Keresés

Részletes keresés

Yanez. Creative Commons License 2021.03.24 0 3 222262

Yanez. Creative Commons License 2021.03.24 0 4 222261

Yanez. Creative Commons License 2021.03.24 0 3 222260

Yanez. Creative Commons License 2021.03.24 0 3 222259

Yanez. Creative Commons License 2021.03.23 0 1 222258

Nem aggódom ha kiszöknek a kutyák. A járdán mennek, meg a bokorban nézelődnek.  De persze sietek összeszedni őket. A cicát nem bántja a kutya, mert kicsi kora óta a kutyával alszik. Főleg mikor voltak a nagy hidegek.

Előzmény: Anyóca99 (222257)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.23 0 1 222257

Nem félted őket ha kiszöknek ?  El is üthetik őket .

Fiaméknak is van két boxerük , de azok kinyuvasztanának minden macskát .:-(

 

Előzmény: Yanez. (222256)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.23 0 1 222256

Nekem van két kutya. kertesben lakom. Nem szoktam vinni sétáltatni. Ha kiszökik? megsétáltassa magát mind a kettő. A Facebookon mindig írják hogy épp merre tartanak. gyorsan megtalálom őket:))

 van amikor két cica is odabújik a kutyushoz. Nagyon jő barátok egyébként.:)

Előzmény: Anyóca99 (222255)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.23 0 1 222255

De aranyosak ! :-)

Mindig szerettem volna egy ilyen kutya-macska barátságot a nappalimba ....

De háááááát .... a kuttyot sétáltatni kell ...

Előzmény: Yanez. (222254)
Yanez. Creative Commons License 2021.03.23 0 4 222254

Vasárnapi pihi:))

deep state blues Creative Commons License 2021.03.22 0 3 222253

Isztanbul. A kobor matska emlekere..

 

CBNora Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222252

Én inkább ennék olyan süteményt, amit macska nyalt meg, mint amit egy másik ember. De leginkább egyiket sem.

A lenti esetben levágnám a süteményről a megnyalt részeket, a többit megenném. Az egészet nem adnám a macskának, neki nem egészséges, kidobni meg kár...

Előzmény: Anyóca99 (222246)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222251

Nagyon okosak tudnak lenni .

Nálam az egyik , a Mici ilyen kívánós , de ő meg is eszi . Ha papírcsörgést , vagy ropogtatást hall , már nyargal is az íróasztal melletti komódra . Csoki/keksz/süti töltelék nélküli falatkája ... mindegy , csak kapjon . Sacinak eszébe nem jutna ilyesmi . Ő meglehetősen magának való macsek .

Előzmény: Happycandy (222250)
Happycandy Creative Commons License 2021.03.21 0 2 222250

Nézd itt külön kapott egy szeletet igaz nem eszi meg csak összenyalja.Szeret pohárból inni ,így van neki egy mindig az asztalon nem iszik bele más ott lévő pohárba .Csak abba mi neki van odarakva.

Előzmény: Anyóca99 (222249)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222249

:-D

Oké .... nemtom' hogy gondolhattam , hogy megeszed . Bocsi !

Előzmény: Happycandy (222248)
Happycandy Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222248

Odaadom neki amit összenyal nem eszem meg :)

Előzmény: Anyóca99 (222246)
deep state blues Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222247

faksznis vagy 😂

Előzmény: Anyóca99 (222246)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.03.21 0 2 222246

Hátazé' ... én nem szeretném azt enni , amit ő már megnyalt azzal a nyelvével , amivel a seggét is takarítja .

Előzmény: Happycandy (222240)
deep state blues Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222245

A fény ugye..:)

Előzmény: Zsúrbanshee (222238)
Zsúrbanshee Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222244

Rendesen elnyúlt. :D

Előzmény: _nyunyuka (222242)
Zsúrbanshee Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222243

El is kell. ♥

Előzmény: Happycandy (222241)
_nyunyuka Creative Commons License 2021.03.21 0 2 222242

Gumimacska:

Happycandy Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222241

Van hogy bal lábbal kell fel és akkor nincs egész nap jó kedve ,de már 11 éves neki már mindent elnézünk.

 

 

Előzmény: Zsúrbanshee (222239)
Happycandy Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222240

...vagy megkóstolja mit eszem:))

Zsúrbanshee Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222239

Pót grumpycat. :) Mivel idegeltétek ki?

Előzmény: Happycandy (222231)
Zsúrbanshee Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222238

Ez full művészi. ♥

Előzmény: deep state blues (222226)
Zsúrbanshee Creative Commons License 2021.03.21 0 1 222237

Nyugodtan leolthatod őket, ha együttéltek, akkor már ő is elkapta a te flórádat és te is az övét, ahogy az emberek is egymás közt kicserélik a bacijaikat. Plusz leszámítva a nagyon vad mikrobákat, általában a macska normálflóra nem betegíti meg az embert és fordítva.

 

A vendégek meg ne egyenek nálad, ha finnyásak. :)

Előzmény: Happycandy (222235)
Magdi60 Creative Commons License 2021.03.21 0 0 222236

Engem sem!

Előzmény: Happycandy (222235)
Happycandy Creative Commons License 2021.03.21 0 3 222235

Ez a kép egy másik topikban nem volt népszerű ,de engem nem zavar ha az asztalon heverészik.

deep state blues Creative Commons License 2021.03.21 0 0 222234

😻

Előzmény: Happycandy (222231)
deep state blues Creative Commons License 2021.03.21 0 0 222233

💋

Előzmény: Happycandy (222232)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!