Keresés

Részletes keresés

m-s-m Creative Commons License 2017.07.17 0 0 483

https://444.hu/2017/07/16/totalis-megszegyenites-behivtak-a-palyara-es-szoknyaba-oltoztettek-az-okoskodo-nezot-wimbledonban

 

Kattintásvadász hülye cím, de pár eligazító infó a helyzetről.

 

A közvetlen Youtube-link: https://www.youtube.com/watch?v=Z04Oe_GULao

 

 

A kérdések kérdése - nálunk ez miért elképzelhetetlen?

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.30 0 0 482
m-s-m Creative Commons License 2013.08.07 0 0 481

Az utolsó utáni pillanat előtti pillanatban végül engedélyt kapott az Ozora fesztivál.

Nyilván a tavaly leváltott megyei főrendőr helyére kinevezett új seprű főrendőr visszaemlékezett Yoda mester '77-es szavaira: Csináld. Vagy ne csináld. De ne próbáld!

Vagy csak végiggondolta: tízezer magyarul nem beszélő ember vs. párszáz csak magyarul beszélő rendőr.

Istenem.



m-s-m Creative Commons License 2013.08.07 0 0 480

A faékek. Négy hónap után ők maradtak meg. Azok olyanok, hogy nem fog rajtuk a hadügy koncepcióinak váltakozása.

Meg az Uazok. Gondolom a kerekeiket még mindig kenik glicerinnel.

Kérdés még, hogy az esemény utáni jelentéseket villanyírógépen gépelik-e (két ujjal), vagy már computeren.

Előzmény: ikerb ttodamátlef A (473)
Törölt nick Creative Commons License 2013.07.31 0 0 479

angyalkás-meztelennős népművészeti erkélykincs :)

Törölt nick Creative Commons License 2013.07.12 0 0 478

m-s-m Creative Commons License 2013.06.07 0 0 477
Bojlertestű nő Creative Commons License 2013.05.01 0 0 474

ikerb ttodamátlef A Creative Commons License 2013.04.07 0 0 473

m-s-m-nek!!

Egyszer beszélgettünk (talán itt) arról, hogy volt egy légtérsértő, és, hogy mire leszállt és kimentek a fiúk a kocsmába :), addigra érték őt utol a Gripenek. :) Vhol talán a Balaton mellett landolt. 

Na, itt egy szép videó arról, hogy mi légtérsértés esetén az üzemmenet. Jó, ez egy fényezős videó, de annyi remekül látszik belőle, hogy elég sok idő kell ahhoz, hogy cselekedni lehessen. Mi meg baromi kis ország vagyunk. 

http://www.youtube.com/watch?v=PLMgfa2oXuA

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.18 0 0 472

Kaszál a rumos Válság szelet.

Az elmúlt évek leggyakrabban használt szavát választotta egy kis magyar édesipari vállalkozás.....

ikerb ttodamátlef A Creative Commons License 2013.03.16 0 0 471

Van a közelünkben egy vasúti átjáró. Azon keresztül szoktam menni dolgozni. Két főút torkollik az átjáróba. Van a kikerülésére is lehetőség, mindkét irányban jónéhány kilométerre. 

Nem oly nagyon rég felújították az átjárót. Ráfért már, mert a környéknek talán egyetlen olyan vasúti sorompóját őrizték itt, amelyet kézzel kell fel- s lehúzni. A felújítás úgy történt, hogy egyik reggel dolgozni mentem és a sorompóhoz érvén egy táblával kerültem szembe, hogy ugyanis a sorompó lezárva munkálatok miatt. Káromkodtam kicsit, mert - mint mindenki más is - fix időt szánok az útra és nálunk nem lehet elkésni. Este ránéztem még hazafelé jövet a sorompóra, de akkor sem volt nyitva. 

Másnap persze már nem arra mentem. Aztán pár nap múlva láttam, hogy kinn van ám a sorompóhoz vivő út elején egy tábla, miszerint a sorompó le van zárva. De akkor már a munkahelyem is értesített mindenkit, hogy előreláthatólag sok-sok hétig fognak tartani a munkálatok, használjunk másik utat. Nemrégiben aztán kész lett a sorompó, bár a lámpák nem kerültek használatba. 

