz' kaptam választ! :)))

Előzmény: MZ/Y (17)
PONT RS Creative Commons License 2005.02.08 0 0 18

Nem nyitási akció. 10 éve nyitva vagyunk ;-)

YTONG esetében általában lista - 15 % adunk.

CSERÉP: Két tipust forgalmazunk. BRAMAC vs Tondach. Az örök (ökör:) vita. Normál családiház esetében lista - 6% a kiindulás. A BRAMAC "ingyen" szállít bármilyen mennyiséget, a Tondach 10 rkl. felett. Nem kívánok állást foglalni, de reklamáció általában az egyik esetében merül fel, T-vel kezdődik és ch a vége :-P

De ettől függetlenül rengeteget eladunk belőle (szerintem a ház ill. a tető jellege mely dönthet, hogy beton vagy agyag). Na egy vevőkinézetű egyén a láthatáron, elkapom.......

Előzmény: nydrian (16)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!