Keresés

Részletes keresés

Sancho Creative Commons License 2000.04.25 0 0 6
ModPlug és VersaTracker a nyerő!

A ModPlug hajlamos nem jól beállítva furán fázistolni a jobbés bal között. Beállítható jól. A Versa megy.

A Winamp nem pontosan játszik .XM-t!

Törölt nick Creative Commons License 2000.04.24 0 0 5
a modplugnak szerintem jobb az interpolációja...
bár a winamphoz meg van sok plugin
mikeeke Creative Commons License 2000.04.23 0 0 4
Én a WinAmp-ot használom. A DiskWriter output-plugint kell beállítani. Utána ne felejtsd el visszaállítani az eredetit!
Nem csak XM-et tud, hanem mindent.
Előzmény: arcylax (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.19 0 0 3
Halihó!
Felejtsétek el a FT2 wav save funkcióját. A ModPlug Player, ModPlug Tracker a LEGJOBB. Iszonyú jó a keverő rutinja, zajszűrés, reverb, surround, basszus kiemelés, EQ van benne. Teljesen ingyenes, full funkciók.
Keressetek rá a neten, bár a Chip mag SAC könyvtárában mindig benne szokott lenni az új verzió.
Haasz Andras Creative Commons License 2000.03.19 0 0 2
Szerintem legegyszerubb a convert 1.4 nevu kis programmal probalkozni, DOS-os, es csak 89kB, ha kell, kuldj emilt.
Előzmény: arcylax (-)
Tomika69 Creative Commons License 2000.03.17 0 0 1
Readme.txt Rulez :)

FT 2.08 Hard disk recording !
Benne van gyárilag, de hogy hol azt nem tudom, valahol a file opcióknál, már nem használtam pár éve, de felvétel nélkül átkonvertálja az XM-et wav-ba akár sávonként is

Csasz

Előzmény: arcylax (-)
maddar Creative Commons License 2000.03.17 0 0 0
Hi!
Általában a realtime felvétel ( pl Sforge, vagy Acid) szokott lenni a megoldás, de ahhoz kell un. full duplex-es hanghártya.
Asszem.
A konvertáló progik közül én awave*t ismerem, az egyik régebbi vörzsönt, de az nem lyó. (semmire)
Hali
Á.

Előzmény: arcylax (-)
arcylax Creative Commons License 2000.03.17 0 0 topiknyitó
Szevasztok!

Ki tudna nekem segíteni abban, hogy egy olyan progihoz jussak, mely segítségével FastTracker-es XM kiterjesztésü fájlokat Wav-ba, vagy Mp3-ba konvertáljak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!