Keresés

Részletes keresés

Ebola..... Creative Commons License 2024.08.30 -3 0 1870

Akkor elmondom, hogy nekem, hogyan működik már régóta a fitymaszűkölet kezelése. Abban az időben én is elgondolkodtam a metélésen, de megoldottam.

 

 

Az első dolog, hogy felhúzd a bőrt. Addig addig huzogasd, míg fel nem jön. Igen, be fog repedni, hegesedni fog, de fel kell húzni. Persze lassan, és mikor pici  de fel kell húzni.   ez ilyen. Később már tudni fogod, mikor van gond és időben alkalmazhatod a technikát amit leírok. Próbálkoztam, canestennel, meg millió fajta gomba kenőcsel ,  de csak tönkretették a bőröm, pirosodott, fájt, hegesedett. viszketett, bőr elvékonyodást okoztak, ami évek míg helyreáll. Ha feljön a bőr akkor  legalább alváskor maradjon úgy, ha lehet akkor napközben is. Ha lecsúszik meg kell igazítani. érzékeny. persze, hogy az.  a lényeg, hogy száradjon.  Ez kicsit segít, de pont ott nem tud száradni, lélegezni ahol kell. mert ilyenkor a makk nyakán van a bőr egykupacban.  

 

Mit nem szeret a gomba? A szárazságot. És igen. Fürdés után  előveszed, a hajszárítót és elkezded a felhúzott bőrt meleg levegővel szárítani értem úgy, hogy az egyik kezeddel mindíg húzod, mert ha elengeded akkor ossztódul egy helyre és nem szárad pont ott ahol a baj van. De nem csak tessék lássék. Szárazra. mikor azt gondolod, hogy elég akkor kell még szárítani. közben ide oda forgatni, hogy mindehol száraz, legyen amúgy is forró.  Kb 10perc.  és lassan elő jönnek a fehér foltok, fehér gombaerek. (elősször én is meglepődtdem már 10 éve. mikor rájöttem erre.) Ha ez megvan, akkor addig kell szárítani míg fel nem hámlik valahol. utánna késsel, körömmel, lekaparni vagy durva törölközővel ledörzsölni.  Ez nem fog egyszerre sikerülni, de ha pár napig rendszeresen jól szárítod és kaparod , látványos lesz a fejlődés, ez a izé nem engedi a bőrt nyúlni és gyógyulni. Ha raksz rá egy fertőtlenítőt, akkor jobban kiszárítja a bőrödet és konnyebben letudod hámozni a fitymád belsejéről,de jobban is csíp. Igen. itt ott lesznek sebek, de pik pakk begyógyul, ha nincs ott az a gomba. szépen érzéssel hámozni, ott, ahol a gomba legvastagabb ere van.  Akár naponta töbször is kell csinálni az a legjobb, ha van az embernek rá ideje és nem zavarja a család.   Ha minden meggyógyult akkor vigyázni kell rá. 

 

Az okozója, ha nemi aktust végzel és rászáradnak a nedvek. Aktus után irány a fürdő és meg kell mosni, be kell előzni az asszonyt. Ajánlom a Kéntartalmú szappant.  Maszturbálás után is ugyan úgy, és szárazra törölni. Ha nem teszed, csak este, és rászáradt, akkor már egy hét után érzed, hogy nem olyan könnyen jön fel a bőr. és hegesedik.  Akkor már el kell kezdeni a folyamatot újra. A páromnak, nincs semmi gondja. Orvosnál is semmi probléma. Nekem csak ilyen bőrkínzó kenőcsoket irogattak fel ami anno csak ártott, és nehezebb volt a valódi ok megtalálása. Most is akkor van probléma, ha gyorsszex után, nincs lemosva. Mondom. nekem ez a szárítósdi műkodik. 

 

Ez a nagy tudomány.  Remélem segítettem sok férfi társamnak, és megtaláljátok a fehér ereket. 

