Keresés

Részletes keresés

bubu Creative Commons License 1999.04.02 0 0 43
akkor ujrafogalmazom:
_jobban_ kellett volna tervezni...
tobbet tervezni nem eleg ,
vegulis nalunk is volt orszagos tervhivatal, es sokat terveztek, alaposan ;-))

PuPu,
diktalni szabad, sôt,
a nemzeti fuggetlenseg nem adhat felmentest naci stilusu akciokra,
nacikkal nem lehet megegyezni,
diktalni kell nekik.
csak jol kell csinalni :(((
nehez, en biztos rosszabbul csinaltam volna, de nem ulok ott es nem bizonygatom meg most is hogy mindent jol csinaltam, csak epp az idojaras nem kedvezo :(((

Előzmény: theo (38)
PuPu Creative Commons License 1999.04.02 0 0 42
Kedves Theo!
Lehet a Milosevicset, vagy a szerbeket szeretni, vagy nemszertni, - az viszont tény, hogy Jugoszlávia független állam, akivel nem tárgyalni akartak, hanem diktálni neki. No már most, aki diktál, az ugye diktátor. Ez esetben a Clinton az.
Előzmény: theo (36)
tomp Creative Commons License 1999.04.02 0 0 41
Most ezzel mit akarsz?
Előzmény: koszovó (40)
koszovó Creative Commons License 1999.04.02 0 0 40
------------------"Arkan" interjú CNN. 1999.03.31.--------------------------

-Milyen befolyása van annak a nemzetközi támogatásnak, hogy függetlenné
váljon Koszovó?

-Koszovó függetlensége számunkra csak Jugoszlávia részeként, az Albán határ
mögött lehetséges. Mi teljes körű autonómiát adunk nekik, de ők nem vehetik el ezt a számunkra
szent földet. Ez ugyanolyan dolog, mint...hagy magyarázzam meg az amerikai
publikumnak is, hogy érthető legyen...Mexikó önöktől jelenleg Texas államot kéri,
hogy újra Mexikóhoz
tartozzon. Visszaadnák Mexikónak most Texas államot ? Hát persze, hogy nem.
Ez ugyanaz a dolog, mi nem adhatjuk oda Jugoszlávia egy olyan részét, ami már
több évszázada országunk része. Mi mindent megadunk az albán nép részére.
Mi soha nem adjuk fel, nem adhatjuk fel Jugoszlávia e részét !
Hagy mondjak most még valamit Önnek. A NATO erős, de egyszer abba kéne már
hagynia a "nemzetközi rendőrség" szerepét. A NATO csak a bombákkal tud fenyegetni..
állandóan azt szajkózza, hogy "Mi bombázni fogunk, bombázni fogunk titeket.."
Most már nyolcadik napja egyfolytában bombáznak.

-Ön szerint a NATO képes lesz szárazföldi csapatok bevetése nélkül
eredményt elérni ?

Én nem hiszem, hogy a NATO bármiféle pozitív eredményt is elért a
légicsapásaival. Ezzel csak a dühöt szította bennünk. Mi természetesen nem
vehetjük fel a versenyt több száz NATO gép ellen. Nekünk megvan a saját
hadseregünk, akik nagyon jól képzett harcosok és minden helyzetben
megállják helyüket !
Minden embernek joga és kötelessége védenie önmagát ! Mi gyermekeink jövőjéért,
biztonságáért is harcolunk. Mi folyamatosan védekezünk a támadások ellen, de
, amennyiben Önök beteszik lábukat szárazföldi csapataikkal hazánk
földjére, akkor Önök egy újabb vietnámi háborúval néznek szembe
Európa szívében. Ezt biztosra mondhatom !!!"

