Keresés

Részletes keresés

Shemalepic Creative Commons License 2012.07.17 0 0 3626
macskaboy Creative Commons License 2012.07.17 0 0 3625

Ti szoktátok valamivel izgatni az ánuszotokat hokizás közben ??

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3624

Én még nem, de tudom, hogy Ő kicsoda! Nicole celeb travi, pár éve volt a Tv-ben. A Facebook-on Nicole Giverny néven van fent! Tényleg elég jól néz ki!

Előzmény: shemaletakarok (3615)
silar Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3623

dughat azon kívűl mást rajta?? jahh igen a száját áá

 

Előzmény: Yoda7 (3608)
Shemalepic Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3622

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

    

 

    

 

    

 

   

Előzmény: Nylonbarát (3621)
Nylonbarát Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3621

Szasztok én a harisnyás shemalekér

t vagyok oda jólene ha ilyen képeket is gyakran lennének

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.15 0 0 3620

Szia Vinny85! Gondoltam írok megint neked, mert már régen láttalak itt. Nem szeretnél már beszélni???

Ha mégis, akkor várom válaszodat!

Előzmény: Törölt nick (3569)
Pussyhunter1 Creative Commons License 2012.07.15 0 0 3619

Az elsővel azért kipróbálnám. ;)

Előzmény: Shemalepic (3611)
kivancsi111 Creative Commons License 2012.07.15 0 0 3618

Ha van pár fotód kintről, éjszakai utcakép a lányokkal, lányokról képek, örömmel venném ha felraknál párat. Szerintem mások is. Jóval jobbak, életszerűbbek lehetnek azok mint a beállított netes képek.

Előzmény: valakimajomakikérdezi (3592)
kivancsi111 Creative Commons License 2012.07.15 0 0 3617

Hali! Köszi a válaszodat, válaszokat. Mit értesz az alatt, hogy kicsit furcsa? Hangja? Alakja? Mennyire stimmel a valóság a fotókkal? Természetesen tisztába vagyok vele, hogy minden fizetős és nem fizetős alkalmi kapcsolatban benne van a betegségek veszélye. Egyértelmű, hogy aktus csak gumival. No de vannak dolgok amire a gumi nem megoldás. Említettem pl. a csók. Ennek is van rizikófaktora. Én viszont egy ilyen szexkalandot nem tudnék elképzelni csók nélkül. Aztán az orál sem az igazi gumival. Sokan írtak itt már tapasztalatokról de ilyesmiről soha nem esett szó, hogy mit mivel és hogyan csináltak.

Előzmény: Törölt nick (3593)
hulio_ Creative Commons License 2012.07.14 0 0 3616

Az árát kérdezted már?  Mert lehet, hogy attól dobsz egy hátast........

Előzmény: shemaletakarok (3615)
shemaletakarok Creative Commons License 2012.07.13 0 0 3615

Sziasztok!

 

Járt már valaki Tiánál? Ha igen kérem feltétlenül ossza meg a tapasztalatait!

 

http://kellemesest.hu/szexpartner/Ts%20Tia/+36-70-271-6956/5104

 

Képek alapján nagyon izgatónak találom. Vélemények?

Bekil Creative Commons License 2012.07.13 0 0 3614

Ezt hivják úgy hogy homoszexuális. Még a fényképe is gáz. Paróka, borosta, mély hang, kocka állkapocs..

Előzmény: hulio_ (3613)
hulio_ Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3613

Egy lepusztult környék, lepusztult lakás. Szerintem be volt lőve..... Csak egy paróka semmi más. Borostás , még akkor is cigizik amikor már kezdhetnétek....Egy nagy nulla az egész. Ne menj hozzá.... A legtutibb a macskája. Na az szép.    :-))))

Előzmény: Törölt nick (3607)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3612

Köszi megfogadom a tanácsod! azt írta h gép elött nem szokott ülni csak mobilról ír nekem! szerinted hihető? de majd megbeszélem vala h cam-ba mutassa meg magát:)

Shemalepic Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3611

Jerking Sapphire Young's Super Cock

 

 

Ana Tranny Sucking Angel's Hardcock

 

 

Sapphire Playing with her Hard Bird

 

 

Vivian Dorto Silky smooth Super Sexy...

