Keresés

Részletes keresés

Nyaky Z. Creative Commons License 2024.05.25 -1 0 902

🖤

Dulifuli Creative Commons License 2008.04.24 0 0 901
Valószínűleg valami olyan karaktert írtál be az egyik mezőbe, ami nem tetszik neki. Próbáld ki úgy, ahogy kéri: csak az (angol) ABC betűit, számjegyeket, szóközt, illetve esetleg pontot, vesszőt, ilyesmit használva!
Előzmény: TheBulldoser (900)
TheBulldoser Creative Commons License 2008.04.24 0 0 900
Emberek....én az agyvérzés határán járok...sőt most fogok túllépni rajta. Nem tudna valaki segíteni, hogy ha mindegyik megadott válaz hosszabb mint 5 karakter de rövidebb mint 20 karakter akkor miért írja ki az icq regisztráció folyton hogy :

Your answers must contain 5 20 characters They can include alphanumeric characters spaces and punctuation marks

mert az istennek se enged beregisztrálni. pedig SÜRGŐS lenne. köszi!
Előzmény: Dulifuli (899)
Dulifuli Creative Commons License 2007.11.07 0 0 899
Bár őszintén szólva én nem tudom, hogy miért kéne leszedni, mert nem olyan rossz program az, főleg, ha valaki nem akar kizárólag M$ vackokat (MSN vagy Windows Messenger) használni. Mert akár egymás mellett is elférnek, én is használom mind a kettőt (ICQ és Windows Messenger). Bár az utóbbit főleg mások miatt, illetve azért, mert azzal egyszerűen lehet távsegítséget kérni, illetve adni.
Előzmény: Dulifuli (898)
Dulifuli Creative Commons License 2007.11.07 0 0 898
Ennyiből nem tudom, hogy milyen verzió az. Nekem 5.1-es Lite van, az benne van a listában, sőt, a Start menüben még Uninstall is van hozzá. Ha ilyet nem találsz, akkor megkeresheted a program könyvtárát (általában a C: meghajtó Program Files könyvtára alatt van, és Mirabilis, vagy ICQ a nevének az eleje), és abban valószínűleg van egy uninstall program. Az enyémben pl. egy ICQLiteUninstall.exe van.
Ha ezzel nem boldogulsz, akkor próbálkozhatsz valami mással is, pl. a RegCleaner nevű programmal. Elsősorban az Uninstall Menu, valamint a Startup List, és a Software fülekkel. Talán valamivel többet mutat, mint a Windows saját vackai. Ha ezzel megtalálod, akkor valószínűleg le is tudod szedni.
Előzmény: ___Marvin! (897)
___Marvin! Creative Commons License 2007.11.07 0 0 897
Valaki feltett a gépemre egy icq-t, és most én ezt szeretném letörölni. Csakhogy nem tudom. A programok telepítése és törlése listában nem szerepel, és az msconfig automatikusan induló programok listájában sem találom. Az ikonja jobbklikkre verziószámot mutat, dupla balklikkel meg csak egy password ablak nyílik, de azt meg ugye nem ismerem :(
Segítsetek legyetek szívesek!
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.10 0 0 896
ICQ 6 ban hol a bánatban tudom kiválasztani a webkamerámat mint forrást? Ugyanis a tuner képét adja
murila Creative Commons License 2007.01.12 0 0 895
Nemsokára indul egy webes felületű videochat oldal. www.con-verse.hu  Ehhen nem kell a progit  a gépre tölteni, és nem kell felvenni senkit a kapcsolati listádra a használatához.
Előzmény: vanchu (894)
vanchu Creative Commons License 2006.07.27 0 0 894
Nincs benne video-chat.

Kuka. ;-)
Előzmény: ivilag (893)
ivilag Creative Commons License 2006.07.27 0 0 893
icq és msn együtt: http://www.ceruleanstudios.com/

nem kell két kliens, egy helyen ismerősök.. én nagyon megszerettem az évek során
vanchu Creative Commons License 2006.05.28 0 0 892
Ha már megvan a regisztrációd, akkor onnantól teljesen mindegy, milyen nyelvű a kliens, ugynaabba az ICQ-ba léptet be.

Magyar nyelvű kliens nincs, de van sok 3rd party cucc (pl a Mirinda) ami kezeli az ICQ protokollt, azok között el tudok képzelni magyar nyaelvűt is.

De szerintem ugorj neki a németnek...
Előzmény: angelh (891)
angelh Creative Commons License 2006.05.27 0 0 891

kis gond, nagy gond.....nem tudom...

a lényeg: kicsit szöszi vok (ez sok mindent megmagyaráz...), a nyelvek közül a német jobban megy mint az angol, de a német icq5.1 -re nem tudtam regisztrálni, az angol sikerült, azzal meg szenvedek... valahol azt hallottam, hogy létezik magyar nyelvű is, de azt ol tudom megtalálni?? mindent segítséget köszönök...angel

telefonn Creative Commons License 2006.05.13 0 0 890
Kössssszi :)

Én a másikhoz vagyok szokva ;)
Előzmény: vanchu (889)
vanchu Creative Commons License 2006.05.13 0 0 889
Contacts menü, és kiveszed a pipát a "Show Only Online Contatas" mellől.

