Keresés

Részletes keresés

A_nna_ Creative Commons License 2021.07.08 0 1 75

Sziasztok!

Vállalok akt,fél akt fotózást. Keressetek bátran. 30 éves vagyok,160 cm és 60 kg.

email: anna099@citromail.hu

mollom Creative Commons License 2021.05.11 0 0 74

Hobbyfotósként keresek hölgyet, aki állna félakt-, aktmodellt. Nem erotikus, "művészi" fotók készülnének külső helyszínen, szép természeti környezetben. A képeket sehol nem jelentem meg, csak saját célra lesznek, azokat kívánságra átadom a modellnek. Az email-címem az adatlapomon olvasható.

Xaxa69 Creative Commons License 2021.04.21 -1 0 73

Szia!

Szívesen jelentkeznék ,fotózásra.

Ha bp vagy részemről megoldható.

Itt elérsz:69xaxa@gmail.com

Előzmény: TyroJohn (71)
yogabasa Creative Commons License 2021.03.11 0 0 72

Kedves Kollega !

Eladom a "Figura és Funkció " cimű foto modell fotozásához  készült német nyelvű szakkönyvet, pontos magyar  stecilezett fordítással.

Ez egy naponta használatos divatfotók készítéséhez nélkülözhetettlen könyv, amely minden mozgást fázist, ábrával és a hozzá tartozó szövegel van ellátva.

Ára: 48 eFt netto, barátilag vagy számlával.

Basa János fotóművész

0620-4320272

TyroJohn Creative Commons License 2021.01.20 0 0 71

Kezdő hobbifotósként keresek olyan lelkes és türelmes modellt, aki mellett az elméleti tudást gyakorlati tapasztalattal ötvözhetjük.

képfaragó Creative Commons License 2020.08.22 0 0 70

Profi fotográfus keres amatőr fotóművészkedéshez akt, félakt, esetleg csak portré fotókhoz szerencsés adottságú például jó alakú, szép arcú, és/vagy sportos hölgyet 18-26 éves korig. Jelige: Az arc a lélek tükre. Tel: 30-negyven88109   honlap: www.fenykepes.hu

Azok számára, akiknek a hölgy szóval szövegértési problémájuk van, nem várom férfiak, szexiparban érdekeltek, vagy szexuálisan eltévelyedettek jelentkezését.

janicsak81 Creative Commons License 2020.07.28 -2 0 69

Budapesten keresek fiatal tapasztalatlan vagy kevés tapasztalattal rendelkező lány/női modellt több témában:

- ruhás/fehérneműs fotók

- extrémebb erotikus fotó

- videókban rövid szerepek

zoltanm815@gmail.com vagy instagram: @mzhun815

EFE Photography Creative Commons License 2019.11.10 -1 0 68

ememff Creative Commons License 2019.10.18 -1 0 67

Bocs, Budapesten keresek fotóst

Előzmény: ememff (66)
ememff Creative Commons License 2019.10.18 -1 0 66

Férfi modellként kipróbálnám magam főleg kezdő fotósoknál (TFCD). Magas 41 éves fiú vagyok. Némi feltétellel aktot is vállalok

Photographeronroad Creative Commons License 2019.08.22 0 0 65

Portfólió bővítés céljából keresek modellkedni vágyó kezdő és tapasztalattal rendelkező modelleket. Jelenleg Okj-s fényképész vizsgámra készülök és emiatt kell bővítenem portfóliómat és referenciámat. Amennyiben felkeltettem érdeklődésed keress meg üzenetben. Első sorban győr és 50kmes távolságban de ha van valami konkrét elképzelés ami nekem is tetszik akkor szívesen utazom is. Stúdió bérlés megoldott . jelentkezni: photographeronroad@gmail.com

Pappee8112 Creative Commons License 2019.07.09 0 0 64

Sziasztok,

Portfólió építéshez keresek önmagára igényes, szép arcú lányokat, hölgyeket Borsod (Miskolc) és Heves (Eger) térségében szabadtéri / stúdió portréfotózáshoz. Én egy 38 éves férfi fotós vagyok, profi Nikon fotós felszereléssel rendelkezem (fényképezőgépek, fények, vakuk stb.). A modellkedés terén szerzett tapasztalat nem feltétel. A fotózás TFP alapon működne, tehát a fotózásért cserébe képeket adok.

Az alábbi témakörök egyikébe keresek modellt:

-       Portréfotózás

-       Divatfotózás

-       Sminkfotózás

-       Arcfotózás

-       Szépségfotózás

-       Low-key (alacsony fényű) fotózás

Amennyiben ez felkeltette az érdeklődésedet kérlek, hogy vedd fel velem a kapcsoaltot

06/30-195-0670

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.09 0 0 63

Sziasztok! Miskolcon keresek amatőr modellt Tfcd alapon, portré fotózáshoz (kültéri).

supermassive3d@gmail.com

pylo Creative Commons License 2019.02.09 0 0 62

Sziasztok, Budapest területén modellt keresek TFCD-s alapon beltéri fotózásra, általad választott témában. A profi felszerelést én biztosítom.

ultima@vipmail.hu

sergio21 Creative Commons License 2018.08.23 -1 0 61

Szia

Valalnal akt modelkedest?

