Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Unicorn71 Creative Commons License 2018.09.15 0 0 5

A  típushibáiról nem tudok sokat, mert az enyémen inkább az elhasználtság miatt volt sok a szerelni való.

Amit mégis mondhatok, hogy a fűtéscsap az sok streetkaban elromlik, de nem veszélyes tétel a cseréje.

Szerencsére elég egyszerű kiforrott technika semmi különleges nincs benne műszakilag.

Inkább az szokott a gond lenni, hogyha az előző gazdái lepusztították, akkor bármi baja lehet. De ez minden autóra igaz!

Ha venni akarsz ilyet, akkor azt nézd meg, hogy nem rohad e az alja, illetve, hogy karosszéria, lökhárítók, lámpák épek e.

Mert kevés bontott van belőle, mert kis szériás réteg autó. Ezért az egyedi (csak ehhez a típushoz gyártott dolgok újonnan drágák.

Pl.: Egy új hátsó lámpa a Fordnál 65000.-! Szerencsére a motort, váltót, féket, futóművet más típushoz is használták, így azok

alkatrészei olcsók, és beszerezhetőek. Ellentétben a karosszéria elemekkel.  

Hát, nagy vonalakban ennyit tudok mondani..

frigo186 Creative Commons License 2018.08.19 0 0 4

Sziasztok!

 

Esetleg tudnátok többet mondani a típushibákról, tapasztalatokról. Köszi

egészségesen Creative Commons License 2017.11.22 0 0 3

Sziasztok!

 

Keresek egy 2005-ös évjáratú StreetKa-hoz komplett első lökhárítót, ami 3 db-ból áll.

06304839130

Köszönöm.

Unicorn71 Creative Commons License 2017.01.14 0 0 2

Nekem is ilyen van! Nagyon király, és ritka autó.

Nálam is volt gond épen elég. A fűtéscsap tényleg típushiba.

 

SzabcsiPro Creative Commons License 2016.12.03 0 0 1

Senki? Na sebaj, elbeszelgetek itt magammal....

 

Tul az elso nagy szervizen, ahogy varhato volt hasznalt autonal.

 

Az elso 2 het utan folyamatossan felforrt a viz es szetdurrant a futes szabalyzo szelep es a kiegyenlito tartaly. 

 

Az elso szervizbe azt mondtak, hogy hengerfej tomites es inkabb vigyem ki a bontoba. Szerencsere nem hittem nekik es atvittem egy masik helyre (csaladi szerviz, 60 eve aparol fiura szall). Kiderult hogy a termosztat es termosztat haz kuka. A hutoventilator nem indul. Kicsereltek a tartalyt, teljes termosztatot, ventilator relet es a futes szabalyzo szelepet. £400 volt a vege. Most ugy nez ki ez a dolog rendben.

 

Ujabb hibalista:

- hideg motornal az elso 1-2 percben kihagy az egyik henger, de ahogy bemelegszik semmi gond 

- elso ablakfutes bal fele nem mukodik, konstrukcios hiba, az ablaktorlo mechanizmus elvagja a vezeteket szep lassan

- hatso ablak futes total halott

 

SzabcsiPro Creative Commons License 2016.10.27 0 0 0

 

A kep lemaradt

SzabcsiPro Creative Commons License 2016.10.27 0 0 topiknyitó

2 hete sikerult vennem egy 2006-os Ford StreetKa ICE edition-t. Ha jol tudom, az otthoni utakon is futkozik par belole. 

 

 

£900-at fizettem erte, 10 honap muszakival. Kulfoldi forumokat bongeszve eleg vegyessek a velemenyek rola. 

Van vagy volt valakinek ilyen gokart-ja? Mik a tapasztalatok?

 

Gumi cserevel es futomu beallitassal inditottam, de lesz meg rajta melo. 

 

 

Pillanatnyi negativumok:

- szervo kicsit darabos alacsony sebessegnel

- csak meleg vagy forr levegot fuj, tipushiba, hogy a homerseklet allito behal

- a muszerfalon nem villanik fel a motor hiba lampa mikor a gyujtast raadom es nem mukodik a visszajelzoje a fenyszoronak (egybol arra gondoltam, hogy a dealer kikototte a hiba lampat, mert valami van a kocsival, de a szervizben nem talaltak semmi hiba kodot)

- legkondi nem fuj hideget

- huto folyat egy kicsit , hetente fel liter lotyit kell utanna tolteni

 

Ami nagyon tetszik:

- kocsi nagyon alacsony es a meretehez kepest szeles a nyomtav, olyan mint egy gokart

- adtak hozza teli kemenytetot, futheto hatso ablakkal

- futott ulesek... elmeny :)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!