Keresés

Részletes keresés

kirsan Creative Commons License 2 órája -1 0 10942

Nekünk nem jó, mert 30-án érkezünk vissza Gran Canáriára a hajóval. Csak nem is értettem a céget, mert már most elég sok foglalás volt a járatra, láttam amikor ülőhelyet foglaltam. Nem tudom miért törölték. De végül is tegnap írták, hogy visszautalták a pénzt. 

Előzmény: _chillout_ (10941)
_chillout_ Creative Commons License 2 órája 0 0 10941

Ha sold out-ot mutat, az lehet a törölt járat miatti átfoglalás miatt is, de olyat is szoktak, hogy naponta csak x mennyiségű jegyet adnak el és figy3lik a keresletet. De ha neked felajánlották a 29-ét, itt pedig azt írja, h sold out, akkor szerintem nincs gond, a gép menni fog, és neked lesz rajta helyed.

Előzmény: kirsan (10940)
kirsan Creative Commons License 13 órája 0 0 10940

asdf_ Creative Commons License 17 órája 0 0 10939

Nem mutat, de ha leklikkeled, hogy foglalnád a 28-át, akkor már mellette a 29-e is foglalható. Tehát nem keresőből kell nézni, hanem egy lépéssel később.

Előzmény: almart (10937)
kirsan Creative Commons License 19 órája -2 0 10938

Igen, most sem látok, és nekünk ez nagy csalódás, mert mi sosem voltunk low cost airlines ellenesek, de most ez elgondolkodtatott, mert ha ez később történik akkor nagyon megszívjuk. 10 évig TAP-al mentünk LPA-ra, de ők már nem jönnek BUD-ra. Azóta próbálkozunk más társaságokkal, és mindegyikel gond van. Viszont innen indulnak a kedvenc hajótársaságaink, amiről nem szeretnénk lemondani.

Előzmény: almart (10937)
almart Creative Commons License 19 órája 0 0 10937

Kivancsisagbol raneztem...nekem sem mutat 29-re jaratot.

Előzmény: kirsan (10936)
kirsan Creative Commons License 20 órája -2 0 10936

Még mielőtt megkaptam a levelet, hogy törölték a járatom, már órák óta nézegettem az oldalt, és volt, hogy ott volt a járat, volt, hogy nem működött az oldal. Ezt csinálta egész nap. Ma pedig reggel nem volt keddi járat, most meg volt. Én sem értem, de nekünk nem mindegy, melyik napon megyünk, mert utazunk tovább, és valaki szeretett volna még velünk jönni, ezért nézegettem fél óránként a netet, és elhűltem, hogy mi történik.

Előzmény: attus germanicus (10935)
attus germanicus Creative Commons License 21 órája 0 1 10935

Hmmm...

 

Akkor ezt most valaki magyarázza meg, mert én nem értem. Eszem ágában sincs utazni, de érteni szeretném :-) 

Előzmény: Chris7_7 (10933)
kirsan Creative Commons License 21 órája -2 0 10934

Ebben a percben néztem meg, és nekem most sem adja ki, de most keddet is jelez. Valószínűleg az van, ami múlt héten is volt, hogy még változtatgatják, mert reggel még keddi járat nem volt.. 

Előzmény: Chris7_7 (10933)
Chris7_7 Creative Commons License 23 órája 0 1 10933

 

mivan? miert ne lenne jarat?

 

Előzmény: kirsan (10932)
kirsan Creative Commons License 26 órája -4 0 10932

Sajnos van egy ég durvább dolog a Ryanairrel. Vártam, hátha módosítják majd a menetrendet. Törölték a járatunkat, dec 1 vasárnap, és november 29-ét ajánlottak fel. Majdnem elfogadtam, mert a napot kisebb betűvel írták, és azt hittem csak az indulási idő változott, mert az volt nagy betűvel. De a legrosszabba az, hogy sem akkor sem most nincs is járat 29-én pénteken. A repülők előtte csak vasárnap, és csütörtökön repültek már évek óta. A vasárnapit törölték, de pénteken soha nem volt, és nincs is járat. Olyan járatra akarták cserélni a járatom, ami tudták, hogy nem is létezik!

