Szegény antifradisták megint nem örülhetnek igazán, mégsem örökre zárták ki a Fradit, hát tudod mit, ha a büntetésen nem is, de RAJTAD MINDENKÉPPEN RÖHÖGÖK! :O))))))
Miért mit csinált? Hátrakönyökölt, na bumm, elég általános esetnek nevezhető a mai futballban (sajnos), szinte minden meccsen előfordul ilyen, sárga lap jár érte, esetleg piros.
Örök életére eltiltani... te beteg vagy, az tutter.
Amúgy egész hangulatos kis vendéglő, van egy fal amin az összes Rapid bajnokcsapat meze ott van, mondjuk van közte piros-kék is, némileg meglepő módon. De a címerükben van ez a két szín, ha nagyon rejtetten is.
Szóval a Rapid Wien szurkolói csoportjai gondolták úgy, hogy csináltatnak ilyen pólót, ehhez megkapták a Rapidtól a logo felrakásának engedélyét. A pólókat egységesen 10 euróért lehetett megvenni, a pénz közvetlenül az FTC egy elkülönített számlájára ment.
Én vettem ilyet kint a Rapid szurkolók törzskocsmájában, a fejkendős csapos lelkiismeretére bíztam hogy utalja-e a pénzt a számlára, de kinéztem belőle hogy igen, simán.
így van, nem érdekel az egész magyar foci nem érdekel kit érdekel, ki lesz a bajnok, de komolyan? egy adat, nem több. az egyik szar magyar csapat jobb lesz, mint a többi 20 vagy 19 mittudomén, na és? de az ilyen faszságok, mint a mai, kibasszák nálam a biztosítékot, klubszinektől függetlenül. mert én pl az ilyenek miatt is hányok az egész magyar focitól és egészen egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy ezt valaki nem érti meg...
akkor menjél, lépj be a készenléti rendörségbe, végzettséged biztos elég hozzá, aztán géppisztolyozhatsz kedvedre, igaz, egyelőre csak gumilövedékkel. így is büszke lenne rád az ÁVO.
ez az idegen betolakodó volt az egyetlen, aki pénzt áldozott a csőd csapatodra azok a hibásak (az állítólagos fradi szivükkel (LOL!) együtt), akik odáig juttatták, hogy ezek jelentik (?) a megoldást most de mostmár kúpmindegy, ezen kár kattogni, mostmár erre kell továbbmenni
a köztörvényes szurkolókat meg le kell géppisztolyozni, nehogymá' itt mentegesse őket bárki is bármilyen indokkal! basszameg, akkor nyissuk ki a börtönöket aztán menjen mindenki amerre lát, magyarázat nyilván ott is van, ez nettó önigazolás és önbíráskodás, szóval tépjük le egymás fejét mert nem én vagyok a hibás, hanem az a hibás, aki idáig juttatott nem tetszik? há' bocs, mindenki vérmérséklete szerint van, "sajnálom, nekem például ilyenésilyen a vérmérsékletem, szóval egy szint után rám már nem vonatkozik semmi, mert én már idáig lettem juttatva"
nem természetesen nem, voltaképpen a balkáni viselkedés az egyetlen elfogadható reakció itt a balkánon, szal tulképpen minden a legnagyobb rendben van, volt lesz és még marad is, szóval hajrá!
nézd a jó oldalát. legalább nem rúgott még hármat a diósgyőr és Dragóner sem törte be még valaki arcát. + akkor nem is lehetne beszélni arról, hogy a szurkolók teszik tönkre a Fradit. így meg legalább van valami kifogás. hogy miért nem tudnak teljesíteni a játékosok. elvárások, megfélemlítés blablabla holott aki kicsit is ért a focihoz, az már a nyáron is látta, hogy ez a keret alkalmatlan a dobogóra.
Nézd, az ilyesmit mindenki vérmérséklete szerint dolgozza fel.
Az eredeti probléma ugyanaz, az ellen kell fellépni = az idegen betolakodó ellen, aki ahelyett hogy elnézést kérne, vérlázító módon magyarokat gyaláz a saját hazájukban.