Keresés

Részletes keresés

kőmű Creative Commons License 2010.10.17 0 0 359
Nézd meg az e-mail címem.A keresztnevem Móni.
Előzmény: NS68 (358)
NS68 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 358
lebuktam
és téged hogy hívnak?
Előzmény: kőmű (357)
kőmű Creative Commons License 2010.10.16 0 0 357
A skypod:sanyesz68,reményeim szerint pasi vagy.
Előzmény: NS68 (356)
NS68 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 356
Nem tudtam a nickből, hogy nő vagy vagy férfi. Te tudod rólam?
Előzmény: kőmű (354)
kőmű Creative Commons License 2010.10.16 0 0 355
De most én röhögtem egy jót,még a szemem is könnybe lábadt!
Előzmény: NS68 (352)
kőmű Creative Commons License 2010.10.16 0 0 354
A férjem,azt hittem a képről talán egyértelmű.
Előzmény: NS68 (352)
Szanki Creative Commons License 2010.10.15 0 0 353
_:-))))
Előzmény: NS68 (352)
NS68 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 352
Apa az apukád vagy a férjed?
Előzmény: kőmű (351)
kőmű Creative Commons License 2010.10.15 0 0 351

Na,ha ezt apa hallaná!
Előzmény: Beubabu (349)
Szanki Creative Commons License 2010.10.15 0 0 350
;-))))
Előzmény: kőmű (348)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.15 0 0 349
Is-is :-)))
Előzmény: Szanki (347)
kőmű Creative Commons License 2010.10.15 0 0 348
Bagoly mondja,mi?
Előzmény: Szanki (347)
Szanki Creative Commons License 2010.10.15 0 0 347
Melyik? A Micó, vagy a hal? :-))))
Előzmény: Beubabu (346)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.15 0 0 346

Jó reggelt!

Azért ez nem semmi, ez már egy igazi matuzsálem :-) Gyönyörű szép, ügyesek vagytok :-)))

Előzmény: kőmű (345)
kőmű Creative Commons License 2010.10.15 0 0 345
A nyáron engem is apa elzavart kishalat fogni.Az mondjuk akkor nem sikerült csak egy nagyobb 1,4-es dévért akasztanom.Nem én szedtem ki,azt apára bíztam.
Előzmény: Beubabu (344)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.14 0 0 344

Igen ő sporthorgász, bár időnként azért feltölti a hűtőt is :-) Alaplébe mi legalább 5 féle halat teszünk, majd az alapos passzírozás után jönnek a szeletek, a tej és az ikra. Ja és a legfontosabb: kizárólag bográcsban - karácsonykor is :-) Olyankor ugyan kicsit hűvös van, de megéri a fáradtságot... Mondjuk az ikra és a tej rántva is nagyon finom.

Kömünek igaza van egyébként, enni az a legjobb méret :-)

Ja az én legnagyobb potyim egy egy 6,5 kg-os volt. Jó sokat küzdöttem vele, a végén már úgy remeget a karom mint a kocsonya, de megérte :-) Csak a poén kedvéért ültem le egy kicsit úszózni és konzerv zöldborsóra jött, amiért akkor mindenki hülyének nézett, hogy miért azt raktam fel csalinak... Gondolhatjátok mekkorát néztek amikor 2 percen belül kapásom volt :-) Ráadásul azt hitték csak valami szottyos kis kárász, csak bénázok, hogy nem bírom kitekerni - na kikerekedtek a szemeik amikor végre megszákolták nekem :-))) Ez Gyomaendrődön volt a Templomzugi holtágban. Jó kis hétvége volt, hárman fogtunk 24 pontyot, 2 szürkeharcsát és én véletlenül egy angolnát csontival spicc bottal. Ez után a hétvége után döntöttük el, hogy kéne a környéken egy telek és a Peresi holtágon sikerült is egy vízpartit venni. Jó kis víz az is, gyönyörű tiszta és jó kis halak vannak benne :-)

Előzmény: Szanki (342)
kőmű Creative Commons License 2010.10.14 0 0 343
Nem is jó nagy halat enni.A legjobb a 1,5-2 kg-os. Az még talán nem zsíros.
A nagy halak csak az "élvezkedésre" jók.
Előzmény: Szanki (342)
Szanki Creative Commons License 2010.10.14 0 0 342
Sporthorgász?
Néha azért jó lenne 1-1 húshorgász akció is, Na nehogymá 5 kiló alattit egyél má?
Az ilyen aprók az alaplébe valók, nem?