Longdickman Creative Commons License 2024.08.28 -1 1 1869

Nem sértegetem, csak rámutatok arra, hogy amit állít az nem igaz!

Előzmény: rokkantos (1868)
rokkantos Creative Commons License 2024.08.28 0 1 1868

Már megint itt vagy sértegetni a fórumozót!

Előzmény: Longdickman (1867)
Longdickman Creative Commons License 2024.08.28 -1 0 1867

Nem durvább a hazugságaidnál ;)

Előzmény: bandolesa (1866)
bandolesa Creative Commons License 2024.08.23 0 0 1866

-Azért a moderátornak jelzem a beírásodat-elég dúrva volt!

Előzmény: Longdickman (1865)
Longdickman Creative Commons License 2024.08.22 -1 0 1865

3x is...
és ha nem estem volna át, akkor is olyan kamu szaga van a bandolesa hozzászólásának, hogy ide érzem...

Előzmény: rokkantos (1864)
rokkantos Creative Commons License 2024.08.21 0 1 1864

Egyáltalán az kérdőjelezhető meg,hogy te átestél-e ilyen műtéten-Longdickman?

És az sem mindegy hol műtenek és ki.

Előzmény: Longdickman (1862)
bandolesa Creative Commons License 2024.08.21 0 0 1863

Te ez dúrva volt tőled! Biztos még nem estél át ilyen mútéten.....

Ne hazudozz.

Előzmény: Longdickman (1862)
Longdickman Creative Commons License 2024.08.21 0 0 1862

Aki átesett ilyen műtéten annak hiába hazudozol, a többiek meg remélem nem hiszik el...

Előzmény: bandolesa (1860)
Luckydream23 Creative Commons License 2024.08.11 -1 0 1861

Amita kiderült hogy fitymafék illetve lehetséges hogy fitymaszükuletem van azóta mintha nem állna fel ha fel állna akkor gondolom elszakadna fék ezekkel 3 hetet ki lehet bírni az orvosi konzultációig nem vészesek nagyon aggódom hogy valami baj van

bandolesa Creative Commons License 2024.08.10 -2 0 1860

Én egy injekcióban kaptam 2-hatóanyagot a pénisz tövébe a -teljes metélés előtt.-

Egyik az érzéstelenítő-lidokain és ezt keverték egy másik szerrel,amitől pár perc múlva úgy felállt a szerszám,mint egy karó,és még aznap este is állt otthon.- 12-órás hatású lehetett kb.-

Még másnap kötéscserekor is merev volt reggel.

Előzmény: Luckyofficial 23 (1858)
szasza_hungary Creative Commons License 2024.08.10 0 0 1859

nem késő.. ne idegeskedj, rendben lesz minden

Előzmény: Luckyofficial 23 (1858)
Luckyofficial 23 Creative Commons License 2024.08.10 -1 0 1858

Sziasztok kinek volt már fitymaszükuleti illetve fitymafékkel műtve műtét előtt illetve közben volt akinek nem állt fel a pénisze és megtudták műteni illetve ki mennyit várt vele nekem 3 hét múlva lesz az urológiai vizsgálaton addig nem lesz késő mert arra kaptam időpontot?

Diótörő Creative Commons License 2024.07.23 0 0 1857

Négy és fél év után csak eltűntek a kockák, mint ahogy a gazdája is innen:-(

Előzmény: Isti_1 (1856)
Isti_1 Creative Commons License 2024.07.19 0 0 1856

Eltűntek végül azok a megvastagodott kockák? 3 hét után még nekem is megvan vastagodva az a rész ahol össze lett varva de csak az egyik oldalon. Az elfog ott vékonyodni vagy ilyen marad? Lehet-e segíteni ezen valahogy, krémmel stb…?

Előzmény: táncos1191 (1709)
amexinka02 Creative Commons License 2023.05.12 0 0 1855

Szio.