Előzmény: vörös ördög (39)
vörös ördög Creative Commons License 1999.04.02 0 0 39
Kicsit elkanyarodtunk az eredeti témától.
SZVSZ a magyar sajtó ritka mértéktartó. Én eddig nem igen láttam anyázni úgy áltatlában a szerbeket. Milosevics bácsit persze igen, de ezt azért megértem.
theo Creative Commons License 1999.04.02 0 0 38
Kedves bubu,

igen, sajnos! Én is így gondolom, bár - ki tudja? - lehet, hogy alaposan elterveztek mindent, reakciókat, külpolitikai válaszokat, katonai ellenlépéseket, csak ezek valami miatt nem jöttek be.

:-(((

Üdv, theo

Előzmény: bubu (37)
bubu Creative Commons License 1999.04.02 0 0 37
csak ez a "nemhagyhatta", ez csipi csoromet
hat ize
szoval ennel komolyabb erv kellett volna nekik, ahhoz hogy bombazzanak
ennel elorelatobbaknak kellett volna nekik lenniuk
tobet kellett volna tervezni es gondolkodni
mielott olyan fenyegetesekkel dobaloznak, amikkel baj van , ha be kell valtani
es ezek az emberek dontenek a vilag sorsarol

Előzmény: theo (36)
theo Creative Commons License 1999.04.01 0 0 36
Kedves Jozso,

az a cinikus az egész dologban, hogy a bombázás egyáltalán nem csak Szerbiának szól, hanem a világ diktátorainak általában, tehát fontos szerepe, hogy a NATO cselekvőképességét és komolyságát demonstrálja.

Én azt hiszem, a koszovó-i albánok szenvedésire tekintettel, hogy nem ez a beavatkozás volt a legjobb megoldás, azonban a Szervezet nem hagyhatta már, hogy Milosevic folyamatosan bolondot csináljon belőle

Üdv, theo

Előzmény: Jozso (34)
Jozso Creative Commons License 1999.04.01 0 0 35
Mindenkinek a figyelmébe ajánlom a következö link-et: http://www.nato.int/docu/basictxt/treaty.htm
Jozso Creative Commons License 1999.04.01 0 0 34
Igen, arra próbáltam eddig célozni, hogy a legeredményesebb megoldás a tárgyalások folytatása.
Persze ez az út látványos eredményeket nem hozott volna, mint ezt a korábbi példáknál láthattuk és a "gyors megoldást" is megismertük a NATO felvonulásánál.
Ha a NATO továbbra is a zsákutcában bombázgat, a probléma nem oldódik meg. Egyébként úgy vélem, hogy ez már megoldhatatlan - amit a NATO akció eredményezett - és az a csoda sem fog megtörténni, hogy a NATO csapatok az oroszokkal együtt partraszáll.
Az albánok elsösegélyt vártak a problémáikra és nem szakszerütlen beavatkozást és az sem kizárt, hogy a kezelés alatt meghal a beteg.

Előzmény: geszthi (33)
geszthi Creative Commons License 1999.04.01 0 0 33
Jozso,

hat igen. Errol sajnos senki nem tudott jobb(celravezetobb, hasznosabb, erdemenyesebb) megoldast javasolni az errol szolo topic-ban. Ez elegge lehangolo, hogy senki sem tudja "mit kellene/lehetne tenni?".

No de azzal, hogy beismerjuk, hogy nem jott be az elozetes taktika (igaz) akkor mi van? Ezzel megoldottuk a problemat? Tudsz jobb megoldast?
Senki sem orul neki. De ez meg mindig a kisebbik rossz, szerintem.

Az a cikk, szerintem egy nagy fantazmagoria. Pont ilyenekkel mentik az egeszet. Persze, hogy nem mondja, hogy jo dolog a nepirtas,no de miert megy oda az usa?! Tudod mit, engem nem erdekel mi a hatso szandeka, HA megallitja !!
(de nem az amit o sugall. Ilyen alapon en meg azt mondom, hogy ez az egesz az oroszok erdeke volt, szepen beleugrattak a natot(Milot felhergeltek, biztositottak a tamogatasukrol), hogy most majd meg tudjak mutatni, hogy no no itt vagyok en is! Eddig nem nagyon fogalkoztak veluk, majd most kenytelenek lesznek! Egy haboru nelkul nem tudta volna mire fel kikuldeni a hajorajat amitol most mindenki fel. Nesze, cafold meg. Ha akarom edes, ha akarom sos)

No es a fo baj vele, hogy MEGOLDAST azt persze b@szik adni. Arra mar nem telik. Kerem ha mond jobbat akkor elfogadom.

