Keresés

Részletes keresés

miracle1 Creative Commons License 2000.11.06 0 0 2
Már kérdeztem.Ő mondott egy figurat(kutya),de éreztem,hogy nem esik neki jól erről beszélni,mert azt varja el tőlem,hogy legyek ffi a talpán!Nem akarom,hogy rámunjon és a szeretkezés csak "langyos"legyen a szamara.Ezért kérek tőletek tanácsokat,hogy ti hogyan csinaljatok,hogy esik neki a legjobban,mivel kell vigyaznom stb.
Vad Creative Commons License 2000.11.06 0 0 1
Őt kérdezted már?
Hátha tudja...
Előzmény: miracle1 (-)
hujenick Creative Commons License 2000.11.05 0 0 0
hat, tedd az ujjad a 0-ba, es ott valahol megtalalod, par centire a bejarattol, az elulso falon :)
Előzmény: miracle1 (-)


miracle1 Creative Commons License 2000.11.05 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Én 1 18-éves srác vagyok.Már 6 hónapja járok a barátnőmmel(ő 19 éves),akit nagyon szeretek,csak az a baj,hogy nekem előtte még nem volt senki.Az első szeretkezésünk tenyleg fantasztikus volt,de azóta azt érzem,hogy csak nekem jó!Annyira rossz érzés,hogy nem tudom őt boldoggá tenni,pedig semmit nem akarok jobban,csak tapasztalatlan vagyok!Neki már volt előtte szexualis kapcsolata több fiuval is.Tanácsokat szeretnék tőletek kérni,hogy ti,hogyan találtátok meg a G pontot?Milyen módszerek vannak erre?Milyen figurat ajánlotok,amivel tényleg boldoggá tehetem őt?!Milyen érzés igy eljutni a csúcsra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!