Keresés

Részletes keresés

-spirit_crusher- Creative Commons License 24 órája 0 1 3044

Írtam is a múltkor, hogy ha választani kellene, akkor ő lenne a befutó. 

De most már megnézem Usát, aztán majd utána Jessy.

Előzmény: Hemü (3043)
Hemü Creative Commons License 24 órája 0 0 3043

Ja, nekem meg a Facebook dobálja fel a masszőröket lehetséges ismerősként. Az egyik szerintem Poppy volt. De láttam már a teljes Béke utcát is. Jessy szerintem piszkosul bejönne neked a De Lannából.

Előzmény: -spirit_crusher- (3042)
-spirit_crusher- Creative Commons License 24 órája 0 0 3042

Megnéztem egy pár percet belőle, most a youtube is Karma thai reklámokat dobál be... :-D

Előzmény: Hemü (3039)


-spirit_crusher- Creative Commons License 25 órája 0 0 3041

Pedig a csajból simán kinézem. Az a kék ruci nem kimondottan pragmatikus. :-D

Már ha a masszázs vonalat nézzük.

Előzmény: Hemü (3039)
Bucco Creative Commons License 26 órája 0 0 3040

Ez nyilván attól is függ, hogy hol van a szalon, ahol egymást érték(phuket patong beach) ott bizony 250-300 volt/óra (tradicionális, az olajos ált +50baht volt).

 

Amúgy alkudni kell náluk, örömnéni is dupla árról indított, de belement fele árba, amikor mondtam, hogy köszi nem, és elsétáltam. Amint meglátják, hogy fehér vagy ( farang ), egyből minimum 2x-es árról indítanak (prostik, árusok, mindenki :D ). 

 

 

 

Előzmény: Hemü (3030)
Hemü Creative Commons License 26 órája 0 0 3039

Ez a kezelés lehet, hogy nem annyi. :-D

 

https://youtu.be/Agy3nZsU6Fk?si=_JjA9yoj2bGflfNi

 

De itt nem volt extra.

Előzmény: -spirit_crusher- (3038)
-spirit_crusher- Creative Commons License 26 órája 0 0 3038

Aztaqrva, ez nem semmi. :-O

Mondjuk az érdekelne, hogy hányan értenek közülük tényleg a masszázshoz? (ez igaz az itthoniakra is) Továbbá nem mernék nagyobb összegben fogadni, hogy fertőtlenítenek rendesen (magukat is) és arra sem, hogy a gyanútlan turista nem visz haza ajándékot. :-)

Előzmény: Hemü (3035)
-spirit_crusher- Creative Commons License 26 órája 0 0 3037

Élőben láttam. Van, akinek bejön, engem nem győzött meg. Írtam is akkor, hogy nem adnám a cerkát a szájába.

Előzmény: sosegondoltamvolna (3036)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 26 órája 0 0 3036

Hogy nézett ki? Nem látok képet sajnos.. :D

Előzmény: -spirit_crusher- (3032)
Hemü Creative Commons License 26 órája 0 0 3035
Előzmény: -spirit_crusher- (3033)
Hemü Creative Commons License 26 órája 0 0 3034

Azt nem tudom.

Előzmény: -spirit_crusher- (3033)
-spirit_crusher- Creative Commons License 26 órája 0 0 3033

És ez is tavalyi. Viszont a HJ/BJ ott is annyi.

Előzmény: Hemü (3030)
-spirit_crusher- Creative Commons License 26 órája 0 0 3032

Nála minden játszik. Reméljük jobban néz ki mint egy hónapja...