RÉGI JÁRATINFORMÁCIÓ:        ÚJ JÁRATINFORMÁCIÓ:

VISSZAÚTJárat: FR2967          VISSZAÚTJárat: FR2967

INDULÁS                                INDULÁS

01DEC.2024                           29NOV.2024   Ezen a napon nincs és nem is volt járat!!

1035                                     1130

ÉRKEZÉS                               ÉRKEZÉS

01DEC.2024                           29NOV.2024

1645                                      1735

Gran Canaria                          Gran Canaria

Budapest                               Budapest

kirsan Creative Commons License 2 napja -2 0 10931

De nem mondtad bocsi, hogy Walletre megy a pénz. A Ryanair pedig szintén nem írta meg, csak hogy elindította a visszatérítést. Kivártem a csevegést, és az operátor sem mondta. Ma már aggódtam, hogy miért nem küldik, és el kezdtem keresgélni, mire ott volt, hogy van valami Wallet számla, használjam fel a pénzt vagy kérjem a visszatérítés kivételét, amit most tettem meg. Erre írta, hogy kb 5 munkanap. Ezt vártam, kerestem, de látom náluk semmi sem egyszerű. De addig nem tudok másik járatot (swisst) foglalni.

Előzmény: gambl-R (10929)
kirsan Creative Commons License 4 napja -2 0 10930

Köszönöm a választ. Sajnos tavaly órákat késett a Lufthansa, majd a kínai rendőrség akart MO-ra szállítani egy nőt, aki balhét rendezett a terminálon, jól kifogtuk nem engedték felszállni a gépet. Emiatt próbálkoztunk a Ryanairral, de már ezt is megbántam. 

Előzmény: gambl-R (10929)
gambl-R Creative Commons License 4 napja 0 0 10929

Nekem egy pár napon belül a számlámon volt a pénz. 

Előzmény: kirsan (10927)
kirsan Creative Commons License 4 napja -2 1 10928

Még én okoskodtam, hogy Lufthansaval megyünk, de az idén megpróbáltam én a ryant. Nem kellett volna, mert így jártam. Marad a Lufthansa.

Előzmény: maeve28 (10757)
kirsan Creative Commons License 4 napja -2 0 10927

Nem vagyok normális, de jegyet vettem drágán a Ryanairre, mert nem volt más választás, de törölték a járatokat. Valaki meg tudja mondani, hogy kb. mennyi idő alatt utalják vissza a pénzt. Mivel több százezer volt a jegy, addig nem szeretnék másikat venni, de nagyon kell, mert nincs más választásom. 

jazzcool1,2 Creative Commons License 2024.04.06 0 1 10926

normál méretű puha, nem fémvázas hátizsákkal sosincs gond.

Előzmény: József1950 (10925)
József1950 Creative Commons License 2024.04.06 0 1 10925

Sziasztok !   Ritkán utazom Ryanair  járattal.  Mennyire szőröznek  a kézi csomag mérettel mostanság ? Csak egy hátizsák lesz nálam ,  pár napra utazom Palermóba.

teri50 Creative Commons License 2024.04.06 0 1 10924

Sziasztok! Szeretném megkérdezni hogy a ryanair is követte-e a wizzairt /egyszer megjelent cikkbe/ de a valóságba nem tudom hogy bejött-e hogy a prioryti 10kg-os poggyászt fel lehet adni a pultnál díjmentesen? jó ha tudjuk mert akkor esetleg folyadék is lehet meg cipelni se kell. Mallorcán +25 € fizettünk előző évben ugyanott Mallorcán a wizz ingyen felvette. Montenegróba is.Üdv: Teri

jazzcool1,2 Creative Commons License 2024.04.01 -3 3 10923

giga bunkó vagy! :-(((

Előzmény: Chris7_7 (10922)
Chris7_7 Creative Commons License 2024.04.01 -7 3 10922

Nem tudom ilyeneket miert kell allandoan tulaggodni. Ryanair utaskent is mar hasznalhato az onkiszolgalo checkin, ott ki lehet nyomtatni a cimket es nagyjabol 2 perc alatt kesz is. (Alacsony IQ szint vagy funckionalis analfabetizmus eseten tobb)

Törölt nick Creative Commons License 2024.04.01 -1 0 10921

Köszönöm szépen a válaszokat : )

almart Creative Commons License 2024.03.31 0 0 10920

Mindig adunk fel poggyaszt,nekunk nem eleg a kezi. Sose volt km-es sor,max.fel ora alatt vegeztunk,utana volt boven ido kolbaszolni az indulasig. 

