Keresés

Részletes keresés

arthur1 Creative Commons License 2011.02.26 0 0 496

Hali!:)

oké,majd egyeztetünk!

mik kelnek majd?kacsák?pipik?

Előzmény: carlin (495)
carlin Creative Commons License 2011.02.26 0 0 495

Sajnos,valami oknál fogva,eddig a kosorrút nem sikerűlt pároztatni.Viszont oroszlán fejűek lesznek.Monorra nem valószínű,hogy megyek,mert viszik itthonról.Szolnokra már inkább,mert lesz addig kelésem,bár abból is van lefoglalva.

Viszont áprilisban mindenképp mennék Monorra,ha addig nem jössz,ott találkozhatun.Előtte egyeztetünk!

Előzmény: arthur1 (494)
arthur1 Creative Commons License 2011.02.25 0 0 494

Igen,olyat  szeretnék  majd venni,de ha sikerülne Hozzád eljutni ,lehet,másfelé is elcsábulnék!:)

Előzmény: carlin (493)
carlin Creative Commons License 2011.02.24 0 0 493

Ő nőstény volt,de már elvitték.Azt hittem törpe kosorrú érdekel.

Előzmény: arthur1 (492)
arthur1 Creative Commons License 2011.02.23 0 0 492

Hali!:)

A jobb oldali oszlopban,fölülről a második képen lévő szürke nyuszika milyen nemű?

Van róla olyan kép ,amin jobban látszik?

Előzmény: carlin (490)
carlin Creative Commons License 2011.02.13 0 0 491

Ja, ha érdekel valakit,kérem,lehetőleg a megadott számokon érdeklődjön,mert hétköznap nem mindig vagyok gépnél!

Köszönöm!

Előzmény: carlin (490)
carlin Creative Commons License 2011.02.13 0 0 490

Eladók választási oroszlánfejűnyulak  1500 ft-ért

ivarérett törpe kosorrúk 2000 ft-ért (a fehér nőstény)

9.hetes német óriások 3000 ft-ért

választási német apától,házi anyától származó nyulak 700 ft-ért

Heves  megye.

Monorra nem bizt.,hogy megyek,így az elvitel bizonytalan!

hétvégén 20 511-9930,hétköznap 20 945-20 47.

 

v-csucsu Creative Commons License 2011.01.30 0 0 489

Elcserélném him énekesemet egy tojóra.

A szine mindegy, csak legyen ivarérett.

Eladó-cserélhető egy him mondain bármilyen diszmadárra.

Kérésre képet küldök.

email: varadicsucsu@freemail.hu

Tel: 06306116163

arthur1 Creative Commons License 2011.01.29 0 0 488

Hali!:)

oké,akkor várom a képeket!

Előzmény: carlin (486)
herrhartmann Creative Commons License 2011.01.27 0 0 487

Eladó nyúlketrec - afrikai sün, vadászgörény, tengerimalac tartására is alkalmas -, önitatóval. Mérete: 101x53x34 cm

Érdeklődni: hartmannk@vipmail.hu vagy  +36- 20-460-1173

 

carlin Creative Commons License 2011.01.26 0 0 486

Szia!

Ő bak,de márciusig bizt. lesz.

Mindenképp jelentkezni fogok,oké?Akkor csinálok képeket is,hátha más színű is lesz és talán jobban tetszik.Így jó?:)

Előzmény: arthur1 (485)
arthur1 Creative Commons License 2011.01.25 0 0 485

Hali!:)

Egy nőstény kellene,ami a bal   oszlopban,alulról a harmadik képen van!

Az  nőstény?

Ha mostanában nem tudom megoldani,hogy elmenjek érte,akkor Dudi márciusban elhozná nekem,persze csak akkor ha addig tudod tartani!

Oltva vannak a nyuszik?

Előzmény: carlin (481)
carlin Creative Commons License 2011.01.25 0 0 484

Szia,nézd meg a vendégkönyved az oldaladon!

Előzmény: Törölt nick (482)
zumiizgi Creative Commons License 2011.01.24 0 0 483

Sziasztok! Én még új vagyok itt a fórumon! Nyulakat tartok elsősorban, de most szeretnék 2-3 tyúkot is. Nagyon kicsi a kertem ezért nem lehet több. :( Sajnos tyúkokból nagyon kezdő vagyok még! Tudtok jól tojó fajtát ajánlani (csak a tojás végett)? Nyulat is tudok érte cserébe adni, ha valakit érdekel. Fóton lakom. web: http://hazinyulam.5mp.eu Ha valakinek van eladó akkor kérem a pacigyogyasz@gmail.hu mail címre írjon. Köszönöm szépen! Zita

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.24 0 0 482

Okés! Köszi! Jelentkezni fogok! Heves megyében melyik településen laksz?? 

Előzmény: carlin (480)
carlin Creative Commons License 2011.01.24 0 0 481

Szia!

