Keresés

Részletes keresés

NonoBaba85 Creative Commons License 2010.08.01 0 0 296

Sziasztok!

Pénteken 18 Boldog Cica év után meghalt Öcsi! Maine coon cicus volt,de szerintem házi cica is folydogált az ereiben. Sajnos most nem tudok ilyen sok pénzért cicát venni, tudtok esetleg olyat akitől valamilyen más módon kaphatnék egy cicát,vagy bármilyen más lehetőséget?? Úgy érzem most csak ez tudná a fájdalmamat enyhíteni!!

Köszönöm!

hmhmhm30 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 295

Judy20!

Ha Lucy-tek olyan cica lesz, mint Joplin, Ti is megtudjátok, mi az: Felsőbbrendű, fennséges, méltóságos NAGYSÁGA :o))), akinek ti lesztek az alattvalói ;o)

(A ping-pong labda nálunk is megy. Azzal tovább lehet emelni a buli-hangulatot, ha beleteszitek egy kerek lavór vízbe...)

Előzmény: Judy_20 (294)
Judy_20 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 294
hmhmhm30 nagyon szép a Joplin cicád :) Azthiszem Lucy is hasonló cicus lesz , még színre is :) Ma kapott egy ping-pong labdát , azzal ökörködik egész nap :D Jó nézni milyen virgonc kis cica.
hmhmhm30 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 292
Joplin
Előzmény: Predator's (291)
Predator's Creative Commons License 2010.07.29 0 0 291
Joplin -
Predator's Creative Commons License 2010.07.29 0 0 290
Sweet Predator István - (Serbia )
cleo86 Creative Commons License 2010.07.28 0 0 289
Nagyon szép macsek.
Ma én is csináltam pár képet a bohóckodó apróságokról :)
Az elsőn az "adj már kaját végre légyszi" nézés látható.
Előzmény: hmhmhm30 (277)
hmhmhm30 Creative Commons License 2010.07.28 0 0 288

Köszönöm!

Nekem régen nem tetszettek a teknőcök. Azt gondoltam, úgy néznek ki, mint az összemosott ruha :o)))

Mostanra ez lett a kedvenc színem. 

Előzmény: boriger (284)
Judy_20 Creative Commons License 2010.07.28 0 0 285
Köszönöm szépen a cicám nevében is a dícséreteket :)
Igazából őt a nagymamám ajándékaként hoztuk aki a szomszédunkban lakik így naponta többször is átnézünk a kicsihez. Játszunk vele ha épp nagymamám nem ér rá. Vettem neki játékegeret amitől egyenlőre fél , szerintem nem látott még ilyet :) A kezünket viszont előszeretettel rágcsálja ,talpraesett kis cicus. Egyáltalán nem volt megszeppenve az új helytől. A mi cicáinknak próbáltuk bemutatni de ők csak fújtak rá. Biztosan féltékenykednek :)
Talán idővel összeszoknak .
Aki a nevét kérdezte : Lucy ( Lüszi) lett a neve :)
boriger Creative Commons License 2010.07.28 0 0 284
Széééép....nagyon szép! Nekem ez a kedvenc színem :))))
Előzmény: hmhmhm30 (277)
boriger Creative Commons License 2010.07.28 0 0 283
Judy, ez GYÖNYÖRŰ!!!! :)))
Előzmény: Judy_20 (273)
Emily-Eaden Creative Commons License 2010.07.28 0 0 282
Szia!

Kedvenc maine coon színem:)
Hogy van az új kis jövevény?Hogy fogadták a többiek?
Előzmény: Judy_20 (273)
Emily-Eaden Creative Commons License 2010.07.28 0 0 281
Szia!
Nagyon szépek a kiscicák!Gratulálok !
Előzmény: shine_adonis (279)
Emily-Eaden Creative Commons License 2010.07.28 0 0 280
Egyetértek!!!nem tudom én sem ki,de nem is érdekel!
Most jó itt a hangulat a cicákról szól,és ez a lényeg!
Megvan már az új cicád?Hogy fogadták a többiek?
Előzmény: hmhmhm30 (277)
shine_adonis Creative Commons License 2010.07.28 0 0 279
Gratulálok a kicsihez! Mi lett a neve?
Előzmény: Judy_20 (273)
shine_adonis Creative Commons License 2010.07.28 0 0 278
Sziasztok!

Csak hogy a topik témájához hű legyek: nálam is vannak eladó kicsik. Barna klasszikus cirmos fehérrel, és fekete-fehér lányok, és egy fekete-fehér fiúcska.
hmhmhm30 Creative Commons License 2010.07.28 0 0 277

Na, valaki még megpróbálja felszítani a tüzet a háttérből. Talán unatkozik, amiért nem szaggatjuk tovább egymás torkát nyilvánosan???