Előzmény: Törölt nick (10917)
Flower2000 Creative Commons License 2024.03.31 -1 0 10919

Van megoldás, sokan nem képesek állni ennyi ideig. Ők tolókocsit kérnek. Igy szép kényelmesen elvisznek még a repülőgépre is.

Előzmény: Törölt nick (10917)
jazzcool1,2 Creative Commons License 2024.03.31 0 1 10918

bár sosem adtam fel poggyászt Ryanairen, de nagy tömegek kizárt, hogy legyenek. a legtöbb utas egy hátizsákkal, vagy egy hátizsák plusz kabinbőrönddel utazik. 

Előzmény: Törölt nick (10917)
Törölt nick Creative Commons License 2024.03.31 -2 0 10917

Sziasztok, egyszerűen nem találok semmit a kérdésemmel kapcsolatban. Nem szoktam Ryanairrel utazni. Van a Ryanairnél bármilyen lehetőség arra, hogy a feladott poggyásznál ne kelljen a kilóméteres sort végigállni? Van az utasfelvételnél, amikor a poggyászt feladom elsőbbségi pult? Mert megvettem mindent, fast tracket, elsőbbségi beszállást is, de ezek bármelyike vonatkozik a poggyászfeladásra? Mert a normál légitársaságoknál van ilyen lehetőség. Nézegetem a szabályzatot, de konkrét kérdéseimre nem találom a válaszokat, csak ilyen általános leírásokat találok. Ahogy néztem Budapesten kb. óránként megy Ryanair és csak 2 órával az indulás előtt nyitják meg a becsekkolási lehetőség a reptéren. Vagyis, hiába megyek ki korábban, mindenképpen már kilóméteres sor lesz az előző járatok miatt is. Ha online már becsekkoltam, esetleg lehet 2 óránál korábban feladni a poggyászt? Hogy pl. korábban kiérek, beállok a sorba és időben fel tudom adni a poggyászt. Az önkiszolgáló poggyászfeladás, ha van ilyen Budapesten a Ryanairnél, az sajnos nekem megy, nem tudom, hogyan kell, attól félek : ) 

Flower2000 Creative Commons License 2024.03.19 -2 0 10916

Az hagyján, de 45 Celsius nem ritka. Tavaly erdőtüzek Catania reptéren meg másutt is. 

Előzmény: Tybald_ (10915)
Tybald_ Creative Commons License 2024.03.18 0 0 10915

Arra készülj fel, hogy augusztusban mennek szabadságra az olaszok, tehát a szigetek tömve lesznek és a szállások is megdrágulnak.

Előzmény: Gáborka gazsi (10901)
Törölt nick Creative Commons License 2024.03.15 -5 2 10914

Részletes program: 10-re az Ökorbe kell érni nyitásra. Mivel a Viziló délben nyit, aki nem szereti a barna sört, irány a U Glaubicu. Délben természetesen jelentkezés a Vizilóban, szabad program keretében óránként 3 pilzeni. Ezután a Károly hídon át a 3-kor nyitó Oroszlánba, ahol akár éjjel 11-ig is lehet inni. Aki ezt nem bírja, Két Macska, Rotunda, Ejtőernyős szabad programlehetőség. A nap végén Florenc buszállomásnál 11-ig nyitvatartó Billában sörvétel, buszállomásnál sörözés, hazáig alvás. Ennél jobb egynapos nincs.

Előzmény: Törölt nick (10913)
Törölt nick Creative Commons License 2024.03.15 -3 1 10913

Egynapos ajánlat: pénteken ki Ryanair Prága, 8-9 körül kint vagy, ami belefér sör, majd este vissza Flixbus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!