Keresés

Részletes keresés

Dumás Sanyi Creative Commons License 2008.09.30 0 0 1
Minden segítő szándékú hozzászólást nagy örömmel és köszönettel fogadok!

Maradjon cserépkályhád. Rakasd át, cseréld le vagy amire pénzed van, de legyen egyéb fűtési lehetőséged.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.30 0 0 0
inf0
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.30 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

 

Szükségem volna némi infora, mert nem élek Magyarországon, viszont a közeljövőben hazatelepülunk, es beköltözunk egy 145m2 es szazadfordulon epitett lakásba, ahol meg az akkori, vastag tölgyfaparketta van. Ez egyszer már volt csiszolva kb 20 éve, de most én fel akarom csiszoltattni, es pácolás nélkül, ugy érett sötétedett natur szinben lelakkozni magas fényű lakkal. A parkettázandó felület kb 100m2, es annyi nehezités van, hogy van két cserépkályha, ami le lesz bontva, és azok helyén ki kell toldani valahogy a parkettát.
Szóval arra vagyok kiváncsi, hogy most, Magyarországon, Budapesten, mibe kerulhet egy ilyen művelet, és egyáltalan mennyi a m2 ára a parkettacsiszolásnak és lakkozásnak.
Minden segítő szándékú hozzászólást nagy örömmel és köszönettel fogadok!

 

Köszönettel,

Gorilla

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!