Vmelyik reggel mentem dolgozni (megint fix időt szánva az útra) és látom ám, hogy a sorompó megint le van zárva, dolgoznak épp. Kinn is a tábla magán a sorompón, hogy ugyanis műszaki okok miatt zárva. Biztos vagyok benne, hogy nem ad-hoc jutott eszébe pár munkásnak, hogy égi jelre elinduljanak és szereljenek kicsinykét. Újabb káromkodás és kerülőút. 

Biztos óriási szervezést igényelt volna megint kirakni az út elejére egy táblát, már-már ember felettit.

Mindegy, végülis ki lett cserélve a sorompó félsorompó + fénysorompóra, haladunk a korszerűsödés útján, szóval igazán nem volt nagy áldozat. Pár káromkodás meg biztos belefér.

m-s-m Creative Commons License 2013.03.15 0 0 470

Havazik rendesen, március közepén. http://index.hu/belfold/2013/03/14/kovesse_eloben_a_nagy_marciusi_hidegbetorest/?p=0

Az alábbi állítások közül csupán az egyik kitalált.

 

 

A Komárom-Esztergom Megyei Védelmi Bizottság március 18-ig, három napra előre megtiltotta a közlekedést Kisbér, Komárom, Oroszlány, Tata és Tatabánya és térségeik területén.

 

Az Alkotmány módosítása ellen tüntető autósok lassan az egész országban megbénítják a forgalmat.

 

A BM katasztrófavédelem főoldalán egy tegnap hajnali balesetet leszámítva Magyarország földrengéseiről láthatók infók, de azok legalább az utóbbi három évre visszamenőleg.

 

 

http://www.police.hu/komarom/aktualis/kom_130314_20.html  2013 03 14/15 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10151494349538293&id=14792493292

 

 

FASIRT Creative Commons License 2013.03.05 0 0 469

ByeAlex

m-s-m Creative Commons License 2013.01.11 0 0 467

A Friends of Hungary, államilag létrehozott Facebook-oldal (országimázs update) egy bejegyzése, az érkezett hozzászólásokkal:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=409985969079689&set=a.234109026667385.54939.233600616718226&type=1

 

Ugye, ez az a kirakat, amin a külföld felé úgymond az arcunkat mutatjuk.

 

 

Van szebb is ennél.

http://cink.hu/3001482

 

A hivatkozott cucc:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=410943168983969&set=a.234109026667385.54939.233600616718226&type=1

 

Pistáné Creative Commons License 2013.01.09 0 0 465

Nem is volt olyan régen, amikor még vascsövekből, zártszelvényekből hegesztett mászókákon és vasbeton csúszdán játszottak a bambínók, a játszótereken az volt a természetes, a mai játszótereken meg már a földre is gumit tesznek, hogy a gyerek visszapattanjon. Nem csoda, hogy annyi hülye gyerek van manapság.

Előzmény: Törölt nick (464)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.26 0 0 463

és az egészre rá a világ legnagyobb áfája.

majd a diktátum, hogy ez sok, legyen kevesebb. /az áfa marad persze:)/

Előzmény: Törölt nick (462)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2012.11.30 0 0 460

Sziámi pirézek .

m-s-m Creative Commons License 2012.11.24 0 0 459

“Tiltott, kirívóan közösségellenes magatartást követ el …  aki nem gondoskodik ... a fű vágásáról, melynek magassága nem haladhatja meg a termőföld felső síkjától számított 15 centimétert …"

 

Szép gyűjtemény:


http://mariablogja.wordpress.com/2012/11/22/benezhet-a-vecedbe-a-dubicsanyi-jegyzo/#more-5154

