Keresés

Részletes keresés

via86 Creative Commons License 2002.07.29 0 0 28
Nos, lassan letelik a haladékul kapott 1 hónap, közeleg az augusztus 1. Így hát szomorú szívvel búcsúzok minden kedves asztaltárstól. Nem tudom, hogy mikor, hogyan és honnan fogok tudni internetezni, várhatóan a továbbiakban csak e-mail-ezésre fogja futni.

Sziasztok!

snowman Creative Commons License 2002.07.05 0 0 27
Tátátátáááááám!
Feltámadtam. :o)
Éljen az Index, vesszen a vízfejű.
pint Creative Commons License 2002.07.01 0 0 26
Kaptunk még egy kis időt, zombiként visszatértünk.
snowman Creative Commons License 2002.07.01 0 0 25
Nem. Csak a net-előfizetést. Sebaj. Itt a nyár, elisszuk az árát. :o)))
Ősszel majd szétnézünk a piacon.
Előzmény: A0 (20)
little747 Creative Commons License 2002.07.01 0 0 24
Mégegy perc...
Most.
Lator Creative Commons License 2002.07.01 0 0 23
Sziasztok!

Én is mentem :((

Előzmény: Chabee (22)
Chabee Creative Commons License 2002.06.30 0 0 22
Jó éjszakát Mindenkinek!
naplopo Creative Commons License 2002.06.30 0 0 21
ez a genya cég tőlem dialup-ra több zsetont nem lát :D
A0 Creative Commons License 2002.06.30 0 0 20
Freestart. Szarakodik, de azért el lehet lenni vele. Vagy a telefonodat mondtad le?
Előzmény: snowman (19)
snowman Creative Commons License 2002.06.30 0 0 19
Igen, csak hogy közben már lemondtam az előfizetésemet. :o((
Előzmény: A0 (18)
A0 Creative Commons License 2002.06.30 0 0 18
A 150 Ft még él augusztusig...
Előzmény: snowman (17)
snowman Creative Commons License 2002.06.30 0 0 17
Az utolsó 1/2 órám. :o(
Ghí Creative Commons License 2002.06.30 0 0 16

Sziasztok!

Épp az előbb nézegettem a MATÁV oldalait+!
Most vagy rosszul keresem, vagy nem írnak egy sort sem a Július 1. utáni internetes telefon árakról!

Tudtok valami biztosat?

Üdv: Ghí

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.28 0 0 15
Emberek...

Tudom, tudom... mar mindenki tudja... de azert megis:

Vizsga, Net, Nick es minden mast temeto sziget-buli a Hajogyari szigeten jovo szombaton (juli 6-an) 17:00-kor...

Bovebb info:

Ha nem lesz nyeted, itt iratkozhatsz fel a buli levlistajara

C U later alligator

snowman Creative Commons License 2002.06.28 0 0 14
Nos, úgy néz ki, hogy ide kerül a nevem. :o((
Tök sz@r dolog meghalni. Még szerencse, hogy napközben a m.helyről azért még be fogok tudni jelentkezni.
Na, viszlát a jobb világban.
A vízfejű meg szíjjon gázt! :o/
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.16 0 0 13
Én már június 30-al lemondtam az Axelerót.
vazzeg Creative Commons License 2002.06.16 0 0 12
Én már kikúrtam a vezetékest az ablakon, hála a kábelnetnek.
Előzmény: snowman (10)
messengerina Creative Commons License 2002.06.16 0 0 11
Üdv! Tudom én csak maradjak a kábelemmel...
De. Annak sem könnyű, aki tud maradni - hisz sok jóbarát, ismerős, hozzászóló, satöbbi satöbbi fog eltűnni az éter eme (immáron) pokolnak nevezhető sarkából.
Szóval mindenkivel jó nagy kibabrálás ez - hogy finoman és nőiesen fogalmazzam meg - nem csak a modemesekkel, hanem ahogy beszélgettem más kábelesekkel, hisz ők is szolidarítanak/~tunk MindenkiÉrt, hisz csak együtt lehetünk egy netes társadalom aktív résztvevői. Nos, a pénz beszél - mi pedig csak ugathatunk - ha engedik.
A fatáv önzését és bizonyos körök nem-támogatását pedig nem értem. Persze ezen már kár moralizálni, hisz az EU-ba vezető úton vagyunk elvileg... bár nekem legkevésbé sem így tűnik.
Összegezve: remélem tud valaki még csodát tenni - és nevektől mentes topicot találok... nem pedig topictemetőt... :-(((
snowman Creative Commons License 2002.06.10 0 0 10
Szivem szerint már én is kidobnám a vezetékest a megszeppent utcaseprő elé. :o)
Csak az a baj, hogy a vízfejű annyira bebetonozta magát, hogy nagyon nehéz hatni rá szép szavakkal, én meg nem vagyok erőszakpárti. Inkább megvárom, amíg levágja magának. :o(
Előzmény: Ghí (6)
Ghí Creative Commons License 2002.06.09 0 0 9

Csak nem az Övék a Pannon GSM is ?! :(((

Előzmény: ketlem (7)
Nerdy Creative Commons License 2002.06.09 0 0 8
ezt is olvassátok el
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9066361
ketlem Creative Commons License 2002.06.09 0 0 7
Ha már le kell mondani , elsejétől a 100 %-os matáv tulajdon leányvállalattól is elbúcsuzom: még van valamennyi a dominó kártyámon. Jöjjön hát az élvonal vagy az a másik, a barátaim pedig megszoknak egy új számot. Izléstelen lenne tovább hízlalni őket a mobilokkal.
Ghí Creative Commons License 2002.06.09 0 0 6

Sziasztok!

