HibajeleNtő - hibás vagy annak vélt működéssel kapcsolatos bejelentések topicja.
Mielőtt a hibát jeleznéd nézd meg, hogy más nem tette-e már meg elötted!
Ha nem maradt más, mint az írás, kérjük add meg böngésződ és op.rendszered verzióit - ez segít nekünk. Ha még képernyőképet is csatolsz, az még inkább!
Minden konstruktív bejelentést köszönünk és igyekszünk azokkal megbírkozni, még ha nehéz is néha. ;)
Nem fórumot érintő és/vagy túlságosan elragadtatott hibajelzések moderációját fenntartjuk. Visszaesőket külön elbánásban részesítjük.
Több hete tapasztalom, hogy amikor az Indexen lévő cikkre kattintva átkerülök a cimlap.blog.hu oldalra és egy ottani cikket olvasva gördítek lefelé, a gördítés csak egy adott pontig működik. Ez a pont változó helyen van, ha frissítem az oldalt, kicsit "elmászik", de amikor ez a jelenség, akkor sosem görgethetek a cikk aljáig. Ha a blog.hu oldalon keresek rá a cikkre, ott kiválóan görgethető. Ma megelégeltem, készítettem képernyőképet és segítségeteket kérem. A kérdéses URL: https://cimlap.blog.hu/#bloghu/gadgetshop/2021/04/06/itt_a_tavaszi_xiaomi_fesztival_millionyi_akcioval
Értem. Viszont ha az üzemeltető nincs jelen egy hibabejelentő fórumban, sem direkt, sem indirekt módon, csak a moderátor, akkor kicsi az esély az érdemi válaszra egy hibajelenséggel kapcsolatban. Azért köszönöm a tippet.
A fórummodi(k)tól kérdezném, hogy lett valami állítva az elmúlt napokban a fórum motorját illetően, vagy a vakvéletlen miatt jó éppen jelenleg a beléptetés az alább leírtakkal ellentétben?
Saját gépemet már leellenőriztem ( tűzfalak, víruskeresők stb) és mivel a fórumok használta is jelentősen leesett a szokásoshoz képest, abból gondoltam, hogy ez valami többeket érintő általános dolog.
Megpróbálhatok másik netes böngészőt használni. Azt nem tettem még meg. Vártam, hogy rendbe jön. Kb 1,5 napja áll fenn a hiba.
Honnan veszed, hogy a saját géped problémájának bármi köze lenne a fórum hibabejelentőjéhez? Merthogy ez a topik az utóbbiról szól.
A kérdésedre számítógépes szakemberektől kérj választ! Pcfórum és hasonlók. Na meg némivel több információ: Számítógép típus, operációs rendszer, majd a konkrét hiba leírása: Mi történik a blog (melyik is?) és a fórum bejelentkezéskor, és egyéb nyalánkságok.
Az olyan kérdés, hogy "Nem müködik az autó, mi a hiba?" nem megválaszolható!
Időről időre engem sem enged be a forum.index.hu, s vagy az előzményben a sorstárs által leírt lépéssorozatot “gyakorlom”, hogy beléphessek az egyébként helyes adatokkal (nindig autofill), vagy várok 1-2 órát, aztán beenged. Az érdekes az, hogy az indapass-nál sosincs gond.
A jelenség évek óta megvan, valamikor rosszabb időszak van, mint pl. mostanság, előtte egész jó volt sokáig, de 2018-2019-ben nagy szenvedés volt.
S a gondom nemcsak a mostani Iphone 7-hez, s aktuális IOS verzióhoz kötődik, mert az Iphone 5-nél és az SE-nél is hasonló helyzet volt.
Mi a rák az oka ennek a jelenségnek? Nincs még egy olyan weboldal, pedig 100 feletti az elmentett jelszó darabszámom, ahol akár csak egyszer is előfordulna ez.
Egyébként arra rájöttem, hogy az “előzmény és webhelyadatok törlése” is megoldja a dolgot, de nem akarom 2-3 naponta legyalulni ezeket
Ha túl nagy a fájlmérte, akkor szokta az indafotót felajánlani. Lehet, hogy az olvtárs is túl sok megapixeles képet akar felrakni (asszem 2 Mp a felsö határ).
Tisztelt Index! Bandolesa néven vagyok a fórumon,de képet 1-éve nem tudok feltölteni! Ha a fájl kiterjesztés normál, akkor sem engedi,mindig az indafotóra akar irányítani! Nem lehet,hogy én le vagyok tiltva képfeltöltéssel? -Kérem nézzenek utána, hogy tudjak képet feltölteni, normál hozzászólásomhoz. Nem tudom mi az önök új e-mail címe, korábbiakról visszajön az üzenet. -[indexugyelet@mail.index.hu]
Meg kellett változtatnom az e-mail címemet (UPC), azóta nem tudok sehogyse belépni. Létrehoztam 1 új nicket (a régi ékezet nélküli), azzal ügyeskedek. Szeretném visszakapni a régit, kérlek benneteket, segítsetek!