Keresés

Részletes keresés

Lolamoon Creative Commons License 2013.02.25 0 0 33363

Enyhén szorulásos, viszont nagyon válogatós (csak macskakaját hajlandó megenni) macskának mit lehet adni, hogy jobb legyen az emésztése? Valami táplálékkiegészítő?

Nyafkamacska Creative Commons License 2013.02.17 0 0 33362

Már viheted ivartalaníttatni.

Az oltás árát a dokitól kérdezd meg. Többezer forntos különbség lehet rendelőnként.

Előzmény: szedernyuszi (33361)
szedernyuszi Creative Commons License 2013.02.17 0 0 33361

Én is szeretném minél hamarabb ivartalaníttatni a fiú cicánkat. Most 4 hónapos, lehet már dokihoz vinni? Jobb ugye ha nem várjuk meg míg ivarérett lesz? 

A leukózis-oltás kb mennyibe kerül? Azt még előtte kapja meg vagy utána, vagy tökmindegy :) A többi oltása már megvan, féreghajtva is volt már többször.

jazzcool1,2 Creative Commons License 2013.02.16 0 0 33360

ez egy sziámi rokon :-) rongybaba :-)

 

teeeeeeeeeeeeeee Creative Commons License 2013.02.16 0 0 33359

Nagyon kőszőnőm a segitséget, igen nekem is ilyen vizipálmám van :) akkor nem ettől betegedett meg.

 

Most már jol van vérvétel, inekcio,vitamin inekcio. antibiotikum.

Eltelt már két hét,de nem vagyok megelégedve a étvágyával.

Nem eszik ugy mint előtte, csak fele adagokat.

Tud valaki valami macska vitamint ami az étvágyát nővelné ?

 

Kőszőnettel venném tanácsotokat.

Terézia

Előzmény: dare2wear (33345)
balabmw Creative Commons License 2013.02.16 0 0 33358

Hatékony ruha szárítás :)

 

CornFake Creative Commons License 2013.02.14 0 0 33357

jaj ugy klatszik ezek a szinek parban jarnak:D

egyebkent nalunk Z is csinalta,legalabb fel evif ivartalanitas utan,aztan elmult neki...

Előzmény: rsg (33354)
CyberCat Creative Commons License 2013.02.14 0 0 33356

Lehet, hogy csak domináns. És ha ivartalanításkor már ivarérett volt, akkor megmaradhatnak kandúros viselkedési formák. Az én kandúrom is csinál ilyeneket, teljesen imitálja a párzási folyamatot, rázogatja a farkát, mintha spriccelne stb.

Előzmény: rsg (33354)
Nyafkamacska Creative Commons License 2013.02.13 0 0 33355

Szerintem előbb nyúlj alá és ogyorózd meg. Ha kiherélték, nincs heréje.

Viszont akkor is előfordul nagynéha, hogy bent marad egy szövetdarab és elkezd hormonokat termelni.

Kandúrszagú a vizelete?

Előzmény: rsg (33354)
rsg Creative Commons License 2013.02.13 0 0 33354

Sziasztok! Van egy 1 év,2 hónapos fiú Thai cicám. 7 hónaposan ivartalanította a doki. Kb egy hónapja néha rámászik a másik fiú cicánkra,a karunkra,lábunkra,belecsíp a fogával,mözben nyávog. Olyan,mintha párosodni akarna. Lehet,hogy a doki csak sterilizálta,nem pedig kasztrálta?Mert az előbbinél megmarad a szexuális viselkedés.  Menjek vissza reklamálni a dokihoz?? Üdv!

witch1000 Creative Commons License 2013.02.12 0 0 33353

Kösz!

Előzmény: Nyafkamacska (33352)
Nyafkamacska Creative Commons License 2013.02.12 0 0 33352

Lehet tüzeléskor ivartalanítani, ha nagyon muszáj. De jobb megvárni míg elmúlik, mert nagyobb a kockázata. Emiatt sok orvos nem is vállalja.

A mi dokink 1 kilós súly fölött (10hetes körül) ivartalanít mindkét nemet. Van  aki szerint meg kell várni az ivarérést. Én a 3-4 hónapos kort javaslom. Az ivarérést tuti nem várnám meg.

Előzmény: witch1000 (33351)
witch1000 Creative Commons License 2013.02.12 0 0 33351

lenne két kérdésem: nősténymacskát lehet ivartalanítani akkor is, amikor ivarzik? kandúr ivartalanításánál mi az alsó korhatár?

Kösz!

