Keresés

Részletes keresés

Mr Eskimo Creative Commons License 2018.01.03 0 0 6

Nos, most jutottam oda, hogy elmenjek hozzájuk, de azért előretelefonáltam.

MILC gépekkel nem foglalkoznak. :(

Előzmény: fulopsanyi (2)
phasetwo Creative Commons License 2017.12.21 0 0 5

A márkaboltban pótolható, párszáz forint. Nem mindig van nekik, de rendelhető.

Mr Eskimo Creative Commons License 2017.12.19 0 0 4

Nagyon szépen köszönöm a javaslatokat mindenkinek!

 

Beázás eszembe sem jutott például. Nem, nincs meg már a vakusaru. Ilyesmit hol lehet pótolni? Hivatalos alkatrész, utángyártott valami Aliról, vagy barkács?...

Előzmény: phasetwo (1)
zugkraft aargau Creative Commons License 2017.12.19 0 2 3

Én már jártam így (beragadt a zár), ráadásul elég bonyadalmas helyzetben. Némi tanakodás után arra jutottam hogy annál rosszabb nem lehet, hogy nem tudok fotózni, a javítás meg már nem biztos hogy opció. Levettem az objektívet és a gépvázat az ajlánál óvatosan, de határozottan odaütögettem egy sziklához, remélvén hogy ettől helyre rázódik. Pár ütés után megjavult, és azóta is működik :)

Előzmény: Mr Eskimo (-)
fulopsanyi Creative Commons License 2017.12.19 0 0 2

Üdv.

 

Itt biztosan megjavítják.

MONEY KFT. / FOTO DIGITAL
1012 Budapest, Attila út 133.
Tel./Fax: 212-1008, 375-2373

 

Ne vidd a márkaboltba, az én gépem ( E-620) megjárta Prágát, 52 eFt irányárat mondtak a javításra, majd visszaadták, hogy nem éri meg megjavítani. A fenti helyen egy húszasért rendbe rakták a gépemet amit azóta is  nagy megelégedéssel használok.

FS.

 

phasetwo Creative Commons License 2017.12.19 0 0 1

Szia!

 

Alighanem beázott a gépváz, lehet, hogy a nyitott vakusarun keresztül. Ellenőrizd, hogy van-e sapka a vakusarun.

 

Az én esetemben a kattogás a stabilizátor meghibásodásátt jelenette.

 

Csehországba küldik, a javítás 20000Ft. Kb. 3 hét.

Előzmény: Mr Eskimo (-)
nyolcas csoport Creative Commons License 2017.12.18 -1 0 0

nálunk 289 Ft a másfél literes...

Mr Eskimo Creative Commons License 2017.12.18 0 0 topiknyitó

Sziasztok! 

Használtan vett Olympus OM-D EM-5 gépem meghibásodott: bekapcsoláskor halk, ismétlődő kattogás hallatszik, kép nem jelenik meg a keresőben és a kijelzőn sem. Több optikával próbáltam, a hang kicsit más, a jelenség ugyanaz. Optika nélkül látszik, hogy a zárszerkezet zárva marad, gondolom ez hibásodhatott meg. 

Kérdésem: 
1. Hogy tudom ezt ellenőrizni? 
2. Kb mennyiért lehet ezt szervizelni? A márkaszervizben azt mondták, vigyem be és külföldre küldik, körülbelüli árat sem mondanak, de külföldi fórumokon 300 USD körüli összegekről van szó, és annyit nem érne meg nekem ez a gép, akkor már veszek egy újabbat garanciával! 
3. Nem márkaszervizekkel milyen tapasztalatotok van? Ott megcsinálnák ésszerűbb áron a (valószínűsíthető) zárcserét? 

Köszönöm a segítséget előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!