Keresés

Részletes keresés

Gringola Creative Commons License 2019.08.29 0 0 64
Mogyorósbányán a Club Leonardo egy lehetséges szálláshely. A hétfői napra (2019.08.26.), 2 felnőttnek, 1 gyereknek, 1 éjszakára 15.000 ft-os ajánlatot adtak. Email: info@clubleonardo.hu, weboldal www.clubleonardo.hu
Nem szálltunk meg ott, mert végül 1 napra szűkítettük a túrát, így személyes tapasztalatom nincs.
hörpölin Creative Commons License 2019.06.23 0 0 63

Új szálláshely kéktúrázóknak is, pár száz lépésnyire mindössze az Országos Kéktúra útvonalától:

 

Körte-Lak

Pilisborosjenő, Lovarda utca 4/b

Telefon: +36 30 937 8598, Haász Mariann

Weboldal még nincs, de már készülőben.

Beck Farm Baranya Creative Commons License 2018.06.03 0 0 62

Vendég beszámoló Beck Farm Baranya Apátvarasd 

Szép napot Kedves Beáta!

Hát itt ülök munkában és bánom, hogy rosszul szerveztem a napot és nem ma
mentünk ki, hogy szombaton addig aludjunk ameddig tudunk és picit több időt
tölthessünk el Önöknél.
Miklós bácsi, Erzsike, a fogadtatás, a velük töltött kis idő és
természetesen a tanya! maradandó élmény volt, őszintén mondom
felejthetetlen. Este is láttunk őzeket, reggel az ajtó előtt ülve, majd a
kerítéshez közelebb osonva egy szarvas lakmározott, majd nézett
farkasszemet velünk :), kint a tisztáson pedig egy másik termetes példány
legelt. Hát, ritkán indul így az ember munkába reggel :). A tanya, a ház, a
hangulat varázslatos, hozzánk nagyon közel áll. Miklós bácsi, Erzsike
egy-egy tünemény, tartsa meg a jó isten őket erőben, egészségben még
sokáig! Egy élmény volt! szép, mesebeli, szívet-lelket melengető. Köszönjük
szépen a lehetőséget és minden jót kívánunk az egész családnak! Rita és
Szilárd

hörpölin Creative Commons License 2018.04.20 -10 0 61

Az utóbbi napokban beesett két bejegyzés is a honlap vendégkönyvébe, ezeket szállásadók írták be oda, megosztanám ezeket veletek!

 

Kedves Szerkesztő Úr! 
Kerkakutason, a Kék túra útvonal közvetlen közelében van, kb. 30-35 méternyire a MISU-HÁZA szálláshelyünk, ami május 1-től, szept 30.-ig üzemel, szolid árakon. 
Az elmúlt években többször voltak kék túrás vendégeink, és az idén is nagyon szívesen látnánk kék túrásokat. Azonban gondot jelentett a pecsételés. Szeretnék érdeklődni, hogy miképpen kaphatnánk felhatalmazást a bélyegzésre, bárkinek? S ugyancsak szeretnék érdeklődni, hogy mi módon és hová tehetnénk fel a kék túrások számára a szállás ajánlatunkat? 
Szíves válaszát előre is köszönöm. 
Üdvözlettel: Szabó Mihály, MISU-HÁZA, Kerkakutas, Kossuth u. 52 sz. 
Tel: 06 harminc 597 4347 

 

Tisztelt Túrázók! 
Már foglalható ,a DDK útvonalon Egyházasrádóc Kossuth Lajos u.124.szám alatti(PUB SÖRÖZŐ ÉS FALATOZÓ) pecsételési helyen szállás is !Szobáink 3 illetve 6 fő max kapacitásúak!új gyönyörű szaniterekkel , új kétszemélyes ágyakkal, kávé és tea konyhával felszerelve, a szobákban hűtő,törölköző , ágynemű rendelkezésre áll!Továbbá WIFI,biliárd asztal ,projektoros kivetítés ,a vendéglőben étkezési lehetőség !A szobaárak egy fő esetén 5000.ft reggelivel , 2 fő esetén 4000.ft/fő reggelivel, további csoportos foglalás esetén 3000.ft/főreggelivel!További információ illetve foglalás a 06-harminc/3328817-es telefon számon , illetve Dolce Gusto profil alatt a facebookon , ahol képek is találhatók , mind a vendéglátó egységről , mind pedig a szobákról ! 

Érdeklődésüket előre is köszönöm !

