Keresés

Részletes keresés

nagypapi51 Creative Commons License 2 órája 0 0 17999

...ennek az ügynek köszönhetem őt...

Ő volt a hangszigetelő? :)

Előzmény: Caipi (17994)
Boszorka Creative Commons License 13 órája 0 0 17998

Kösz. a felvilágosítást. Én csak azt tudom, hogy már irtó régen rontom itt a levegőt, annak ellenére, hogy a régi törzshelyeim már mind megszűnték és sok ismerősöm már örökre távozott.:-(

Én emlékezetem szerint 1999-ben regisztráltam, mert 2000-ben költöztem és akkor már bent voltam. Persze nem teszem a tűzbe a kezem, a saját memóriámért.:-)

Előzmény: rferi (17992)
Caipi Creative Commons License 13 órája 0 0 17997

Igen, tudom, hogy valahogy sok hozzászólás hiányzik. 

Előzmény: rferi (17995)
trombitafújó Creative Commons License 13 órája 0 0 17996

Volt egyszer egy számláló hogy most hány aktív van még.

Ha jól emléxem 150 et írtak.

Előzmény: rferi (17992)
rferi Creative Commons License 15 órája 0 0 17995

kábé stimmelnek a dátumok. Én is valamikor mintha év vége felé regeltem volna, és akkortájt az a harmincezres eltérés lehetett pár hónapnyi idő.

 

Sajnos a pontos dátumot elég nehéz megállapítani, mert az eltelt időben többször átalakították a fórummotort, és ez legalább egyszer az adatbázis átalakításával is járt, és a régi hozzászólásainkra nem tudunk rákeresve rálelni - csak úgy, ha végiglépkedünk egy adott topikon, és nézzük a nickneveket. Ezért is van az az eltérés a hozzászólások számaival, nálam se stimmel ez a szám, az tuti. Több, mint 10 éve már harmincezernél jártam.

Előzmény: Caipi (17994)
Caipi Creative Commons License 16 órája 0 0 17994

Részemről 382704, és szerintem 2003 volt. Mikor beköltöztem az újépítésű lakásomba, kiderült, hogy milyen áthallásos, és rákerestem a neten a hangszigetelés szóra.

Ezért mondja DN,  hogy ne bánjam azt a dolgot / buktát, mert ennek az ügynek köszönhetem őt. :) 

Előzmény: rferi (17992)
Caipi Creative Commons License 16 órája 0 0 17993

Én tévéről és tabletről is próbáltam egyszer-egyszer, nem boldogultam velük, ha jól emlékszem képtelenség volt túljutni a reklámokon.

 

Ha nézem, akkor itt teszem, 29" full HD monitor, elvagyok vele. 

Előzmény: szuszetti (17989)
rferi Creative Commons License 16 órája 0 0 17992

A Sorozatbarátról beszél, nem az Index Fórumról.

Amúgy azt meg lehet tudni, hogy itt ki ki előtt/után regisztrált, mert, ha rákattintok a nicknevére, akkor az adatlapjának a címsorban (ott felül, ahová a webcímeket szoktuk beírni) a végén ott van egy szám. Az a szám a regisztrációkor kapott sorszám.

A tied 152 721. Vagyis durván százötvenezredikként regisztráltál.

Én 331 476. regisztrált vagyok, és emlékszem, hogy ezzel a számmal 2002 környékén regisztráltam.

Előzmény: Boszorka (17990)
rferi Creative Commons License 16 órája 0 0 17991

Nem tudom, hogy android oprendszerrel hogyan viselkednek ezek a vackok. Gyanítom, hogy azért többnyire windowsra valók kulminálnak arrafelé.

Előzmény: szuszetti (17989)
Boszorka Creative Commons License 16 órája 0 0 17990

Azt hol látod, hogy mikor regisztráltál? Nálam az nincs sehol feltüntetve, de valamikor  a nagyon ködös múltban. Most láttam, hogy még 100 ezer hozzászólásom sincs, pedig voltam márá magasan felette is egyszer. Igaz aztán jött egy átmeneti zűrös korszak az Index életébe, feltehetően akkor tünt el a múltam.:-)

Előzmény: szuszetti (17989)
szuszetti Creative Commons License 16 órája 0 0 17989

Most, hogy szóba jött, ránéztem, 2016-ban regisztráltam és még be tudtam lépni :)

Mi van, ha okos tévéről lépek be? vagy tévéokosítóról? Ott hogy hatnak a fertőzött linkek?

