Keresés

Részletes keresés

stately Creative Commons License 2005.09.23 0 0 232
emeri, akárhogy is számolgatom, ez csak 375 liter :)
Előzmény: emeri (228)
SZOCSI Creative Commons License 2005.09.22 0 0 231
Eladó:

 

Ehfisubstrat 1000 Ft/l

Ehfimech 500 Ft/l

 

Érd: 06209413855
cirmi22 Creative Commons License 2005.09.21 0 0 230
Sziasztok!
Eladó egy 7-8 kg-os vasfa, 3 hónapja vettem és azóta használom egy 180 l-es akváriumban, tehát már elég jól kiázott, és nem is nagyon festi a vizet.
Ha esetleg valakinek van egy kisebb fája, be is számítanám. Irányár: 8000 Ft
Kardhal2 Creative Commons License 2005.09.10 0 0 229
Sziasztok!

Helyhiány miatt eladó aegy 160 literes akvárium. Lakók: 2db kék kobalt diszkosz, kb 40db vörös neon, 3 db corrydoras, 1db anci, 1 db baltahasú lazac.. Technika: Levegőztető, talajszűrő, fűtő,belső szűrő 2*18W-os neon világítás.A biológiai egyensúly szinte tökéletes, így rendszeres tisztítást nem igényel. Az irányárban az állvány is benne van. Írányár: 50000 Ft

Néhány képet raktam ide:
http://kep.tar.hu/kardhal5/50131517#2
emeri Creative Commons License 2005.09.07 0 0 228

Akvárium: 150x50x50mm, 540 l, irányár: 35.000

hozzá való állvány, 72cm magas, jó minőségű, bútorozatlan: 15.000

eheim2217+2 siporax, HYDOR Crystal R20 Duo II, levegőztető, fűtő, világítás, stb.. :25.000

Lehetőleg egyben, és ha értejössz (Budapest, IX), és viszed, 65.000!!

Költözés miatt, sürgős!!

Makara Richárd

makara.r@clh.hu

20-579-60-82

Venenum Creative Commons License 2005.09.01 0 0 227

Ja az email:

venenum@freemail.hu

Venenum Creative Commons License 2005.09.01 0 0 226

Hello!

Van pár kisebb halacskám platti, zebra dánió, kolibrihal. Ha valakit érdekel valamelyik cserélhetünk vagy megegyezhetünk máshogy is...

hi

-=Zsoca=- Creative Commons License 2005.08.24 0 0 225

 

35cm-es, ezüst alapon barna foltos Békaharcsa várja új gazdiját!

 

Jelentkezni lehet itt a topicban.

-=Zsoca=- Creative Commons License 2005.08.18 0 0 224

Keresek 300l-es aksihoz szűrőt. Nem kell, hogy extra, márkás legyen, viszont kifogástalanul működjön és olcsó legyen. :)

ForestGoku Creative Commons License 2005.08.15 0 0 223
hmm.. hm.... nem is tudom mikor álítottam nem publikusra az emailomat....
a goku@freestart.hu -ra lehet emailt küldeni, de legyen egyértemlű a levél tárgya, nehogy spamnak nézzem!
Előzmény: Degec007 (220)
aniita Creative Commons License 2005.07.31 0 0 222
Sziasztok!
Halakat vennék első sorban aranyhal érdekelne,de nem ezek az uj gömb meg hasonló,hanem a régi ami nagyra nő és nagyon olcsón szeretném.
csillucimucuska Creative Commons License 2005.07.24 0 0 221
150x40x50cm hajlított frontüvegű akvárium, műszikla háttérrel,fekete tetővel világítással sera fénycsövekkel, fűtővel, levegő pumpával, pici szépséghibával 50000ftért eladó! ajándékba bútort is adok hozzá, ami ugyan használható, de nem túl esztétikus!
ha érdekel: Csillucimucuska@freemail.hu
20/310-49-43
Degec007 Creative Commons License 2005.07.15 0 0 220
s milyen címre lehetne írni neked mailt???
Előzmény: ForestGoku (218)
1magdi Creative Commons License 2005.07.15 0 0 219
Fényképes társkeresés, rendezvényekkel www.tarskozvetites.hu 06 1 341 59 55, 06 70 310 7435 www.tarskozvetites.hu@citromail.hu

ForestGoku Creative Commons License 2005.07.11 0 0 218
Költözés miatt keresek gazdát az akváriumomnak: 52 literes aksi, 2bd aranyhal, 1 boszorkányharcsa, 1 tetra, 1 rózslazac + almacsigák + 1 tűzhasú gekkó. Ha befogadod őket viheted.
Akit érdekel írjon mailt.
nessum Creative Commons License 2005.04.23 0 0 216
fekete teleszkópszemű aranyhalamat eladnám, vagy növényre cserélném (egy marék jávai moha is megteszi)
FARI Creative Commons License 2005.04.23 0 0 215