Trófea Fogadó Creative Commons License 2017.05.15 0 0 60

Kedves Túrázók! Szállásunk a Trófea Fogadó Szálkán, a kék és piros túraútvonalak mentén található, központi fekvésű, 9 felszerelt szobával rendelkezünk, reggelivel és éttermünkben finom ételekkel várjuk! www.trofeafogado.hu Tel: 0630/603-4272

Mandala Vendégház Creative Commons License 2016.04.07 0 0 59

Vendégházunk Zala zöld szívében, Lispeszentadorjánban várja kedves vendégeit! A Mandala Vendégház szolid árakkal közvetlen a Kéktúra útvonalán van. Étkezés megoldható. Szeretettel várjuk kedves vendégeinket!

Tel: 30/ 390-3057.

E-mail: mandala.vendeghaz.zala@gmail.com

 

Facebook: https://www.facebook.com/Mandala-Vend%C3%A9gh%C3%A1z-%C3%A9s-Turistasz%C3%A1ll%C3%B3-Lispeszentadorj%C3%A1n-1486994511591758/?ref=bookmarks

 

 

majka7683 Creative Commons License 2015.09.22 -1 0 58
sziasztok! Tatabanyan keresnek jo es elfogadhato aru szallast korulbelul 10 szemelynek.
maxmaxmax Creative Commons License 2015.05.16 -1 0 57

Sziasztok, Káptalantótiban keresnék magánszállásokat a kék kapcsán. Ha valakinek van valamilyen információja ezzel kapcsolatban az most jól jönne! Köszi

Zolcsi67 Creative Commons License 2015.02.03 -1 0 56

A teljes Kék körről (Alföldi, Dél-Dunántúli) lesz (vagy talán már van is?) ilyen összefoglaló a szállásokról?

 

Épp túraterveken agyalok...

Előzmény: Perzi (55)
Perzi Creative Commons License 2015.01.17 0 0 55

Az emailt megkaptuk és köszönöm.

Mostanában kevés szabadidőm volt feldolgozni a kapott címeket és az oldal fejlesztésére sem jutott kellő idő,de most már újra tudok foglalkozni az oldallal.

Sőt! Már domain név is van. Igy most már a www.kektura-szallasok.hu címen elérhető az oldal. És köszönöm, mindenki segítségét aki eddig segített nekünk.

Előzmény: frengi (54)
frengi Creative Commons License 2014.10.10 0 0 54

Kösz az oldalt, irtam e-mailt is. Már csak jövő tavasszal tudok menni (külföld) addig tanulmányozom.

Előzmény: Perzi (50)
Perzi Creative Commons License 2014.09.24 0 0 53

De ha ide vagy Facebookon jelzik az is tökéletesen megfelelő. A lényeg,hogy megkönnyítsük egymásnak a túra leküzdését és,hogy azok is belevágjanak akik a szállás hiánya miatt nem indulnak el.

Előzmény: Perzi (52)
Perzi Creative Commons License 2014.09.24 -1 0 52

A bárkinek szerkeszteni,nem a legjobb ötlet,mert abból nagy kavalkád adódhat. Én szívesen javítgatom a változásokat is, ezért írtam,hogy az oldal fórum részében jelezze, aki változást tapasztal vagy tudd. De az ötletet nagyon szépen köszönöm. 

Előzmény: annyi baj legyen (51)
annyi baj legyen Creative Commons License 2014.09.24 0 0 51

Jó ez a lista, de lenne egy javaslatom: próbáld meg dinamikusabbá tenni, hogy más is tudja szerkeszteni, javítani könnyedén, mert különben nagyon hamar tele lesz elavult címekkel, telefonszámokkal.
A Káldi iskolában például már nem Pörge Judit az igazgatónő.

Előzmény: Perzi (50)
Perzi Creative Commons License 2014.09.23 0 0 50

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni,és segítséget nyújtani egyben.

Kb. 1,5-2 éve belevágtam a Kéktúra teljesítésébe és egy nyári napon feleszméltem,hogy nem elég a nagy hőség és szúnyik még a zsákom is nagyon nehéz. Igazából rájöttem, mennyivel könnyebb lenne szállásokon pihenni és ez által kevesebb cuccot cipelni, kényelmesen pihentem másnap nekivágni az újabb szakasznak.

Neki estem a következő szakaszra szállást keresni és hát nem volt egyszerű. Igy ebből kiindulva idén februárban elkezdtem ad hoc jelleggel weblapot szerkeszteni, hogy megkönnyítsem magam és másoknak ezt a feladatott.

Sok szállást találtam , de még sok munka van hátra, és a keresgélés viszi el az időt sajnos, ami nem sok van.

Így kérni szeretném. Ki ezt olvassa és van kedve pillantson rá oldalamra (amit folyamatosan , mikor időm engedi alakítom) és ha tudd egy jó szállást az OKT-n,illetve ezen az úton szállás kiadással foglalkozik vagy csak ötlete van az oldallal kapcsolatban az írjon a fórumba. Így segítve egymást. 

Tudom vannak mindenhol a neten szállások feltéve de én egy gyűjteményt szeretnék, mindenki örömére.

