Keresés

Részletes keresés

Valérió Creative Commons License 2000.12.20 0 0 10
Én is szeretnék egy doboz kólát ráönteni az A5000-esemre! A Pepsi már megvan hozzá :(((
Előzmény: Deep Presss (9)
Deep Presss Creative Commons License 2000.12.18 0 0 9
En csak az A3000-mbe ontottem egy doboz colat...Mukodott utanna meg..Aztan fel ev mulva bovites celjabol szetszedtem,es meg lathatoak voltak a maradvanyok egy ilyen fekete lekvarszeru trutymo formajaban..Szepen kitisztitottam..Ennyi jar neki..:)))
Előzmény: Valérió (8)
Valérió Creative Commons License 2000.12.17 0 0 8
Bocs az offért, zeneszerő=zeneszerző, ;@=;)
Előzmény: Valérió (7)
Valérió Creative Commons License 2000.12.17 0 0 7
Egyik jeles zeneszerőnk, a Négyek Bandájának oszlopos tagja 1/2 liter tejet borított rá az XP80-asára, úgy ahogy kell, a billentyűkre. Aztán még szét is szedte!!! Képzelhetitek, hogy örültek neki Törökbálinton, a márkaszervízben ;@
Előzmény: Deep Presss (6)
Deep Presss Creative Commons License 2000.12.17 0 0 6
Na ja..En meg nem turkaltam..Az egyetlen bovito kartyan kivul amit beleraktam,meg soha nem volt szetszedve.Amugy nem rossz kis gep ez..En szeretem..
Előzmény: MidiTom (5)
MidiTom Creative Commons License 2000.12.16 0 0 5
Na, akkor megoldódott a gondod.
Azért érdeklődtem, mert némelyik XP-50 tényleg baromi zajos tud lenni, különösen, ha valaki túrkált benne, és bizonyos árnyékoló fóliákat és test vezetékeket nem úgy raknak vissza, mint ahogy gyárilag voltak.
Előzmény: Deep Presss (4)
Deep Presss Creative Commons License 2000.12.16 0 0 4
hello!

Hat ja...Folyamatos zajt hallok,ami fuj,mint egy rossz kazettasmagno..De vegul is megint hulye voltam,mert azert tunt most sokkal hangosabbnak ,mint altalaban,mert a hangszerek hangereje elegge le volt csavarva..Eddig ezt nem csinaltam,azert nem tunk fel enyire.Szoval felhangositottam mindent maximumra,es mar elviselheto ujra..Szoval megint csak toketlenkedtem..:)))Erdekes,hogy mar 3 eve hasznalom,es idonkent meglepodok a sajat hulyesegemen.!!!Amugy a sequencer dolog nem zavar,mert egyreszt nem hasznalom,a masik,hogy amikor meg hasznaltam,csak rovid loopokat vettem fel,es azt masolgattam...Koszonom szepen a segitsegeteket.Egyebkent akkor is zajosabb a tobbi cuccomnal .Dehat ez van...Nemsoka jon a WALDORF Q16. Az XP-50 meg jo lesz billentyuzetnek tokik lehalkitva..:)))

Előzmény: MidiTom (3)
MidiTom Creative Commons License 2000.12.15 0 0 3
DP,
milyen jellegű zaj nyomasztja a füledet?
Folyamatosan hallani belőle valami digitális erdetű zizit, vagy csak a hangok lecsengése után?
Vagy folyamatos, tompa sistergést hallasz?
Előzmény: Deep Presss (-)
Valérió Creative Commons License 2000.12.15 0 0 2
Bocs, a lényeg lemaradt: sose használj gyári beállításokat! User módban a Wawe gain 12, perform módban 127, mindent "tökig" fel kell tekerni, és olyan hangnyomás lesz az eredmény, hogy a zajt észre sem fogod venni. Így dolgoztam én is vele, és a Rádió 22-es stúdiójában nem tűnt zajosnak! (a törpe seqencer memóriát pedig a Chain üzemmóddal lehet kicselezni) Jó tekergetést!
Valérió Creative Commons License 2000.12.15 0 0 1
Az XP80-ban gyárilag legyőzték - amiért a hangok elhalásukkor borzalmas digitális csörömpöléssel fizetnek - mint a legvacakabb 15 éves Casio játékszintetizátoron - 500ezerért! Ugyanezt csinálja a JV2080, akinek van füle, hallja. A "Rolandba zárt világ" zajjal együtt jár. Még mindig a JV 1080 a legkulturáltabb! Esetleg ezzel kéne kiváltani az XP50-est, úgyis túl pici a szekvenszer memóriája :((( Igazából a 80-as Beta verziója volt.
Deep Presss Creative Commons License 2000.12.15 0 0 0
Jaj..Elirtam egy szot..Szoval:tudnam.." bocsi..
Előzmény: Deep Presss (-)
Deep Presss Creative Commons License 2000.12.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Tanacsokat szeretnek kerni,hogy hogyan tundam legyozni az XP-50-bol feltoro borzalmas zajt...
Segitsegeteket koszonom..
dp

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!