Bojlertestű nő Creative Commons License 2012.09.16 0 0 458

"Egyszer volt, hol nem volt, avvót, hogy méhibe élt a nemzet, kivált a kerálpárt és vidéke, megannyi derék, azerita férfiember országházán bévül és küel. A közszógálati nép epp madarat nem fogott örömibe, hogy eggy család vót bölcs és lobbanékony vezetőivel, kik kemény kézvel kormányoszták a hazát a balternatív megoldások lejtőjin. Nem vót megállás, csak a főfele vót, ami a lefelének az unortodox aspektusja, nem más. Legföllebb komonikatíve bé köllött néha vallani: hülyék vótam jótakartom hevibe. Mer annyi esze a legszerényebb honatyának es vót, hogy hülyék legyen. Megmonta a családfő az őszi sorakozáskó: hékáim, a szám eggy makacs dolog, avval nem lehet vitatkozni, az IMF hitelt felvenni nem kell félnetek. S akkó eggyes hölgyurak, ahelett, hogy örvendtek vóna azon, ami el vót má érve, hogy a törvény lényegibe otthol es bünteti a gyerekfalhóvágást, az asszonverést, de még az „erőszakos” nemi meghágását es a büdös kurvájának, gyöttek a külön tényállásval tangás jódógukba. Mer nem tuttak megnyugszani benne, hogy a magyarok eggy család, min bévül ollan nincs, hogy vóna, ami van. Ami esetleg van, az nem az, avval kész. Erőszakrúl csak az fantázijál, aki nem szült eleget a választott vezetőjinek, s viszket néki. Miáltal bé akargya szeplőséteni a család intézményit. Horibile a Bódogságos Mária országába, ki eléggé sajnos, csak eggyet szült a karrierjire tekintetvel. Ha vót es családon bévüli erőszak, azt sohse látta senki. Képviselő meg politikus kivált nem, azt se tutták, mi fán terem. S hogy hetvenkét asszon meghal esztendőrül esztendőre, az es csak a klitorális úrhölgyikék kitalálása vót, kük mán mindent megragattak, a magyarság ízéját es beleértve, hogy a labancz gazdájiknak megfelejjenek a külhonba! Még hogy a családon bévüli erőszakrúl disputáljék a Magyar Parlament a nagy tekintélyivel, mintha valami szingliklub vóna!? Még hogy egy grádicsra hozni a családon küelivel!? Jóra az nem vezet, mer csak szüli a kikapós vért, a magyar meg fogy. Há csak más egy pofol otthol, ahun a családfő adja, vagy májlerúgás, mint idegenbe! Mer otthul az meg vagyon érdemölve, ásóval-kapával. És ezt látni köll, hejába írt alá riszáltába sok megtévesztett asszonka, ha férfi vót, ha nem, több ezren a százná es, népi kezdeményezés keretibe. Mer eggy illen dolog, tisztelet a kivételnek, eccerűen nem lehet népi. Mi lesz az országbúl, ha a családfő ki se pofozkodhassa otthol a feszültségit rendessen, amitt epp az illen cafkanáriják okoznak? I. Fülkefor Félázsiája nem eszdéeszes lelkiségű és bővön hisz elöljáróinak. Ha a választott vezetői éccakai órán aszongyák szakmailag, hogy aranyoskám, emmán jól benne van a büntető törvénykönyvbe, akkó az jól van benne, aki nem hiszi, leszophassa, mán bocsánat, hun a kurtafarkú malac túr."

 

(Parti Nagy Lajos : Magyar mesék sorozat e heti része az ÉS-ből ollózva)

m-s-m Creative Commons License 2012.09.01 0 0 457
tyutyus Creative Commons License 2012.08.26 0 0 456

Megkóstolták?

m-s-m Creative Commons License 2012.08.20 0 0 455

:)

 

az előzőhöz: azért az a kalapács igen magas labda volt. lett volna...

Előzmény: tyutyus (454)
tyutyus Creative Commons License 2012.08.20 0 0 454

Magyar Ízek Utcája 2012.

tyutyus Creative Commons License 2012.08.13 0 0 453

m-s-m Creative Commons License 2012.08.01 0 0 452
m-s-m Creative Commons License 2012.07.27 0 0 451

 

"A leglenyűgözőbb kép a Földről, amit valaha láttam" címmel egy poszt egy oldalon. Mindenféle vicces, álmélkodó és egyéb ilyenkor szokásos kommentek. Egy magyar hozzászóló: szerintem ez nem valódi. ... És igaza van. :)

 

http://9gag.com/gag/4826620

 (I think it's not real.  July 21 at 3:46pm)

Common Dante Creative Commons License 2012.07.05 0 0 450

Hát ja.:)

Előzmény: Törölt nick (449)
búvárhalász2 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 448

mutatja=sugallja

Előzmény: búvárhalász2 (447)
búvárhalász2 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 447

Ok, ehhez te értesz. Mindenesetre nem szándékos állatkínzók, mint azt a teljesen kifordult svéd gondolkodást jelző rendőrségi akció mutatja, annyi bizonyos.

Előzmény: Törölt nick (446)
búvárhalász2 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 445

Erre én is gondoltam, de anélkül, hogy ismerném a konkrét utat, szerintem amennyire tehetik, kerülik az aszfaltutakat és rengeteg pihenőt tartanak. Ezeknek az embereknek a ló az életük, fanatikus lószeretők, nem állatkínzók...

Előzmény: Törölt nick (444)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!