A Márkiék, vagy a rezsim ellenes megfigyelők, azok mit figyelnek meg?
Bedarálással el lesz adva 2022 is a hatalomnak.
Óriási a botrány,ezért már ma felvezetem.
A mechanizmus káros a váltásra, de kivédhető.Időben is jókor jött, elkapkodta a Fidesz.
Ez kivédhető.Azt is leírom, hogy mi nem.
De előbb a mechanizmust.
-A Nézőpont lelöki az álomhajóról az Mszp-ét vagy is a biztos szavazói táblázatban.
Azért álomhajó, mert végül is 1000 küzdenek mindenki pénze előtt.Ellenben a magánszférában azért 100 ezrek ellen kell küzdeni, és nincs ott mindenki pénze.
Persze van aki már nem pénzre használja,hanem kamera buzi hobbista.Feri....
-Ezek után nyomás alakul ki a hosszútávú saját pénz kereseti lehetőségben és ketten vissza is másznak a hajóra.
-Ettől a szocialista szavazók úgy érzik a sikerekben csak kihasználva lettek, és rálegyintenek az egészre.
-Szociális szavazók kiszállítása zajlik.Sváby az utolsó lépésben előkészíti a végső döfést, nem hisznek az ellenzéki összefogásban az emberek.
Beleolvastam a szófosásba, ami a magyar nyelv alapszabályait is mellőzi. De, most a megnyilatkozásodból kiderül, hogy az anyanyelved a cigány nyelv egyik ága. Az, hogy ennyire leragadtál nyelvileg, még azt is gyanítom, hogy a második nyelv amit megtanultál, az a román. A harmadik az talán a magyar, mert olyan környezetben az rád ragadt gyerekkorodban.(valamennyire)
Látszott valamikor aznap a bal pártok arcán , nehogy már a másik jobb fusson be, amely tudták nagy propagandát tett.S.Lajos a rezsim gyorsabb felszámolásához sokat tett, ha nem adják el a jövőben megint.
A 2/3 nem lett volna meg,ezért valószínű leállították ezen szerkesztéshez.Minek a vita, ma a 2/3 azt jelenti, lógathatnak az emelvényről,nagyon más nincs(előre beadott felolvasó est), vagy költözhetnek.
De akkor a következőt is leállítják, ha látják ellenzékből induló közös kormány lesz? Meg kell győzni a háttért, szükség van a változatosságra ennyi idő után(mások érzete) és olyan embereket indítani, és egy semleges nagyon világ bizonyított elnököt.
Nem lehet többet eladni.
Vagy alakul azonnal egy politikai egységes mentőcsapat, vagy mindenki megy a máglyára(2006-2026).Az idegi máglyát gyújtott, a kipakolás, elpazarlása milliók évtizedeinek.
Mit nem lehet megcsinálni?
-Az ATV-nek már új csatornája is van, két helyen tele reklámmal.Van ott pénz,a reklámozónak jó ha mindenhová eljut.Tegyék fel a Mindig Tv-re az utolsó évben.
Ha nem, inkább hátsó vonala a Fidesznek.
A régi gagyi jár be, és az urizáló buliból(Tv2) is átmentek.A Demcsákot képtelenek voltak betenni, azt hitte, itt is inni lehet, mint a TV2 reggeli bulvár bulin.
Kivéve a Somost, ő maga az új MO.
-Mi az, hogy a perről van szó? 5 millió nem Fideszhez rohanó ember pénze van bent a közmédiába.Menjenek már be a képviselők, szakértők, és szóljanak a leváltóknak, vagy annak aki hezitál, így állunk,és ez az igazság.
-Mi az, hogy a Gyurcsány számít? felnőtt lakosságból 4,5 millió ember nem ő miatta csinálná a békét, a Fidesznél 1,5 millió ő miatta vesztegel ott.
Egy ember önmagában szart sem ér.Minél többen dolgoznak érte, annál sikeresebb keresetbe.Orbánon az apja, a PÁRT, a rendszerváltók dolgoztak, ma már 20 ezer ember, 300 milliárd.
Szóval mutogatják itt a putrikat,hogy ennek semmi köze a társadalomnak,ők így akarnak élni, ennyit tudnak.
Ki akar így?
Koloncot a társadalom csinál a kisebbségből.Ma már nem így kellene lenni, de itt kell egy démon, és visszarepülünk az időbe.Zsidók ma tabu.