A magyarokkal en is elfogult lennek. Igen termeszetes. De alabb leirtam miert kerdezem.

Előzmény: Jozso (28)
geszthi Creative Commons License 1999.04.01 0 0 32
Kedves PuPu!

Az a baj a logikammal, hogy sajnos kovetkezetes. Ha ezt a vitat 92(91?)-ben tesszuk (mikor elkezdte az egeszet Szloveniaval es Horvatorszaggal) akkor teljesen igazat adnek neked.
Igen, akkor es ott hinnunk kellett es hitte az egesz vilag, hogy nem lesz semmi.
De konyorgom, mar 8 eve mast sem csinal csak mindenkivel haboruba kezd !!! Egyszer mar elkezdett civileket irtani, aztan folyatta, meg most is az csinalja !!! Igen, lehet, hogy esze agaban sincs bantani a magyarokat, mert azok csak 300e-en vannak, meg kulonben is osi baratsag fuzi hozzank stb.
De akkor meg a te logikad alapjan ott sem lenne semmi jogunk, es en ezert vagyok felhaborodva a tetteik elbagatelizalasan, kozbeavatkozni! Vagy akkor mar igen, mert minket ert? Ott miert nem bizhatnank benne, ugy mint ahogy most varjak egyesek tole? Ott is megvarhatnank mig eluldoz (jobb esetben) mindenkit, ott is mondhatnank, hogy csak azert csinalja mert eppen bombazzuk oket.
DE sajnos nem. Aki 8 ev alatt 3 haboruba vezette a szerbeket, es Arkan fele szadistakat tekint hosnek azokben nem lehet bizni. Milyen es foleg mennyi aldozat kellene meg, hogy azt mondjatok, hogy na most mar tenyleg eleg volt?
Eleg volt abbol is, hogy targyalasra nem hajlando es kenytelenek vagyunk eroszakot alkalmazni?

Az is igaz, hogy nekunk nem erdekunk ez a haboru. Persze melyik normalis ember szeret haboruzni. De ne haragudj, ha csak a szoszerint vett erdekeltek vehetnenek reszt benne akkor mi milyen jogon varnak el barminemu segitseget ha minket erne barmilyen hasonlo dolog. Hogy fajt, hogy 56-ban cserben hagytak minket ! Jogosan! De akkor ez megint ketszinu lenne, hogy ha nekunk van bajunk akkor persze rogton segitsenek, de ha masnak akkor nekunk semmi kozunk oldjak meg maguk. Vagy ha az ENSZ bombazna akkor mar hirtelen tamogatna itt hun is, meg akkor mar erdekunk lenne egybol???
A nato csatlakozassal valasztottunk egy ertekrendet is.

De a fo gond, hogy ezt mar eljatszotta az emberiseg parszor. Ugye hitlerben is mennyire biztak. Meg az ansluss-t is elneztek neki,a csehek se volt nagy baj, mert o csak annyit akart, o benne meg lehet bizni. Hat lattuk.
Akkor ott sem lehett volna semmi jog beavatkozni (Irak ugye masik allamot tamadott meg, de akkor is voltak hasonlo velemnyek, hogy miert beavatkozni, meg hat a szuverenitas....)

