Keresés

Részletes keresés

zsumbizsoo Creative Commons License 2002.11.07 0 0 11
Hali,
nyugodtan utazz barhova.

en most eppen nemeto.-ban vagyok 2honapja.
Ideiglenesen vagyok alkalmatlan......
Oktoberben kellett volna mennem sorozasra, siiman kijottem csak utana gondoltam bele.
Felvettem a kapcsolatot valuk, mondtak OK, mikor jovok meg, mondtam sokaa-nem is tudok hazamenni idoben-...

Semmi gaaz, fel evre el van halasztva a sorozasom, akkor hivnak megint(februarban). Ha meg kiutazas elott ertesitettem volna oket akkor nem lenne birsag(polgarmesteri hiv. -on keesztul 5 rugo)sem a meg nem jelenes miatt.

Előzmény: pityu21 (6)
simlac Creative Commons License 2001.08.13 0 0 10
Mi a fene, mikor én Tatán voltam oda még nem vonultak kopaszok.
Vigyél magaddal az alant felsoroltakon kívül 2db lakatot is, ezzel zárod majd a szekrényed.
Mire érdemes vigyázni? A cuccaidra. A leszerelő öregek hajlamosak a kopaszok cuccaiból pótolni ami esetleg nekik elveszett és le kell adni. Vigyázz arra, hogy ne nagyon lógj ki a sorból. Érdemes nem visszaugatni mert akkor rádszállhatnak. Ha elvégzel mindent amit rádbíznak nem fognak belédkötni. Légy jóban a surranótársaiddal (akikkel együtt vonulsz), öregekkel az első időben ne nagyon haverkodj, ők is és a társaid is utálni fognak.
Előzmény: And21 (8)
harm2 Creative Commons License 2001.08.09 0 0 9

"mennyi pénzt"

Ne sokat. Pár ezer elég. Gondolj arra, hogy -hogy is fogalmazzam csak finoman- igen széles társadalmi rétegből vonulnak; egyeseknek esetleg gondot okozhat a tulajdonjogi határok egyértelmű felismerése. Ha meg gyorsan elfogy a pénzed, az első látogatásnál hozatsz be magadnak utánpótlást.

"Mit érdemes magammal vinni"

Tisztálkodófelszerelést törölköző nélkül (szappan, fogkefe, borotva...) Esetleg dugiba egy kis retyópapír -mert vagy van, vagy nincs.

"mire érdemes ügyelni az elején,mire kell vigyázni?"

Sose hajolj le a leesett szappanért!! :-)

Előzmény: And21 (8)
And21 Creative Commons License 2001.08.08 0 0 8
Üdv!

6 nap múlva megyek Tatára! Mit érdemes magammal vinni(mennyi pénzt),mire érdemes ügyelni az elején,mire kell vigyázni? Lécci segítsetek!!!

András

violent mental patient Creative Commons License 2001.07.31 0 0 7
A lényeg, hogy ne vedd őket komolyan! Szarjál rájuk! Nincs ezeknek energiájuk, lehetőségük stb. hogy mindennel részletesen foglalkozzanak! Nyugodtan menjél külföldre, sőt a legjobb, ha ott is maradsz! Magyarországtól nem nehéz jobb országokat találni! Nehogy már egy külföldi utat elhalassz, ilyen szarjankók miatt!
Előzmény: pityu21 (6)
pityu21 Creative Commons License 2001.07.30 0 0 6
Sziasztok

En azt szeretnem kerdezni hogy ha a sorozasi behivo elott kulfoldre megyek akkor az gond?
Hogy van ez ilyenkor?
Kell szolni a honvedsegnek hogy kulfoldre megyek?
Segitsetek legyszi!
Elore is koszi

Sgt. Elias Creative Commons License 2001.05.23 0 0 5
Egy kérdés mindenkihez. A tartalékos tisztire milyen eséllyel lehet bekerüni egyetem után? Kb. hány százalékot fogadnak el, és mi alapján szelektálnak? Esetleg mit lehet tenni, hogy jobb eséllyel oda kerüljön az emberfia? (Tapasztalatok?)

Előre is köszi,
A Sgt. aki Lt. szeretne lenni.

Skorzeny Creative Commons License 2000.11.08 0 0 4
Ortopéd tud segíteni? Lúdtalp Ó láb, enyhe gerinc ferdülés, gyógytorna?

Mennyi most 6 hónap??
Polg szolg mennyi?

Skorzy

Bocs az újabb topicért, fojamatosan olvasom a többit...

Előzmény: nickwarren (3)
nickwarren Creative Commons License 2000.11.08 0 0 3
jó, de így nem fog senki
mer ha egyszer már leírta egy topicba, akkor lehet, hogy nem írja le mégegyszer
de aztán lehet, hogy neked lesz igazad

szerintem azért biztosan meg fogja érni elolvasni

sok szerencsét

nw

Skorzeny Creative Commons License 2000.11.08 0 0 2
Direkt nem néztem utána, hogy csak nekem szóljon...
Jó lenne, ha valaki segítene...
Előzmény: nickwarren (1)
nickwarren Creative Commons License 2000.11.08 0 0 1
figyelj kedves barátom
erről a témáról aktuálisan is futó topicok vannak. SOK

úgy több sikerrel fox járni

Előzmény: Skorzeny (-)
sz Creative Commons License 2000.11.08 0 0 0
ha az iq-d=0, akkor tuti, hogy kimaradsz :)
Előzmény: Skorzeny (-)
Skorzeny Creative Commons License 2000.11.08 0 0 topiknyitó
Segítsetek!

Olyan ötleteket várok segítségül, melyek biztos felmentést adnak a katonaság alól...
Sürgős! Nov 30.-án soroznak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!