Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1
Mégjobb ötletem van:
Az ének megy a mikrofonbemenetbe, a line in egyik oldalára megy a villanygityó, másikra a basszus, vagy a szinti. Vagy esetleg egy normális hanxer. (;-o)
Előzmény: pingvin (-)
PETYUS Creative Commons License 2000.12.07 0 0 0
Nem tudom, hogy jól értem-e.
1. Azt szeretnéd elérni, hogy a stereo műsor egyik csatornáján csak a villanygitár, másikon pedig csak az ének hallatszodjon?
Ha sikerült, akkor hallgasd vissza fejhallgatóval! Attól kezdve nem fogsz erre törekedni.
2. Az SB 64-en mono a mic bemenet, és mindkét oldalra rámegy? És a 128-on?
Mert ez esetben kénytelen vagy mic+preamp-ot a line in-be vezetni. De a jó megoldás egy olyan keverő lenne, amely tudja a panorámázást, így azzal beállíthatnád, hogy melyik hang hova kerüljön a stereo hangképben.
Előzmény: pingvin (-)
pingvin Creative Commons License 2000.12.07 0 0 topiknyitó
A SB 64 hangkártyán van ugye egy stereo line in, és egy mono mikrofon bemenet. Kérdés, hogy meg lehet e oldani valahogy, hogy a mono MIC-et csak a Master egyik oldalán szólaltassuk meg (azaz eltoljuk valamelyik oldalra)?
Másként megfogalmazva, ha elektromos gitárral és mikrofonnal szeretnék egyszerre két külön csatornába felvenni, akkor azt hogyan tudom megtenni anélkül, hogy a mikrofont egy külső preamp-on keresztül a line egyik oldalába ereszteném?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!