Keresés

Részletes keresés

Cosmic Creative Commons License 2002.05.10 0 0 59
Ez nálad humor? Vagy inkább az idegesítő tehetetlenségből fakadó dilettantizmus? Mindegy is, Kuncze nem belügyminiszter lesz, hanem gazdasági+közlekedési. Jöhetnek a 4es metrót fájlaló hozzászólások !!! :(
Előzmény: Keveházi János (57)
Józan Polgár Creative Commons License 2002.05.09 0 0 58
????
Én azt hittem, hogy te nyirtad ki a bank alkalmazottait...
Előzmény: Keveházi János (57)
Keveházi János Creative Commons License 2002.05.09 0 0 57
Tegnap felkérták őket kormány alakításra, ma már újra éledt a maffia. Már gyilkolnak is.
Előzmény: Cosmic (56)
Cosmic Creative Commons License 2002.05.09 0 0 56
Ha Kuncze és a maffia, akkor Pintér 1000x maffiább :) Hányszor hallottad nyilatkozni 4 év alatt? + "én nem láttam őt, tehát ő sem láthatott engem" Ez igen, bravó !!! Legyetek rá büszkék ! És aki a Kuncze külsejét kifogásolja, akkor az nem tudom mit lát a Pintérben, de én az ilyen emberekre mondom, hogy a szeme sem áll jól...
Pepinbacsi Creative Commons License 2002.05.09 0 0 55
Én nem félek tőle, de a biztonság kedvéért, ha 500 méteres körzetben van, akkor nem hajolok le a szappanért...
sesebese Creative Commons License 2002.05.09 0 0 54
én azért félek tőle, mert gazdasági miniszter lesz, milliárdokkal garázdálkodik majd:(((
Törölt nick Creative Commons License 2002.05.02 0 0 53
lám lám, nem volt alaptalan félelem. Kuncze már ledorongolta az OVB-t. Lesz még itt nyugdíjasverés is megint...
Endorfin Creative Commons License 2002.04.19 0 0 52
UGYAN MIÉRT KELLENE FÉLNI TŐLE ?


MIRE GARANCIA ????

"MÁR ALIG VÁRJUK, HOGY ÖRÖKBEFOGADHASSUK AZT A TÜNDÉRI KISFIUT
GÁBOR BÁCSI MELLETT"

TERRY BLACK SÉRELMEZI, HOGY MÉGSEM FOGADHATJA ÖRÖKBE DANIKÁT,
EZÉRT ELMEGY SZAVAZNI !

ÉS ÖN ?

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.19 0 0 51
Most, hogy ismét a népnyúzó MSZP-SZDSZ kerül hatalomra, semmi esély autóvásárlásra. Sőt, hamarosan az is örülhet, akinek a feje fölül nem veszik el még a lakását is. Bár azt meg majd a "megélhetési bűnözők" fogják feltörni és kifosztani, Kuncze belügyér rendőrsége pedig széttárja a kis kacsóit és azt mondja, hogy hát a miniszter úr is megmondta, hogy ezek csak "megélhetésiek", akkor minek tenni ellenük?
Előzmény: AliceCsodaországban (45)
Gabó Creative Commons License 2002.04.18 0 0 50
Számomra fontosabb, hogy nincsenek robbantások annál, hogy miért!!!

A "nem ragaszkodik görcsösen a hatalomhoz " szöveg pedig egy kissé nem helytálló azok után, hogy 70 szdsz es kéviselőt szólított fel a visszalépésre, és csak 7 mszp-s lép vissza a javukra. Továbbá, hogy ő pl a választókerületében 3. helyen végzett és az 1 helyről kell az mszp-snek visszalépni, valamint Pető Iván szintén hátrébb végzett mint az mszp-s jelölt és láss csodát ott is visszalép a javára az mszp-s, Mécs, Szent-Iványi szintén

Szóval akkor mi a cél??- szdsz a hatalomba, vagy Kuncze-Pető -Mécs a parlamentbe?