Semmit sem tudok erről (sem).

Előzmény: rferi (17987)
Caipi Creative Commons License 4 napja 0 0 17988

Igen, gondolom az oldalakról, amik bejönnek. Csak innen a 'nagygépről' megyek oda, ezen van komolyabb vírusirtó. 

Előzmény: rferi (17987)
rferi Creative Commons License 4 napja 0 0 17987

A sorozatbarát oldal is rettenetesen fertőzött linkekre küld, csak feketeöves vírusfightereknek ajánlanám. Én magam is csak egy semmi másra nem használt laptopról lépek be oda, ami ha elkap valamit, legyalulom, és újrarakom.

Előzmény: Caipi (17986)
Caipi Creative Commons License 4 napja 0 0 17986

Ne sajnálja, én is csak akkor megyek oda, ha abszolút és nagyon meg akarok nézni valamit, ami máshol nincs*, idén nem is voltam még. Ugyanis halomra kapja az ember a reklámoldalakat az arcába minden rész elindításakor, kész küzdelem az egész. És mindezt úgy, hogy bár kérik, nem kapcsolom ki a reklámblokkolót.

(*=Torrentezni nagyon ritkán szoktam, évek óta nem is követtem el ilyet, mióta vannak a streamingszolgáltatók - ugyanis utálom, és  nem is tartom biztonságosnak.) 

Előzmény: Boszorka (17985)
Boszorka Creative Commons License 5 napja 0 0 17985

Nem tudom. Valami sorozatos, ahova, mint olvashatod csak meghívársa lehetett bejutni. Most meg már sehogy. Ki fogja bírni.:-)

Előzmény: füegy (17983)
Boszorka Creative Commons License 5 napja 0 0 17984

OK köszönöm szépen. Egyébként ügyes lány, nagyon óvatos a neten és pont 10 ével fiatalabb nálam. Születése óta ismerem.

Előzmény: Caipi (17982)
füegy Creative Commons License 5 napja 0 0 17983

Ez milyen oldal ? 

Előzmény: Boszorka (17981)
Caipi Creative Commons License 5 napja 0 0 17982

"Sajnálattal tájékoztatunk hogy a folyamatos visszaélések miatt úgy döntöttünk hogy megválunk az eddig rendszertől, és nem osztunk havonta meghívókat. Amennyiben a változtatásnál rendelkeztél meghívóval, abban az esetben van 1 elküldhető meghívód. (Megjegyzés: nincs) 
Annak reményében hogy a támogató felhasználóink körültekintőbbek lesznek, számukra biztositunk meghívást korlátozott számban. Visszaélés esetén viszont a támogatástól függetlenül töröljük a meghívót és a meghívottat is."

 

Mondjuk amúgy is csak elgondolkodtam volna rajta, mert igen, az ember bizonyos szinten felel a meghívottért... akiről ebben az esetben semmit nem tudnék. Nem azt feltételezném, hogy a jellemével van baj :), hanem lehet pl. naiv(an hozzá nem értő)  és csinál olyat, amit nem kellene. De mindegy is, mert nem megy, sorry! 

Előzmény: Boszorka (17981)
Boszorka Creative Commons License 5 napja 0 0 17981

Van valaki aki bent van a "Sorozatbarát" oldalon? Áll0tólag csak meghívóval lehet bejutni és a fogadott húgom szeretne. Ha tud valamelyikőtök segíteni, elküldöm az e-mail címét. Köszönöm előre is.

Boszorka Creative Commons License 2024.06.03 0 1 17980

Már remélen nemsokára taxi fogja hozni, vagy a saját motoros kerekesszéke, miután a mult héten már többször lement otthon nála a lépcsőn, meg vissza is. Haladunk ha lassan is, de soha nem hittem volna, hogy eddig eljutunk.