A kerdest azert ismeteltem meg nekik, mert javaslat, hogy tessek mit lehetne tenni az nem jott. De meg annyi sem, hogy igen elitelem a szerbek altali nepirtast es nem bagatelizalom el. De igazad van, en is ugy gondolom ez csak az ervek hianya miatt van naluk. De konyorgom akkor miert van erv a szerbek mellett? Az nagyon szep, hogy szuveren meg miegymas. Elfogadom, de akkor azt is merjek leirni, hogy akkor az emberi (no es persze ebbol kovetkezoen a kisebbsegi) jogok nem fontosak. Fontosabb a szuverenitas.
En, komolyan tisztelnem oket, ha ilyet le merne irni (abszolut nem ertek vele egyet, de legalabb vallalnak!!!).
De az, hogy mas topicban igy, meg ugy a magyar nemzetiseg (egyebkent jogosan), meg erdely itt meg az egyeb nemzetisegek legyilkolaszasa, eluldozese ellen nehogy mar eroszakkal fellepjen valaki...hat ezt a ketszinuseget nem tudom elfogadni.

Az Enszrol irtam a masik topicban hosszu lenne ide is beirni.

Miep. En elfogadom az o nato ellenesseguket. De megint csak a ketszinuseg, hogy hat 56-ban a nyugat cserben hagyott...No meg amit utoljara muvel a vezer es pont a parlamentben! Tenyleg milyen jo lett volna ha 56-ban az osztrakok mondtak volna ugyanazt! Csak az osztrak nemzetisegu menekulteket kellene beengedni.
De orultek volna azok a magyarok akiket visszakuldtek (egyeseket a halalba)!
Ez nekem undorito hozzaallas.
De elismerem felreertheto volt, hogy aki eliteli csak miepes, mszmp-s lehet. Bocs erte.

Media. Most ne haragudj, de meg az orosz hiradasok se tagadjak azt amit tettek (csak kicsinyitik)! Most menjen a szamokon a vita, hogy az a 10e megolt alban az nem is 10e csak 5500? Vagy az eluldozottek az nem 150e csak 100e? Mi mit ereznenk ha azzal jonnenek egyesek, hogy nem is oltek meg annyi magyart, "csak" 1000-t? A lenyeg azon van, hogy igenis megoltek!

Arrol meg nem is beszelve, hogy olyat meg szerb reszrol se hallottam, hogy az albanok tereltek volna ossze valamelyik szerb falu lakossagat es vegeztek volna ki oket.

Ami a magyar keszultseget illeti. Ezt nem ertem miert baj. Ha rogton megmondja az tisztesseges lett volna, de akkor nem aggodtal volna miatta. Vagy, most eppen azert aggodsz mert felkeszulnek mindesetre? Ezt nem ertettem.

Igen, nehez a valasz, hogy mit kellene tenni. No de ezert nyitottam azt a topikot. Es erdekes, hogy ott nem jott a nagy ellenzoktol javaslat, hogy hogyan lehetne megallitani. No persze targyalassal (de ez megvolt !)...eddig az olyan jol bejott, ugye.

Előzmény: PuPu (17)
azigazitrebitsch Creative Commons License 1999.04.01 0 0 31
Én javaslom a fogorvosokat vagy a fodrászokat.
theo Creative Commons License 1999.04.01 0 0 30
Kedves bubu,

Primakovtól legfeljebb búcsút vennék...

Üdv, theo

Előzmény: bubu (27)
bubu Creative Commons License 1999.04.01 0 0 29
".. vagy nem? "

nem hiszem
a csata most milo haderejenk es hatalmanak a tonkreteteleert folyik
annal alabb mar nem adjak
ha ma este jelentezne hgy alairja az eredeti doksit, biztos nem fogadnak el
ha mar elkezdtek nem hagyjak csak ugy abba