Keveházi János Creative Commons License 2002.04.18 0 0 49
A fene fél ettől a dagadt magtalantól. Az viszont biztos, hogy újra aratna a maffia, ha beüljhetne a miniszteri bárdonyszépke, újra lábuknál fogva (és nem hónalja alányúlva) vonszolnák megint az imadkozó öregeket a flaszteron a bolsi pribékjei, egyből lehetővé tenné a kemény drogok fogyasztását, megint úgy megzsarolná az önkormányzatokat, hogy azok hanyatt homlok rohannának újabb és újabb Tocsikoknak tejelni, újra igazolást adna ki, hogy az ávó karitatív szervezet volt, és továbbra sem hívnák meg a piaristákhoz érettségi találkozóra a hitehagyottat, mert még a volt osztálytársai is hánynak tőle, ha látják.
SanyaX Creative Commons License 2002.04.18 0 0 48
Ilyen alvilági figurák, mint Kunce, egy valamira való demokráciában a politika köelébe sem férhetnének. Ő fedezte Pál László É s Dunai tevékenységét, milliónyi maffia ügyet, személyesen távolította el a rendőrségtől az olajügyekben nyomot találó rendőröket. (ismét utalnék a szabd sajtó szerepére)

Kicsit Fodortól is félek. Nekem, és bármely normális embernek semmi baja a "másságos szexualitással", és az sem érdekel, ha politikus borítja ki otthon a homokozó vödröt. De félő, hogy erőltetni akar majd olyan dolgokat, amik fölkorbácsolják a kérdés körül a kedélyeket, és végül mindneki rosszul jár.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.04.18 0 0 47
Tudod mit? Te vegyél a Pintértől egy használt autót, én meg a Kunczétól. (Most így kormányváltás táján asszem egy csomó autót el is fognak adni.)
Aztán majd meglátjuk, ki az aki gyalog jár.

(Bár ez csaj hipotézis, mert én nem is tudok vezetni! :-))) DE a családom összes többi tagja igen. Én csak emberszeretetből nem tanultam meg vezetni, mert különben meggyilkolnék egy csomó embert.)

Előzmény: rtsrulez (46)
rtsrulez Creative Commons License 2002.04.18 0 0 46
A Kunczetol vennel hasznalt autot? Akkor tenyleg halalodig gyalog jarnal ....

A Pinterrol meg eppen most derul kifele, hogy a rendorseg rogzitett telefonbeszelgeteseket, amiben az ellene torteno hamistanuzasra biztatnak tanukat.....
Ugyhogy igencsak ugy nez ki most nekem, hogy csak be akartak feketiteni....

Előzmény: AliceCsodaországban (45)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.04.18 0 0 45
Most arra gondolsz, amikor az összes TV bemutatta, hogy egy imádkozó öreg nénét - már fogalmam sincs mitől imádkozott, de területfoglalási engedély, tüntetés bejelentés nem volt (erre viszont határozottan emlékszem - asszem valami kisgazda dolog volt) - két rendőr a hónaaljánál fölemelt és elcipelt? Megverték, vagy valami ilyesmi?

Az nem zavar, hogy a mostani belügyminiszterünk a maffia embere minden valószinűség szerint? Érdekes módon, egyik napról a másikra megszüntek a robbantások, amint ő lett abelügyminiszter.

Te kitől vennél inkább egy használt autót? Mert én Kunczétól igen, de Pintértől soha. Inkább halálomig gyalog járok.

Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.18 0 0 44
Tiszta a Kuncze keze? És a szétvert METÉSZ tüntetés?
Előzmény: Uzbencevolt (42)
tibsike Creative Commons License 2002.04.18 0 0 43
Így igaz, jól mondod fiú! Ha eltörlik a gyerekkedvezményt (Béki G.) nagy balhé lesz!
Kuncze meg ne reklámoztassa magát pelenkás
babával, mert neki még gyereke sincs...

