Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 6 napja -1 1 11466

Középiskola ....

 

Előzmény: Törölt nick (11465)
Törölt nick Creative Commons License 2024.07.22 -1 1 11465

"Közép-kelet Eu lakossága szláv, zsidó és német leszármazott, keverék népek. Igy mi is.

 Lásd tankönyvek, római birodalom hódításaitól napjainkig.

 Aki errefelé antiszemita, az saját magával nincs kibékülve.

Törvényszinten is próbáltak minket megosztani valaha, bele is buktunk.

 A migráció néha ellenszenvessé válhat az "őslakosság" körében, ma ez éppen téma.

A legrégebbi migránsok a zsidók voltak hazájukból elüldözve. Judea - Jerusalem 70 körül.

Csak az "ortodoxok" viszik tovább az ősi származásukat,

a többiek már rég keveredtek minden más néppel, felekezettel,

sokszor egy leszármazottnak fogalma nincs a valódi őseiről, honnan is lenne.

Maradnak a legendák."

martinaxe7 Creative Commons License 2024.07.22 -2 0 11464

https://24.hu/kultura/2024/07/22/bolgar-daniel-interju-miert-eppen-a-zsidok-zsido-siker-kudarc-konyv/

 

„A zsidó siker titka a rögeszmés hit volt az alul lévők felsőbbrendű képességeiben”

Törölt nick Creative Commons License 2024.07.07 -1 1 11463

A mi (magyarok) antiszemitizmusunk történelmének egy állomása

https://mek.oszk.hu/12500/12542/

 

1882 -ben egy cselédlány belefulladt a Tiszába, néhány degenerált álhírt kreált a tragédiát kihasználva.

Krudy folytatásos riportot írt erről egy lapba, majd megjelent könyv formátumban ami letölthető (a link fent). 

Törölt nick Creative Commons License 2024.06.25 -1 1 11462

A bejegyzésed egy paranoiás gyűlöletkeltő benyomását keltik,

aki nincs tisztában a magyar történelemmel sem.

 

A Móricka viccek is hasonlóak, mindenről ugyanaz jut az eszébe  :-)

Előzmény: Ingama (11457)
Törölt nick Creative Commons License 2024.06.24 -1 1 11461

Hemingway.

Fiatal korában elment boxolni, ami nem csak az írásaiban jelenik meg,

hanem az életben is használta nagy ritkán e remek tudását tiszteletet keltve.

 

Ma a számítógépes internet használó sérült magyar pont azért irogat hülyeségeket,

mert tudja, hogy itt alattomosan azt csinál amit akar. Láthatatlan, névtelen, megtorlás sincs,

együtt kell hogy éljünk velük. A mai internetes világ ilyen, legalább is a magyar.

Törölt nick Creative Commons License 2024.06.22 -1 1 11460

 

Magyar az aki magyarnak vallja magát és tud magyarul (helyesen írni is !).

A mai magyarok szlávok, zsidók és németek leszármazottjai, azok "keveréke".

 

Magyarországon volt a magyar fasizmus, mégsem voltunk fasiszta ország,

létezett a magyar kommunizmus, de nem voltunk kommunista ország,

és vannak keresztény felekezetű magyarok, de attól még nem vagyunk keresztény ország sem.

Ateizmusban viszonylag elöl vagyunk Európában. Magyarország köztársaság.

 

1808 -ban indult el a magyar nyelv hivatalossá tételi eljárása az addigi latin helyett.

A mai kultúránk a saját nyelvünkre épül, egyszerűen "magyar".

Nem valószínű, hogy manapság az emberek latin nyelvezetű keresztény kultúrát falnának lelkesen,

már annak is örülni kell, ha valaki egy könyvet vesz a kezébe (netfüggőség helyett).

 

A magyar latin kereszténység létrejötte felér egy inkvizícióval, mikor István, német felesége

révén behozott sereggel megölette a bizánci keresztény Koppányt aki a trón törvényes várományosa

lett volna az Ősi Törvények szerint.

Ha később I,István fia életben marad, úgy anyja után ő is német (-magyar) király lett volna.

 

Előzmény: Ingama (11457)
Törölt nick Creative Commons License 2024.06.22 -1 1 11459

Bocsánat, javítani kell:

 

Közép-Kelet Európa szláv, zsidó és német leszármazott keverék népek.

