Keresés

Részletes keresés

Haasz Andras Creative Commons License 2000.09.25 0 0 4
...én sem értem... az első verziók tényleg nativan támogatták az EWS-t, (be lehetett állítani, hogy hardware-ből nyomja a mintákat), ezen a mostanin már csak ilyen directsoundos baromság van. Az az igazság, hogy nem vagyok már egyemista, s igy hiján lévén a tengersok szabadidőnek kisebb a toleranciaküszöböm a szoftveres probálkozásokkal szemben, sajnos. A GigaStudio-t kipróbáltam, egyből minden tökéletesen müködött, a Vsampler meg háromból se, vszeg kevés volt a türelmem, hát letöröltem a f-ba. Ami egyébként eddig mindig bejött nekem, az a hardveres szintetizátor! :)
Előzmény: filmscore (3)
filmscore Creative Commons License 2000.09.25 0 0 3
Haasz Andras:
Nem értem miért nem megy a Virtual Sampler.
Ezt a progit EWS-re csinálták, sőt az első verziók csak EWS-el mentek!
Nem értem, nekem is EWS-wm volt és ment mint az állat.
Valószínű,hogy nálad van a gond.
Előzmény: Haasz Andras (2)
Haasz Andras Creative Commons License 2000.09.21 0 0 2
Hát Amadeus, felbuzzdultam, próbálgattam én ezt a progit (2.15) jó pár napig, de fagy mint az állat, maradok a jól bevált csigasamplernél / Ed!sonnál. Valószinűleg a konfigom nem tetszik neki (EWS64XXL).
filmscore Creative Commons License 2000.08.31 0 0 1
Hi!

Engem érdekel a téma, mert csak ez fut nálam!
Szerintem ez a legjobb sampler progi. (Kezelhetőség céljából.)
Én nagy előnye a 2.0 verziónak, hogy lehet VST instrument-ként használni.
Egyébkén a minap szedtam le az új verziót a 2.15-est! Még nem volt időm átböngészni, hogy mik az újdonságok, de biztos nem fogok csalódni.

Ha esetleg valakinek kéne egy serial, dobjon meg egy emil-el!

Jó lenne ha többen is hozzászólnánk, mert tényleg egy jó progi!

AmaDeus Creative Commons License 2000.06.29 0 0 0
Hi,

bár látszólag senkit nem érdekel, nem olyan rossz ez a kis program. Jelenleg a 2.0-es verzió is letöltjető már, ami elődjeivel ellentétben RENDKÍVÜL stabil.

És a megfelelő regszámmal akár a PRO verzió is előcsalogatható belőle .

it really rox.

ciao

Előzmény: AmaDeus (-)
AmaDeus Creative Commons License 2000.04.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok,

azért indítok topicot a fenti programnévvel, mert szerintem a SPEEDSOFT ezen kiadványa télleg 1re ígéretesebb lesz.

http://www.maz-sound.com/vsampler/

A srác, aki írja, elég hamar válaszol a kérdésekre, én még GUS PnP-s koromban váltottam vele 1-2 mailt.

Csak röviden :
ez egy (a ma már több) software-es szinti program közül, ami olvas SoundFont okat, AKAI S1000 sampleCD-ket, lehet vele új hanxert sample-kből összeállítani (jééé...), tud FM szinti hangokat gerjeszteni, ismeri a DirectX, VST , LIVE kártya esetén az EAX (!!!!!!!!) effekteket, elmenthetők olyan ún. preset MULTI-k, amiket Cubase VST 3.7r1 VST instrument-ként betöltve használhatóak (!!!!!!!!!!!!!).

A felsorolt újdonságok a 2.0-ás, jelenleg BETA stádiumú sw részei , de nekem már műxik 1-2 dolog.

nézzétek meg többen is, mert esküszöm IT ROX.

AmaDeus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!