Keresés

Részletes keresés

Bellinda8888 Creative Commons License 4 napja 0 0 84

Szia !

Szívesen leveleznék veled és képeket is küldenék , kérlek add meg az e-mail címed .

Előzmény: Nagyp97 (83)
Nagyp97 Creative Commons License 4 napja 0 0 83

Sziasztok,22 éves szuz bi srác vagyok.Imadok travinak oltozni.Keresek egy fiatal fiut/travit, akinek van kedve beszelgetni,esetleg kepeket cserelni.Nem banjatok meg:P

Cuckboy Creative Commons License 2019.08.28 0 0 80

Valaki megtudná súgni, hogy juthatok dht blokkolóhoz (pl.: Finasterid)? (Mailem publikus)

Tiboor000 Creative Commons License 2019.05.10 0 0 79

Szia.lennekedved beszelgetni.en pl nagyon felek kiprobalni.de izgat.anyom0001@gmail.com.nagy szep vagy!:)

Előzmény: Chloe Toth (72)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.07 -1 0 78

Fantasztikusan csinos és szép vagy Chloe!

agagos Creative Commons License 2017.10.22 -2 0 77

Ha tetszik írjatok, vagy jelöljetek skypon; agagos94@freemail.hu

23 éves egyetemista srác vagyok, és nagyon kemény... :)

xxx-x Creative Commons License 2017.10.21 -2 0 76

Skype szex lánnyal kamerád legyen skype nevem: nagy.barbi81 vegyetek fel . Csak lányok jelentkezzenek !!

Sophie8787 Creative Commons License 2017.10.21 0 0 75

Elképesztően csini vagy! :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.30 0 0 74

Sziasztok!Shemale Hölgyekkel beszélgetnek :)

Petra Kis Creative Commons License 2017.03.26 0 0 73

Szia nagyon gyönyörű vagy de szép arcod van csak így tovább

Chloe Toth Creative Commons License 2017.03.20 0 10 72

Na itt az ideje hogy énis bemutatkozzak. Chloé vagyok, 4 éve Leicesterben élek, még akkor nemis gondoltam volna hogy nőként fogok élni, az egész csak úgy kezdődött hogy kíváncsi voltam milyen lehet az ágyban nőként egy pasival. Kipróbáltam és onnantól már jött minden hetek alatt. Hogy miért irok ide? Ösztönzés....Féltek a változástól? Irány Anglia! Itt teljesen elfogadott a nemváltoztatás, melegek, leszbikusok. Itt ez teljesen normális dolog, senkitől soha nem kaptam még semmiféle megkülömböztetést. Szerdán még férfiként mentem a munkába, Csütörtökön már teljesen nőként, a főnökasszonyom odajött és megkérdezte hogy hogy szólíthat és hogy örül hogy végre nem ő az egyetlen nő, a fiúk viccelődnek hogy milyen fura nkik hogy már ajtót kell nyissanak nekem, lányok mindenki mondta hogy szivesen segitenek bármibe, két angol fiú lakótársam megjegyezte hogy milyen jó nőt csináltam egy csunya fiuból, a boltban senki nem néz furán hacipőt próbálok, mellesleg legtöbb cipőboltban alapból 44es méretig árulnak mindent, az utcán senki sem bámul, minden ismerős segíteni akar és ösztönöz...szóval akinek van lehetősége szerintem itt a legkönnyebb lépni.

Optimista Realista Creative Commons License 2000.11.27 0 0 68
Hihi...

meg vagyon írva...

az elsőkből lesznek utolsók, és az utolsókból elsők...

hihihi :)))

OptiRel

eomer Creative Commons License 1998.10.16 0 0 66
Krüger barátom!

Tán kérdezd meg tőle emilben!

eomer Creative Commons License 1998.10.15 0 0 63
Krüger barátom!

Ilyen esetkben valószínűleg eléggé nedvedzni fog ő maga is, nem kell Neki hozzá a Te nedvedző arcod is ... :-))

eomer Creative Commons License 1998.10.14 0 0 61
Ne csodálkozz, Freddy barátom! Elvégre Frankie Girl egy kuriózum ...

IMHO nekem szimpatikusch ...

Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.12 0 0 59
Ezért örökké imádni foglak... :-)))

Küldj képet is!!!

eomer Creative Commons License 1998.10.12 0 0 58
Lajosom!
Megnyugtattál! Ezután bátran merem hordani azt a cuki, helyes, kis rakott szoknyámat. ;-))) Végül is ... én is vagyok olyan szexis, mint Sean Connery ...
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1998.10.12 0 0 57
Hát a szoknyás férfiakról meg csak annyit, hogy Sean Connery skót népviseletben a világ legszexisebb pasasa...