Előzmény: Jozso (28)
Jozso Creative Commons License 1999.04.01 0 0 28
Itt senki nem menti a szerb népírtást. A vajdasági magyarok ügyében pedig elfogultak lennénk, de ez természetes és emberi tulajdonság.
Nem! A szerb az nem lovagias nép és nem is ma született bárány. Erösen nacionalisták! (Milo ezt az erös nacionalizmust meglovagolva kezdte a pályafutását Koszovóban.) De a legfontosabb kérdés:
Milyen eredményt ért el a bombázás?
Ha értékeljük a tüzijátékot, nincs egyetlen perspektíva sem amely pozitiv eredményt mutat, kivéve Milo hatalmi pozicióját és sajnos ma ott tartunk, ha a NATO befejezné az akcióját, az jobban segítene a koszovói albánoknak mint most.
Ez az akció a nyugat politikai kudarca és mert ezt valaki beismeri, nem támogatja a szerb népírtást!
Azt pedig nem szabad elfelejteni, hogy a csata azért a nyomorult aláírásért folyik!

.... vagy nem?

Azt hiszem nem én egyedül kételkedek ebben: http://internetto.hu/cikk3/kosovo2/beta/

Előzmény: geszthi (3)
bubu Creative Commons License 1999.04.01 0 0 27
europaban montam ;-)))
ha cinikus lehetek, lehetek geografisiszta is , nem?
mer, a primakovtol vennel valamit?
csak mer ot mostanaban mutogatjak...
Előzmény: theo (25)
meka Creative Commons License 1999.04.01 0 0 26
Szoktam.
Megprobaltam atlagot vonni, hatha kozepen megtalalom az igazsagot.
Jelentem, nem talaltam...
Bar ez az egesz mar reg nem arrol szol, kinek van igaza...
Előzmény: theo (23)
theo Creative Commons License 1999.04.01 0 0 25
Kedves bubu,

"az uccso nacio-kommunista diktator"? Hát Lukasenko elvtárs már nem számít semmit?

Üdv, Bástya elvtárs nevében theo

Előzmény: bubu (24)
bubu Creative Commons License 1999.04.01 0 0 24
ha cinikus vagyok, annyi jo vegul megis kisulhet belole, hogy a szerb haderot szetlovik, (egy gonddal kevesebb),
a milo megbukik (ez is haszon)
jo jo persze ertelmetlenul sok szenvedes aran, de az uccso nacio-kommunista diktator megis belebukik europaban ...

Előzmény: jégtörő (20)
theo Creative Commons License 1999.04.01 0 0 23
Tisztelt urak!

Tessék olvasni a szerb site-okat is! :-)

Üdv, theo

jégtörő Creative Commons License 1999.04.01 0 0 22
Ebben is lehet valami, de én csak naívan a magyar sajtóból nyerhető információkra alapozva mondtam véleményt.
Előzmény: PuPu (21)
PuPu Creative Commons License 1999.03.31 0 0 21
Kedves Jégtörő!
Persze, hogy jót akartak. A Balkánt.
Előzmény: jégtörő (20)
jégtörő Creative Commons License 1999.03.31 0 0 20
Talán most már nem elhamarkodott kijelentés, ha azt mondom: ez a bombázás a hozzá kanyarított erkölcsi alap felépítményével együtt nagyon el lett kúrva.
Annyit azért feltételezek, hogy jót akartak, mert megakarták állítani a gyalázatos népirtást, de Amerikának annyi érzéke van az európai problémák megértéséhez, mint pld. amennyit az amerikaiak tudnak. Budapestről.

Előzmény: bubu (19)
bubu Creative Commons License 1999.03.31 0 0 19
megeshet
hogy gyogyithatja
de az adott esetben
akar jogos
akar jogtalan
eppen nem gyogyit semmit,
ez a baj
jobban jart volna mindenki,
ha nem kezdenek bombazni
asszem ezt elmondtam masik topicban (tulsok topic van egyebkent;-)
es hallgatom a demagog plitikusokat, eszuk agaban sincs beismerni
hgoy hibaztak :((
es hallgatom akatonakat
arrol beszlnek hgy tudnak tobbet bombazni :((
holott lathato nincs haszna
sz@rugy
nagyon el lett dofve