 

Amúgy a szerbbel nincs baj, hiszen az is szláv nyelv - nép, ahogy a szlovák, cseh,

lengyel, szlovén, ukrán, román, horvát, ...........

Előzmény: Törölt nick (11458)
Törölt nick Creative Commons License 2024.06.22 -1 1 11458

Közép-kelet Eu lakossága szerb, zsidó és német leszármazott, keverék népek.

Mi is. Lásd akár a tankönyvek is, római birodalom hódításaitól napjainkig.

 

Aki errefelé antiszemita, az saját magával nincs kibékülve.

Törvényszinten is próbáltak minket megosztani valaha, bele is buktunk joggal.

 

A migráció néha ellenszenvessé válhat az "őslakosság" körében, ma ez éppen téma.

Az írek már rég megszokott közösség Amerikában, vagy az indiai Angliában. Sok van.

 

A legrégebbi migránsok a zsidók voltak hazájukból elüldözve.

Csak az "ortodoxok" viszik tovább az ősi származásukat,

a többiek már rég keveredtek minden más néppel, felekezettel,

sokszor egy leszármazottnak fogalma nincs a valódi őseiről, honnan is lenne.

Maradnak a legendák.

Ingama Creative Commons License 2024.06.19 -1 1 11457

Mikor feltunik a tobbségnek hogy egy a politikàba pénzugyekbe és az igazsàgszolgàltatàsba beszurodott kis kozmopolita kisebbség a sajàt liberàlis vilàgàt épiti a korulotte élo keresztény kulturàhoz kotheto tobbség érdekeit véleményét figyelmen kivul hagyva, az az érintett tobségben természetesen ellenérzést kelt.

Előzmény: Spy der Man (11456)
Spy der Man Creative Commons License 2023.09.06 -1 0 11456

https://index.hu/belfold/2023/06/01/antiszemitizmus-europa-magyarorszag-zsidosag-zsidoellenesseg/

 

 

Magyarországon a legjelentősebb az antiszemitizmus Európában Udvardi-Lakos Luca követés 2023.06.01. 18:17

 

 Tíz európai ország lakosságát kérdezték meg arról, hogy mit gondolnak a zsidóságról, a zsidó emberekről. A felmérés alapján a magyar a legantiszemitább nép Európában.

Spy der Man Creative Commons License 2023.09.06 -1 0 11455

Magyarokank ez kell, erre elveznek

 

 

 

kormánypárti politikusok megkoszorúzták az éppen harminc éve újratemetett Horthy Miklós sírját, valamint Lázár János építési és közlekedési miniszter azon kijelentésére, miszerint Horthy Miklós kivételes államfő, igaz magyar hazafi és hős katona volt.

 

 

 

ét Horthy-idézettel reagált egy 1940-es, Teleki Pálnak, valamint egy 1943-as, Hitlernek írt levélből. Az országos főrabbi szerint Lázár Jánosnak igaza volt: „világosan és egyértelműen kell beszélni” az egykori kormányzóról. Ki beszélhetne világosabban Horthy Miklósról, ha nem ő maga? – teszi fel a kérdést a rabbi.

„Ami a zsidókérdést illeti, én egész életemben antiszemita voltam, zsidókkal sohasem érintkeztem. Tűrhetetlennek tartottam, hogy itt Magyarországon minden – minden gyár, bank, vagyon, üzlet, színház, újság, kereskedelem stb. zsidókezekben legyen, és hogy a magyar tükörképe – kivált külföldön” – a zsidó – írta egyik levelében Horthy. 

A Hitlernek írt levélben már a kormányzó arról írt, hogy „a zsidók fokozatos kikapcsolására vonatkozó további intézkedések folyamatban vannak, s amint meg lesznek teremtve elszállításuk feltételei, ezt végre is fogjuk hajtani.”

 

 

 

 

 

 

Spy der Man Creative Commons License 2023.07.11 -1 0 11454
Spy der Man Creative Commons License 2022.08.02 0 0 11453

Hegedűs Zzsuzsat valamiért eddig nem zavarta...

 

csak Orbán szovege

 

 

pici mici a pók Creative Commons License 2022.02.02 0 0 11452
pici mici a pók Creative Commons License 2021.03.18 0 0 11450
EnthoniDzs Creative Commons License 2019.06.10 0 0 11446

Ehhez hasonló minden és kész. Amikor egy ingatlant fel is veszel ezt is tudod csinálni.