Természetesen ha kell Neked,akkor lesz,csak szólj légyszi,mert tavasztól már kereskedő szokta tőlem vinni,meg persze a börzék is beindulnak.

Milyen kellene majd?

Előzmény: arthur1 (479)
carlin Creative Commons License 2011.01.24 0 0 480

Jó,március közepére szeretném az első kelést,utána nyár végéig folyamatosan lesz.Kérlek jelezz időben,mert már van foglalva is!

A számom 20 511-9930,hétvégén,vagy este 7 után,mert a melóba nem viszem be a telót.

Előzmény: Törölt nick (478)
arthur1 Creative Commons License 2011.01.23 0 0 479

Hali!:)

nekünk az idén nem lesznek csirkéink,vannak libáink,nyulaink(magyar óriások!),és van egy kecskénk,remélem lesz nála szaporulat és akkor már kecskékről beszélhetek!

Nagyon tetszenek a törpe nyulaid!Szeretnék is belőlük!Ha megtudom oldani a fuvart,előtte felhívlak és egyeztetünk!Rendben?

Előzmény: carlin (471)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.23 0 0 478

Köszönöm a választ, azért ha lenne eladó csibe az is érdekel!! Magam is tartok-tartottam kopasz-szakállas-búbos tyúkokat, és vérfrissítésnek mindig jól jön néhány darab!!

Én Heves megyében tanítok, így el is tudok menni értük!

Majd egyeztetünk ha gondolod!!

Üdv.: Dudi

Előzmény: carlin (476)
carlin Creative Commons License 2011.01.23 0 0 477

A tel.szám lemaradt !

Hétköznap 20 945-2047,hétvégén 20 511-9930.

Előzmény: carlin (476)
carlin Creative Commons License 2011.01.23 0 0 476

Az igaszság az,hogy van 2 gépem és elég sok kotlós is szokott lenni,így ritkán van tojás eladó.Csak napos,ill.kb. 2 hetes korig nevelek,addig elviszik őket.Növendékeket most már elvből nem adok el.

Akit viszont érdekel vannak eladó nyulak:

13 hónapos ,fekete német (1x fialt)15.000 ft

Német óriás választási 2.500 ft

Német apától ,házi anyától,növendékek 1.400 ft

Növ.t.kosorrú bakok 2.500 ft

Választási oroszlánfejűek 1.500 ft

Heves megye.

Előzmény: Törölt nick (473)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.16 0 0 475

Az expressz.hu oldalon nézd meg.

Előzmény: v-csucsu (474)
v-csucsu Creative Commons License 2011.01.16 0 0 474

Sziasztok!

Énekespapagáj tojókat keresek!

Hatvan-gyöngyös-pásztó környékéről.

tel:06306116163

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.16 0 0 473

Szia!

Ezektől az "extrás" tyúkoktól esetleg nem lesz eladó tenyésztojás, vagy növendék??

Előzmény: carlin (471)
Karmosbéka Creative Commons License 2011.01.12 0 0 472

Egyik hím albínó afrikai karmosbékámat elcserélném egy nőstényre!

 

(Sajnos két hímet sikerült vennem áprilisban, az üzletekben piciként adják el őket, akkor nem tudom meg állapítani a nemüket. Már mindkettő ivarérett, feketék a mellső lábaik.)

A nősténynek nem fontos albínónak lennie.  

 

Nógrád megye, Salgótarján

 

email: morrisongirl85@gmail.com

carlin Creative Commons License 2011.01.08 0 0 471

Vannak még.

Brahma,selyem meg vegyesek,de ezek csak "extrások":kop.nyakú,búbos ,rózsás taréj,gatya,szakáll,fodros toll.

Na meg az az 5 ómagyar kacsa,de különösebben nem jönnek be nekem a viziszárnyasok,főleg télen.

És Ti?

Előzmény: arthur1 (470)
arthur1 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 470

Ú,akkor nincs biznisz!:(

Azért  kösz!

Baromfik terén,hogy állsz?

Előzmény: carlin (469)
carlin Creative Commons License 2011.01.05 0 0 469

Sajnos mind a 3 bak.

Előzmény: arthur1 (468)
arthur1 Creative Commons License 2011.01.04 0 0 468

Hali!:)

Kosorrú-oroszlánfejű érdekelne,türingiai színben,ha lehetne nőstény!

Előzmény: carlin (467)
carlin Creative Commons License 2011.01.04 0 0 467

Szia!

Vannak még,kosorrú-oroszlánfejű és kosorrú.Türingiai és fekete színben.

Oroszlánfejű is lesz 2 hét múlva.

Nem tudom melyik érdekelne?

A mail címem tudod, a számom 20 511-9930.A héten itthon vagyok.

Üdvözlöm a családot!!!

Előzmény: arthur1 (466)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!