Guldtop1 Creative Commons License 2013.02.05 0 0 33350

Nagyon aranyos nézése van. :-) Sok egészéget és még sok szép, együtt töltött évet Nektek! :-)

Előzmény: *tegla* (33346)
Lolamoon Creative Commons License 2013.02.04 0 0 33349

Isten éltesse még nagyon sokáig jó egészségben!

Előzmény: *tegla* (33346)
*tegla* Creative Commons License 2013.02.04 0 0 33348

Helló!

 

Már nem a régi, keveset mozog, az erejét szépen beosztja. Eszik, iszik, alszik, reklamál a kajáért, szóval egyébként egészségesnek mondanám ...

 

TéglaMiki

 

Előzmény: witch1000 (33347)
witch1000 Creative Commons License 2013.02.04 0 0 33347

nemár!!! és egészséges?

Gratulálok!

Előzmény: *tegla* (33346)
*tegla* Creative Commons License 2013.02.03 0 0 33346

Pascal februárban betöltötte a 22. évét ...

 

dare2wear Creative Commons License 2013.02.01 0 0 33345

az első macskám zabálta a vizipálmát, ilyet:

a pálma belehalt, a macska nem.

Előzmény: teeeeeeeeeeeeeee (33340)
dare2wear Creative Commons License 2013.02.01 0 0 33344

csak Coni eszi meg a sült csirkemellett, nem tudom, hogy Umának az elkészítés módjával van-e gondja. amúgy is elég fura, a száraztáp a kedvenc kajája.

Előzmény: Nyafkamacska (33339)
balabmw Creative Commons License 2013.01.31 0 0 33343

A mi Nyafink nagy ívben kikerüli,mintha méreg lenne. Zöldség,joghurt,műzli,corn flakes jöhet minden mennyiségben. :)

Előzmény: Nyafkamacska (33339)
witch1000 Creative Commons License 2013.01.30 0 0 33342

nosztalgiám van :-)

Előzmény: Guldtop1 (33335)
Lolamoon Creative Commons License 2013.01.30 0 0 33341

A japán vizipálma mérgező.

A fűszerű vizipálma (Cyperus alternifolius) nem mérgező és a macskák előszeretettel fogyasztják, ha nem vigyázunk rá.

Előzmény: teeeeeeeeeeeeeee (33340)
teeeeeeeeeeeeeee Creative Commons License 2013.01.30 0 0 33340

Sziasztok

 

Bocsi, a kérdésért, de nem tudom mit csináljak és tinektek biztos van tapasztalatotok.

Van egy ivartalaniott 2 éves fiu  thay sziámim .

Ezidáig nem vettém észre soha hogy eszi a vizipálmámat, most viszont csütőrtőkőn igen.

Utánna olvastan és van ahol azt irják mindene mérgező van olyan is aki ajálja a cicáknak.

Most ez hogy van tapasztalatotok?

Nem szeretném ha a cicánknak baja esne tőlle.

Mig jo idő volt kijárt a kertbe füvet enni.

És az a baj péntek ota nem eszik,nem iszik, tegnap voltunk állatorvosnál vérvétel meg minden,de nem tudja mi a baja, mérgezés nincs,azt mondja talán rosszat evett,vagy virus.

most jutott eszembe a vizipálma létezik ettől lenne rosszul?

 

Kőszőnőm tapasztalataitokat, vagy tanácsaitokat.

Üdv. Terézia

 

Nyafkamacska Creative Commons License 2013.01.29 0 0 33339

Mindegy, csak sok legyen.

Előzmény: dare2wear (33338)
dare2wear Creative Commons License 2013.01.29 0 0 33338

a csirkemellet milyen formában érdemes adni nekik?

CyberCat Creative Commons License 2013.01.23 0 0 33337

Semmi baja nem lesz tőle, nálunk is úgy alakult, hogy ivarérés után tudtam csak elvinni a dokihoz.

Előzmény: Aquata (33336)
Aquata Creative Commons License 2013.01.22 0 0 33336
Köszi a válaszokat, hát szuper... :D ivaerérés ellőtt akartuk ivartalaníttatni, de így csak 3 hét múlva lesz az ivartalanítás.
Előzmény: Guldtop1 (33334)
Guldtop1 Creative Commons License 2013.01.21 0 0 33335

Egy Munin :-)

Guldtop1 Creative Commons License 2013.01.20 0 0 33334

Biztos, hogy tüzel. Nala is 5 hónaposan lett nagylány, rohantunk is az állatorvoshoz vele egyből, engem az őrületbe tudnak kergetni a nyávogással, amit ilyenkor produkálnak...

Előzmény: Aquata (33330)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!