Kerdes, hogy egyaltalan nem tudod hatra huzni ha felall, vagy csupan kellemetlen?

Ha ernyedt allapotban hatrahuzod, visszacsuszik, vagy ott marad a fityma?

A kremezes az egyik megoldas, illetve amivel en oldottam meg, hogy furdeskor a zuhannyal locsolva kis mertekben felallitottam de csak annyira hogy a makkom elkezdett duzzadni, es akkor hatrahuztam.

A hatrahuzaskor igy a kismertekben megfeszult fityma elvekonyodik es a pereme becsuszik a makk pereme ala. Es ott marad.

Ugy hagytam, persze mindennap furdeskor megmosva ujra ezt csinaltam. De napkozben hatrahuzva maradt.

Igy magatol kitagult amennyire kell.

 

Előzmény: almakija (1850)
coolermaster Creative Commons License 2023.05.06 -1 2 1854

Szerintem ezt bármelyik orvossal meg tudod beszélni, a gond a részleges korülmetéléssel, hogy utána ismét be tud szűkülni.

Előzmény: almakija (1850)
almakija Creative Commons License 2023.04.19 0 1 1850

Sziasztok!

 

Tudnátok nekem orvos ajánlani relatív fitymaszűkület műtétre?

 

Már próbáltam rájuk keresni, de egyelőre nem találtam megnyugtató válaszokat. Van papírom róla, hogy diagnosztizálták a relatív fitymaszűkületet (33 éves koromban). Nem szeretnék csilliárd forintot otthagyni a műtéten, és olyan orvosra van szükségem, aki érti azt, hogy NEM akarok teljes körülmetélést. Próbáltam krémezgetést, de nekem erre nincs türelmem. :)

 

(Én konkrétan 33 éves koromban ismertem fel, hogy fitymaszűkületem van, tehát annyira nem óriási a probléma, viszont szeretném ezt a kis problémámat megoldani. Magabiztosság, komfortérzet, kényelmesebb szexuális aktus, stb.. értitek. :) )

 

Nagyon köszönöm, ha tudtok nekem információkat adni! :))

 

 

Johnny Krill. Creative Commons License 2022.08.11 -5 0 1849

Ebben a topikban sem értem a problémádat viszont rákerestem a nickekre akiket emlegetsz. Ezek 10 éves felhasználók. Úgy értem kb 10 éve voltak itt fent. 

 

 

Johnny Krill. Creative Commons License 2022.08.10 -2 0 1847

Szia! 

 

Új vagyok itt a fórumon úgyhogy tévúton jársz. És azt sem értem miért támad itt mindenki engem. Tapasztalat csere miatt regisztráltam és nem azért, hogy támadjak vagy rágalmazzak bárkit is. Új felhasználó vagyok, (bár nem tudom hogy kell megnézni mikor regeltem...) a 2019 kizárt dolog.

Johnny Krill. Creative Commons License 2022.07.31 -2 0 1845

Ezúton is köszönöm annak a kedves fórum társnak aki segített felrántani és lepucolni végre ezt a felgyűlt valamit ami nem mellékesen gyomorforgató büdös is volt. 

Való igaz, hogy én ezalatt egy összehajtogatott törölközőbe üvöltöttem a kíntól és a hiperérzékenységtől amíg csutakolta és utána is amikor lefertőtlenítette alkohollal. 

Ezentúl minden nap fel fogom erőltetni és valahogy kipucolom, hátha nem kéne blankolni és ki tudnám tágítani a fitymát annyira, hogy ne ilyen nagyon nehezen kerüljön felszínre a makk.

 

Köszönöm EE!

Johnny Krill. Creative Commons License 2022.07.31 -5 0 1844

Johnny Krill. Creative Commons License 2022.07.31 -1 2 1843

Na felhúztam végre!

