Keresés

Részletes keresés

Porter Creative Commons License 2000.03.17 0 0 14
Ajanlani akartam a "Miert jo webdesignernek lenni" topicot, de most latom, hogy mar belinkeltek. Eleg hosszu, de olvashatsz nehany hasznos "belsos" infot minosegrol es cegekrol, valamint arkepzesrol is.
Szerintem mindenfelekeppen profival csinaltassatok, ha profi minoseget akartok es keves macerat. Termeszetesen kismillio modja van, hogy a koltsegeket alacsony szinten tarthassatok, de errol erdemes elbeszelgetni a studiokkal. Celszeru tobbel is elbeszelgetni.
mrbungle Creative Commons License 2000.03.17 0 0 13
bracs, ajánlom ezt, itt most épp a piszkos anyagiakról is szó van:
http://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9004702&uq=658
Előzmény: bracs (12)
bracs Creative Commons License 2000.03.16 0 0 12
Sziasztok!
Egy rövid kérdés: mennyit lehet kérni weblap szerkesztésért? Laponként kb 1000-30000 Ft között a bonyolultságtól függően reális?
okika Creative Commons License 2000.03.16 0 0 11
Köszönöm szépen a méleket, a feltett kérdésekre a válaszok mennek.A topic megtette kötelességét, sűllyedjen békében:)

Ja még annyit, hogy az eredményről majd írok, és akkor hullámsírjából egy kicsit majd megint feljön.

Biztos lesznek, majd, akik _akkor_ fogják fikázni a kész lapot, nekik csak annyit, hogy mindenkinek nyitott a pálya...

bowler Creative Commons License 2000.03.13 0 0 10
Tanácsadó, akinek gőze sincs az Internetről és sok pénzért megmondja, hogy miért rossz a jó, és segít kiválasztani a legócskább céget, aki még nem is olcsó? Erre gondolsz?
Előzmény: ribizli (8)
ribizli Creative Commons License 2000.03.13 0 0 8
A főnököd tudja vajon a tutit, hogy mit is kellene csinálni az internettel, hogy ne csak egy jópofa vagy vacak honlapotok legyen?
Esetleg keressetek meg egy tanácsadót is, mielőtt elköltötök egy rakás pénzt netán nem a legjobban.
Ha érdekel ilyen, írj egy emilt.
ribizli
fej Creative Commons License 2000.03.13 0 0 7
Kedves Okika!

Lásd kivel van dolgod:) emil ment, ha érdekel elérsz.

Laci Creative Commons License 2000.03.13 0 0 6
Jó, emiltem én is.
Előzmény: okika (5)
okika Creative Commons License 2000.03.13 0 0 5
Laci, gézakékazég, bowler! Köszönöm szépen a gyors reagálásokat, és külön köszi, hogy -a nullázó fej kivételével- komolyan vettétek. Az is :)

fej, azért rád sem haragszom;)

Akit komolyan érdekel mailezzen -mint ahogy azt már hárman (!) is megtették- mindekinek válaszolok, és megadom a kért infókat.

Mégegyszer köszi, ja és ha valakival megállapodik a főnök, azt majd tudatom, hogy utánna már feleslegesen ne pazaroljátok rám az értékes netidőt:)

okika, aki most örül:)))

bowler Creative Commons License 2000.03.13 0 0 4
Én tudok egy olyan céget, ami a nagy webstúdiók árának harmadáért már megcsinál egy legalább olyan jó (ha nem jobb!) lapot, mint ők. Ha küldesz nekem egy e-mail-t, a részletekkel, akkor továbbítom.
Előzmény: okika (-)
gézakékazég Creative Commons License 2000.03.13 0 0 3
Szia!

Ez nem a reklám helye, de tudok egy vér profi web-designer céget (tényleg jók, viszont gondolom, nem olcsók...) Alt Kirowski. a telszámot meg kontaktot nem írom le, de szerintem megtalálod a matav.hu-ban is... Ha ez nem segít, írj privátban, van egy olcsóbb web-grafikus, akit ismerek, de ő inkább csak grafikát csinál, míg Kirowski "tartalmazik" is...

Remélem, valamit segítettem.

okika Creative Commons License 2000.03.13 0 0 2
Köszi fej, ez minden?
Előzmény: fej (0)
Laci Creative Commons License 2000.03.13 0 0 1
Mennyiért, én ismerek két ilyen embert, akik ha fizetsz valamennyit, profin megcsinálják.
Előzmény: okika (-)
fej Creative Commons License 2000.03.13 0 0 0
Ááááááá, okika nem vagy Te olyan, de azért nulla:)
okika Creative Commons License 2000.03.13 0 0 topiknyitó
Azt monda ma a főnök, hogy a régi weboldalunk úgy sz@r ahogy van. Le is szedette:)

Aztán meg kitalálta, hogy én oldjam meg a problémát:( Na ez már ciki, mert _ehhez_ sem értek:(

Segítséget kérek. Ki tud profin, gyorsan olyan szuper oldalt csinálni nekünk, ami a konkurenciánkat a sárga irigységgel tölti el, és a főnöknek is tetszik.

Ja, az se baj, ha nem túl drága, mi nem egy "multi" vagyunk.

Persze mikor kitaláltam, hogy az index tasztalnál próbálok vállalkozót találni, kiröhögtek, okika, megint hülye vagy:( ugye nem?:)

okika

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!