Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2011.01.08 0 0 4112

Ezek a kártyák korábban működtek a gépben?

Véletlenül nem Olympus gyártmányúak?

 

Előzmény: Johnatano (4111)
Johnatano Creative Commons License 2011.01.08 0 0 4111

Hello !

 

XD kárytával csinálja, CF-em nincsen hozzá. De eddig már 3 kártyával is próbáltam, próbáltam máér gépen is formázni, de nem működik azután sem.

SZEGECS Creative Commons License 2011.01.08 0 0 4110

Próbáld meg számítógépen megformázni, hátha az segít, csak figyelj a megfelelő filerendszerre a beállításnál! (ne NTFS legyen, hanem FAT!)

CF-el, vagy XD kártyával produkálja ezt a hibát?

 

Előzmény: Johnatano (4109)
Johnatano Creative Commons License 2011.01.08 0 0 4109

A Fuji S 7000 gépem az alábbi hibát produkálja. A kijelzőn piros háttérben FILE NO. FULL felirat olvasható és valóban a fennmaradt képek száma 0, tehát mintha tele lenne a kártya. Már próbáltam több kártyával, kártya formázást is, de semmi. Kinek van erre ötlete ?

Köszönöm: Johnatano

 

2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2011.01.06 0 0 4108

Petya1957 ment neked is!!!!!!!!!!

Előzmény: Petya1957 (4106)
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2011.01.06 0 0 4107

ivimano ment e-mail!!!!!!!!! :-)

Előzmény: ivimano (4105)
Petya1957 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 4106

Sziasztok!

 

Nos én is végigtúrtam a netet - lehet nem eléggé - de használható magyarnyelvű útmutatót nem bírtam összevadászni.

Így lyukadtam ki ezen a fórumom.

Ha valaki tudna segíteni eme "kínomon" nagyon hálás lennék érte.

 

Előre is köszönöm!

ivimano Creative Commons License 2011.01.02 0 0 4105

Légyszives nekem is küldd el!

Örök hála! :)

Előzmény: 2000 2.2i 16v macer (4104)
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010.12.30 0 0 4104

Ment a használati útmutató!!!!!! B.U.É.K.

Előzmény: vakondos (4098)
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010.12.30 0 0 4103

sas47 ment a használati útmutató!!!!!!!!!!!!!

 

 

BOLDOGÚJ ÉVET KIVÁNOK!

Előzmény: sas47 (4093)
2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010.12.30 0 0 4102

Igazán nincs mit örülök, hogy segíthettem!!! BOLDOGÚJ ÉVET KIVÁNOK!

Előzmény: aappaa133 (4091)
SZEGECS Creative Commons License 2010.12.02 0 0 4101

Ez lenne ezeknek a topicoknak a célja, hogy segíteni tudjunk egymásnak.

Kár, hogy ennek ellenére a legtöbbön csak az anyázás, meg egymás szekálása megy :(

 

Előzmény: spiroa (4100)
spiroa Creative Commons License 2010.12.02 0 0 4100

meg még az is lesz mert mostani mércével is jó gép...  kivéve a gyerek betegségeit :-))

apropó "SZEGECS" a tipped -tudásod 100% bevált.... a gépem 1000% teljesít és nem súlyos 10 ezrekért  

köszi még egyszer :-)))

Előzmény: SZEGECS (4099)
SZEGECS Creative Commons License 2010.11.29 0 0 4099

Megtörtént :)

 

Nem semmi, hogy 7 év után is még ilyen népszerű ez a gép :D

 

Előzmény: vakondos (4098)
vakondos Creative Commons License 2010.11.29 0 0 4098

Sziasztok!

 

Nekem is eltudja küldeni valaki a használati utasítását a Fujifilm S 7000 nek?

 

Elöre is köszönöm!

 

sas47 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 4097

Kedves Szegecs!

 

Te egy angyal vagy,Nagyon hálásan köszönöm!!!:)

 

Most meg próbálkozom,a videó letöltéssel a tanácsod szerint!

