Keresés

Részletes keresés

Men-talista Creative Commons License 2023.11.03 -2 0 235

boch hogy beleugfaTOK, DE KURWÁRA  láccik, hogy fakenick vagy.

 

Vigyé bele ojat, hogy Kis Borbála vagy a hetedik kerületből és takarítónő akármi, a dumád nem fogja bevenni így senki.

 

 

Előzmény: ANYUKA (206)
Men-talista Creative Commons License 2023.10.22 -1 0 234

Chak szólok, hogy a negatív reklám is reklám

Pampallinii Creative Commons License 2020.10.27 0 0 231

Lehengerlő volt az első könyv, akkor mikor olvastam, de akkor is..... voltak gondolataim. Ide is belövöm

 

- - -

 

Ha tényleg B László vagy akkor szerintem exhágyésként aztatat gondolom nagyon gáz vagy.

 

Mikor olvastam a fesz vant, tök jó meg minden, de végig ott motoszkált az agyamba:

szépszép, de kettőn áll a vásár.

 

Jien csak kapucsinó macska csapat, ahogy a legősibb kínai fodrászok mondták, ami magyarul annyit tesz: Ha árulod a tested, ne sírj amiatt ha kurváznak.

Előzmény: BartusLaci (230)
BartusLaci Creative Commons License 2020.10.27 0 1 230

Megjelent a fesz lesz 

 

https://feszlesz.hu

rabiothzj Creative Commons License 2020.06.15 0 0 228

Szerintem jóval kevesebb vegetariánus van, mint mindenevő, például Németh ki van akadva a vegánokra. Igaz mi "nem ezért szeretjük" a szélhámost.

Előzmény: Eklatáns Béla (227)
Eklatáns Béla Creative Commons License 2020.06.14 0 0 227

Élvezetből, kedvtelésből, szórakozásból, szükségtelenül, kizárólag a profitért halomra gyilkolsz ezerszámra ártatlan, védtelen, kiszolgáltatott teremtményeket - ez elég aljas, nem...?

Előzmény: hegefeco (226)
hegefeco Creative Commons License 2020.06.14 0 0 226

Írjatok, írjatok, különben sose tudom meg, hogy milyen aljasságokat követtem el 

Előzmény: KovacsTomi1234567 (225)
KovacsTomi1234567 Creative Commons License 2020.06.14 -1 0 225

Kedves itt olvasgató, JÓHISZEMŰ fórumozók!

 

Segíteni szeretnék, a viszonosság elvét, és az objektívitást szem előtt tartva, és amennyiben szeretnétek többet megtudni a Hit Gyülekezetét és Németh Sándort lejáratni próbáló személyekről, hátterükről, viselt dolgaikról (Bartus, H. Fecó, H. Péter, R. Zoltán...), kérlek írjatok e-mailt a nevem alatt látható e-mail cimre.  

Ezen a felületen a személyeskedés, helyesen, nem megengedett, így levélben tudok tájékoztatást adni, több éves Facebook profillal rendelkező személyeknek, provokátoroknak nem. 

 

Köszönöm a figyelmet, írjatok bátran!

kérdőjel2260 Creative Commons License 2020.06.14 0 0 224

Most inkább már Fesz Lesz

elterito Creative Commons License 2014.10.12 0 0 223

Amúgy most jut eszembe, hogy nagyon gyorsan már múltkor átfutottam ezt a cikket. Majd újból megnézem, nem jól emlékszem.

Előzmény: bambapampa (221)
elterito Creative Commons License 2014.10.12 0 0 222

Abban igazad van, hogy ha valaki valamikor bizonyíthatóan hazudik egy baromi nagyot, annak a többi állítását is nehezebben hiszik el. De azért nem feltétlenül nullázza teljesen le magát.

Előzmény: bambapampa (221)
bambapampa Creative Commons License 2014.10.12 0 0 221

hiteltelenné teszi magát meg az állításait

így már megfelel, vagy tovább akarsz elméleti izéken kötözködni? :)

Előzmény: elterito (220)
elterito Creative Commons License 2014.10.12 0 0 220

Egyébként egy állítás igazságát nem lehet lenullázni, egy későbbi őrült állítással. Továbbmegyek: Ha valaha Hitler állított volna valami nagyon fontosat, építőt (amúgy tudtommal semmit, mert egy nagy nulla alak volt), nos azt se negligálná, hogy később egy rohadt és idióta sátánná vált.

