Keresés

Részletes keresés

subrosa Creative Commons License 2001.12.10 0 0 5
Üdv! :)))
Gondolom, sok munka volt még az összepakolással, miután mi elmentünk. Én csak szórólapoztam, de ennek ellenére ha este lehunytam a szememet, állateledel zacskókat láttam, chappi meg porcijó meg ilyeneket. :)) Folyton összefutott a nyál a számban.
Amúgy szerintem tökjó volt ez az egész. Én örülök, hogy ott futkorászhattam nagy dög nyúlként szórólapokkal. :)))
mokuss Creative Commons License 2001.12.06 0 0 4



:)
Előzmény: burvinyek (3)
burvinyek Creative Commons License 2001.12.06 0 0 3

MINDENKI !!
Aki jönne segíteni, vagy infot szeretne az ezen aszámon ér el engem: Mihály Petra 0630-9771-990
burvinyek Creative Commons License 2001.12.06 0 0 2
Hellóhalló: Cica elflejtettem mondani, megkaptuk a CD-ket a Gimborntól 9 db ot. Valami kutyás játék van rajta...meg kaptunk pénzt egy pasitól eledelre, meg jelzett még valaki, hogy jön 10kgal az egyik Navi-Gate ajándékért..kaptunk céges kártyanaptárakat osztogatni..más most nincs
sicc
VV Creative Commons License 2001.12.06 0 0 1
legalább nem tudják lenullázni. :-)

megyek megném hogy áll a licit. :-)

Előzmény: CICA (0)
CICA Creative Commons License 2001.12.06 0 0 0
ehem..naná, hogy elgépeltem az előbb egy betűt. :)))
szóval a részleteket ITT olvashatjátok. :)))

Össznépi megbeszélés időpontja az önkénteseknek: péntek este fél 7 Siccnél az irodában (Victor H. u. 18-22. - az index fölött két emelettel. :))

akinek van lehetősége még fénymásolni/nyomtatni, az kiabáljon! Kéne még szórólap. :))

CICA Creative Commons License 2001.12.06 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

A hétvégén (dec 8-9.) hatalmas állateledel-gyűjtő akciót szervezünk. Az összegyűlt eledelt 4 menhely között osztjuk szét egyenlő arányban: az ócsai, vasadi, komlói kutya-cica menhelyek, és a veresegyházi macimenhely lesz most a kedvezményezett. (a macik és a farkasok is eszik a kutyakaját.)
Ha sikeres lesz a rendezvény, szeretnénk belőle sorozatot csinálni.
Rengeteg ismertető anyaggal készülünk, csomó programmal, szóróanyaggal, örökbefogadható állatok adataival, szóval lesz minden.
A részleteket itt olvashatjátok.
Lehet még licitálni is 2 napig egy gyönyörű lószoborra - természetesen kutyaeledelben - kg-ban. :) Ennek a linkjét is megtaláljátok az oldalon. :)))

Aki szeretne jönni nekünk segíteni a gyűjtésben, az jelezze itt, vagy a zold@ows.hu címen. :))) És aki tud, az jöjjön ki, és vegyen sok-sok kaját az állatoknak; 10%-al le lesznek árazva. :)))))
ja, és a helyszín a fóti CORA. :))) Reggeltől éjjelig kint leszünk. :))) Nagyon izgulunk; reméljük, hogy sok kaja összegyűlik! :) Rengeteget dolgoztunk a szervezéssel és mindenkit szeretettel várunk! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!