 

Nem fogok lesüllyedni az aljas mocskolódás szintjére, kár igyekezni! :o))

 

Bocs a magánjellegű beírásért, de sajnos a kavarógép személye előttem ismeretlen, ezért nem tudok neki írni személyesen.

 

Inkább újkép.

Emily-Eaden Creative Commons License 2010.07.28 0 0 276
hmmm:köszi,:)
mennyi sok barna cirmos fehérrel kis cicc!
cleo86 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 275
Sziasztok!
Én is színesítem már egy kicsit itten a környéket a szuszmákoló lókötőkkel :)
Judy_20 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 273
Sziasztok!
Új kis kedvenc érkezett a házhoz ( Lucy). Tenyésztőtől vettük , árat inkább nem írnék az újabb vita elkerülése végett. Nem egy drága cica volt de azthiszem a fajtára jellemző vonásai megvannak. Jelenleg 2 hónapos múlt, imádnivaló kis szőrgombóc :)

kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
hmhmhm30 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 272

Take it Easy gyönyörű! Az új kis kandúr szintén. (No, és a többi sem "kutya" :o)

Hoztam én is képet egy cicámról. Azoknak, akik a barna cirmost szeretik (fehérrel).

 

 

Előzmény: sherrifimó (271)
sherrifimó Creative Commons License 2010.07.27 0 0 271
Örülök hogy teszik , nagyon szép cica TAKE IT EASY a neve , SUMMERPLACE lányka .
de a másik kis teknőc, is gyönyörű a kis ROMA. TERMÉSZETESEN MINDEGYIK CICÁMAT IMÁDOM !




Előzmény: Törölt nick (269)
sherrifimó Creative Commons License 2010.07.26 0 0 268
ezt még muszáj hozzá írnom PISZOK jó kis cicuka :-))))))))
Előzmény: Schumacher Mihály (264)
sherrifimó Creative Commons License 2010.07.26 0 0 267
köszönöm , örülök hogy neked is tetszik ,már nagyon várjuk őt !
Előzmény: bogyike (261)
sherrifimó Creative Commons License 2010.07.26 0 0 266
hát ez nagyon teszik , jót nevettem :-)))

pedig meg voltam győződve hogy enyém a nap poénja ( a lenőtt a hajtövem ,mire fel tettem a képet ) de MISIKE még engem is hajaz !!!!!!!!!
Előzmény: Schumacher Mihály (264)
sherrifimó Creative Commons License 2010.07.26 0 0 265
jaj ez nagyon tetszik :-)))))))

Én azt hittem hogy enyém a nap poénja ( ki nőtt a hajtövem ,mire fel mire fel tettem a képet) de MISIKE még engem is hajaz !
Előzmény: Schumacher Mihály (264)
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010.07.26 0 0 264
várjatok a kép lemaradt.
ráadásul vagy a szerver túlterhelt (a hülyeségtől) vagy a netem szörnyű lassúpiszkocsek
Schumacher Mihály Creative Commons License 2010.07.26 0 0 263
Guten Abend!
Egy újabb jó arc a semmiből!
Bugyika én is teszek fel képet a macsekomról!
Csak, hogy kikezd!
Sőt még a nevét is elárulom: "Piszok"
......jaj tudom, hogy lehet ilyen nevet adni igy ilyen aranyos kiscicának:-)
Emily-Eaden Creative Commons License 2010.07.26 0 0 262
Nem tudom te ki lehetsz,de most ez a topik szépen megnyugodott,és mindenki a cicáiról ir,képeket csatol stb stb.
Akkor most megint minek kell parazsat tenni a tűzre??
Ezt én nem értem,de mindegy,én nem veszekszek,inkább Te is tegyél fel a cicáidról képeket_!
Előzmény: bogyike (261)
bogyike Creative Commons License 2010.07.26 0 0 261

Ezt csak azért idézném ide, hogy ti senkivel nem személyeskedtek, ügye?

 

"Te nagyon nagy arcnak képzeled magad azt hiszed nem tudjuk ki vagy????
Azt gondolod mert egyszer Best General lett februárban a cicád akkor te mindent tudsz,mert Te 2 éve "tenyésztesz"na ne nevettess!!!!!!

Osztod itt az észt egy olyan embernek aki nem érdemli meg és mindenféle köre-mailt küldözgetsz ökörségekkel!!!!
Gratulálhatsz saját magadnak,az ember szemébe mosolyogsz a háta mögött meg lehülyézed!
GRATULÁLOK"

 

Vissza lehet ezt olvasni a maine coon topikon! 10479 bejegyzés

 

Hozzá tenném akkor sem hummhumm írt és most sem hummhumm ír!!!

 

 

Jah és csak mert én mindíg szart kavarni jövök!

 

Ui: Seriffimó: Szépek a cicáid és  Szép nagyon az új summerplace cica!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!