 

 

Kimber James Playing with her Hot Body

 

 

MAD Hot TS Jennifer Gets Blowjob in Fishnets

 

 

MASSIVE Cock Mariana C sticks it out

valakimajomakikérdezi Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3610

Az előző a 3605-re volt a válasz.

Előzmény: valakimajomakikérdezi (3609)
valakimajomakikérdezi Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3609

Milyen veszélyekre gondoltál? Az, ha meghív, nem jelenti azt, hogy ingyen lesz Veled, sőt. A legrosszabbul szerintem mindig az ugynevezett ,,boyfriend"-ek járnak, mert szinte semmivel nem kapnak többet mint a pár órás, néhány napos vendégek. Cserébe elvárják tőlük, hogy fizesse az albérletet (akkor is ha nincs ott) telefon feltöltést, ajándékokat. Legalább annyi bevételük van ezekből a ,,barátokból" mint amennyi a prostitúcióból. És fejenként több is van, ha ügyesek. Aztán az örökös problémák, hogy küldj kölcsön pénzt mert balesetem volt a motorral, beteg az anyukám, megdöglött a vizibivaly.... Ezekből már nem keveset írtam én is a ,,barátoknak" akiknek az sem tűnik fel, hogy nemrég még beszélni is alig tudott a csaj angolul, de az sms-email jól van megírva:-)

A másik mikor pár nap együttlét után hazautazik, és elhiszi, hogy miatta abbahagyták a ,,munkát" ami megint csak ahhoz vezet, hogy pénzt kell küldjön, mert most a szerelme miatta nem dolgozik, és nincs lé.

A levelezésen kívül azért webkamerán nézd majd meg mielőtt utazol, nehogy meglepetés érjen:-)

Amúgy szerintem utazz, Ázsia fantasztikus. Érdemes menni, de ne csak Ő legyen az utad célja, mert úgy könnyen csalódhatsz. A kinti ételek, szállás, utazás töredékébe kerül az itthoninak. 

 

 

Yoda7 Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3608

 Areeya-ról nincs valakinek olyan videója ahol valaki éppen a seggét dugja?

Mert róia szinte csak szoló képeket és videókat lehet találni. Pedig szívesen megnézném ahogy megdolgozzák a hátsóját!

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3607

Szia! Írj légyszíves bővebben! Mi volt Vele a gond? Nagyon kíváncsi vagyok mert már én is sokszor nézegettem a hirdetését és az alapján nem tűnt rossznak.

Előzmény: hulio_ (3606)
hulio_ Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3606

Sziasztok!

 

Sikerült beleválasztanom....   :-(

Detty Miller abszolút színvonal alatti.......

Minden téren.

Törölt nick Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3605

sziasztok én egy fülöp szigeteki shemalel lebvelezek most szeretné h utazzak ki hozzá! mi a véleményetek? veszélyes volna? láttam itt 1 személy jártas ebben segíts kérlek :)

wenentor Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3604

Jaj de megdolgoznám őket!!!

Előzmény: Shemalepic (3594)
valakimajomakikérdezi Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3603

Ez nem saját kép, de vannak bizony :-)

 

Előzmény: Afrikaans8 (3601)
Afrikaans8 Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3602

"Néha azért a hiszti is rajtuk van, de az inkább a yaba-t szívókon jön ki jobban. Nem hernyó amit használnak, az ice kb olyasmi lehet mint a speed. Mikor hat nagyon kedvesek, mikor elmúlóban van ingerültek, de akkor mehet a következő adag"

 

Az említett csaj velem is ki akart próbálni valami számomra ismeretlen nevű anyagot, szerencsére a barátjának lemerült a telefonja, vagy mi volt, már nem emlékszem pontosan... bele se merek gondolni, mi lett volna abban az esetben, a piát a kábszerrel vegyítve, ami talán nem is egyszerű afrodiziákum...