Előzmény: bambapampa (218)
elterito Creative Commons License 2014.10.12 0 0 219

Akkor majd feltétlenül elolvasom, mert még nem olvastam.

Előzmény: bambapampa (218)
bambapampa Creative Commons License 2014.10.12 0 0 218

elolvastad ezt az új cikket? olvasd már el. bartus teljesen lejáratja magát. ha volt egyátalán a fesz van-ban valami értelmes, építő, azt is lenullázza ezzel a cikkével

Előzmény: elterito (217)
elterito Creative Commons License 2014.10.07 0 0 217

Tudod az a baj makimajmóca, hogy amit Bartus ír, annak egy jó része bizonyíthatóan igaz. Abban igazad van, hogy tele van szubjektív véleménnyel, amely akár gyűlöletbeszéd is lehet, de az ezektől lecsupaszított résszel csak kéne foglalkozni, csak nem lehet szőnyeg alá söpörni.

Előzmény: mak mak (216)
mak mak Creative Commons License 2014.10.07 0 0 216

Bartus írt egy cikket, amiben a Fesz van könyvnél még durvábban kritizálja a HGY-t. (Bár kritikának nem nevezhető, inkább sima primitív mocskolódás.)

A Fesz van ehhez képest naív iromány...

 

http://nepszava.com/2014/10/velemeny/nehany-keresetlen-szo-nemeth-sandorrol.html

Rednaxela Creative Commons License 2008.08.11 0 0 215
8 év óta az első hsz.
papirforma Creative Commons License 2000.08.08 0 0 213
A nevem Alberto, katolikus ügynök vagyok, fiatal hitesek vérét iszom reggelire.
TevTanito Creative Commons License 2000.08.08 0 0 212
KRI

:)

Na igen.

De az is 99.999999%, hogy a "Mentsetek meg pityukat (vagy kit)" iras (amiben alitolag a katolikusok fuztek be egy gyereket, stb) szerzoje sem tobb 20 evnel. Legalabbis mentalisan nem.

TT

Előzmény: KRI (211)
KRI Creative Commons License 2000.08.07 0 0 211
TT

"Kivancsi vagyok mi lesz ebbol, ugyanis a helyesiras/mondatszerkesztes nem egy 30+ anyukat takar igy elso ranezesre, de jatsszunk hat...)"

Te mondád... :))

Előzmény: TevTanito (210)
TevTanito Creative Commons License 2000.08.07 0 0 210
ANYUKA

Jo ellenszer nincs a mostanaban divatos zombi-szektasodasra. Ugyanis az elsok kozott van az ugynevezett martiromsag tudatositasa, vagyis "minel inkabb az ellen vannak hogy kozenk jarj, annal biztosabban ide kell jonnod, mert meg van irva ...". Igy aztan ha tiltod azert megy oda, ha nem ellenzed akkor meg nincs ami visszatartsa.

Egy jo tanacs, dugd el minden ertekedet a lakasbol, mert nem egy eset volt, hogy a befuzott gyerek a csalad vagyonabol finanszirozta kedvenc agymoso szektajat a teljesebb Istennek tetszes remenyeben.

TT

(Kivancsi vagyok mi lesz ebbol, ugyanis a helyesiras/mondatszerkesztes nem egy 30+ anyukat takar igy elso ranezesre, de jatsszunk hat...)

Előzmény: ANYUKA (206)
Piglet Creative Commons License 2000.08.06 0 0 209
Kedves ANYUKA!