 

 

 

Előzmény: SZEGECS (4096)
SZEGECS Creative Commons License 2010.11.25 0 0 4096

Tessék belenézni a postafiókba :D

 

Előzmény: sas47 (4093)
SZEGECS Creative Commons License 2010.11.25 0 0 4095

Ne a varázslóval pakold át a file-okat, hanem miután a számítógép felismerte a fényképezőt, nyisd meg a tartalmát Total Commanderben, vagy ha az nincs, akkor Windows Intézőben. Ott mindent mutatni fog, ami a kártyán van.

 

Előzmény: sas47 (4094)
sas47 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 4094

Sziasztok!

 

Volna egy kérdésem,amíg nincs kezelésim.Videó felvételt csináltam,és nem lehet letölteni,ez idáig csak képeket csináltam,és azt simán áttölti nekem a varázsló.Nem tudom mit kell átállítani a gép menüében!

 

Ebben kérek segítséget 

sas47 Creative Commons License 2010.11.25 0 0 4093

Szevasz!

 

Én is ebben a "cipöben" járok,szeretném,ha elküldenéd a használati utasítását a Fujifilm S 7000 nek.

 

Elöre is köszönöm!

Előzmény: 2000 2.2i 16v macer (4089)
sevox Creative Commons License 2010.11.20 0 0 4092

S7000 eladó, jó állapotban, szép külsővel, 5600 expóval, 2GB Olympus XD-vel.

Ára 22.000 Ft.

e-mail publikus, oda várom az érdeklődést, csak BP, és környéke, havonta 1x Kaposvár.

aappaa133 Creative Commons License 2010.11.14 0 0 4091

Nagyon köszönöm a segítséget!Én is csak ritkán járok errefelé,de még időben megtaláltam az üzenetedet. Sikeresen letöltöttem,kicsomagoltam.Már-már nem is reménykedtem , és íme teljes í siker!!!   Köszi mégegyszer !

 

aappaa133

Előzmény: 2000 2.2i 16v macer (4089)
istvcin Creative Commons License 2010.11.07 0 0 4090

Csak egy foto

2000 2.2i 16v macer Creative Commons License 2010.11.07 0 0 4089

Küldtem e-mail-t !

Előzmény: aappaa133 (4088)
aappaa133 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 4088

Sajna úgy néz ki ez a fórum meghalt.      Kár!

 

aappaa133 Creative Commons License 2010.10.30 0 0 4087
Sziasztok!
Segitséget szretnék kérni! Kaptam egy S7000-es gépet. Sajnos nincs meg a használati utasítása telepítő cd-je. A neten blogokban kerestem letölthető h-utasítást,de a belinkelt dolgok már (a több év miatt ) nem találhatóak meg! Ha valaki PDA - ban
vki feltenné az S7000 - es magyar h-utasítását nagyon nagy segítség lenne !
Előre is köszönet érte !
igus. Creative Commons License 2010.09.02 0 0 4086
Eladó !

FUJIfilm S7000 bridge fényképezőgép - 30 eFt áron

Ismertető: http://pixinfo.com/cikkek/fxs7000


(emailban érdeklődj, mert ritkán járok erre !)
spiroa Creative Commons License 2010.08.23 0 0 4085
hurrá még mindig mülködik 100% teljesítménnyel köszi mégegyszer
Előzmény: SZEGECS (4075)
sandorjonas Creative Commons License 2010.08.16 0 0 4084
Sziasztok!
Egy Fuji S7000 fényképezőgép hibátlan, karcmentes állapotban,dobozzal, kábelekkel -azt hiszem még a cd-je is megvan- eladó! 5890 kép készült a géppel. Egy 55mm-es napellenző van még hozzá.
Megtekinthető, kipróbálható Zuglóban. Az ára 40.000 forint. Ha vkit esetleg érdekel ide írjon: sandorjonas69@gmail.com
lomi1 Creative Commons License 2010.08.08 0 0 4083
kösz, már tárgytalan
Előzmény: lomi1 (4082)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!