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.26 0 1 11445

kétféle zsidó van. az egyik zsidó, a másik nem zsidó.

 

szerintem így jellemezhető a probléma általánosságban :)

Chommer Creative Commons License 2017.02.27 -1 0 11444

Szóval: a magyarok negyede szereti a zsidókat.   Jó arány.

azè Creative Commons License 2016.06.16 -1 3 11443

Én is antiszemita vagyok mivel :Egymást tolják be minden munkahelyre , Ennek következménye pedig lehet szerintem az hogy a magyarok nem jutnak jó munkához csak a zsidók . A Médiában is sokak szerint csak zsidók vannak és ezzel kizárják a magyarokat a

Callie Creative Commons License 2012.11.10 -1 0 11440

De hát most mondtam el, hogy nem igaz.

 

Olyan, aki zsidó vallásúnak született és az is maradt, 2. Ezek közül az egyik látványosan nem vallja magyarnak magát. A másik is régóta Izraelben él. Aki annak született, de hamar áttért valamelyik keresztény hitre, szintén 2.

 

Ki a többi szerinted vagy Ceizel szerint?

 

 

Előzmény: Törölt nick (11437)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.10 -1 0 11439

Kedves tű! Kétszer végig olvastam a hsz-odat.

Azt látom, hogy "szügyön" találtak a kérdéseim, mert olyan dühhel és arroganciával válaszoltál, ami még tőled is nagy teljesítmény.

Mindenről beszélsz, csak a lényegről nem. Miért vagy antiszemita?

Ha egyszer elpárolog a düh, a méreg a fejedből és nem idiótázol, meg hülyézel - engem, vagy másokat, - kérlek válaszolj!

 

 

Előzmény: Törölt nick (11416)
Ho anyó Creative Commons License 2012.11.10 0 0 11438

Ha Te azt gondolod, hogy egy zsidó, egy cigány több szociális segélyt kap, mint egy olyan, aki nem tartozik az előbbiek közé, akkor tévedsz.

Előzmény: Straniero..71 (11413)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.10 -1 0 11437

Úgy jön össze, hogy Czeizel Endre szerint 12 zsidó vallású.

Előzmény: Callie (11412)
Straniero..71 Creative Commons License 2012.11.10 0 0 11436
De bizony! Hidd el,hogy nagyon sokan látják így.
Előzmény: Törölt nick (11433)
Straniero..71 Creative Commons License 2012.11.10 0 1 11434
Na ezzel tökéletesen egyetértek. Néhány gyomorforgatóan nyolatkozó megélhetési zsidó miatt hiba lenne a sok tisztességes zsidó ember fölött ítélkezni. Sajnos van ez a hangos maréknyi "értelmiség",akik gerjesztik az ellentétet.
Előzmény: nagyanyo2012 (11423)
Hajmeresztő Creative Commons License 2012.11.10 0 1 11427

..............csúcsértelmiségivel!!

 

Na ne , soroljon már néhányat ezek közül a csúcsok közül. magukat nevezték ki csúcsnak ?

:-)))))

Előzmény: nagyanyo2012 (11423)
Hajmeresztő Creative Commons License 2012.11.10 0 2 11426

A magyarok kétharmada antiszemita

 

Az ilyen jó címek hatására , szerintem a 2/3 bőven rohamosan emelkedni fog ,gratula a címadónak.

Előzmény: Törölt nick (-)
nagyanyo2012 Creative Commons License 2012.11.10 -1 0 11423

Kár a magyar zsidóságot összemosni az egyes kárt okozó, zsidószármazású csúcsértelmiségivel!!

Straniero..71 Creative Commons License 2012.11.10 0 1 11413
Én nem a topicról,az országról beszéltem. Arra céloztam,hogy ez az egyetlen hely a világon,ahol mi lehetünk a legfontosabbak,a mi sorskérdéseinkkel kell elsősorban foglalkozni.
Soha,semmilyen okból és formában nem tartom elfogadhatónak a népirtást,sem más faji,vallási megkülönböztetést. De ez azt is jelenti,hogy alapból nem jár több sem azért,ha valaki zsidónak,cigánynak született.
Előzmény: Ho anyó (11411)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!