Keresés

Részletes keresés

Richie1984 Creative Commons License 2014.10.14 0 0 6

Sziasztok!

 

Keresek Canon fd bajonettes 100-200-at (vagy 80-200, 75-200, 75-300 stb.) MC objektívet saját használatra. Nem muszáj, hogy Canon gyártmány legyen, jó az egyszerűbb utángyártott cucc is.

 

Ha van elfekvőben, használaton kívül, polc mélyén vagy a padláson akkor most egy kis zsebpénz jár érte.

 

lényeg, hogy szépen forogjon, ne legyen gombás, rekesz nyisson-zárjon, az objektív ne legyen karcos. Egyéb külsérelmi nyom vagy karc nem zavar, ha a működést nem befolyásolja.

 

mail: richardrakocza@hotmail.com

grb2010 Creative Commons License 2014.04.01 0 0 5

Eladó Canon Reflex 500mm, objektívtakaróval, tokjával és dobozával! Az Fd bajonettsapka hiányzik. Jó állapotban, cserélhető szűrővel - Kaposváron.

 

Iár: 60.000,- Ft (plusz költség, ha postázni is kell).

 

Az email publikus!

 

 

              

 

                      

 

            

Pivovar Creative Commons License 2002.04.12 0 0 4
Hajrá Kanon FC! (akarom mondani, FD :)

400 mm-es FD-s optikát (semmi részlet nem maradt meg bennem, az ár "kb." arrafelé volt, amit írsz) az Erzsébet térrel szemben a (Petőfi?) utcán lévő használtfotósnál pár hete... Azért sem figyeltem a részletekre, csak a 400mm-re (a kirakatban volt), mert ott vettem egy FD-s Hanimex ~70-160-as zoomot, ami nekem, kocafotósnak pont megfelel (persze elkészült fotóról még nem ellenőriztem, úgyhogy nem innám le előre a medvebőrt :)

Előzmény: Szmiki (-)
Szmiki Creative Commons License 2002.04.09 0 0 3
Hát akkor ennyi volt, a tiszavirágok nyertek
köszipuszimiki
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 2
Talán érdemes lenne megnézned a másik FD-s topikot is. Egyébként sajna valóban egyetlen egy nickről tudom biztosan, hogy otthon mozog a témában (illetve hogy aktív használó): eke.
Előzmény: Szmiki (1)
Szmiki Creative Commons License 2002.04.08 0 0 1
Akkor hülyeség volt indjtani? Ennyire kevés az FDs?
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.08 0 0 0
Sajnos már volt ilyen topik, és sajnos a MIÉP győzelmi reményeivel együtt a mélyben szunnyad. :-(

Ja, 0.

Előzmény: Szmiki (-)
Szmiki Creative Commons License 2002.04.08 0 0 topiknyitó
Fórum hogy megtaláljam és más is amit keres meg tudjuk osztani tapasztalatainkat, e jó kis gépek, optikák, kiegészítők -ről. Egyben keresek 5.6/400mm -es objektívet természetesen FDst max 40000ér.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!