Nem aggódom ha kiszöknek a kutyák. A járdán mennek, meg a bokorban nézelődnek. De persze sietek összeszedni őket. A cicát nem bántja a kutya, mert kicsi kora óta a kutyával alszik. Főleg mikor voltak a nagy hidegek.
Nekem van két kutya. kertesben lakom. Nem szoktam vinni sétáltatni. Ha kiszökik? megsétáltassa magát mind a kettő. A Facebookon mindig írják hogy épp merre tartanak. gyorsan megtalálom őket:))
van amikor két cica is odabújik a kutyushoz. Nagyon jő barátok egyébként.:)
Én inkább ennék olyan süteményt, amit macska nyalt meg, mint amit egy másik ember. De leginkább egyiket sem.
A lenti esetben levágnám a süteményről a megnyalt részeket, a többit megenném. Az egészet nem adnám a macskának, neki nem egészséges, kidobni meg kár...
Nálam az egyik , a Mici ilyen kívánós , de ő meg is eszi . Ha papírcsörgést , vagy ropogtatást hall , már nyargal is az íróasztal melletti komódra . Csoki/keksz/süti töltelék nélküli falatkája ... mindegy , csak kapjon . Sacinak eszébe nem jutna ilyesmi . Ő meglehetősen magának való macsek .
Nézd itt külön kapott egy szeletet igaz nem eszi meg csak összenyalja.Szeret pohárból inni ,így van neki egy mindig az asztalon nem iszik bele más ott lévő pohárba .Csak abba mi neki van odarakva.
Nyugodtan leolthatod őket, ha együttéltek, akkor már ő is elkapta a te flórádat és te is az övét, ahogy az emberek is egymás közt kicserélik a bacijaikat. Plusz leszámítva a nagyon vad mikrobákat, általában a macska normálflóra nem betegíti meg az embert és fordítva.