Keresés

Részletes keresés

ConCsacsi Creative Commons License 2006.06.03 0 0 164

Sziasztok!

 

3 kilenc hetes kismacskának keresek szerető gazdit.

A teknőc és az egyik foltos cica kislány, a másik foltos cica kisfiú.

Ugarabugra eleven kis cicák.

 

Budapesten belül megoldható a házhozszállítás.

 

 

Komoly érdeklődőknek küldök további képeket.

 

Érdeklődni lehet:

Erzsi 06-70/242-1911

bob03@freemail.hu

 

Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.14 0 0 163
Igen, megkaptam. Válaszoltam is, ma is küldtem választ.
Előzmény: Csillagtündér (162)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.12 0 0 162

Szia,úgy néz ki,hogy nagyon jó helyre kerülnek.

Augies egyik kolléganőjéhez kerülnek.

Megkaptad az emailemet?

 

Előzmény: Hedzsnelke (161)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.12 0 0 161

Szia!

 

Mi újság a cicákkal? Van már gazdijuk?

Előzmény: Csillagtündér (158)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.09 0 0 160

Bújós, játékos kék-fehér sziámi-házi kiscica olyan gazdit keres, aki szereti, kényezteti, foglalkozik vele. Ezt nagyon sok dorombolással, hízelkedéssel hálálom meg. Ha ilyennek találod magad, akkor kérlek jelentkezz a gazdimnál. Az ár az oltások és a féreghajtások árát tartalmazza, hiszen Te is szeretnéd, ha sokáig együtt lennénk. Ennek alapja, amit a mostani gazdim megtesz értem, valamint Téged is megkímél az első időkben történő eseményektől. Kérésre küldök képet még.

 

 

Kedves, aranyos vörös-fehér házi-sziámi kiscica várja hűséges, cicakedvelő gazdiját, akinek életem végéig társa szeretnék lenni. Ha gondoskodsz rólam, azt határtalan szeretettel, dorombolással hálálom meg. Az gazdim az oltásaim és féreghajtásaim árát kéri értem, ezzel megadva az alapot a biztonságos létre nekem. Téged pedig leendő gazdim megkímél attól, hogy rögtön állatorvosnál kezd az időd velem. Kérésre küldök képet még.

 

 

Mindkettőt külön tedd fel, képpel. (célszerű a startapró-ra és az apronet-re feltenni, ez a kettő a legnézettebb, mindkettő ingyenes)

Ha tetszik a szöveg, így tedd fel, persze változtathatsz is rajta.

Előzmény: Csillagtündér (158)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.09 0 0 159

Ha esznek, akkor hagyjál kint nekik éjszakára szárazat és vizet. (ezzel megúszod az éjszakai felkelést). Ha esznek maguktól, akkor megtalálják a kaját. Mi megpróbáltuk a lehető leghamarabb önákllóságra szoktatni őket. Igaz ebben az is közrejátszott, hogy hamar elapadt a teje a mama cicáknak.

Nem állítom, hogy kevés az 5 vizsga, de kevesebb, mint a 8. Tudod, ilyenkor szokott vigasztalni, hogy másnak több van, ideje viszont annyi mint nekem. Ezért is lazsálok, bár még sulizok, zh-k tömkelege megadja a dolog pikantériáját.

Előzmény: Csillagtündér (158)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.09 0 0 158

Nagyon kedvesek és bújosak!Ha meglátnak elkezdenek dorombolni és követelik a poci simijüket:)Teljesen szobatiszták és nem rágnak meg semmit.Mindig jó kedvük van és nagyon sokat játszanak velem és egymással is.Mivel mi 5 vagyunk és mindig emberek között vannak ezért nagyon társasági lények.

 Esznek maguktól RC babycatet és vizet vagy RC babycatmilket isznak,szoktunk nekik még kecskesajtot és sonkát is adni.Tigrisnek alig van teje és már nagyon megviseli őt a szoptatás,nem is nagyon szoptatja őket.Már 1 hete beálltak arra,hogy pontosan 4 óránként kapnak enni,és olyan édesek mindig jelzik,hogy etetés idő van:))

Azért az 5 vizsga is nagyon sok:(

Előzmény: Hedzsnelke (156)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 157
Sok sikert a vizsgáidhoz!!!Örömmel hallom,hogy jól vannak a cicáid!!Kelly és Rocky is jól vannak!
Előzmény: Csillagtündér (155)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.09 0 0 156

Biztos fognak jelentkezni. Célszerű külön feltenni őket, képpel együtt. Megpróbálok valami szöveget kitalálni. Milyen típusú cicák? Rosszak, elevenek vagy inkább bújós, hagyja magát simogatni, kényeztetni típusúak? Nekem csak május végén kezdődik a vizsgaidőszak, de nekem addigra ha minden jól megy csak 5 vizsgám marad. Az pont elég lesz, még sok is.