Hiába köp ki a cigányra, semmit nem fog változni ettől a köpő élete.
Köpjön ki az elitre(piac, politika), és meg fog.
Ő a nagyobb lyukat beszélő, sunyi.
-Volt előtte is egy alap, amely az egymásnak a kiröhögése(magyaroknál), de most aztán rájátszik a hatalom erre.
Gonosz vagy hülye pillanatoknak az ismétlő jelenetei.Láttam ezt a Momentumost.Beteszi a hülye verzióba.
Tessék a Fideszről is, nagy a tárház.Orbán fejéről, 2 másodperceiről.
Amikor a gatyáját húzta fel, ami lecsúszás....stb
Bele akarja a Fideszes reklámozni az agyba, az ellenzék alkalmatlan, hülye.
Mindenkiről meg lehetne csinálni egy ilyen pillanatot(amit visszajátszanak állandóan két másodperc rakva).
Aki úgy áll be a Fidesz rezsimbe, hogy nem nála van, de a kivárással tartja(helyezkedés a Fidesz megunásig), az is a rezsim része.
Utolsó felmentési lehetőség 2022.
Ferinek 2021.Távozás.
Valós politikai béke tervezetről később, vagy hétfőn, de ez lesz a 100.dik utolsó.
-Tábornokok a kormány vagy pártgyűlésen.
Mondtam hogy minden szakmát megosztanak.Képtelenek erőfitogtatás nélkül élni.Félnek, ha nem szakítanak, mert akkor még egybe lenne az ország és simán kergetné a -hájasokat-
Ez nem is róluk szól már(értük), hanem az ember érzelmeinek az összecsapásáról, és a kocsmai bunyó is kettéoszlik.
Szereti a háborút(ma ez ellenségeskedés) az ember, ahogy a gorilla is, ül, ül, aztán egyszer csak poros a levegő, és fekszenek sokan, aztán mások meg visszaülnek és megint a levelekkel játszik.
Akkor nem szereti az ember a háborút, ha nem hozzák ki belőle.
Ezért nem menti magát sose a Fidesz, Orbán.Ezt csinálta a magyarokból, mert nem bírják elhagyni a mentelmet, bunkert, kamerát.
Itt a Fidesz propaganda.Mindenkit kiröhögni, összeugrasztani.Nem unalmas?
Meddig kell követni?
Meddig állítják le a többséget?
Meddig lesz Orbán-Feri rendszer? Fidesz-Mszp, majd Fidesz-DK.
Úgy is egy a vége, történelmi kamera gecik, akik hiúságból tönkre tették morálisan az országot egy állóháborúval.
áll egy nép által lekövetett hazugságból.A biztosban 45% vs 20% alattiak, de cserélgetik és sosem fognak majd össze.
-Most láttam hogy égetik az -ismétel egy pillanatot klippel- a Momentumos lányokat és hogy hiúsági verseny legyen köztük és a DK között.
-Két Mszp-s átment a DK-hoz.Felszólították őket induljanak, ők a táblázaton előrébb, ők a bálteremben, amely jól fizet mindenkinek.
Menekülnek a Nézőpont által kitetettek csak hogy dolgozni ne kelljen a sokkal nagyobb szférában, élet.
Ennyire számít nekik az egész rezsim bontás,csak legyek beljebb, ne a csúcshajó(politikai bejutók)szélén álljak, beesek, és mehetek millió közé küzdeni.
Itt csak 1000-en küzdünk de mindenki pénzéből.
Fidesz most sokat visz, de ha megunják őket, mi viszünk.
CSAK MARADJ A HAJÓN.
Ez van?
Teljesen tönkre akarják vágni 2030-ig népet.Addig úgy fog egymásra nézni, mint a véres rongyra.Addigra már nem lesz cigány, el cigány menet.
A háborúban nincs olyan hogy szomorú és boldog.A retorikaiban se.
Vagy is nem hogy anyagilag buktunk a Fidesz 12 éves háborún(hisz a háború pénz), hanem még csak utána jön a poszt trauma.
A hiúság és a pénz miatt megmerték azt csinálni, hogy magukat történelmileg végleg leégették.Dehogy menti gazdaság, az a nép, meg a Monarchia.Látványos a cégemelkedés onnan.
A gyerekeinket idegbeteggé tették, igen, ezért még több lesz a verekedés köztük, ütni fogják a tanárt.Nem cigányok.
