Keresés

Részletes keresés

Henyvi80 Creative Commons License 2015.08.22 0 0 46

Hihetetlen,hogy 49 éves,vagyis majdnem 50 (ami csak egy szám és ettől függetlenül nem kötelező úgyis kinézni).

Ezen a képen nagyon aranyos és szép a szeme.Miért nincs még gyereke?Pedig,ahogy a filmjeiben elnéztem (pl;Fiú a Marsról)nagyon jó apa lenne.

Ha az én apám lenne örülnék neki.Bár,ha idősebb lennék nem csak az apámnak szeretném..Na,szóval kívételes színész.

Henyvi80 Creative Commons License 2015.08.22 0 0 45

Utólag is Happy Birthday Johnny 49 year!!!

Hihetetlen,de még mindig jól néz ki,igazán letagathatna 15-20 évet.Kívételes színész.

Nézzétek meg az új 2015-ös Dragon Blade Című filmjét Jackie Channel.A film nagyon látványos és mozgalmas.A zenéje gyönyörű,a színészi alakítások pedig fantasztikúsak.A vége szerintem megható,nagyon sajnáltam Luciust(John Cusack)mert meghal.Tiberius(Adrien Brody)fogjúl ejti Luciust és kivágja a szemét.Mikor Hou Ann(Jackie Chan)kiakarja szabadítani,de nem sikerül neki.Lucius azt mondja Hou An-nak ídézem"Menj és véd meg a várat és aki megmentette az életem az örökké a barátom".Ekkor két római katona jelenik meg,hogy tűzet okozzon,de Lucius nem sérül meg,mert messze van tőle a tűz.Lucius megkéri Hou Ant,hogy ölje meg.Azért,hogy ne szenvedjen,és azért ídézem,hogy "Vigyél haza(a várba)".Hou Ann könnyes szemmel a kezében egy íjjal barátja felé fordúl és azt mondja"Majd találkozunk".És meghúzza az íjat.Szóval megható és van még tovább is.Nem lepödnék meg,ha Oscart kapna.Én 17 éves vagyok,de John szerintem jobban néz ki mint fiatalon,jól áll neki,hogy idősődik.Remélem sokáig fog élni és lessz még egy csomó filmje.Johnnak nekem a gesztenyebarna szeme tetszik,és az egész megjelenése.És mostanában nem nézek olyan filmet amibe nincs benne.Legtöbbször eredeti nyelven nézem őket,ez azért van mert nagyon tetszik az eredeti hangja(persze nem a szinkron).Nem látszik rajta az életkora.És Jackie Chan-en sem,a filmben 61 helyett 40-50-nek néz ki,és esküszőm jobban fút mint én.Dragon Blade kihagyhatatlan.John Cusack Dragon Blade 2015

mizchris Creative Commons License 2008.05.19 0 0 44

http://www.huffingtonpost.com/2008/05/16/john-cusack-talks-about-w_n_102010.html 

John a War Inc-ról beszél, már nagyon várom azt a filmet :)

Lady Ditte Creative Commons License 2008.02.10 0 0 43
:) Várom! De már sikerült beszereznem a DVD-t,ugyhogy itthon is nézegethetem.:) Egyedül voltam a lakásban már késő este erre olyan frászban voltam amíg néztem. :D Majd mond meg neked hogy tetszett!:)
Előzmény: mizchris (42)
mizchris Creative Commons License 2008.02.06 0 0 42
Van némi lemaradásom, én sem láttam még a 1408-at, pedig megvan, de már most nagyon esz a fene utána :)) Ha megnéztem, jövök képekkel.
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.22 0 0 41

Azt hittem 1408-at karácsonyra már be tudom szerezni,de még nem adták ki,akkor majd januárban. :( De az MGM-es film nem igazán tetszett,én egy másik filmre gondoltam,oké az eleje még vicces is volt de aztán kicsit túl össze-visszának tűnt nekem és vontatottnak. A szemüveg is jól áll Johnnnak:)) Olyan kár,hogy nem esik a hó :((

Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.19 0 0 40

Ez aranyos! :))) Lehet,hogy jövő hét végéig nem nagyon lesz időm gépezni,szóval ha addig is nem jönnék fel.....

 

Nagyon Boldog Karácsonyt! :)

 

Előzmény: mizchris (39)
mizchris Creative Commons License 2007.12.18 0 0 39

A dolog sajnos két helyen bukott meg: 1. Nem tudok korcsolyázni, életemben kétszer voltam, erősen próbáltam, de tragikus volt. Soha többet.

2. Az uram nem helyeselné, ha John-al korizni mennék, de majd esetleg nem mondom meg neki :))) Mindenesetre ha mégis elhívna, szólok, viszünk téged is! :D

Előzmény: Lady Ditte (38)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.18 0 0 38
Te is fogsz menni korcsolyázni? Mondjuk te gondolom Johnnal mész.... :)
Előzmény: mizchris (36)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.18 0 0 37
Serendipity-t néztem tegnap este, olyan de olyan szép film! Reggel persze alig tértem magamhoz, aludtam pár órát. :) Majd ha esni fog a hó kimegyek a jégkoripályára. Este,hóesésben korcsolyázni.. :) Tényleg szép.  
mizchris Creative Commons License 2007.12.15 0 0 36
Nálunk is, remélem, a mai nap még folytatja :)
Előzmény: Lady Ditte (34)
mizchris Creative Commons License 2007.12.15 0 0 35