Viccet félretéve nagy élmény lehet ekkora halat fogni!
Te mekkorát fogtál már életedben?
Előzmény: Beubabu (341)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.14 0 0 341

Szia Szanki!

Könnyesre röhögtem magam már megint :-)))) Monyuk igazad van, tényleg halkaki lett belőlük...

A tükröst tényleg könnyebb pucolni, de nem hozta haza, mert Merenyén 5 Kg feletti halat megmérni és fotózni lehet, majd vissza kell engedni a vízbe - persze miután lekezelték a horog miatti sebet. Pedig jó kis zaba lett volna. Azokon túl amit leírtál a hasán lévő zsírból isteni töpörtyűt lehet csinálni - nyami.

Előzmény: Szanki (339)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.14 0 0 340

Szia Szanki!

Könnyesre röhögtem magam már megint :-)))) Monyuk igazad van, tényleg halkaki lett belőlük...

A tükröst tényleg könnyebb pucolni, de nem hozta haza, mert Merenyén 5 Kg feletti halat megmérni és fotózni lehet, majd vissza kell engedni a vízbe - persze miután lekezelték a horog miatti sebet. Pedig jó kis zaba lett volna. Azokon túl amit leírtál a hasán lévő zsírból isteni töpörtyűt lehet csinálni - nyami.

Előzmény: Szanki (339)
Szanki Creative Commons License 2010.10.13 0 0 339
Szerintem Te füllentesz, ennyi idő után már ki is kakálták őket. Halkakik lettek! ;-))))))
;-OOOO)
A Ponty igen szép mutat az Urad kezében!
Azért van előnye a tükörpontynak, sokkal könnyebb pucolni!
Fogadjunk nem is emlékszel az ízére, halászlé, rántott hal lett dögivel? ;-))))
Előzmény: Beubabu (338)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.13 0 0 338

Szia Szanki!

Szépségesek a halaid :-)))

 

Jut eszembe: múlt héten bedobáltam egy csomó kisebb meztelen csigát a halaknak. Jelentem megették és még mindig élnek :-) Eddig azért nem írtam róla, mert vártam, hogy lesz-e valami bajuk. Szóval hajrá!

 

És egy kép az uram múlt heti horgászatáról - kereken 18 kg-os tükörponty:

 

Előzmény: Szanki (337)
Szanki Creative Commons License 2010.10.12 0 0 337
Előzmény: Beubabu (336)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.10 0 0 336
:-))))))
Előzmény: yxc432 (335)
yxc432 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 335
Na ja.;)
Tessék:
Csóvál
Előzmény: Beubabu (334)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.07 0 0 334

Egyszer mindennek eljön az ideje :-)))

Előzmény: yxc432 (333)
yxc432 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 333
A bakkert még nem mondták rám, a többit igen, de azzal a kitétellel, hogy elég nehéz lenne olyat találni, aki engem ki tudna találni. :-))
Amúgy gondolj bele a helyembe, ott álllok az utcán és dörgölöm a szemem, hogy jól látok-e, mintha mászna a járda - ja nem a járda, csak ami rajta van...;)
Előzmény: Beubabu (332)
Beubabu Creative Commons License 2010.10.03 0 0 332
Bakker te olyan hülye vagy :-))))) Ha nem lennél ki kéne találni, vagy tíz percig hangosan röhögtem :-)))))
Előzmény: yxc432 (330)
yxc432 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 331
Nyár közepén láttam egy tucatnyit egy építési terület melletti járdán, sötétbarna kivitelből, így messziről először azt hittem, a hőségtől a kutyaszar mászik odébb. Pár lépés után rájöttem, hogy az nem lehet, hogy minden kutyaszar csak úgy odébb mászna.;)
Előzmény: Beubabu (316)
yxc432 Creative Commons License 2010.10.03 0 0 330
... és nincs rajta sapka!!!

Bocs, magas labda volt. :-)))
Előzmény: Szanki (324)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!