A Fidesz háború okozta negatív energiák áramlanak.Hiába kelsz fel reggel a világ legjobban érző embereke képében, csak egyszer tévedj el egy negatív felhőbe, és idegbeteg leszel.
Lehúzzák az emberek egymást.
Tudják még nincs vége, és valami kurva nagy baj lesz evvel a Fidesszel.nem lesz az, le lehet váltani.
A féreg a képződménnyel együtt te vagy. Sajnos, hogy a lakosztályod bezárták a demokrácia nevében. (Hárshegy) Most szabadon engedtek és azt képzeled neked mindent szabad? Visszakerülsz te még nyugodj meg. Csak az örökkévaló állandó. A helyzet az nem.
Sosem volt még béke időben így meg alázva a vidék, térségek.szellemileg, anyagilag.
Az, hogy még a Fidesz van, az a kényszerhelyzet szüleménye, de a motivációs skála erősítése minden máshol lévőnél már jelzi, bárhol vége lehet.Kicsitől, a legnagyobb város területig.
Menjél a jó büdös francba, ne itt kötözködjél, ne azért lépjél a másikkal kapcsolatba.
Kikérem magamnak hogy ez a pojáca így vezesse le a feszültségét.
Az más hogy a közéletről ír valaki,véleményez,meg irónia.
Mint az, hogy neki ír vagy felhívja a Kövért stb(vagy is kapcsolatba lép), hogy te söpredék, szellemi...
Elmondtam az ellentmondást a témába.
Akkor mindenki egy Orbán szélkakas és hiú a Fidesz táborba?
Szellemileg rólad tudja mindenki hogy ki vagy.egyenlítés.
Akkor derült volna ki, ha szemembe mondod mindazokat amit eddig.
De te jöttél felém,aminek a fele a kapcsolatba lévővel való és annak lenézése volt(lehet a meleg miatti frusztráció ürítése), ebből derült ki hogy egy gyáva féreg vagy.
Csak a megvezetett lumpen réteg gondolja úgy. Mindig is seggnyaló volt a proli . A kommunisták bástyája! Mentek le vidékre 56-ban begyűjtésre. Szegény embereket megalázták, fizikailag bántalmazták. Büdös liberálkommunistákkal sosem fog a vidék egyetérteni.
Nem gondoltuk volna hogy 2020-ba is le lehetne adni.
Help magyar elit!(nem megvehető, visszagondolva a történelemben gondolkozik)
Help nyugat, Help kelet:)
Így nem lehet élni, amit művelnek Orbánék.
Szétvágják a telet, aztán a tavaszt, aztán a nyarat, aztán az őszt, talán a Boldog Karácsonyt elvéve.
A Fideszes a boldog? Attól retteg mikor kapja a csalódást, a röhögés végét.Attól retteg, ki jön a spájzba.
A háborúban nincs olyan, hogy szomorú és boldog.
Meg lesz ennek a bandának a 12 éves viselkedésének a következménye, magában és a népben.Nem gyógyulás a vége(az nap),kis gyerekeinket tették idegbetegé, vagy üldözték el.
A nagy pénzért fájdalmat okoztak nekünk, fáj az, hogy gyűlöljük egymást.Tudat alatt.
Még ez is, minden idők békéjében(mindig van probléma), még ez a teher is a magyarnak jut, Monarchia(EU) idején is cipelje az elit banda harcát.
Mivel ma el lettem terelve, még a héten akkor a valós konszolidációról, nem úgy kell, hogy aztán meg a másik rész esik ágynak.
A demokrácia egyensúlyára nehezedő nyomást most kell átváltani.
10 fő 50 feletti férfi, semleges, bizonyított, nem a PÁRT emelte a karrierjét, a világ, az 40 ember előtt(minden korból)feláll egy szimpátia válogatásra.
Ebből ki fognak 3-at venni, ami nagyban is csúcs szimpátia lesz.
Mivel megkérdeztelek és nem arra válaszolsz, ezért hagyjuk. Ha te egy ilyen senkiházi képződménnyel egyetértsz és nem közösíted ki, akkor az a véleményem, hogy te is az vagy. A zazaságod nem mentesít ez alól . Esetleg annyi, hogy nem vagy közveszélyes. Ez fizikailag értendő,
hogy nem támadsz rá senkire. Szellemileg meg már tudja mindenki ki vagy. "Te egy sunyi gyáva beteg ember vagy,". Mindez akkor derülne ki, ha a szemedbe nézhetnék. :):):)
Na itt van! Nézegesd és szeretgesd! Nekem az a véleményem, hogy minimum ki kell közösíteni. Ez nem, hogy nem közéleti szereplő, hanem nem is emberi kategória.