 

 

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Nincs valakinek egy "fölösleges" nagyméretű - 30 cm - hím márványsügere? Az enyém lány, és nagyon nagyon fiú hiányba szenved, agresszív, nem eszik, folyamatosan rakja le az ikrákat, még a 40 cm-es tapadóharcsámnak is nekimegy. Aztán egy pár nap múlva megeszi a meg nem termékenyített ikrákat és az egész kezdődik előről. Ha esetleg valakinek kéne ez a leány, akkor szívesen oldaadom, de csak fiú mellé, mert egy kicsit most meg van kattanva. Privbe jelentkezzetek, mert a fórumot nem mindíg olvasom. Előre is köszi a segítséget.  

SZOCSI Creative Commons License 2005.04.06 0 0 214
Eladó:

 

SIPORAX 2500 Ft/l

Ehfisubstrat 1300 Ft/l

Ehfimech 500 Ft/l

 

Érd: 06209413855

KAti Creative Commons License 2005.03.23 0 0 213

Üdvözletem topiclakók,

sok éves akvarisztika után költözés, és most hiányzik a dolog. Keresek 150-200 literes komplett akváriumot, állvánnyal, üresen vagy élettel tele is. Ha van eladó, plíz dobjatok egy mélt, leírással, árral, ha lehet, fényképpel. Elsősorban Budapesten.

würthkiller Creative Commons License 2005.03.23 0 0 212
vennék 10-12 db kis diszkoszt.
SZOCSI Creative Commons License 2005.03.21 0 0 211

Cypr.yellow head 7db F1 (3fiú,4lány) 9 cm-es. 7000Ft-ért. ELADÓ!
Tel.:06209413855

maci977 Creative Commons License 2005.03.16 0 0 210
Fluval 303-as külső szűrő, (kerámiatengelyes rotor, 5l szűrőanyag tartály, 840l/h, 1,6m emelési max.) másfél évesen, dupla csapokkal, csövekkel, esőztetővel, szűrőanyaggal (kerámiacsövek, TM20-30-45 szivacsok) eladó.
Ár: 16.000 Ft

06-30 / 483-1505
tivadar Creative Commons License 2005.02.13 0 0 209

Semmi válasz ?

Csak nem elkeltek mind ? ;-((

Előzmény: tanita76 (200)
SZOCSI Creative Commons License 2005.02.10 0 0 208

BOCSI 170 cm hosszú!!!

Előzmény: SZOCSI (207)
SZOCSI Creative Commons License 2005.02.10 0 0 207
Eladó:

 

150X50x60 cm-es 510L-es akvárium 35000Ft

Hozzávaló profil állvány alapozva burkolat nélkül 20000Ft

SIPORAX 3500 Ft/l

Ehfisubstrat 1700 Ft/l

Ehfimech 700 Ft/l

 

A régebben hirdetett sarok akvárium és a 2260-as szűrő elkelt.

 

Érd: 06209413855

SZOCSI Creative Commons License 2005.01.28 0 0 206
SERA Siporax 10liter, EHEIM Ehfimech 8liter, EHEIM Ehfisubstrat 8liter, egyben vagy részletekben eladó. Tel: 20/9413855

Liulinn Creative Commons License 2005.01.16 0 0 205
max 4E(1000 Ft-ot) adok érte!
Előzmény: Liulinn (204)
Liulinn Creative Commons License 2005.01.16 0 0 204
Aranyos kis rákocskákat szeretnék! Kék, tarisznya, mindegy! Édesvizi!
szkink Creative Commons License 2005.01.15 0 0 203
 SZIASZTOK!  ELADNÁM TERRÁRIUMOMAT . HOSSZUSÁG: 70 CM, MÉLYSÉG: 40 CM, MAGASSÁG : 25 CM. ELÖSZÖR AKVÁRIUMNAK HASZNÁLTUK GŐTÉKKEL, HALAKKAL, KÉSÖBB LEOPÁRDGEKKOK LAKTÁK. TETEJE NINCS. 2000-FT. 0630-400-2165 BP, XIX KER.
tivadar Creative Commons License 2005.01.06 0 0 202

Hello!

 

Engem érdekelnének ezek a halacskák, mert van egy szingli kislány (márvány molly). Nem tudom meddig érvényes az ajánlat:

 

Ha lehetne még 1-2 hétig várni (most rendezem be az új 150-literest) akkor biz elmennék akárhány darabért.

 

(Bármilyen felesleges növényre is vevő lennék!)

 

tivadar

Előzmény: tanita76 (200)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!