Részemről Július 1-vel drasztikus változtatásokat vezetek be a MATÁV Otthon Csomag megszűnése miatt.
Vagyis ettől a naptól kezdve Engem csak hívni lehet.
Ha jól tudom, ez esetben majd csak az alapdíjat kell fizetnem, de ez az állapot is csak meghatározott ideig tartható fenn.
Vagyis reménykedem, hogy a MATÁV hamarosan megváltoztatja ezt a negatív döntését.

Internetezni - időnként - azért lesz lehetőségem a munkahelyemről.
De ezzel csak az e-mail-jeimet fogom tudni lerendezni.

A MATÁV vonalra az interneten kívül semmi szükségem!!!!!!!!!!! ):-/

A mobilommal bárhonnan és bármikor elérhető vagyok!

Üdv: GHÍ

SzigDani Creative Commons License 2002.06.09 0 0 5
Csakhogy én az idén végzek és még nincsen itt ugye papír arról, hogy doktorandusz leszek, csak nagyon reménykedem benne. A vizsgatemetéssel összevonni jó 5let - bár nem csak egyetemisták kerülnek tárolóvágányra. Bízom abban, hogy csak ideiglenes hibernációról van szó és otthonról netező topictársaink hamarosan visszatérnek az online életmódhoz.
A helyszín szempontjából az a kérdésem lenne, hogy ha már a Nagytali aktuálisan átmeneti állapotban van szervezéstanilag, attól még nem kellene valamiféle nyitott helyszínt választani ahol elférünk? Esetleg olyan időpontot, amelyet rendszeresíteni is lehet?

SzigDani

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.09 0 0 4
SzigDan...javaslom, hogy talán egy vizsgatemetővel kellene kezdeni:))) a "szokásos" helyen ;o)))) Ott aztán megtarthatjuk az ünnepélyes nicktemetőt is:)) (Na jóóó...nekem csak az esti és hétvégi netezés esik majd ki az életemből... hét közben ugyanis van 10 óra ingyen netem a könyvtárból ;o)))
Előzmény: SzigDani (3)
SzigDani Creative Commons License 2002.06.09 0 0 3
Úgy tűnik, hogy a nyárra valamelyest hibernálva leszek, aztán majd meglátjuk, hogy miként tudom megoldani. Akivel nem találkoznék itt a neten, annak javaslom, hogy jelöljünk ki egy rendszeres találkozó helyet és időt a beszélgetéshet. Ha nem megy virtuálisan, legalább reálisan menjen!

SzigDani

Előzmény: snowman (-)
Boszorka Creative Commons License 2002.06.09 0 0 2
Teljesen lemondani nem fogok, de a forumon eszmét cserélni, az biztosan nem fog beleférni a percdijas internetbe. Nem beszélve arról, ha egyík kezemben a stopper, a másikban a pénztárca ugyan hogyan lenne még kapacitásom valami másra is.
Boszorka
Előzmény: snowman (-)
Mr Slowhand Creative Commons License 2002.06.09 0 0 1
Háááát...
Otthonról már nem fog menni.
Mindenkinek-ről voltam
Csak azért nem fogok eltűnni mert a munkahelyemen hozzáférek.
Előzmény: snowman (-)
snowman Creative Commons License 2002.06.09 0 0 0
vífejűnknek=vízfejűnknek

Remélem 0 nick lesz a fejfán.

snowman Creative Commons License 2002.06.09 0 0 topiknyitó
Úgy gondolom, hogy 2002.07.01.-én nagyon sokan fognak lemondani eddigi kedvenc szórakozásukról, munkaeszközükről hála a több mint 10 éven keresztül kígyóként keblenmelengetett vífejűnknek, a matávnak.
Ez egy gyásznap lesz a magyar internetezés történetében, melynek részleteiről nem kívánok itt és most semmilyen megnyilatkozást tenni.
A tények majd önmagukért fognak beszélni.
Ezért arra gondoltam, hogy azok, akik biztosan nem tudnak már előfizetni jövő hónaptól az Internetre, mert anyagilag nem tehetik meg, azok írják ide a nick-jüket a "fejfára", csak hogy megmaradjon a nyoma az utókor számára.

Köszönöm.

u.i.: valószínüleg az én nickem is ide kerül majd, de addig még imádkozom, és elmegyek a falu varázslójához, hogy próbálja meg a jószellemeket megidézni egy kis jócselekedethez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!