Ami a velemeny es akaratnelkuli zombigyermek segitsegere sietest illeti, velemenyem szerint jobb a dolgot rahagyni, mert elobb-utobb ugyis rajon magatol is arra, hogy mit adott fel es miert. Szeritnem nem igazan jo ebbe beleavatkozni, mert csak eroszakossag es fajdalmak kovetkeznek belole. (Sajat tapasztalat: minel inkabb a "zombi-gyar ellen beszelsz", annal inkabb fog hallgatni azokra a dolgokra, amit ott tanitanak neki, hogy pl: "familiaris demonok szolnak a szuleidbol es ellene kell allnod, hogy megorizd szabadsagod... es inkabb hallgasd tobbet az igehirdetest, mert ezaltal fogsz megszabadulni a kotelekektol es oseidtol orokolt hiabavalo eletedtol... stb. stb.", meg hasonlok.)
Istenben kell bizni, mert O MINDENHATO es meg fogja oldani a problemakat. :-)
Ha a janyka jo helyre kerult, az jo. Ha nem, akkor Isten ugyis beszol neki es eszre teritit. :-)
Fel a fejjel! Lehet, hogy kicsit soka fog tartani az eszreteres, de NEM elhetjuk le masok eletet helyettuk. Elobb-utobb nekik is tanulniuk kell sajat donteseik kovetkezmenyeibol, ha a "tapasztalat" hangjara nem figyelnek. Es nem is bizti, hogy az, amit mi jonak, kovetendonek ismerunk, az tutkora Jo. Van mas alternativa is, ami jo lehet. "Sokfele ut vezet az Istenhez..." (Idezet a Ben Hur c. filmbol :-)) - bar a Biblia szerint csak egy: azaz Jezus. De mivel minden ember egy kulon Vilag, ezert tunik sokfelenek ez az ut. (Szerintem.)
Szoval ne aggodj! Az csak ront mindenki helyzeten. Engem is elviseltek a szuleim 9 even keresztul :-)

Udv!

Piglet

Előzmény: ANYUKA (206)
KRI Creative Commons License 2000.08.06 0 0 208
Az a baj, hogy nem a Te zombid?
Előzmény: ANYUKA (206)
Törölt nick Creative Commons License 2000.08.05 0 0 207
KEdves Anyuka!
Én segítek, ha tudok.
ANYUKA Creative Commons License 2000.08.05 0 0 206
én csak azt szeretném tudni, hogy a nekem szóló válaszokat hogyan tudom elolvasni. az emilcímem egyébként jezus81@hotmail.com . és szeretnék segítséget kérni, a lányom nevében, habár ő most egy akarat és vélemény nélküli vegetáló eyén, aki egy vagyány csaj volt de most olyan mint egy zombi. az emilcímem a figyelemfelkeltés eszköze!
Előzmény: ANYUKA (205)
ANYUKA Creative Commons License 2000.08.05 0 0 205
segítséget kérek olyan emberektől, akiknek családtagjait "megtérítették"
TevTanito Creative Commons License 2000.07.10 0 0 204
jo reggelt smalllllll

:) Szep zsoltar, olvasd ra magatokra is es $andor bacsira, mikor

Felmagasztaljatok magatokat es a gyulit, mit dicsekedel gonoszságban, oh te magabíró? Az Istennek kegyelme szüntelen való!

Modszeresen le akarjatok jaratni a BAGY-ot, a BAGY vezetoit es a katolikusokat, meg altalaban minden N$ agyaban megfogant ellensegeteket, nyelve ártalmakon elmélkedik, s olyan mint az * éles olló, te álnokságnak mestere, nemeth $anyi!

Szereted a gonoszt inkább, hogy nem a jót, és a hazugságot inkább, mint igazságot szólni Nemeth $andor. Szela.

Szeretsz minden ártalmas beszédet, és az álnok nyelvet. Atokzsoltarosdit jatszol Isten igejevel.

Meg is ront az Isten téged, teljesen eltakarít, kigyomlál téged a te csarnokodbol, és kiszaggat téged az élők földéről.

És látják ezt az igazak, és félnek, és nevetnek rajta: Ímé az a férfiú, a ki nem Istent fogadta erősségévé, hanem * az ő gazdagságának sokaságában bízott, és ereje az ő gonoszságában volt!

Mi pedig mint zöldelő olajfa Isten házában, bízunk Isten kegyelmében mind örökkön örökké.

Áldlak téged örökké, hogy így cselekedtél; nevedben remélek, mert jóságos vagy, a te híveid előtt.

AAAAAAAAAAAAAMEN

Na erre lehet begetni zombik, nem a $andor bovolkodesi tanitasaira.

TT

Előzmény: small (195)
KRI Creative Commons License 2000.07.10 0 0 203
Na jó, az vesse rá az első követ, aki még nem gépelt el semmit. Úgyhogy ezért én is bocsesz! :-)))
Előzmény: KRI (202)
KRI Creative Commons License 2000.07.10 0 0 202
Gondolom valami szerepjáték-fantasy lény lehet ez az ebmer. :-))) Olyan, mint az orkok pl. :-))
Előzmény: faithful (201)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!