Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Degec007 Creative Commons License 2001.07.01 0 0 72
Jó volt hogy Trulli 5. lett de amit ma Frentzen cinált
azért bejött a 8. helyre
na csá!
Attilio Creative Commons License 2001.07.01 0 0 71
Előzmény: Ayreon (70)
Ayreon Creative Commons License 2001.06.30 0 0 70
Van a Jordan Team-nek hivatalos website-ja?

Mekkorát lehet bukni ezzel a rossz szerepléssel a F1-ben?

Egyébként nem is rossz szereplés ez, csak peches...:((

gstyle Creative Commons License 2001.06.29 0 0 69
Attilio Creative Commons License 2001.06.28 0 0 68
Attilio Creative Commons License 2001.06.26 0 0 67

most már meg kellene szakadnia a pechsorozatnak !

Attilio Creative Commons License 2001.06.22 0 0 66
klassz kép !
Előzmény: gstyle (65)
gstyle Creative Commons License 2001.06.22 0 0 65
Hogy fognak nekem örülni a modemesek!!!

piski Creative Commons License 2001.06.19 0 0 64
Kösz
Attilio Creative Commons License 2001.06.19 0 0 63
a tar.hu ra kattintva hoz létre acocountot töltsd fel a képet hozz létre albumot tedd be az albumba nézd meg mi az url je az albumbeli képnek és linkeldd be !
Előzmény: piski (62)
piski Creative Commons License 2001.06.19 0 0 62
Azt tudom,csakhogy az én képem nincs fent a neten(legalábbis nem tudom hol)
Attilio Creative Commons License 2001.06.19 0 0 61
(img src="kép url je http:// el együtt persze")

a ( helyett <
és a ) helyett > t kell irnod !!!

Előzmény: piski (60)
piski Creative Commons License 2001.06.19 0 0 60
Lehet,hogy nem ők a legjobb csapat,de önáluk a legjobb a hangulat és náluk a legjobbak a csajok.
Hogy lehet képet berakni?
Degec007 Creative Commons License 2001.06.18 0 0 59
OK köszi
Attilio Creative Commons License 2001.06.18 0 0 58
igen
Előzmény: Degec007 (57)
Degec007 Creative Commons License 2001.06.18 0 0 57
HHF a következő futamon már indulhat?
nekrofil Creative Commons License 2001.06.11 0 0 56
szerintem igen
Előzmény: Ayreon (55)
Ayreon Creative Commons License 2001.06.11 0 0 55
Sajnos a befejezés nem lett ilyen rózsás!
Trulli alatt megint elfüstölt a kocsi.
Zonta nagyon jól ment, ahhoz képest, hogy több, mint egy éve nem is volt éles futamon!

Frentzen rajthoz áll két hét múlva?

Előzmény: Attilio (54)
Attilio Creative Commons License 2001.06.09 0 0 54
Trulli 4.
Zonta 12.

végre valami jó hír ezen a szörnyű napon !

nekrofil Creative Commons License 2001.05.30 0 0 53
nagyon szep festes volt!!!
Előzmény: Attilio (52)
Attilio Creative Commons License 2001.05.30 0 0 52
nekrofil Creative Commons License 2001.05.21 0 0 51
ezsolt Creative Commons License 2001.05.15 0 0 50

Nekem ez teccik nagyon:
1997 Hockenheim, a szárnyon az elsuhanó tempóra utaló elmés felirat: "Schuuuey"

Jut eszembe, Fisichella kocsijára mi volt írva?
Fisccchhhh??? :-))

Ayreon Creative Commons License 2001.05.15 0 0 49
Pedig az még nem is győzelem:)

Majd, ha úgy is ér be:)

Frentzen a kislánya születése óta óvatosabban vezet nem?

Előzmény: ezsolt (48)
ezsolt Creative Commons License 2001.05.15 0 0 48

Trulli tavaly Monacóban az első sorból indult!!! Hátha most megismétli!
Nagyon kellene már az a győzelem!

Ayreon Creative Commons License 2001.05.15 0 0 47
...vagy, Verstappen 6. helyében...:)
Előzmény: nekrofil (46)
nekrofil Creative Commons License 2001.05.14 0 0 46
panis 5. helyeben:))))
Előzmény: Ayreon (45)
Ayreon Creative Commons License 2001.05.14 0 0 45
Nem hiszem el!!! Beragadt minkettő Jordan, amikor láttam majdnem elsírtam magam... Lehet, hogy nem a Jordan csapatnak kellene szurkolnom és akkor menne nekik?!?

Aztán Trulli elszállt, aztán meg "black flag"-et kapott. Hol az igazság?????

Előzmény: Degec007 (43)
MacPhisto Creative Commons License 2001.05.13 0 0 44
Kihajtoot a boxutcából a piros lámpa ellenére.
Előzmény: Degec007 (43)
Degec007 Creative Commons License 2001.05.13 0 0 43
Ilyen nincs ,gogy mindkét Jorden a rajtrácson maradt!!!!:(
Aztán a fekete zászló:( tényleg ez mé volt?
na mind1 Monacoban remélem jó lesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!