Nagyon gyonygyö vagy

Nkparty@hotmail.com

Előzmény: Modelmanaget (60)
Modelmanaget Creative Commons License 2018.05.15 -1 0 60

kinabalu Creative Commons License 2018.03.28 -1 0 59

Szia. En egy 41 eves pasi vagyok es erdekelne az akt modell munka. Soha nem alltam meg modelt,de szeretnem kiprobalni.

Előzmény: LaLee76 (40)
Törölt nick Creative Commons License 2018.01.14 0 0 58

Sziasztok! Sokat segítenétek ha kitöltenétek a kérdőívemet! :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfubWvk5ObqFhFqWyTxZkjAzUyGa6GzitHbnEvGb1-XMw8Evg/viewform?usp=sf_link

Puszi, Nati :)

Petya106 Creative Commons License 2017.04.06 0 0 57

Szia justagirlxo!

Még aktuális nálad, hogy vállalsz aktfotózást?

Előzmény: justagirlxo (43)
xtaki Creative Commons License 2017.03.07 0 0 56

TFCD alapon modellt keresek.

Technika adott[ full frame vaz, fenyeros obik, softboxok, ernyok]

Budapesten - Godollo - Hatvan vonalon tudok veled dolgozni.

email-t megadtam a regisztraciomnal. Az eddigi fotoim megnezheted, ha referencia kell.

Gergo

kosaferencfoto Creative Commons License 2015.12.31 0 0 55

Sziasztok. Győri fotózásra keresek modellt TFCD alapon. Jelentkezni arc és egész alakos képpel az email címemen lehet: kosaferencfoto kukac gmail pont com

FatRay Creative Commons License 2015.12.10 0 0 54

No, a fórum megnevezése ugyan egyértelmű, így nehéz a választ megtalálni a kérdésre, de, ha felütöd a hirdetéseket, és keresel egy rajzkört, szerintem minden kerületben van, és jelentkezel, akkor pár ezer forintért egy hónapig rajzolhatsz úgy modellt, hogy közben korrigálnak, tehát van esélyed rá, hogy meg is tanulod, és nem rögzülnek rossz beidegződések autodidakta módon.

Előzmény: jajdevidámvagyok (53)
jajdevidámvagyok Creative Commons License 2015.12.10 0 0 53

Sziasztok !  Fél éve rajz-tanulok a Betty Edwards (Jobb agyféltekés ...) könyv szerint haladgatva. Most értem oda, hogy modellről arc-profil rajzot kéne csinálnom. Azután -gondolom- szép sorban jön majd több modellen gyakorlás, aztán szemből portré stb. Hogyan szerezzek (béreljek) modellt ? Budapesten. A neme egyelőre közömbös. Tudtok-e olyanról, hogy rajzolók társasága egymásnak ül(áll ...) modellt csere alapon ? Merre induljak ?

Földvári Roland Creative Commons License 2014.06.09 0 0 52

Szia!

Még aktuális?

MC Pite Creative Commons License 2014.05.13 0 0 51

Sziasztok!

Esztergom környékén modelleket, párokat keresek tfcd fotózásra.

Elérhetőségem adataimnál.

Fotós Balázs Creative Commons License 2014.04.22 0 0 50

Ami kimaradt, Budapest és környékbeliek előnyben, valamint az elérhetőséghez :+36305687954

Előzmény: Fotós Balázs (49)
Fotós Balázs Creative Commons License 2014.04.22 0 0 49

Helló!

Amatőr fotós vagyok, érdekes arcú, csinos modellt keresek vizsgamunkához TFCD alapon! Esetleges portfólió készítést megbeszélhetjük. Elérhetőség: perfectphotomaster@yahoo.de

Üdv

Saliko Creative Commons License 2014.02.24 0 0 48

This is me

Előzmény: Magyarlanyok (46)
Saliko Creative Commons License 2014.02.24 0 0 47

Szia, akarom mondani: Hello, Dutch no problem. You are a very reliable person, it is clear you aren't looking for prostitutes for your brothel, like others, you are a very nice guy! Send me pictures please!

Előzmény: Magyarlanyok (46)
Magyarlanyok Creative Commons License 2014.02.24 0 0 46

Szia!

I am interested in getting to know you! I am the owner of a small modelagency. I work with a different approach.

Write me, and I will tell you all about it. I am dutch, but I can understand a little Hungarian. German or English or French is fine too!

Komoly ember. Írj kérem.

magyarorjacques@gmail.com

Michael

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!