Esznek maguktól a picik? Ha igen, akkor én nem etetném őket állandóan. Ez lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de meg kell tanulniuk önállóan létezni, enni, aludni, játszani. Este adnék nekik enni, mielőtt elmész aludni, éjszaka zaklassák a mamijukat, valamint hagynék nekik kint szárazat (RC babycat vagy RC kitten 34). A bengáli kicsik nem szerették a babycatet, azonban a kitten 34-t zabálták már 6 hetesen. Próbálj nekik minél több papit adni, az pótolja, ha a maminak nincs nagyon teje. Én Bulldózerrel szenvedtem egy hétig, de megtanult enni a drágám. Igaz csak a szárazat volt hajlandó megenni, valamint sajtot, tejfölt, és darált marhahúst és darált pulykahúst. De evett. A többivel nem volt gondom. Anno a házicicákkal sem, pedig volt egy alom amiben 8 pici cica volt, mikor elvitték őket a nagyok kétszer akkorák voltak, mint a picik, ma már a legkisebb is hatalmas, majdnem akkora mint a Parázs. (nőstény és azért kisebb) Fiatalabb, mint Parázs, de ugyanazok a szülők.

Várom a képeket.

 

Előzmény: Csillagtündér (155)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.09 0 0 155

Köszi a tanácsot!Szerinted fog valaki jelentkezni?

Mit írjak a hirdetésbe még?

Tanulok,mint egy gép,jövő héten kezdődik a vizsgaidőszak és 8 vizsgám lesz:((

Szerinted hányszor etessem a piciket?Mert most 4 óránként esznek,éjszaka is és már nagyon fárasztó:)

Ma csinálok képeket Tigrisről és este elküldőm.

Előzmény: Hedzsnelke (154)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.09 0 0 154

Arest biztos lehet majd látni, Ő most is indult külön is, és nagyon jól szerepelt. Valószínűleg TICA-n is indulni fog a kis aranyos. Már sok képünk van róla, a gazdival folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.

Biztos sikerülni fog gazdit találni a cicáknak. Láttam hirdeted is őket. Én odaírnám, hogy az oltások és a féreghajtás árát kéred a cicákért, nem szórakozásból találtad ki az árat. Tanulj szorgalmasan. (nekem is kell, de most nincs kedvem)

Előzmény: Csillagtündér (153)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.08 0 0 153

Örülök,hogy ilyen jó helyre kerültek!Kíállitásokon lehet majd látni őket?

Nálunk a picik már 5 hetesek,már kezdenek szobatiszták lenni és sokat is esznek:)

Lehet,hogy a vörös-fehér kisfiut megtartjuk,de még nem bíztos.A kék-fehérnek még nem találtunk gazdit.

Küldök képeket,lehet,hogy nem ma mert ezen a héten elővizsgáim vannak,sajnos:(

 

Előzmény: Hedzsnelke (152)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.08 0 0 152

Már nincsenek kiscicáink, mindenkinek lett gazdija. Amor és Bulldozer egy helyre került, legalább nem unatkoznak napközben.

Nagyon tündériek ilyenkor a cicák, élvezet nézni ahogy fejlődnek.

Tigrisről még nincs konkrét színmaghatározásunk, de úgy néz ki közelítünk. E-mailben tudsz az oldaláról és a színéről (barna vagy fekete) képeket küldeni? A honlapon fenn van az e-mailcímünk.

Előzmény: Csillagtündér (151)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.03 0 0 151

Nagyon édesek lehetnek,még nem láttam hóbengálit eddig,de nagyon tetszik.

Izgalmas lesz egy ilyen hosszú ut egy pici cicával:))Sok sikert előre is!!!

Nekik van már gazdijuk?

Nálunk is rájöttek,hogy milyen jó dolog visítani és gyakorolják is rendesen:)))

 

Előzmény: Hedzsnelke (150)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.03 0 0 150

A tippünk szerint barna teknőc fehérrel, de megnézzük otthon. A meglátásod szerin inkább barna (tudod a klasszikus barna cirmos cica színe van vagy inkább fekete) A képek alapján a barnára szavazok, próbálj majd képet csinálni róla, ahol igazán látszik, hogy milyen színű.

 

A kicsik már nem olyan kicsik. A hóbengáli ma 4 hónapos, és a barna pöttyös szombaton lesz 4 hónapos. Ők ketten vannak még meg. A barnát úgy néz ki visszük Villachba (Ausztria) kiállításra. Nagy rajcsúrt tudnak csapni, és igen jó hangjuk van már most. Mi lesz még később? Képek csak az otthoni gépen vannak. A régiekből teszek fel.

Bulldózer Bulldózer

 

 

 Amor

 

Hát így néztek ki. Amor azóta még inkább fehér, halványan látszanak a pöttyei, és kékek a szemei. Bulldózer pedig egyszerűen gyönyörű. Olyan pöttyei vannak.

Előzmény: Csillagtündér (149)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.03 0 0 149

Köszi a segítséget,remélem ezeken a képeken jobban látszodik!