Előzmény: PuPu (18)
PuPu Creative Commons License 1999.03.31 0 0 18
Kedves bubu!
Kevésről hallasz, állítólag 4-500 000 a számuk. Valóban nem indulnak tiszta lappal, - de az egyik jogtalanságot nem gyógyítja a másik.
Előzmény: bubu (16)
PuPu Creative Commons License 1999.03.31 0 0 17
Kedves geszthi!
Azt hiszem, már megírtam, hogy nagyon sok dologban igazad van, és én is aggódom a vajdasági magyarokért, de itt most nem erről vagyon szó.
Olyan a logikád,mikor egy estlegesen a jövőben bekövetkezhető eseményre alapozva igazolsz egy teljesen más okból bekövetkezett akciót, mint ha a szerbek azt mondhatnák, hogy támadjuk meg a magyarokat, mert elképzelhető, hogy szét akarják kergetni a busójárást.
Ha pedig valaki nem akar válaszolni egy kérdésedre, az lehet, hogy csak az érvek hiánya.
Nem tartom helyesnek az előítéletes gondolkodást, mert elfedi az árnyalatokat. Gondolom, sírva fakadnál, ha hallanád, hogy mi a vélemény a Lajtán túl a magyarokról egy hasonló gondolkodásmód szerint...És ott is vannak olyanok, akik ílyen logika mentén alkotnak véleményt rólunk.
Nincs általában bűnös nép, -de bűnözők vannak, - nemzetiségre való tekintet nélkül mindenhol.
Lehet, hogy be kellett avatkozni, csak azt nem a NATO volt illetékes eldönteni, arra az ENSZ lett kitalálva, -ahol a beavatkozást elérni macerás, de óriási erkölcsi hátteret ad.
Hiteles forrás számomra az, amit több független forrás (és nem a bármelyik oldalon elkötelezett és szükségszerűen manipulált hírközlő szerv ) megerősít. Szép példa erre: Rugova , az albán vezér eltünt, -helyettesét kivégezték, lakását feldúlták. Mára kiderült: él, a lakásában lakik és helyettese is köszöni szépen, jól van.
Mi 56- ban egy antidemokratikus rendszert fenntartó idegen hatalom ellen harcoltunk, - Koszovó Jugoszlávia része, - a szerbeknek olyan, mint nekünk Erdély volt. És nekik most van Trianon.
Azt jól gyanítod, hogy a nyugati média egy része manipulál, és valószinű ezt teszi a jugoszláv is, - ezzel együtt a komoly nyugati orgánumok árnyaltabban közelítik a problémát, és igen erősen kritizálja Amerikát.
Az, hogy a halott albán hamisítás-e, nem tudom,-de itt is érdemes emlékezni a román Forradalomra(?), ahol a hullaházat mint a securitate vérengzését mutogatta a TV. (Erről már egyszer írtam valahol, elnézést, ha olvastad.)
Én nem arra hivatkoztam, hogy az albánok bűnözők, - nyilvánvaló, hogy ez nem igaz. Csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy ahogy nincsenek bűnös, úgy nincsenek szent népek sem.
Most Billi elkezdi bombázgatni Belgrád belvárosát. Szerinted ez épeszű lépés?
A magyar tömegtájékoztatás folyvást azt hirdette, hogy a honvédség semmi rendkívüli intézkedést nem vezetett be.Mára kiderült, hogy fokozott harckészültségben van, - és ez helyes is, hiszen egy ilyen helyzetben messzemenőleg indokolt. Csak miért kell hülyének nézni a polgárt?
No meg még annyit: akinek nem tetszik ez a balhé, nem okvetlenül MIÉP-es vagy kommunista, vagy pacifista, vagy biciklista, - lehet, hogy csak úgy arra a következtetésre jutott, hogy ez a balhé nem szogálja a magyarok érdekeit,káros és veszélyes. És gusztustalan.
Előzmény: geszthi (15)
bubu Creative Commons License 1999.03.31 0 0 16
tvt latok, fenykepeket latok 100 000 menekultrol hallok
es, emlekszem mi volt 3 eve boszniaban
nem tiszta lappal indulnak