Előzmény: sosegondoltamvolna (3031)
sosegondoltamvolna Creative Commons License 26 órája 0 0 3031

Bejelentkeztem Chompoohoz a Thailine-ba. Róla mit is lehet tudni? Jó a masszázs? HJ? BJ? Vetkőzés? 🙂

Hemü Creative Commons License 27 órája 0 0 3030

Itt van egy kis árlista Bangkokból. Nem 250-300.

https://youtu.be/lPYiUxReG4A?si=CkzWXxT_GB8U95uG&t=183

-spirit_crusher- Creative Commons License 27 órája 0 0 3029

Én már régóta így csinálom. Egyik zsebben 10, a másikban meg még valamennyi. Ha úgy gondolom, akkor adom mindkettőt. De nem zavarja őket, ha ott számolgatok. Kicsit hülye érzés, de végül is üzlet. :-D

Előzmény: Hemü (3026)
-spirit_crusher- Creative Commons License 27 órája 0 0 3028

Jól érted, én néztem be. Biztos a választások miatt. :-D

Akkor meg tényleg lesz@rom, hogy a 15e sok vagy nem. Nem irigylem őket, nyilván nem jókedvében csinálják a HJ-t (bár van, aki talán mégis).

Előzmény: Hemü (3027)
Hemü Creative Commons License 27 órája 0 0 3027

De ez kint óránkénti 2500-3000, ha jól értem.

Előzmény: -spirit_crusher- (3025)
Hemü Creative Commons License 27 órája 0 0 3026

Én Pat után döntöttem úgy, hogy nem az extrás vonalat viszem tovább (jól csinálta, nem azért), és mindig adok 5000-et, csak hogy lássák, hogy kapnak extra nélkül is. Mostanában gondolkoztam el azon, hogy változtatni kéne, mert már a harmadik masszőrnél éreztem úgy, hogy ha a többi 5 volt, akkor neki járna a 10 is. Viszont 5-nél elvből nem adok többet, ezért már úgy fogom a ruhám alá készíteni a pénzt, hogy kettőt, hármat vagy ötöt is elő tudjak kapni a masszázs végén.

Ez a három kiemelkedő masszőr Hom a Saeng-ből, Mai a Nuadból és Gail a De Lannából. Gail-hez ne is menjetek szerintem extráért, mert az nála nincs.

-spirit_crusher- Creative Commons License 27 órája 0 0 3025

Az óránkénti 30e mellé odakint nem csoda, ha nem adnak, én se tenném. :-)

De nyilván nem minden hely olyan kint sem. És biztosan vannak csúnyább lányok is, csak neked mákod volt.

Az viszont biztos, hogy a rendszer nem úgy megy, mint nálunk vagyis ha nincs meló, akkor tényleg nincs fizu sem. A Saengben mondták, hogy itt tök jó, mert akkor is van fizu, ha nem szakadnak bele a munkába vagy ha egyáltalán nincs is meló.

 

hatalmas pénzeket összeszednek itt 5 perc HJ-val, ha tényleg 10k-kat adtok nekik, meg 5ezer borravalót csak úgy

Ez nézőpont kérdése. Nekik biztosan az, nekem - nem nagyképűségből mondom - kb. fel se tűnik, rosszabb helyekre is elmegy.

Előzmény: Bucco (3024)
Bucco Creative Commons License 28 órája 0 0 3024

Kint amúgy egyáltalán nem divat ez a borravalózás, masszőzök kint kategóriákkal jobban néznek ki, és 1 óra masszázs 150-300 baht/óra(turistaövezetben!)... hatalmas pénzeket összeszednek itt 5 perc HJ-val, ha tényleg 10k-kat adtok nekik, meg 5ezer borravalót csak úgy :D 

 

 

-spirit_crusher- Creative Commons License 28 órája 0 0 3023

Ez csak rajtad áll, de nyilván a mi szempontunkból illő. Azt olvastam, hogy náluk ez másképp működik, mint nálunk, már olyan értelemben, hogy ez egyfajta elismerés arról, amit és ahogy csinál és nem egyfajta grátisz. Otthon nyilván kevesebbet keresnek, mint itt és nincs fix fizu, vagyis ha dolgozik van pénz, ha nem dolgozik nincs. 

A thai baht - most néztem - még mindig 10Ft, szóval így tudsz kalkulálni.

Én úgy vettem észre, hogy nem várja el senki, de ha kapnak, akkor annak nagyon tudnak örülni és nem győznek hajlongani. Volt, hogy csak 2500-at adtam és annak is örültek.