 

 

"én meg nem egyszer napi 2ezerért náluk is lakom néhány napig és akkor se szállás költség és motort sem kell bérelnem mert használhatom az övét"

 

:DD

 

Nagy buli lehet azért ez a fajta élet, szívesen kipróbálnám :D

Előzmény: valakimajomakikérdezi (3600)
Afrikaans8 Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3601

"akinek már van annak pin@ba"

 

Olyan is van? Akkor az már nem is shemale :)

Előzmény: valakimajomakikérdezi (3599)
valakimajomakikérdezi Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3600

Inkább a nagyon kedves lányon át a mély álomba zuhanásig, a saját magukba szerelmesedés mikor órákon át a tükörben csodálják magukat.  Néha azért a hiszti is rajtuk van, de az inkább a yaba-t szívókon jön ki jobban. Nem hernyó amit használnak, az ice kb olyasmi lehet mint a speed. Mikor hat nagyon kedvesek, mikor elmúlóban van ingerültek, de akkor mehet a következő adag:-)

Konkrétan nekem semmi durva történetem nincs velük, de saját szememmel láttam már érdekes dolgokat, nem szóbeszéd alapján mondom azokat.

Sok múlik az emberen is, mert láttam már, hogy a részeg, parasztul viselkedő angollal nem ment el 10ezerért sem, én meg nem egyszer napi 2ezerért náluk is lakom néhány napig és akkor se szállás költség és motort sem kell bérelnem mert használhatom az övét.

Előzmény: Afrikaans8 (3598)
valakimajomakikérdezi Creative Commons License 2012.07.11 0 0 3599

Seggbe, szájba, akinek már van annak pin@ba. Fülbe? :-) 

Előzmény: Afrikaans8 (3597)
Afrikaans8 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3598

"Rengeteg probléma van velük, a vendégektől való lopások, az ice és a hormonkezelés okozta nagyon komoly hangulatvátozások"

 

Ezt hogy kell elképzelni? Én egyszer voltam narkós csajjal, addig volt jó, míg nem vettük meg az üveg pálinkát és a többit. Ugyanis keményen ivott is, és elég komoly hangulatváltozásai voltak közben. Azonkívül nem bírt feküdni sem az ágyon, állandóan legurult róla, nekiesett a radiátornak, össze-vissza törte magát, le kellett fertőtleníteni arcszesszel az egyébként csodaszép lábait, mert összezúzta magát. Másnap persze röhögött rajta. Állandóan követelte a piát, hol ezt akarta, hol azt, nem lehetett igazából elmenni rajta, csak másnap tudtam megdugni ismét. Nem kívánok senkinek olyan élményt, mint az akkori két dugási szakasz között. Úgy kellett viaskodni vele, a zuhany alatt szétharapdálta a farkam... Ha egy thaiföldi shemale-nél ez jelenti az egyik egzotikumot, akkor a magam részéről eleve kihagynám.

 

 

"És hogyan csinálod? Bemész a shemale boltba, leveszed a polcról és bőröndben hazahozod? Mert amúgy nem lesz egyszerű dolgod, mivel ott pl. a teljesen átoperált csajoknak is Mr. marad a sz.igazolványukban, így a ,,nősülés" sem tudom hogyan oldható meg"

 

Elképzelem, ahogy hazahozza, leszállnak a repülőről, aztán a szerencsétlennek majd' leesik az álla, mikor a hivatalban kiderül, hogy az illető férfi... Mégis, mire számítotok? :D

 

 

"Azonkívül gyűjts jó sok pénzt, mert azután Te kell eltartsd a családját akikre már nem tud pénzt keresni, azon a 150-200ezer forinton felül amit az átlag kathoey ice-ra költ havonta"

 

No de ha valakinek ez kell :D

 

Előzmény: valakimajomakikérdezi (3587)
Afrikaans8 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 3597

a nagy öregek szerint 2-3 naponta csere, akkor csak jó emlékek maradnak. Ez vonatkozik lányokra, kathoeyre egyaránt. Ha már ott van az ember kihagyni nem érdemes, mert sok gyönyörű ,,lány" van, de ésszel és akkor felejthetetlen élményekkel gazdagodik az utazó

 

Engem csak az érdekelne egyelőre, hogy hova kell dugni nekik.

Előzmény: valakimajomakikérdezi (3592)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!