Előzmény: PuPu (13)
geszthi Creative Commons License 1999.03.31 0 0 15
PuPu,

1, a kerdes azert lenyeges, mert nagyon utalom amikor valaki veri a mellet a nagy pacifizmusaval, meg nyugatutalataval, de ha minket erne az atrocitas akkor mar a szerbek szonyegbombazasat kovetelne toluk... szoval ennyit hun, meg koszovo illetokrol.
No es ha ok ennyire hisznek az igazukban (es en tevedek) akkor miert nem mer egyik sem valaszolni a kerdesre ??(csak a topikokat nyitogatja ugyanarrol egymas utan, hogy tobb helyen legyen o szerb mentegetese. Hat az en kerdesem is ott lesz amig nem valaszol!) Vagy ez lenne az a nagy miepes gerinc, kiallas??

Es ha neked ez a kozelites lenyegtelen, akkor a vajdasagiak is lenyegtelenek ugyanis:

2, Igazad van a vajdasagiakat meg nem olik. Persze meg is lehet varni es majd akkor jonni a nagy dumakkal. Meg majd lehet utolag sirni es gyaszolni. No persze a szerbektol az ilyen teljesen idegen. Azert gondolkodj mar el, hogy kit nem oltek meg ott fusiban, eddig?
Oh az az elmult 8 ev az mint az aranykor fog bevonulni a horvat, szloven, boszniai, es alban tortenelembe...
De elfogadom, hogy nincs jogunk beavatkozni, szerinted. De akkor azt is nezzuk vegig csendben es beletorodve ha a vajdasag kerul sorra ! Ja, hogy az mar elfogadhatatlan lenne....

3, Mi a hiteles forras neked? A MIEP vezerek beszamoloja? Vagy az a humanum bajnok Arkan (aki mellesleg mint bankrablo es szokott fegyenc kezdte nyugaton mielott szerb hos lett)? Talan Maga Milo?

4, Az albanok lovik a szerb rendoroket (es nem a civileket!!!). Igazad van, ez olyan undorito egy dolog. Plane, hogy mar elotte is szepen oltek oket csak mar nem birtak tovabb. Persze mi is mennyire orulnenk ha a magyarokat uldoznek el az otthonaikbol, ugye.
De jo iteljuk el, rohadt gyilkos albanok. No de akkor mi mik voltunk 56-ban? Vagy nekunk jogunk volt a ranktoro gyilkos oroszokkal harcolni, de az albanoknak mar nem? Nem goldosz arra hova vezet a te logikad???

5, Az, hogy utaljak a mediat a miepesek nem csodalom. Kellemetlen viszontlatni amikor fonok hulyesegeit mutogatjak. No meg Milo politikajat kellene kovetni, nincs is ott mar ellenzeki velemeny. No de talan az osszes nyugati media az osszefogott az egyetlen hiteles es igaz Tanjug ellen, mi?
Bezzeg mikor mindenutt megjelent a lelott lopakod kepe, az speciel nem hamisitas, de ha halott alban akkor az mar igen?

6, alvilagi kapcsolatok. Hogy is van az a verengzes szlovakiaban? Az a 10 maffia vezer az milyen nemzetisegu volt? Je, mintha magyarok lettek volna mind.
Aha, tehat akkor mar a szlovakok is joggal alkalmazhatnak PuPu magyarazatat, hogy nezzd meg azok a magyarok milyen gonosz, maffiozo egy nepseg. Vagy akkor az mar nacionalista, aljas ragalom lenne?

Előzmény: PuPu (7)
Jozso Creative Commons License 1999.03.31 0 0 14
Miért kell Milosevics és tsai. büneit egy egész nemzet nyakába varrni?!
Előzmény: Hun (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!