A Fidesz szereti a szólásszabadságot, megvesz mindenki pénzéből sok hangszórót és öndicsér.
Szereti az egyéni szabadságot.(urizálóan hobbista)
Szereti a szabad piacot is, mindenki indul, de az írnok dönt:)
Szereti a cigányt is, hisz Farkas is van.Ölelik, védik.
Szereti a szexuális szabadságot, vagy is meleget is, van nála.
Szereti a magánélet védelmét.Kérem, magánterület.
Szereti a Gendert.Hajrá Novák,és sok új Fideszes karrier nő.
Fogalmuk nincs egyeseknek a szó mit jelent, ez is szitokszó, mert lusták elemezni.
Tanulság.
Ő maguk és aki vele van, az a liberalizmus csúcsát éli(hisz az anarchia a másik verzió, halászat, vadászat, gyűjtögetés)
ellenben aki nincs vele, azt zagyván lebassza.Kommunisták, libsik, buzik, cigányok.És mi az a társadalmi egyenlőtlenség? a biológia különbségekből nem következik a társadalmi egyenlőtlenség.
Azonnal lépni kell a váltásra, ilyen nyilvános meghasadást, kettős játékot ritkán látni.Szerintem nem is tudják, pont azért tudják jól előadni a gyűlöletet.
Nem látják a szemükben a gerendát, mert a pénz van a szemük helyén.
Teljesen félrebeszélsz mindenben. Sokat beszélsz, de nem mondsz semmit. Szerintem nem direkt vagy ilyen, hanem .... Te ne a fidesz szavazóival foglalkozz most. Elemezd az erzsébetvárosi szavazók motiváltságát, akik ilyen polgármester választottak, mint ez a Niedermüller képződmény.
Volt már ettől a képződménytől régebbről is pár megnyilvánulás! És mégis tarolt a választáson? Mitől ilyen "népszerű"? Szép? Okos? Egyenes?
Persze nem azt mondom, ezeket(Fidesz, Orbán)csak fizikálisan lehet megnyugtatni, idegeiket helyretenni és a hiúságukat.
5 millió(aki nincsen rég ott az mérvadó része történelmi tény hogy ellenállás), az simán földre tenne 3 milliót, aki elnézést kérne, hogy ezekkel hadjáratozott, és mindig valami kurva nagy baj volt, van.
De egy szavazófülke(törvények) és a -média az atyaúristen- hit elhúzza a folyamatot.
Mindenre rá kell jönni, mondjuk én rég szóltam, de az ellenzék belevitte a vereségbe a leváltókat.Ne évente két leckét tanuljanak a leváltók, hanem mindent gyorsan felismerni.
Cselekedni a Választásokon, vagy ha közbe van valami.
Itt tartunk.
Bőven lehet köze a magyar politika gnómjának is.G.Fodor.Persze lehetne jó is, de gonoszan megosztó, a velejéig az, most kiéli azt, sose lenne ekkora hatalma evvel a gnóm élettel, most bosszút áll.
A Goebbels is ebbe a cipőbe járt, árnyalatokban van hasonlóság.Nézzék meg ha egy csúnyaság vagy egy dagadt lesz a főnök, hú.....
elnézést, nem én reklámozom éjjel nappal a szépséget, a szót.
Tehát itt tartunk.
diplomás kommunisták/diplomás fasiszták
Fehérek.Fekete hajú és sötét szemű paraszt, mennyecske befér?
A Fidesz emberek letámadása a múltjukkal.Egyszerűen egy fűrészes ellen, fűrésszel kell menni, nem imával.Semmi, ott ülsz előtte, és szépen röhögve nyakat vág.
2008 óta polgárháborúra játszik Gyurcsány, ez nem új az ellenzéktől.
Te Zaza! Miért nem foglalkozol például az erzsébetvárosi képződménnyel? Csinálnál egy statisztikát, hogy a választók hány %-a választotta meg polgármesterévé ezt a "demokrata" mintaképződményt?
Akkor feszegethetnéd a kérdést, hogy milyen alakok ezek, akik rá szavaztak. Nem kell itt regélni a
megvezetett Fidesz szavazóiról van ott a Síp utca környékén például elég szégyellni való. Tessék ott kutakodni.