Ó, a hópelyhes kép, a hópelyhes kép!!! :DD Annyira jól esett, köszönöm, a bonbonról meg már ne is beszéljünk :D

Az a mosoly...szerintem John kifejezetten mosolygóizomra edz :)))

Előzmény: Lady Ditte (33)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.14 0 0 34
Szerintem fehér karácsony lesz, ma is olyan szépen esett :))
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.14 0 0 33

Nagyon köszi!! :)

 

Boldog Szülinapot Mizchris!(így utólag is)

 

 

Előzmény: mizchris (31)
mizchris Creative Commons License 2007.12.14 0 0 32

Na, bevallom, nekem meg tegnap volt szülinapom :) nem elég, hogy John az egyik szemünkfénye, még csillagjegyben is egyezünk :))

Én nagyon reménykedem a fehér karácsonyban, ha nem lesz, megnézem a Serendipityből azt a részt, mikor a végén a jégpályán a csajszival táncolnak. Attól mindig karácsonyi hangulatom támad, bár a víz is kiver, ahogy ott tánciznak a hidegben, John abban a semmi kabátban :DD

Előzmény: mizchris (31)
mizchris Creative Commons License 2007.12.14 0 0 31

Boldog szülinapot kívánok ŐLadységének :)

Előzmény: Lady Ditte (30)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.14 0 0 30

Ma van a szülinapom és annak a ténynek a tudata,hogy már csak jövőhéten lesz suli annyira szép ajándék, de NEM a legszebb. Mert a legszebb egy újtípusú luxus autó,na ok csak vicceltem. Tényleg van valakinek itt jogsija? Most vasárnap lesz egy film MGM-en Johnnal,én mondjuk már láttam elég sokszor,(tehát most ki is hagyom),de ha valaki nem ,gondoltam szólok,mint egy kis ügyeletes jótevő angyala a topicnak. :D

Ui: szerintem féhér karácsonyunk lesz,ez csak egy belülről jövő megérzés, és egy belülről jövő késztetés,hogy mosolyt varázsoljak az arcotokra:))))

Tudjátok már mit szeretnétek karácsonyra? Én nem igazán tárgyi ajándékra gondolok most,mármint a magam számára, és ti?

 

mizchris Creative Commons License 2007.12.09 0 0 29
Á, Fredné édes, tudod, hogy nem a kritika számít :) Ha nekem tetszik egy film, tőlem a béka feneke alá is húzhatják, meg akár fel is magasztalhatnak valamit, ha nekem nem jön be, akkor még a kritika sem győz meg róla, hogy érdemes megnézni másodszor is. Meg hát az ember a kedvencét úgyis mindenben megnézi, és egy ilyen mosolynak ki tudna ellenállni? :DDDKritikusok, bah, dőre népség :DD
Előzmény: Mrs Fred Weasley (28)
Mrs Fred Weasley Creative Commons License 2007.12.09 0 0 28
Most mutatják be náunk az új filmjét, hát, nem kapott valami túl jó kritikákat. :(
mizchris Creative Commons License 2007.12.09 0 0 27

Na, sejthettem volna. :) Akkor azt a képet hamarosan "élőben" is látni fogom. Bár feltételezem az 1408-ban John-nak nem kell szuper szexinek lenni, abban valószínűleg az alakítás maga a lényeg. Mondjuk, nekem még a John Malkovich menetben is tetszett, pedig aztán ott...:DD

Előzmény: Lady Ditte (26)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.09 0 0 26

Akárcsak én:)))

Amúgy a 2.kép az 1408 filmből van

Előzmény: mizchris (25)
mizchris Creative Commons License 2007.12.09 0 0 25
Na, még egy kép, amit hűdenagyon kedvelek :))
mizchris Creative Commons License 2007.12.09 0 0 24
Az első képet, amit beraktál, imádom, a másodikat meg még szerintem nem is láttam :)) De a "fül mögött a ceruza" mindig olyan intellektuális hatást kelt :) Imádom ezt a pasit, és igazad van, mostmár kiforrottabb, valószínűleg ezért jön be annyira művészileg is.
Előzmény: Lady Ditte (23)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.09 0 0 23
john_01john_03    :)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.09 0 0 22
:) Hát igen,nekem talán inkább most. Pl. láttam a Klassz című filmben,és szerintem ott még nem volt olyan kiforrott. Ismételten nagyon jók a képek! :)
Előzmény: mizchris (20)
mizchris Creative Commons License 2007.12.09 0 0 21
Martian child képek, remélem, azért jövő januárban csak befut.
mizchris Creative Commons License 2007.12.09 0 0 20
Így kora reggelre egy kis alig középkorú John :)
mizchris Creative Commons License 2007.12.09 0 0 19
Szia! Hát ez jó kérdés, bevallom, én tiniként is imádtam, ráadásulén is akkor voltam kiskamasz, szóval pont megfelelt az életkora. Együtt öregszünk, úgyhogy most meg már ez a tapasztaltabb feje tetszik :)) Nem tudnék választani.
Előzmény: Lady Ditte (18)
Lady Ditte Creative Commons License 2007.12.08 0 0 18

Hello! :) Nagyon jók ezek a képek meg a hozzá írt cuccok is:) Szerintetek tiniként vagy most helyesebb??

mizchris Creative Commons License 2007.12.03 0 0 17

 és a megadögös "miért néz ki a legtöbb pasas tökéletesen fehér ingben?" c kategória :)

Hát ennyi,jól kitomboltam magam :DD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!