Nagyon remélem, hogy a maszopos-szadeszes nagyképű banda szívni fog vasárnap, mint a torkosborz!

Előzmény: Törölt nick (41)
Uzbencevolt Creative Commons License 2002.04.18 0 0 42
Félek Tőle , mert jovális , nyugodt , uri ember.
S valahogy tiszta maradt a keze.
Nem ragaszkodik görcsösen a hatalomhoz , emberi módon beszél és viselkedik.
Van humora.
Félek , mert két hét múlva hazatérők azt hiszik eltévedtek - más országba jöttek haza.
Félek mert sokan nem tudják mi a demokráci , ehhez pedig ez az ember ragaszkodik.
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.17 0 0 41
Béky Gabriella már kifejtette, hogy jön a kiirtás!

Erre mit léptek, balkonzol kartársak? Meddig véditek ezeket a kék nácikat? Megéri ez nektek? Szerintem nem.

A legrosszabb kommunista is jobb, mint a legjobb szdszes kéknáci!

jarlaxe Creative Commons License 2002.04.15 0 0 40
>nagy dolog, legfeljebb nem megyek pestre...

*pest lakosságának jelentős része sírógörcsben tört ki a hírre, mely szerint p-simon egy esetleges cuclib kormány alatt nem szándéxik meglátogatni őket.*

Előzmény: p-simon (38)
sas1 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 39
A kokárdától pógár vagyok, te kis ostoba és nem madzsar, de semmi közöd hozzá. : )
Előzmény: jarlaxe (37)
p-simon Creative Commons License 2002.04.15 0 0 38
én se félek kunczétól, csak - ha véletlenül a maszop-szadesz nyerne - a kocsimat fogom félteni. nagy dolog, legfeljebb nem megyek pestre...
jarlaxe Creative Commons License 2002.04.15 0 0 37
neked már rég mexabták. és te alázattal nyalod be a fityeszes agitpropot. és asszed ettől vagy madzsar...:->
Előzmény: sas1 (35)
jarlaxe Creative Commons License 2002.04.15 0 0 36
>Kádár apánk fokozta le a kokárdát "március 15 emléke"-re

jjahh...mer előtte az alsógatyáján is mindenki kokárdát hordott négyet...akkora magyar volt...azér te is mindig lejjebb tucc menni egy két lépcsővel, nemigaz

Előzmény: stones (32)
sas1 Creative Commons License 2002.04.15 0 0 35
Azért tartok a Miskakancsótól, mert meg akarja szabni, hogy mikor viseljek kokárdát. Nagyon nagy arca van a + fél %-ára!
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.15 0 0 34
Kuncze uralma alatt ismét nem lesz közbiztonság!
Holodoki Creative Commons License 2002.04.15 0 0 33
Igen, a nagy gyakorlat kimerül a "Nem tudom mit tegyünk, hát váltsuk le a rendőrfőkapitányt, mert már a miniszterelnök szerint is ami ebben az országban van az minden, csak nem közbiztonság"-ban
Előzmény: Zsiger (3)
stones Creative Commons License 2002.04.15 0 0 32
Kádár apánk fokozta le a kokárdát "március 15 emléke"-re[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
SZERTÜNK téged is, Kunczét is!
Előzmény: nucler_pl (2)
deus Creative Commons License 2002.04.15 0 0 31

Én azért félek tőle, mert ha hatalomra kerülnek,
akkor ő lesz a belügyminiszter megint, és minden
férfinak kötelező lesz a rozmárbajusz!

Ismerősöm mesélte, személyesen hallottam tőle!

:)

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.15 0 0 30
Közbiztonságra Kuncze alatt csak a megélhetési bűnözők és a maffiózók számíthatnak. Arégi jó pártbéli elvtársak.

Az utca népének meg a rettegés fog kijutni, ha elmegy (ha el mer menni!) egy drágább autó mellett: robban vagy nem robban???

Előzmény: soldier22 (27)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!