|
|
|
|
ax.lac
2003.04.21
|
|
0 0
92
|
Sziasztok!
Próba! Ő Brúnó
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
Ammandina
2003.04.16
|
|
0 0
89
|
Sajnálattal tapasztaltam, hogy elmaradtak a szebnél szebb kutyusokról készült képek. Megkísérlem feléleszetni a topocot.
Játszani jó a kutyahaverral:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
Ammandina
2003.03.14
|
|
0 0
86
|
Néhány téli kép:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n] |
Ammandina
2003.03.12
|
|
0 0
83
|
Itt éppen sz ajtót őrzöm, hogy senki illetéktelen ne jöjjön be:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
|
Fekete Halfdan
2003.03.12
|
|
0 0
81
|
Hijnya de ügyes voltam, csak az URL eleje maradt le, bocs. Szóval mégeccer.
Lotti a hóban:
10 hónaposan (2003. januárjában) a Nagy Hideg hegy alatti erdőben. |
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|