Szörnyeteg

banya Creative Commons License 1998.10.12 0 0 56
Megjegyzem definiálni kéne a nőies nő-férfias nő, nőies férfi-férfias férfi kitételekt. Miért minősítünk valakit ilyennek, olyannak. Mitől nő egy nő? Stb.
Bár tán ez egy másik topic témája lehetne...
Van akit még érdekel egy témájú topic?
Robzon Creative Commons License 1998.10.12 0 0 55
Megjegyzem, nekem a fiús lányok (már ha nem csak játszásiból, fiúsak hanem úgy is maradnak), nagyon nem tetszenek. Megfigyeltem, hogy a felnövekvő generációban a lányoknak egyre férfiasabb a habitusa, a kissrácok meg párhuzamosan egyre töketlenebbek. Szerintem egy nő nem lehet boldog egy határozatlan, elnyomott hapsi mellett. Szóval legyenek transzik, de csak mint mazsola a kalácsban: érdekességnek.
Wágner úr Creative Commons License 1998.10.12 0 0 54
Hát, ha nyuszizás közben a pólódra locsolod, akkor nem tart ki :))))
neduddgi Creative Commons License 1998.10.11 0 0 53
Wagner Ur,
Na. Dehotynem. Aszt utyaniss nem inni kell hanem csinalni, a nyuszzast. Masok csunyan mongyak, de maga erti utye? Szofal asz a legjobb, mer mindenutt jo, de lekjobb otthol.

Ma vettem 10 uveg Guinness-t. Vagy kitart pentekig, vagy nem. Vagy igen. Vagy nem. Vagy igen. Nemigen.

Wágner úr Creative Commons License 1998.10.11 0 0 52
Olyan Sört még nem is ittam!
neduddgi Creative Commons License 1998.10.11 0 0 51
Wagner Ur,
Az nem is Guinness-es polo volt, hanaem "nyuszizos" polo.... Na meg kifecsegem itten...
Wágner úr Creative Commons License 1998.10.11 0 0 50
És abban a gineszes pólóban transzmeditált is? :))))
neduddgi Creative Commons License 1998.10.11 0 0 49
Tegnapelott a szeretom felvette az egyik polomat. Mert nem hozott magaval... Te jo eg!! Akkor O most ilyen trancos ize?
pesta Creative Commons License 1998.10.11 0 0 48

Gondolkoztam a dolgon. Nem lehet, hogy a nok egyszeruen rafinaltabbak. Amikor ferfi ruhat kivannak, egyszeruen felveszik es kijelentik, EN MOST FEMINISTA VAGYOK. Nem eleg, hogy titkos vagyaikat elegitik ki, de meg mozgalmarok is lesznek. Hat megint lekoroztek minket ferfiakat. :-)))
pesta Creative Commons License 1998.10.11 0 0 47
ZöPö

VIAGRÁVAL se?

Robzon Creative Commons License 1998.10.10 0 0 46
Köszi ZöPö! Már megint milyen pongyola voltam! (ekként kapcsolódva az átöltözésekhez).
ZöPö Creative Commons License 1998.10.10 0 0 45
EZ is teccik! :-)) (Majd mingyá gyün Lé... öhm, "faszika", és ezért is belémköt :-))))

Addig én kötekedek. :-)) Naomi Campbell "h" nélkül írja a nevét. Ru Paul férfiből ment át nőbe (nem néznék a boxeralsójába). Az új izraeli csoda csak énekli a drámai hangocskáján, hogy (shalom, herm)Afrodita, lalala. Művészneve lenni neki Dana International. De a rabinátus már tiltakozott...

Szóval férfi -> nő operáció megoldott, létező rutinműtét. A közhiedelemmel ellentétben (valaki itt is említette) nem vágják le a péniszt, hanem kifordítva illetve valójában befordítva bevarrják, ezzel pótolva a hiányzó vulvát.
Nő -> férfi operációról nem tudok, de utánanézek. Csak úgy péniszt átültetni, pláne, hogy az csak az erekció szintjén működjön is, az lehetetlen. (Csak nem nyomják el ezen a téren is a nőket?) Péniszt visszavarni már egészen jól lehet, ha akarjátok, linkelek be képeket Bobbit úréról. :-))))) Tudjátok, aki elszunnyadt egy kiadós pia+asszonyverés után, az asszony meg kiment a konyhába a konyhakésért... :-))))

Az orvos barátom, akitől a fentiek javát tudom, nos az ő felesége rendszeresen alszik boxeralsóban. (Noch dazu 1:1 olyanban, amilyet én napközben rendesen hordok.) Mielőtt jönnek az ízetlen tréfák, nem az asszony mutatta meg, talán nem is tudja, hogy tudom. Ja, voyeur sem vagyok. :-)) Még egyet: második gyermeküket várják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!