Vannak hasonló kezdemények, de az oldal okos telefonról is jól kezelhető véleményem szerint.

Bár ki nem hiszi járjon utána. :)

Az oldal jelenlegi cime:  http://kekszallasok.webnode.hu/

                                   www.kekszallasok.hu

 

 

Aki segit vagy olvassa, megtekinti és tanácsot add esetleg, előre is köszönök mindent.

 

Római-fürdő vendégház Creative Commons License 2014.03.23 0 0 49

Sziasztok!

 

Bakonynánán az OKT bélyegzőpontján vendégház-kulcsosház, jurta, esetleg sátorhely kiadó.

Főzési, bográcsozási, mosdási lehetőséggel, kirándulásra, túrázásra, pihenésre, kerékpározásra is tökéletesen megfelelő, a római-fürdő vízeséstől 10 percre levő 

Római-fürdő vendégházban.

 

Tel:     +36/70-3662874

e-mail: romaifurdovendeghaz@gmail.com

 

 

Tavaszi Széll Creative Commons License 2014.03.06 0 0 48
Előzmény: csillla2 (47)
csillla2 Creative Commons License 2014.03.06 0 0 47

Sziasztok!

A kéktúra 11. szakaszára (Szárliget-Dorog) kéne nekem szállás, kb középtájt. Köszi!

Pulmy Creative Commons License 2014.02.23 -4 0 46

Sziasztok!

 

 

 Tudtok ajánlani szálláslehetőséget Kőszegen?  Kösz

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.15 0 0 45

A Tekerjes fogadóban nem vagyok biztos, hogy működik. Eredetileg ott akartam megszállni, de bezért.

 

Tulajváltásról meg egyebekről beszéltek a helyiek.


Azóta persze lehet hogy már megnyított, vagy van változás.

 

(A Malompatak kb féláron volt az akkor ismertebb Tekerjeshez képest, legalábbis ott lehetett kérni egy sima "szivacsos" szállást" is, ha nagyon számít az ár.  Persze ott is volt "normál" szállás is.)

Előzmény: HEV (44)
HEV Creative Commons License 2014.02.14 0 0 44

Forró - Encs Holdfény Hotel, meglepően olcsó volt.

 

Boldogkőváralja Tekerjes Fogadó.  Van turista szekció is.

Előzmény: róza56 (40)
HEV Creative Commons License 2014.02.14 -1 0 43

Mi itt aludtunk, kényelmes, enni is lehet, a központban van Irotán.

Túl az Óperencián Vendégház.

Előzmény: róza56 (40)
róza56 Creative Commons License 2014.01.27 0 0 42

Nagyon szépen köszönjük a segítségedet!Igazán nagyon kedves vagy!Róza

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2014.01.27 0 0 41

nem tudom, mennyire környék még, de én Boldogkőváralján aludtam meg. Malompatak Vendégház József Attila u. 6. Tel.: +36 30 681 53 06, +36 30 218 20 65  jó áron, és nagyon kedvesek Ráadfásul helyben van minden, boltok, stb.

 

Ztána én Felsővadászon aludtam meg egy kedves néninél Irénke néni, tel:46/444267

Előzmény: róza56 (40)
róza56 Creative Commons License 2014.01.27 0 0 40

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni,Május 08-12 között Gibárt környékén fogunk kéktúrázni,de nem találok szállást,mert a Hernád Vendégház betegség miatt nem fogad vendéget!Ha valaki tudna segíteni megköszönném!

Róza

Inkkk Creative Commons License 2014.01.10 0 0 39

Remek szállás a kéktúra útvonalál a Szent György-hegyen, Hegymagasnál felújított présházakban! Csodálatos tájat és remek borokat találni itt..

https://www.facebook.com/BenczePince
http://benczepince.hu/vendeghazak/gesztenyes.html

imi_75 Creative Commons License 2013.11.07 0 0 38

Kéktúra mellett kiváló szálláslehetőség Jósvafőn és Alsószuhán (Zádorfalva igazolóponttól kb 2 km) egész évben:

 

http://www.dapsyhazjosvafo.gportal.hu/

s1900 Creative Commons License 2013.10.11 0 0 37

Sárvári szállás a kéktúra mentén! +36-70-3656418. Adél Apartman. 3000ft/fő/éj

www.adelapartman.hu

Pápai vándor Creative Commons License 2013.06.11 0 0 36

Szuper szállás Bakonykútiban Tarné Barbaráéknál  , közvetlenül a kék mentén. 3000perfőperéj

 

atidas Creative Commons License 2013.05.12 0 0 35

 

Már feltöltve az összes része, és megtekinthető!

Szent István vándorlás 1-36 rész.

 

https://www.youtube.com/watch?v=waPqISv3J5g

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!