;-)
Előzmény: telefonn (888)
telefonn Creative Commons License 2006.05.12 0 0 888
Sziasztok
Az lenne a kérdésem aki már felrakta az ICQ 5.1-es verziót és sikerült beállítani azt, hogy a nem élő kontaktus is megjelenjenek mint a 5.04-ben. Mert nekem az istennek sem sikerült beállítani. :(
Előre is köszönöm a választ ha van. :)
Dulifuli Creative Commons License 2006.02.13 0 0 887
Ha angolul is tudsz egy kicsit, akkor látogass el a www.icq.com weboldalra, és ott a bal oldal alján találsz néhány linket, ahol próbálkozhatsz:
Előzmény: stevev (886)
stevev Creative Commons License 2006.02.11 0 0 886

Ki tudna segitenni-/bocs nem tudom a helyessirast-slovakia/

ICQ nem fogadja el a jelszot,nem tudom miert,-szeretnem a nick-et es ICQ szamot

meghagyni,csak a jeszot cserelni,nem tudom nem-e valami virus tamadas,

probatam minden lehetoseget-valid password-pedig ezzel jentkestem be ezelot

Dulifuli Creative Commons License 2005.09.30 0 0 885
Az attól függ, hogy milyen ICQ-d van. Az enyém 5.04-es, ebben az ablak fejléce alatti 3 gomb közül a bal oldali a Main Menu, és abban van a View / Change My Details menüpont. A bal oldalon lehet kiválasztani, hogy milyen adatokat jelenítsen meg, és ezekre kétszer kattintva át lehet őket írni.
Előzmény: ZolKa (884)
ZolKa Creative Commons License 2005.09.29 0 0 884

Sikerült magam regisztrálni...

 

Már csak azt nem tudom, hogy azokat az adtokat amik rollam az infóban megjelenik azt hol tudom megadni?

 

Előzmény: Dulifuli (883)
Dulifuli Creative Commons License 2005.09.29 0 0 883
Passz. Esetleg ha betennél egy screenshot-ot, akkor talán könnyebb lenne ötletelni.
Előzmény: ZolKa (882)
ZolKa Creative Commons License 2005.09.29 0 0 882

 

Sziasztok!

 

 

Most próbálom regisztrálni magam az ICQ -n és a köbetkező üzenetet kapom mikor tovább akarok lépni:

"Your answers must contain 6 - 20 characters.
They can include alphanumeric characters, spaces, and punctuation marks."

 

A nick -nevem amit regisztrálni akarok több mint 6 karakter...

 

Tud nekem segíteni valaki, hogy mi lehet a probléma?

 

ZolKa

Dulifuli Creative Commons License 2005.05.19 0 0 881
Akkor még egyszer megkérdezem: hogyan törölted?
Előzmény: ..bibu (880)
..bibu Creative Commons License 2005.05.18 0 0 880

ICQ-t nem tudom ujra telepiteni, mert állandóan DLL könyvtárat hiányol a telepítéskor.

Gépemen volt már évek óta icqlite, és nemrég frissíteni szerettem volna, de nem hagyta, ekkor beidegesedtem és letöröltem egész icq progit.azóta viszont nem tudom ujra feltelepiteni:-(((

Előzmény: Dulifuli (879)
Dulifuli Creative Commons License 2005.05.18 0 0 879
Akkor most próbáld meg egy kicsit érthetőbben: minek a letöltése nem megy?
És hogyan törölted le a programot?
Előzmény: ..bibu (878)
..bibu Creative Commons License 2005.05.17 0 0 878

sziasztok,segitséget szeretnék kérni, ti vagytok az utolsó mentsváram:-)!

Letöröltem gépemről icq-t és azóta nem tudom ujra feltenni, pedig rengetegszer próbáltam már,Mindig azt irja ki, hogy a DLL könyvtár hiányzik, ezért nem megy a letöltés.

szeretném ujra használni, kérlek benneteket, ha tudtok SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 előre is köszi, bibu

Dulifuli Creative Commons License 2005.05.09 0 0 877
Na igen, szerintem nem kéne, hogy gombot nyomjon az ember, működhetne valahogy úgy is, mint a mobil, azaz figyelhetné, hogy beszél-e az ember, és csak akkor küldené a VOIP adatokat, amikor beszél. Végülis a csend elnyomás funkció már nem annyira új dolog.
Előzmény: álomgyár (876)
álomgyár Creative Commons License 2005.05.06 0 0 876
Köszi. Közben nagyon jó véleményeket olvastam a Yahoo! Messenger-ről is. Megnéztem az ICQ bemutató demóját és úgy tűnik, az audio kapcsolat "vokitoki" formában működik, azaz nyomod a gombot, amíg beszélsz. Ez azért nem túl szimpi.
Előzmény: Dulifuli (874)
Dulifuli Creative Commons License 2005.05.06 0 0 875
Ja, és ha tudsz szerezni valami jó IRC klienst, akkor biztos van abban is ilyen funkció. Ennek csak az a hátránya, hogy - az ICQ-hoz hasonlóan - mindig kell a csatlakozáshoz egy server is.
Előzmény: álomgyár (873)
Dulifuli Creative Commons License 2005.05.06 0 0 874
Én még nem próbáltam, de tudja az ICQ is, valamint gyakran használják ilyen célra a NetMeeting, a Windows Messenger, vagy az MSN Messenger programokat. Azt nem tudom, hogy melyik nevezhető valamennyire biztonságosnak, a legutóbbi állítólag nem túl jó, és elég macerás beállítani. Ez nagyjából a Windows Messengerre is igaz, de ha egy .net passport beállítása nem okoz gondot, akkor ez elég jól használható.
Előzmény: álomgyár (873)
álomgyár Creative Commons License 2005.05.05 0 0 873
Sziasztok! Egy jól kezelhető és biztontonságos videochat progit keresek. Úgy tudom, az ICQnak is van ilyen funkciója. Mi a véleményetek róla, vagy mit ajánlanátok helyette? Előre is köszi az infót!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!