Előzmény: new_here_2 (3022)
new_here_2 Creative Commons License 1 napja 0 0 3022

Masszázs végén szokás borravalót adni? Ha igen, van valami szokott összeg? Volt már, hogy adtam (nem volt semmi "extra", csak masszázs), de nem tudom eldönteni, hogy csak én vagyok a hülye, vagy tényleg ez egy majdnemhogy elvárt dolog.

muay_thai Creative Commons License 2 napja -1 0 3021

Igy, hogy beszélünk róla fel is került rögtön még két másik masszőr. :D

Előzmény: -spirit_crusher- (3020)
-spirit_crusher- Creative Commons License 2 napja 0 0 3020

Egyelőre nem voltam másnál. Viszont mennék, szóval jelezz vissza! :-)

Nekem most a DeLanna következik.

Előzmény: muay_thai (3019)
muay_thai Creative Commons License 3 napja 0 0 3019

Ezekre emlékeztem. Korábban irtál róluk beszámolót. Azt hittem most valamelyik új lányhoz mentél, ezért is érdekelt a dolog. Én Lucky-hoz vagy Phatcha-hoz megyek majd akkor, hamarosan. 

Előzmény: -spirit_crusher- (3017)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 1 3018

Illetve olajos masszázsnál tök pucéran fekszetek fel egyből, és letakarjátok magatokat, vagy boxerben?

Én az első alkalommal megkérdeztem, hogy maradjon vagy ne. Zuhany alól jöttem, derekamon törölközővel. Vigyorogva rámarkolt a seggemre és azt mondta, hogy nem kell felvenni semmit. Lefeküdtem törölközőben, amit azonnal lekapott rólam. Majd ők betakarnak, ahogy akarnak.

 

60 perc és 90 perces között olyan kicsi árkülönbség van, hogy a 90 perces éri meg jobban, feltételezem jobban el is tud időzni :))

Nem feltétlenül jobb, a végére a többség megunja. És nem is időznek sokáig - talán csak ha visszajáró vagy és már megismernek - általában gyorsan letudják.

 

HJ-ra visszatérve, ahogy olvasom - meg gondolom - magas árról indítanak, 10k-ról. Reálisan egy 5ös szokott lenni az alkudozás végén? 

A 10e nem magas. Inkább 20ról indítanak vagy még magasabbról és onnan megy az alku általában 10ig, amiben csak egy HJ van benne. A BJ magában legalább egy huszas, bár vannak kivételek.

Nekem 15ért vetkőztek már fullba, de az tavaly volt.

5ért szerintem semmit nem kapsz. Annyit illik adni, ha jól dolgozott, de extra nélkül. :-)

Előzmény: Bucco (3015)
-spirit_crusher- Creative Commons License 3 napja 0 0 3017

Wan-nál és Gigi-nél voltam. Előbbi ügyes, élőben láthatóan idősebb, mint a képen, de alapvetően szimpatikus. Nem emlékszem igazán, de mintha elsőre nagyon rá kellett volna vezetnem, hogy egy HJ jöhet, ha őt nem zavarja. Másodjára már működött. Gigi nem is utalt rá és nála a masszázs is gyengébb.

Most néztem, megint van 2 új lány, összességében mind szépek, szóval lehet választani. :-)

Előzmény: muay_thai (3013)
Hemü Creative Commons License 3 napja 0 1 3016

Az alap úgy szokott lenni, hogy hj 10, bj 20, csak sokan szeretnek alkudozni. És nem kérek extrát, és a végén adok 5000-et.

Előzmény: Bucco (3015)
Bucco Creative Commons License 3 napja 0 0 3015

Köszi a válaszokat!

 

thailine budaörsi szalont néztem ki, ott kit ajánlanátok legjobban? 

 

Illetve olajos masszázsnál tök pucéran fekszetek fel egyből, és letakarjátok magatokat, vagy boxerben? 60 perc és 90 perces között olyan kicsi árkülönbség van, hogy a 90 perces éri meg jobban, feltételezem jobban el is tud időzni :)) 

 

 

HJ-ra visszatérve, ahogy olvasom - meg gondolom - magas árról indítanak, 10k-ról. Reálisan egy 5ös szokott lenni az alkudozás végén? 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!