A kicsik,hogy vannak?Még hányan vannak nálatok?Vannak képeid róluk?

Parázs a picikkel jól kijönn?

 

 

 

Előzmény: Hedzsnelke (148)
Hedzsnelke Creative Commons License 2006.05.03 0 0 148

Szia!

 

A másik fórumon (sziámisok klubja) láttam, hogy szeretnéd Tigris színét meghatározni. Tegyél fel róla több képet, olyan, amin jól látszik az oldala (mintázat miatt), valamint több képet, hogy a színét meg lehessen határozni. A teknőc fehérrel biztos, de az alapszínben kétségeim vannak. Én inkább barnára tippelek és nem feketére. Van egy jó kis szín meghatározónk házicicára (TICA), a képek alapján be lehet azonosítani. Ha gondolod e-mailben is átküldheted a képeket, az e-mailcím a honlapon fenn van.

Előzmény: Csillagtündér (145)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.02 0 0 147

Az nagyon jó lesz!!Már én is várom a jövő évet!!Mindkettönk álma kezd valóra válni:))

Én már a mostani alomból(Lolának(aki a 2.képen van) május 6.-tól várhatóak kiscicái)szerettem volna 1 kislányt,de anyu azt mondta,hogy elöbb pihenjük ki a piciket és majd utána:(

Mikorra tervezitek az új cicát?

Előzmény: Katus870512 (146)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.02 0 0 146
Kölyköt szeretnénk!colourpoint vagy hófehér perzsa!Jövőre majd a kiállításokon már az új ciccekkel leszünk:)
Előzmény: Csillagtündér (144)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.02 0 0 145

Ezek a színek tetszettek meg ma nekem,nagyon szépek nem?

 

Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.02 0 0 144
És mi az elképzelésed?Milyen cicát kerestek?Kölyköt,vagy felnöttet?Milyen szinűt szeretnétek?
Előzmény: Katus870512 (142)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.02 0 0 143

A kíállitáson voltak megbízható tenyésztők,őket is megkérdezhetnétek?

Nekem Atahualphától lesz teknöc sziámim vagy orientálisom,már lehet,hogy márciusba!!:))

Előzmény: Katus870512 (142)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.02 0 0 142
Azt én is olvastam,de most éppen cicát keresünk:)Remélem találunk!Tegnap egy német tenyésztőnek írtunk,hogy mennyi nála egy cica és 2000 euro!:(azthiszem,hogy onnan nem lesz Rockynak tenyészpárja:(Most a Rocky tenyésztője segít nekünk megbízható helyről cicát keresni!Kelly ,Rocky nagyon jól vannak!Már nagyon várjuk a szeptemberi kiállítást:)
Előzmény: Csillagtündér (141)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.05.02 0 0 141

Szia!

A kicsik nagyon jól vannak,már a vörös-fehér is rendbe jött:)

A hétvégén nemtudtam,írni mert biokémia elővizsgám volt ma reggel:(

Kelly és Rocky meg vannak?

Ma láttam egy hirdetést,hogy egy hófehér törzskönyvezet perzsa lánynak keresnek  párt,kiscicáért cserébe,nem érdekel titeket?

Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 140
Külföldre egyenlőre nem tervezzük. Maradunk a jól megszokott hazainál :). Majd a későbbiek folyamán , talán.
Előzmény: Csillagtündér (139)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.04.28 0 0 139

Mégegyszer köszi!!

Nyáron mentek külföldi kíállitásra?

Mi nagyon gondolkodunk azon,hogy szeptemberben elmegyünk a bécsi kíállitásra.(szept.23-24)

Tigrist nemsokára regisztráltatjuk a TICA-ban,és ott azt mondták érdemes lenne.

Jöhetnétek ti is!!!

Előzmény: Gunner_19 (138)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 138
Nagyon jó képek. Tényleg olyan a szőre mint Garfield-é :))
Előzmény: Csillagtündér (136)
Csillagtündér Creative Commons License 2006.04.28 0 0 137

Igen jó lett.Azt még írd oda,hogy csak lakásba adom őket!

Eltünt az előző hozzászolásom!?

Előzmény: Gunner_19 (135)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 135
A hírek menüpont és a galéria menü alatt megtalálod a cicusokat meg a hirdetést is. Ha még szeretnéd , hogy valamit odaírjak , akkor szólj.
Csillagtündér Creative Commons License 2006.04.28 0 0 136

Jó lett nagyon!!!

Remélem fognak jelentkezni és jó helyre kerülnek majd!

Itt vannak a képek időrendi sorrendben:2005.04.12 született meg az első alom nálunk.

Hercegnő és a kiscicái,köztük Tigris is:

Tigris és a testvérei 2 hónaposan:

 

Garfield:

 

Hecegnő és Tigris

 

Tigris

Itt 1 naposak a babák:

 

 

Előzmény: Csillagtündér (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!