Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.05 0 0 7
Beosztottal nem jó kikezdik. A beosztott egyből követeledző lesz. Nehezen érti meg, hogy amit kapott az nem előleg. Szerelemről szó sem lehet. Sok a bonyodalom. Jobb, ha nem kezd hozzá az ember.
Előzmény: Gomboc Artur (6)
Gomboc Artur Creative Commons License 2000.09.18 0 0 6
NEM SZABAD!!!
NEM SZABAD!!!
NEM SZABAD!!!

DE

NAGYON JÓ!!!
NAGYON JÓ!!!
NAGYON jÓ!!!

Komolyra fordítva a szót kifejezetten izgalmas, érdekes, erotikus. Teljesen megváltoztatja amunkahelyet, annak légkörét. Külön kiemelendő a munkahelyi sexet, amely a finomabb formától egy rejtett kézfogás, egy liftben, irodában megejtett csók, egy kedves huncut simogatás az imádott partnertől, egészen az íróasztalon történő szeretkezésig, mind mind olyan dolog, amely gondolom én valamennyiünk legtitkoltabb vágyai között szerepel, és visszaadhatatlan élmény képes nyújtani.

Megvannak a hátulütői is, de az élmény kárpótól.

üdv

G.A.

Törölt nick Creative Commons License 2000.09.16 0 0 5
Szabad. Csak nem etikus.


avens Creative Commons License 2000.09.15 0 0 4
Nekem például nagyon tetszik az egyik szerlőfiú a cégnél ahol dolgozom, álmodozom is róla rendesen, amikor félmeztelenül, gyönyörűbarna felsőtestével rohangál az udavon... Hoz némi zgalmat az unalmas irodai hétköznapokba a gondolat, hogy mi lenne, ha... de több nem lesz soha, mint jópofa álom, nagyon gáz helyzetet teremtenék, ha kikezdenék vele :)))
Arról nem is beszélve, hogy újabban hűség-hullámban vagyok, és eszemágában sincs megcsalni imádott kedvesem, de azért álmodozmni jóóóóóóó! :)
Éljenek a kigyürt testű fiatal beosztottak! :)

avens

Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.09.15 0 0 3
Nem szabad, mert negatívan befolyásolhatja a közös munkát.
Nem szabad, mert egy szakítás, elhidegülés szintén befolyásolja a munkakapcsolatot.
Nem szabad, mert a többi beosztott jogosan gondolhatja, hogy (munka szempontból) érdemtelen módon előnyhöz juthat a delikvens.

De legfőképpen azért nem szabad, mert a főnöki hatalom pozíciójából kavarva nem egyenrangúak a partnerek, és könnyen hatalommal való visszaélés lehet a dologból. Megalázó a beosztottnak.

Előzmény: wzindbad (-)
Lesley Creative Commons License 2000.09.15 0 0 2
Szóval: igen!

Csak mindíg a legkevésbé csinossal kell kezdeni.

Lesley

Előzmény: wzindbad (-)
hujenick Creative Commons License 2000.09.15 0 0 1
... eppen ezert 0 tapasztalatom ebben a temaban... :)
Előzmény: hujenick (0)
hujenick Creative Commons License 2000.09.15 0 0 0
0 beosztottam van... :-)
Előzmény: wzindbad (-)
wzindbad Creative Commons License 2000.09.15 0 0 topiknyitó
szóval, miért nem szabad beosztottakkal kikezdeni?????
vagy miért szabad???
SZÓVAL HOGY VAN EZ?????????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!