Keresés

Részletes keresés

odin88 Creative Commons License 2008.08.25 0 0 9
Botrány Rules Creative Commons License 2005.02.25 0 0 8
nincs
st.judit Creative Commons License 2004.10.11 0 0 7

Sziasztok!

Meghalt ez a topic?kár lenne!!!Nincs valakinek akváriuma aki feltenne képeket gyönyörködni?!

Ha mégis erre járna Valaki,akkor válaszoljon ha tud: Egy kezdő amatőrnek aki nagyon szeretne,egy nem nagy,de azért normális méretü akváriumot mekkorát kell venni?Hol mennyibe kerül?Vagy hol érdemes venni,hogy ne legyen horror ára?milyen halakat,és növényeket érdemes belerakni,hogy ne kelljen naponta vizet cserélni stb....szoval mindenre kiváncsi vagyok!!!!Hátha feléled ez a topic is,most ugyis lassan be kell jönni a kertből,és egy akváriumban legalább ugy lehet gyönyörködni!!!

xeonx Creative Commons License 2004.09.21 0 0 6

Beszéltem a "Sarkadi u. 184. Tel: 249-2809" üvegessel, aki maga nem csinálja meg az akváriumot, de az üvegtáblákat levágja méretre. Az árak picit változtak, négyzetméterenként a következőre: 10mm 8500, 8mm 7500, 6mm 5500, 5mm 5000, 4mm 4500 Forint. Az árak bruttó árak.

Üdv xeon

Előzmény: tropheus2 (0)
birogabor Creative Commons License 2000.12.24 0 0 5
Nézzétek meg:
http://aquanet.hell.hu
Irtó jó!! Most indul be igazán!! :-))
Előzmény: Komárom- (4)
Komárom- Creative Commons License 2000.03.28 0 0 4
Rátaláltam egy irtoo klassz oldalra!
Akiket a díszhalak es egyebek erdekelnek
a http://www.extra.hu/ysty oldalra menjetek!
Itt szinte minden megtalalhatoo ami a temaval kapcsolatos lehet.
beric Creative Commons License 2000.03.26 0 0 3
De jó, hogy ilyenről beszéltek!Én is akarok majd egy amazonasit csinálni (egyenlőre pénzhiány), de nem tudom pl. amit felvetettetek, hogy mivel lehetne jól szűrni és megvilágítani? A ragasztó amit írtál, hol kapható? Kb mennyi lovetta megcsinálni ezt az akvit? Sziasztok
Előzmény: tropheus2 (0)
Nyuszog Creative Commons License 2000.02.17 0 0 2
Hogy ne legyen annyira offtopic: a felesleges terráriumaimat beültettem növényekkel. Olyan lett, mint egy palackkert, csak nagyobb.
fefefe Creative Commons License 2000.02.16 0 0 1
gyertek at az akvarium topikba a torzsasztalon, ott mar van sok hozzaszolas, es en is kerdezgettem... ;)
tropheus2 Creative Commons License 2000.02.15 0 0 0
Hello Lapaj!
Rendkívül örülök a topicodnak, mert valahogy ebben a témában sehol semmi, pedig jó lenne pár emberrel összejönni és beszélgetni erről a neten.Visszatérve a felvetett problémádra.
Ez a medence amit írtál minden gond nélül ragasztható otthon, természetesen merevítések kellenek bele de ezt üvegcsíkokkal szoktuk megoldani.Az üveget le tudod vágatni üvegessel (Sarkadi u 184 ez az egyik legolcsóbb hely a 10mm-es üveg 6000/nm.Tel:2492809)
Ezek után vegyél Perenátor ragasztót (feketét) és szépen ragaszd meg.
A súlya kb 500 kg-ra saccolható attól függően milyen vastag homokot teszel bele és mennyi követ.
Lehet egyébként 8mm üvegből is megcsinálni megfelelő merevítéssel mert csak 324L-es ennek a medencének mérete.
Kíváncsi vagyok milyen halakat akarsz bele tenni és milyen technikákat akarsz beszerelni(szűrés világítás stb..)
Ezekben a kérdésekben is szívesen segítek.Nekem jelen pillanatban egy 500L-es, egy 150L-es és még pár kisebb medencém van csak helyhiány miatt, és afrikai sügerekkel foglalkozom 5 éve.Most tervezek egy amazonaszos medencét összerakni diszkoszoknak

üdv Tropheus

Előzmény: Lapaj (-)
Lapaj Creative Commons License 1999.10.27 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Akváriumokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni, bocsi, hogy itt, de talán ide fér be ez a téma a legjobban.
Szoval szeretnék egy 135x40x60 cm-es akváriumot csináltatni. Mennyibe kerülhet egy ekkora medence manapság? Egy ilyen nagyot még lehet rendesen ragasztani, vagy már fém keret kell neki? Milyen vastag üveglapokból kell összerakni. Telerakva (homok,soder,viz,halak,stb...), kb. mekkora lesz az összsúlya?

Na hirtelen ennyi jutot eszembe, várom válaszaitokat...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!