Előzmény: szkati (17979)
szkati Creative Commons License 2024.06.03 0 0 17979

Valamelyik nap épp akkortájt sétáltunk arra, mikor Lényedet épp hozták:))

Előzmény: Boszorka (17978)
Boszorka Creative Commons License 2024.06.02 0 0 17978

Nekem jó az a hét is. Majdnem mindig ráérek. Én mostanában hétvégén lazítok, mert Lényem itt van nálam, áthozatom. Így élvezzük, az akkor kelünk, akkor eszünk amikor kedvünk van. Ma pl. 20 perce fejeztük be a reggelizést. Persze 10 után keltünk fel.

Előzmény: szkati (17977)
szkati Creative Commons License 2024.06.02 0 0 17977

Érdemes volt abbahagyni? Kaptál jegyeket?

A jövő hetem kicsit zűrös, mert vannak benne úszás napok, na meg egy unokás nap is, de az utána következő héten már b.férjemnek nincs olasz tanfolyama, és akkor én is kicsit levegősebben leszek.( Egyébként meg az olaszos napokon időre kell ebédet készítenem, és egyáltalán nem mindegy, hogy mit)

Előzmény: Boszorka (17975)
Boszorka Creative Commons License 2024.06.01 0 0 17975

Barátom szintén ott dolgozó kardiológusa is szörnyen elfoglalt volt mindig, de rákerestem és láss csodát, rendel privátban is. Persze biztos van kivétel, aki erősiti a szabályt. A lényeg, hogy most jól vagy, nyugodtan vársz kakrácsonyig.

By the way, mikor folytatjuk a múltkor megszakított beszélgetésünket? Még tudom, hol hagytuk abba.:-)

Előzmény: szkati (17974)
szkati Creative Commons License 2024.06.01 0 0 17974

A saját kardiológusom nem rendel privátban.  Szerintem ideje se lenne rá, hiszen délelőtt műtenek, délután rendelnek.

Előzmény: Boszorka (17972)
Boszorka Creative Commons License 2024.06.01 0 0 17973

Az úszás biztos nagyon jó és Szkati, amúgy is egy sportos nő.

Lényemnek semennyi injectio nem használt, mert nem az volt a baja, amire használhat. Én a térdembe szoktam kapni évente egyet, horribilis áron, de használ.  Lassan már olcsóbb lenne megoperáltatni, de nincs még olyan állapotban, hogy műtét kellene.Pedig az operált térdem százszor jobb mint a másik.:-(

Előzmény: füegy (17971)
Boszorka Creative Commons License 2024.06.01 0 0 17972

Én arra gondoltam, hogy a saját kardiológusod privát rendelésére menj el, ha tényleg baj van. Ez általában 30 ezerbe kerül, mint az ismerőseim mondták.

Valamilyen találomra kiválasztott privát rendelésre én soha nem megyek.

Két olyan orvos van aki sokat segített rajtam, ők csak privát rendelnek. Nem volt konkrét panaszom egyiknél sem, de maguktól kitalálták, hogy mi a bajom. Jelenleg mindkettő 30 ezret kér az első vizitért, ami több mint egy órát tartott. Most már nem járok egyikhez sem, mert az ajánlott gyógyszereket simán felírja a házi orvos.  Az egyikkel évente egyszer konzultálok, elküldöm a laborleletemet és aztán telefonon megbeszéljük a teendőket. Számla persze erről is jön, de nagyon kényelmes.

Privát ortopédhez, már eleve úgy megyek, hogy viszem magammal a röntgenről a lemezt.

Előzmény: szkati (17968)
füegy Creative Commons License 2024.05.31 0 0 17971

Igen, ilyesmire gondoltam.

Hátha adna a derekadba is, amíg meggyógyulsz.

Kollégának hatásos, most tart a negyediknél, bár aggódik  mert eddig 3 injekció elég szokott lenni.

Az úszás biztos nagyon jót tesz. 🤗

Előzmény: szkati (17970)
szkati Creative Commons License 2024.05.31 0 0 17970

A privát rendelők ilyet nem ajánlanak. A tb-s orvosom a vállamba azonnal szúr, kérés nélkül, és persze használ.

Előzmény: füegy (17969)
füegy Creative Commons License 2024.05.31 0 0 17969

Voltam én is egy pár magánrendelésen, és a gyógyulásom szempontjából semmivel nem voltam előrébb tőle.

 

Egyik kollégám most épp a derekával kínlódik, injekciót kap oda.

Neked nem ajánlottak fel ilyesmit? 

Előzmény: szkati (17968)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!