Johnny Krill. Creative Commons License 2022.06.13 -2 0 1842

12 évesen engem is felrántottak, üvöltve sírtam. Nem kívánom senkinek.

Burgonya kipörgető Creative Commons License 2022.03.08 0 3 1841

Szia, EE után szabadon.

 

Nekem volt letapadásom gyermekkoromban, arra emlékszem, hogy elvittek az orvoshoz és jól feltépte, nagyon fájt. Anyukám lehet úgy nem tudta/merte elmondani, faterom meg nem törődött velem. Így persze megint letapadt, újra mehettem a orvoshoz, és hát alig mertem oda nézni, hogy mi a baj lent és hozzá érni. Arra nem emlékszem, lehet ezek miatt sem húztam vissza a fitymát és nem is mertem alaposan megmosni. Persze ahogy EE oldalán látható különbözőek a letapadások. Nekem úgymond szerencsém volt, mert pont a fityma peremén volt a gond és hát már általános vége felé járhattam, mikor a fiúk már jobban érdeklődnek a lányok iránt, a testüket, péniszüket figyelik, látnak esetleg (mi még elsősorban újságban) felnőtt tartalmakat és akaratlanul is összehasonlítják magukat a látottakkal. Na ekkor döbbentem rá, hogy nem stimmel valami (le van tapadva), de nem mentem el orvoshoz, bár nem durván, hanem kis darabonként óvatosan, magam "feltéptem" a letapadt bőrt és azóta is mindig jól hátrahúzom és mosom becsülettel.

Persze nem feltétlen a tisztálkodás, inkább a félelem (mint nálam), vagy az, hogy esetleg a fiatal fiúk még nem tudják maguk, hogyan kell tisztán tartani a péniszüket, és hogy mire figyeljenek.

Azért írtam le a történetem, hogy ne jusson el a fiad odáig, mint én. Magyarázd el neki, mutasd meg pl.: tükörbe és naponta alaposan megmossátok és ha csak ekkora a gond, meg amúgy is biztosan megoldódik, csak tartsa be szabályokat. Remélem ennyi segít, nekem is 1-2 beszélgetés és magyarázat már segített volna.

Előzmény: Gubika333 (1837)
bandolesa Creative Commons License 2022.03.03 0 2 1838

Ez metélve lehetett?

Gubika333 Creative Commons License 2022.02.27 0 1 1837

Kilenc éves kisfiúnál keresek megoldást a problémájára már háromszor fel rántották neki nem akarom még egyszer ennek kitenni mit tudok tenni érte hogy ne szenvedjen

Körülmetélés.HU Creative Commons License 2022.01.15 -1 1 1836

Nagyon szép lett a körülmetélésed!

Előzmény: bandolesa (1832)
bmx 4 ever Creative Commons License 2022.01.10 0 1 1834

Nálunk sosem volt a suliban fityma vizsgálat azzal nem törődtek , otthon se voltam leellenőrizve csak néha fürdés után meg volt kérdezve hogy “megmostam-e“ , amíg nem kezdtem el serdülni nem is volt vele nagyobb gondom mert ugyan kissé szorlulósan de hátra tudtam húzni viszont utána már annál inkább mert nem tartott lépést a bőr a péniszem növekedésével és állandó gondot jelentett merev állapotában

Előzmény: bandolesa (1832)
bmx 4 ever Creative Commons License 2022.01.10 0 1 1833

Ha részleges körülmetélést csináltatsz akkor egy valamire mindenképp figyelj majd: amíg a seb meg nem gyógyul a fitymát tartsd hátrahúzva mert különben vissza fog szűkülni és ugyan ott fogsz tartani mint a műtét előtt  , az orvos ezt gyakran elfelejti elmondani pedig fontos lenne , jómagam laza TKM-et csináltattam még 2019 nyarán elégedett is vagyok vele illetve akkor még egyszerűen ment nem volt covid hiszti…

Előzmény: Törölt nick (1831)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!